انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 7:22am

پاسخ به موضوع  [ 260 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 26  بعدی
 Re: فلزیاب سار-1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان من این مدارو مونتاژ کردم ولی نمیدونم چرا صداش اینقدر ضعیفه شده اینجوری نبود صداش خوب بود قبلا

چهارشنبه 31 مرداد1396 - 2:04am
کاربر فعال
کاربر فعال

قطعات این قسمت بخصوص ترانزیستور BC337 رو عوض کن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 1 شهریور1396 - 1:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

با تشکر دوباره از مهندس فرهاد عزیز.بابت این کار بزرگی که انجام دادن

پنج شنبه 1 شهریور1396 - 1:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

miladkd نوشته است:
قطعات این قسمت بخصوص ترانزیستور BC337 رو عوض کن

سلام خدمت شما دوست عزیز ،ممنون بابت راهنمایی ارزندتون ،سپاس

پنج شنبه 1 شهریور1396 - 2:25am
مدیر سایت
مدیر سایت

باسلام
به به سپاس از اینکه عاشقی دیگر در برنامه نویسی و خدمت به ملت کاری با ارزش رو ارائه داده تا هرچه بیشتر دست متقلبان عرصه فروش نقطه زنهای تقلبی کوتاه تر و بسته تر بشه ، زنده باشید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 2 شهریور1396 - 10:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش فرهاد منم مدارتون رو ساختم و میتونم بگم خیلی عالیه از هر نظر اما کاش ظاهر منوی ال سیدی رو کمی تغییر بدید هر چند همینجوری هم بد نیست مهم کارآیی مداره و مسئله بعدی تفکیک هست که انشالله برای اونم یه فکری بکنید

خدايا مددی کن

پنج شنبه 2 شهریور1396 - 1:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب غضنفر حالتون خوبه انشاالله

مهندس چرا همتون مهندس رو فرهاد صدا میکنید مگه اسم کاربریشون فرشاد نیست :D :D

من جز اولین کسانی بودم که مدار ایشون رو با بهترین قطعات درست کردم و با استفاده از راهنمایی های مهندس فرشاد عزیز دارم ازش استفاده میکنم بعد از مدار فلزجو مدار ایشون در رتبه دوم قرار میگیرند از نظر بنده من همیشه دعا گوی مهندس حمید و جناب فرشاد هستم .

لازمه یادآور بشم تنها ایراد این مدار صدای بسیار ضعیفش هست .من قطعات مربوط به قسمت صوت رو عوض کردم نشد مجبور شدم از هدفون استفاده کنم که جا داره جناب فرشاد یه کاری براش بکنند .

سپاس مهندس فرشاد عزیز @};- @};- @};-

پنج شنبه 2 شهریور1396 - 2:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام واحترام خدمت همه دوستان عزیز وبزرگوار که با پیامهای محبت آمیز ودلگرم کننده خود بنده حقیر را به ادامه کار تشویق می نمایند. امیدوارم بتوانم با کاروتلاش بیشتر کیفیت وکاردستگاه را بهتر نموده و موجب رضایت وخوشحالی همه شما عزیزان را فراهم نمایم. @};- @};- @};-

پنج شنبه 2 شهریور1396 - 9:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام وادب خدمت مدیر محترم جناب آقا مهدی عزیز @};- @};- آقا مهدی بزرگوار ممنونم از پیام پر از محبت جنابعالی امیدوارم لایق پیام پرازمهر شما باشم وبتوانم با کاری هر چند کوچک باعث افزایش وآگاهی دوستان انجمن در امور فلزیابی باشم .همچنین دستگاه خوب وکارایی را به دوستان عزیز ارایه نمایم @};- @};- @};-

پنج شنبه 2 شهریور1396 - 9:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام و احترام خدمت آقا غضنفر عزیز دوست مهربان وعزیز از اظهار نظر پر از لطف ودلگرم کننده جنابعالی سپاسگزارم وامیدوارم شایسته محبت شما باشم.دوست خوبم بنده در ورژن یک ودو وسه سه مدل مختلف صفحه نمایش برای دستگاه نوشتم .اگر بفرماییدچه نوع تغییر و چه قسمت از صفحه نمایش مد نظرشماست مطمینا در ورژن بعد در صورت امکان اصلاح می نمایم.سپاسگزارم @};- @};- @};-

پنج شنبه 2 شهریور1396 - 9:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 260 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 77 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure