انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 12:12pm

پاسخ به موضوع  [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 امروز اولین تست Lorenz Z1 و نتیجه 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

ramin.rahmani نوشته است:
adnistor_6 نوشته است:
لطفا تنظيمات دستگاه رو اعلام كنيد
مطمئن هستيد متراژتون درست بود ؟؟ ٣ متر يك بيل ؟

در متراژ شک ندارم.البته با 1.5*1.5 بسیار واضح تر در این فاصله سنس میکند ولی با 1*1 در آستانه سنس دستگاه است.یعنی اینکه این برد همانطوری که قبلا گفتم در عمل کاربرد ندارد ولی در تست ها متعارف است که برد نهایی را ملاک قرار دهند که این بیشتر حالت تبلیغی برای فروش سیستم هاست!
دوباره یادآوری میکنم که املاح معدنی زمین تاثیر زیادی در برد نهایی دارد و به این صورت تست گرفتن شیوه درستی در عمل نیست.
در نظر داشته باشید که زد وان بنده ورژن 2015 است و نسبت به ایکس5 کارایی و ثبات بهتری دارد.
رسم بر این شده که هر کسی تجربه متفاوتی دارد در انتها متهم به فروشندگی و امثالهم میشود ولی من تنها تجریه ام را بنا به درخواست کاربری عنوان کردم و قبول یا عدم قبول آن مد نظرم نیست. ;)

:x :x عالیه ممنون از دادن اطلاعات و تجربیاتت.. البته من خودم زیر زمین حفر کردم یه سینی حدودن 25 در 15 .. تو 2/20 میزدش.. هوا رو نمیدونم تست نکردم.. مکان ندارم اخه متاسفانه :( :(

جمعه 18 فروردین1396 - 11:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان کسی هست که بتونه دقیقا گزینه های فرکانس ... فیلتر.. و تون صدا رو بتونه بررسی کنه .. وبگه.. داخل کاتالوگ یه چیزایی نوشته اما مثلا فیلتر و فرکانس من حس میکنم شبیه هم هستن وفرقشون چیه نمیدونم :( :( تازه کارم و تجربه ای ندارم

جمعه 18 فروردین1396 - 11:59pm

تایپیک استاد هوشیو مطالعه کردین

شنبه 18 فروردین1396 - 12:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

pesar نوشته است:
دوستان کسی هست که بتونه دقیقا گزینه های فرکانس ... فیلتر.. و تون صدا رو بتونه بررسی کنه .. وبگه.. داخل کاتالوگ یه چیزایی نوشته اما مثلا فیلتر و فرکانس من حس میکنم شبیه هم هستن وفرقشون چیه نمیدونم :( :( تازه کارم و تجربه ای ندارم

سلام خدمت شما دوست عزیز
موقعی که با دستگاه شروع به کاوش میکنی فیلتر باید رو صفر باشه و یه مقدار که با دستگاه جستجو کردی اگه دیدی دستگاه مثل حالت پارازیت داره یا نویز ویا خیلی زود از بالانس خارج میشه باید فرکانس رو یه دون یه دون کم و زیاد کنی تا روی یکی از حالات فرکانس دستگاه بهتر کار کنه و از بالانس خارج نشه .
بعد برای حذف ذرات ریز که مثل نویز هستن میتونی با زیاد کردن فیلتر از بین ببری یا کمترش کنی که البته فقط برای فریمهای بزرگ توصیه میشه و با کویل 35 روی صفر باشه بهتره.
گزینه فرکانس تقریبا مثل تنظیم کردن رادیو هستش که با یه خورده کم و زیاد کردنش دستگاه تنظیم میشه و براحتی از بالانس خارج نمیشه.
موفق باشی امیدوارم توضیحاتمو واضح گفته باشم

شنبه 19 فروردین1396 - 8:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
ramin.rahmani نوشته است:
adnistor_6 نوشته است:
لطفا تنظيمات دستگاه رو اعلام كنيد
مطمئن هستيد متراژتون درست بود ؟؟ ٣ متر يك بيل ؟

در متراژ شک ندارم.البته با 1.5*1.5 بسیار واضح تر در این فاصله سنس میکند ولی با 1*1 در آستانه سنس دستگاه است.یعنی اینکه این برد همانطوری که قبلا گفتم در عمل کاربرد ندارد ولی در تست ها متعارف است که برد نهایی را ملاک قرار دهند که این بیشتر حالت تبلیغی برای فروش سیستم هاست!
دوباره یادآوری میکنم که املاح معدنی زمین تاثیر زیادی در برد نهایی دارد و به این صورت تست گرفتن شیوه درستی در عمل نیست.
در نظر داشته باشید که زد وان بنده ورژن 2015 است و نسبت به ایکس5 کارایی و ثبات بهتری دارد.
رسم بر این شده که هر کسی تجربه متفاوتی دارد در انتها متهم به فروشندگی و امثالهم میشود ولی من تنها تجریه ام را بنا به درخواست کاربری عنوان کردم و قبول یا عدم قبول آن مد نظرم نیست. ;)

اگر اين طور ميگين باشه كه لوپ رو روي زمين گذاشتين و در سه متر سنس داشتين اگر لوپ رو كم از سطح زمين فاصله بدين حتما بيشتر از سه متر سنس ميكنه اگر مقدور بود تست بگيرين

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

شنبه 19 فروردین1396 - 9:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

hasan2015 نوشته است:
pesar نوشته است:

سلام خدمت شما دوست عزیز
موقعی که با دستگاه شروع به کاوش میکنی فیلتر باید رو صفر باشه و یه مقدار که با دستگاه جستجو کردی اگه دیدی دستگاه مثل حالت پارازیت داره یا نویز ویا خیلی زود از بالانس خارج میشه باید فرکانس رو یه دون یه دون کم و زیاد کنی تا روی یکی از حالات فرکانس دستگاه بهتر کار کنه و از بالانس خارج نشه .
بعد برای حذف ذرات ریز که مثل نویز هستن میتونی با زیاد کردن فیلتر از بین ببری یا کمترش کنی که البته فقط برای فریمهای بزرگ توصیه میشه و با کویل 35 روی صفر باشه بهتره.
گزینه فرکانس تقریبا مثل تنظیم کردن رادیو هستش که با یه خورده کم و زیاد کردنش دستگاه تنظیم میشه و براحتی از بالانس خارج نمیشه.
موفق باشی امیدوارم توضیحاتمو واضح گفته باشم

:ymapplause: :ymapplause: ممنونم عالی

شنبه 19 فروردین1396 - 10:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Kürşat و 100 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure