انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 11:45am

پاسخ به موضوع  [ 260 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 26  بعدی
 Re: فلزیاب سار-1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

.55farhad نوشته است:
. با عرض سلام و خوشامد خدمت دوست عزیز آقای مهندس بهرام @};-
آقا بهرام خوشحالم که شما انسان فعالی هستی و به دنبال دریافت اطلاعات و کسب معلومات بیشتر در این زمینه هستی برای کسب نتیجه و همچنین راه درست لطفا با ساخت خود دستگاه و تک تک ورژنهای موجود امتحان کنیدو مطمئن باشید که به نتیجه مطلوب رسیده و انشالله همه آگاهی ها و اطلاعات لازم را جهت ساخت و برنامه ریزی پیدا خواهید کرد به عرض شما می رسانم که این نقشه که شما طرح کرده ایدجواب درستی به شما نخواهد داد و باعث از بین رفتن هزینه و وقت شما و همچنین دوستان عزیز خواهد شد. :-o
دوست عزیز در ورژن های ۱ و ۲ و ۳ از حافظه اصلی دستگاه استفاده نشده است در نتیجه هیچ گونه ذخیره ای از قبل نمیشود و شما با روشن کردن دستگاه می توانید با دادن اطلاعاتی که خودتان می‌خواهید از دستگاه استفاده نمایید اما در ورژن ۴ بنابه خواسته بعضی از دوستان از حافظه اصلی استفاده شده و این ورژن به گونه خاص نوشته شده بدین طریق که با روشن شدن دستگاه شما دو گزینه برای کار در اختیار دارید یعنی اینکه هم می‌توانید از گزینه های از پیش تعیین شده استفاده نمایید و هم می توانیداز گزینه قبل که خود شما ذخیره کرده اید استفاده نمایید بدین گونه که با فشار دادن دکمه ok یا b۵ وارد گزینه ها شده و تک تک گزینه ها را ok نمایید و سپس ازمنو خارج شوید در این حالت همه گزینه های از قبل تعریف شده شما در حافظه اصلی ثبت شده و در اختیار شما ست این گزینه یکی از خصوصیات شاخص این دستگاه می باشد ضمناً صدای دستگاه هم هیچ گونه مشکلی نداشته و با تمرین میتوانید بهترین استفاده را از این گزینه هم بنمایید امیدوارم توانسته باشم مطالب مفیدی را خدمت شما ارائه دهم موفق باشید. @};- @};-

به به سلام مهندس فرهاد عزیز و دوست داشتنی.در مورد دو پستی که گذاشتین مطمئن باشین هیچ کس همچین برداشتی نمیکنه چون کسی که تو این کار هست میدونه برنامه نویسی یک میکرو حتی اگه ساده باشه چقدر زمان بر هست وکار هر کسی هم نیست که بتونه درست درش بیاره اتفاقا من خوشحالم که دوستان با سواد و تحصیل کرده این جا کم نداریم.یک چیزی هم بگم در مورد خودم راستش من بیشتر علاقه دارم همیشه یک دستکاریهایی تو مدارات انجام بدم خدایی نکرده قصد توهین یا جسارت نداشتم اگه پست اول من رو بخونین اجازه گرفتم اما خب دیگه مثل اینکه مشغله روزمره نمیزاره زود به زود سر بزنیم.به هر حال اگر از ما دلخوری دارین به بزرگواری خودتون ببخشید :)
نه متاسفانه ورژنهای 1تا3 رو استفاده نکردم اما از هنر برنامه نویسیتون لذت بردم بله حقیقتا ورژن 4 این آپشنهارو داره اما هنوز هم میشه بهترش کرد با دستان توانای شما این مهم شدنیه خواهش میکنم نا امید نشین :-BD باز هم ازتون معذرت میخوام بابت تغییراتی که دادم هر چند علنی نکردم تا خدایی ناکرده به سوء نیت تعبیر نشه هر جا هستید سلامت باشین @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

یکشنبه 5 اسفند1396 - 2:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از دوستان کسی هست که سیستم مهندس فرهاد عزیز رو ساخته باشه.هر چند جواب این پست من رو شاید چند هفته دیگه بدین :ymparty: میخواستم بدونم برد برای یک سکه و یک سینی یا هر چیزی که تست کردین چقدر هست همینطور ثبات سیستم .متاسفانه فیبری برام نمونده وباید خرید کنم وگرنه میساختم و تست میکردم.....البته فرقی هم نمیکنه چون دوستانی تو پستهای اول همین تایپیک ساختن اما نتیجه رو دقیق گزارش ندادن ممنون میشم بیان بگن ^:)^

دوشنبه 6 اسفند1396 - 12:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و اخرین پست من در این تایپیک #:-s....مهندس فرهاد میخواستم بگم یک مشکل دیگه هم تو نرم افزار سیستمتون هست حالا میدونم کمی هم به قسمت انالوگ مربوطه اما بیشترش به مــــــــــــــــــــــــــــیکرو .سنس خوب اتفاق میفته اما نحوه سنس شدن فلز مشابه اسپید4 تو فلزجو هست یعنی باید کند حرکت کنیم تا فلزی رو از دست ندیم مگه اینکه از فرکانس خیلی بالا استفاده کنم الان روی 200 هرتز هست.واینکه نمیدونم شما هم با طرح خودتون چنین مشکلی رو دارین یا نه دوستان که حوصله ایی نمونده براشون که بیان یک خط پست بزارن و انتظاری هم نیست به هر حال طرح مختص به شماست و از کم کیفش بیشتر خبر دارین اگر که مقدوره این مشکل رو هم برطرف کنید.تا فراموش نکردم من از اخرین ورژن استفاده میکنم که شبیه فلزجو هست ای کاش گزینه اسپید رو هم جزء یکی از اپشنهای سیستمتون تعریف میکردین که دیگه عالی میشد.متشکر و به امید سلامتی شما ودوستان همچنین ارتقاء نرم افزار به همکارای دوستان به خواب رفته :D اما در صحنه حاظر

دوشنبه 7 اسفند1396 - 11:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کرمانشاه
بهرام نوشته است:
از دوستان کسی هست که سیستم مهندس فرهاد عزیز رو ساخته باشه.هر چند جواب این پست من رو شاید چند هفته دیگه بدین :ymparty: میخواستم بدونم برد برای یک سکه و یک سینی یا هر چیزی که تست کردین چقدر هست همینطور ثبات سیستم .متاسفانه فیبری برام نمونده وباید خرید کنم وگرنه میساختم و تست میکردم.....البته فرقی هم نمیکنه چون دوستانی تو پستهای اول همین تایپیک ساختن اما نتیجه رو دقیق گزارش ندادن ممنون میشم بیان بگن ^:)^

سلام . منم ساختم و الان تست کردم . اگر فلز جو رو ساختید . بیخیال این مدل شوید . البته ممنون و تشکر از اقا فرهاد و اساتید . ولی برد برای بشقاب استیل 25 سانتی با لوپ 35 حدودا 60 سانت و سکه 500 ، 18 سانت . موفق باشید . و سپاس و تشکر از اساتید

چهارشنبه 23 اسفند1396 - 11:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنظرم نسخه 3 با اینکه یکسری امکانات رو نداره ولی مناسبتره . نمیدونم چرا این رو هم محدود کردن . اخه یکی از گزینه هایی که واقعا خیلی هارو جذب خودش کرد همین نامحدود بودنش و پایداریش بود من خودم با چند نفر ارتباط داشتم همین رو میگفتن . ولی حیف که اینم محدود کردن . ولی جالبه که از ابتدا خودتون هم به این نکته اشاره داشتید . حالا اگه امکانش هست نسخه اخر رو هم نامحدود کنید لطفا . و اینکه مهندس جون صدای خروجی خیلی خیلی ضعیفه . لطفا بررسی کنید . . با تشکر و سپاس @};-

چهارشنبه 23 اسفند1396 - 7:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali652 نوشته است:
بهرام نوشته است:

سلام . منم ساختم و الان تست کردم . اگر فلز جو رو ساختید . بیخیال این مدل شوید . البته ممنون و تشکر از اقا فرهاد و اساتید . ولی برد برای بشقاب استیل 25 سانتی با لوپ 35 حدودا 60 سانت و سکه 500 ، 18 سانت . موفق باشید . و سپاس و تشکر از اساتید

ممنون که جواب دادین .نفرماید قربان این هم سیستم خوبی هست میشه بعضی جاها ازش استفاده کرد مثلا تو چاله :) ...بله از فلزجو که 2تا دارم ..کم میزنه با تغیر جزیی برد رو میشه بهتر کرد البته اقا فرهاد بخوان میتونن مشکل رو حل کنن.واسه من برد برای یک سکه 35 سانت هست با لوپ 40 البته با کمی تغییر در قسمت انالوگ

شنبه 25 اسفند1396 - 1:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

قطعا وسیله خوبیه و ممنون از طراح ولی خب منظورم اینبود که در مقایسه ضعیف تره . برا من خیلی ضعیفه و اون تغییرات رو لطف کنید ممنون میشم . من صدای خیلی ضعیفی دارم نمیدونم مشکل کجاس؟ راهنمایی کنید ممنون میشم
@};- خازنهای 100 نانو رو همه اس ام دی زدم و خیلی تاثیری نداشت و از شما ها خیلی ضعیف تره.با تشکر

شنبه 26 اسفند1396 - 9:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali652 نوشته است:
قطعا وسیله خوبیه و ممنون از طراح ولی خب منظورم اینبود که در مقایسه ضعیف تره . برا من خیلی ضعیفه و اون تغییرات رو لطف کنید ممنون میشم . من صدای خیلی ضعیفی دارم نمیدونم مشکل کجاس؟ راهنمایی کنید ممنون میشم
@};- خازنهای 100 نانو رو همه اس ام دی زدم و خیلی تاثیری نداشت و از شما ها خیلی ضعیف تره.با تشکر

خواهش میکنم .من بعد تغییر میخواستم قسمت انالوگ رو عمومی کنم اما به نظر بی احترامی میاد به شخص جناب اقا فرهاد که گویا دلخور هم شدن :( ....از صدای ضعیف منظورتون تون خروجی هست یا توان صدای خروجی..چون همه شکایت دارن از این قضیه اما من مشکلی ندیدم تو این قسمت و تو سیستم من به خوبی کار میکنه فقط تون صدا پایینه که ای کاش از فرکانس بالاتر استفاده میشد.اگه جناب فرهاد همچنان نیان مجبورم این قسمت رو به با vco مجهز کنم :-w

شنبه 26 اسفند1396 - 10:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز مشکل من صدای سنس یا همان بلند گو هست که خیلی ضعیفه . و اگر جعبه اماده استفاده شه باید حتما هدفون باشه که شنیده شه . و برد هم که خیلی کمه و برا من که فلز جو دارم ناامید کنندس و دلسرد شدم . البته بازم کمال تشکر از اقا فرهاد و شما و تمام عزیزان را دارم . اما اگر امکان داره با هماهنگی اقا فرهاد کمکمون کنید .ممنون @};-

شنبه 26 اسفند1396 - 12:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali652 نوشته است:
دوست عزیز مشکل من صدای سنس یا همان بلند گو هست که خیلی ضعیفه . و اگر جعبه اماده استفاده شه باید حتما هدفون باشه که شنیده شه . و برد هم که خیلی کمه و برا من که فلز جو دارم ناامید کنندس و دلسرد شدم . البته بازم کمال تشکر از اقا فرهاد و شما و تمام عزیزان را دارم . اما اگر امکان داره با هماهنگی اقا فرهاد کمکمون کنید .ممنون @};-

پس میشه توان خروجی کم هست...خب ترانزیستور رو باید عوض کنید .من قسمت خروجی صدا رو به هیچ وجه دستکاری نکردم و به همون شکل که توی شماتیک هست بستم صدا خوبه احتمالا مشکل شما از بلندگو وترانزیستور هست.اهم بلندگو 4 بهتره ترانزیستور هم میتونید bc141 یا مشابه ببندید که باز اگه نظرمو بخواین همون 337 خوب جواب میده حتی گرم هم نمیشه فقط این ترانزیستور دو نوع 25 ولتی و 40 ولتی داره سعی کنید 40 رو ببندید :) این ولتاژ با پسوند روی ترانزیستور نوشته شده به ای نشکل bc33740
در این مورد نمیدونم چی بگم چون طرح مختص به ایشون هست و طراحیش با نرم افزار مطابقت میکنه در صورت تغییر شماتیک نرم افزار هم باdn تغییراتی بکنه تا خوب کار کنه.الان ورژنهای 1تا3 واسه من کار نمیکنه اما اگه خواستین میتونم قسمت انالوگ رو براتون پ خ کنم تا مشکلتون حل بشه فقط باید از ورژن 4 استفاده کنید

شنبه 26 اسفند1396 - 2:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 260 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: khoshkhahi1 , Majestic12 و 98 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure