انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 5:56pm

پاسخ به موضوع  [ 260 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 26  بعدی
 Re: فلزیاب سار-1 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

آقا داود عزیز بنده عکس دستگاه شما را نگاه کردم در نظر داشته باشید icTL081واجزای اطراف این آی سی از جمله RV به هیچ وجه نباید از محل خود خارج باشند
زیرا این قسمت از مدارحساسیت بسیار زیادی دارد لطفا این قسمت را اصلا تغییر ندهید در ضمن قسمت صوتی مدار نیز هیچگونه مشکلی چه از نظر داغ کردن ویا هر گونه صدای اضافی نمی باشد وترانزیستور 337 نیز احتیاج به هیت سینگ نداشته و بخوبی جوابگو می باشد لطفا یک بار دیگر با دقت مدارتان را بررسی بفرمایید موفق باشید. @};-

جمعه 12 خرداد1396 - 12:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد عزیز جناب آقای مهندس حمید عزیز @};- @};- @};-
فرمایش جنابعالی بسیار متین کاملا درست تشکر استاد عزیز ^:)^ ^:)^ ^:)^ از اینکه راهنمایی می فرمایید از صمیم قلبم سپاسگزاری می کنم :ymhug: :ymhug: انشاالله همیشه سلامت باشید.

جمعه 12 خرداد1396 - 1:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام و ادب خدمت همه دوستان
دومین برنامه دستگاه سار آماده شده که در انجمن قرارمی دهم در این ورژن چندمورد اصلاح شده که توضیح می دهم.
1-در این برنامه منفی دستگاه صفر شده بعبارت بهتر چون بعد ساخت وزمان تنظیم دستگاه تا منفی 999 – را نشان می داد وهمین باعث سخت شدن تنظیم می شدکه این مورد اصلاح شده ودستگاه کمتر از صفر نشان نمی دهد..
2-بردو حساسیت دستگاه کمی بیشتر و بهتر شده و میتر سنس نیز تغییرنموده وضمنا در نوشتن برنامه و نمونه برداری دستگاه اصلاحاتی بعمل آمده که امیدارم موجب کارایی بهتر ورضایت شما بزرگواران باشد.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 12 خرداد1396 - 5:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ضمنا دوستان عزیز در لیست قطعات R12=4/7K صحیح می باشد و خازن C2=4/7PF که از قلم افتاده است.از این بابت عذر خواهی می کنم. X_X

جمعه 12 خرداد1396 - 6:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب حمید و جناب فرهاد عزیز

طبق فرمایش شما اگر عمل کنم و پتانسیومتر را روی برد قرار بدهم در موقع استفاده از لوپ با سایز مختلف نیازی به تنظیم مجدد پتانسیومتر نسبت به سایز لوپ نخواهد بود ؟ و اینکه این پتانسیومتر برای چه منظوری است بیشتر فکر منو این مشغول کرده که با یک بار تنظیم پتانسیومتر که داخل قاب خواهد بود نیازی به تنظیم مجدد نخواهد بود ؟ ممنون از بابت ورژن جدید @};- @};-

جمعه 12 خرداد1396 - 10:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام تشکر از بابت ورژن جدید
بله درسته طبق فرمایش شما در ورژن جدید نسبت به ورژن اول ثبات بهتر شده و عمق زنی کمی بیشتر شده .
طبق راهنما که مطالعه میکردم فرموده بودین به نسبت افزایش پالس بایستی دیلی رو افزایش بدیم که منجر به برد بیشتر هم خواهد شد که در تست من که تو خونه انجام میدم برعکس هستش به اینصورت که مثلا پالس رو روی 200 میذارم و با همون دیلی 20 عمق کمتر میشه و با افزایش دیلی کمی کمتر و برعکس با کاهش دیلی و رسوندن اون به 14 عمق بیشتر میشه یعنی بیشتر از تنظیمات پالس 200 و دیلی 20 میشه و اگه راه داره انشاالله تو ورژنهای بعدی اگه امکانش هست شماره جلوی میتر با نوسانات کمتری نمایش داده بشه عالی میشه . در حال حاضر لوپ و فلز که در یک فاصله ثابت از هم هستند نوسان عدد جلوی میتر زیاد هست .
البته توقع زیادی هست از بنده که اطلاعاتی در مورد سختی کار ندارم .ببخشید . @};- @};- @};-

جمعه 12 خرداد1396 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و تبریک بابت ساخت این فلزیاب . جای تقدیر ذاره جناب فرهاد
میگم pcb بصورت فایل پی دی اف هست برای پرینت روی چند درصد تنظیم بشه تا سایز اصلی برامون در بیاد ممنون

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

شنبه 13 خرداد1396 - 8:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مهندس فرهاد انشاالله که خوب و سلامت هستین دوست عزیز چرا به این تاپینک سر نمیزنید .حالتون که خوبه .سوالامون بیجواب مونده لطفا یه سر بزنید .مرسی @};- @};-

دوشنبه 15 خرداد1396 - 9:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام و ارادت خدمت همه دوستان گرامی @};-
بنده چند روزی در مسافرت بودم و به اینترنت دسترسی نداشتم و اگر دیر خدمت رسیدم عذر خواهی می کنم. ^:)^

پنج شنبه 18 خرداد1396 - 4:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مهندس خدا رو شکر حالتون خوبه . @};- @};-

پنج شنبه 18 خرداد1396 - 4:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 260 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mikimaus و 102 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure