انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 2:57pm

پاسخ به موضوع  [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 امروز اولین تست Lorenz Z1 و نتیجه 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

pesar نوشته است:
امروز یه تست دیگه کردم .. توی یه جای حفاری شده بود البته کله بیل اهنی رو در اوردیم انداختیم تو حفره با لوپ 36 دابل با تنظیمات مختلف با اختلاف 10 تا 15 سانتی .. میشد تو نهایت 120 بزنیش
و با لوپ بزرگ یک در یک همون و با تنظیمات مختلف میتونستی با 10 تا 20 سانت اختلاف تو دو متر بزنه
یکم انتظارم از لوپ بزرگ بیشتر بود .. شایدم تنظیمات هنوز دستم نیومده.. تفکیکش زیاد کارامد نیست نه با کوچیک نه با بزرگ . باس ببری جلو تا بشه تفکیک کرد اعداد هم همینطور.. فقط روی صدای بوق میشه حساب کرد.. اونم مطمن باشید از مکانتون که ات و اشغال نداشته باشه و بکر باشه.. که اگه اشغال باشه واقعا سخته و ریسک بزرگی بکنی برسی به قوطی رانی :)) :)) :ymblushing: :ymblushing:

با این شرایط نقطه زن فلزجو خیلی بهتره ! :-BD

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 12 فروردین1396 - 10:55am
آواتار کاربر

دوست منم یه لورنز خریده بود اصلا ازش راضی نبود اخیرا هم مارک تقلبی زیاد شده همین لورنز خود ترک تقلبیشو میزنه /:) :| اما دوست عزیز در هر صورت مال شما خوب جواب داده چن شنیدم تقلبیا ورق سی در سی رو نهایتش توو هفتاد سانت میزنن. :-?

یکشنبه 12 فروردین1396 - 1:35am

محل اقامت: ناسوت
درود
حالا که این دوستمون که از ترکیه دستگاهو خریده،اصل هستش یا غیر اصلی?هرچند میدونیم که به شماره سریال و کد و اینها زیاد اعتمادی نیست.اخه این کله بیل رو باید حداقل در عمق 2ونیم بزنه؛نظرتون چیه?

هرکه او رفت از ميان اينک فنا/چون فنا گشت از فنا اينک بقا

یکشنبه 13 فروردین1396 - 1:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهدی نوشته است:
pesar نوشته است:
امروز یه تست دیگه کردم .. توی یه جای حفاری شده بود البته کله بیل اهنی رو در اوردیم انداختیم تو حفره با لوپ 36 دابل با تنظیمات مختلف با اختلاف 10 تا 15 سانتی .. میشد تو نهایت 120 بزنیش
و با لوپ بزرگ یک در یک همون و با تنظیمات مختلف میتونستی با 10 تا 20 سانت اختلاف تو دو متر بزنه
یکم انتظارم از لوپ بزرگ بیشتر بود .. شایدم تنظیمات هنوز دستم نیومده.. تفکیکش زیاد کارامد نیست نه با کوچیک نه با بزرگ . باس ببری جلو تا بشه تفکیک کرد اعداد هم همینطور.. فقط روی صدای بوق میشه حساب کرد.. اونم مطمن باشید از مکانتون که ات و اشغال نداشته باشه و بکر باشه.. که اگه اشغال باشه واقعا سخته و ریسک بزرگی بکنی برسی به قوطی رانی :)) :)) :ymblushing: :ymblushing:

:)) :)) :)) :)) :)) بدت نیاد ولی خدایش ادم اشغال بخره ولی از این دستسازها نخره چه مال انجمن چه مال هرچی ... اونا پول یامفت هستن .. من بار اولم بود هنوز به هیچیش وارد نیستم کلی تنظیمات داره برا جاهای مختلف.. درضمن دو متر و بیست هم عمق کمی نیست میشه به بار رسید

یکشنبه 13 فروردین1396 - 7:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

M0HS3N نوشته است:
درود
حالا که این دوستمون که از ترکیه دستگاهو خریده،اصل هستش یا غیر اصلی?هرچند میدونیم که به شماره سریال و کد و اینها زیاد اعتمادی نیست.اخه این کله بیل رو باید حداقل در عمق 2ونیم بزنه؛نظرتون چیه?

:ymblushing: :ymblushing: :ymblushing: والا اصل که فک کنم اصل باه چون بقول دوستان تقلبی هاش بیشتر از هفتاد هشتاد سانت نمیزنن.. درضمن اپدیت هم نمیشن. درحالی که من با کابل یو اس بی تو سایت خود لورنز اپدیتش کردم و شد.. یه راه دیگه هم برا اصل و فرعش هست ... یه قسمت داره رو صفحه نمایشش که اگه برش داری باید 5 تا سوراخ داشته باشه.. اونا تقلبی هستن 4 تا سوراخ دارن.. مال من 5 تا داره و بازم میگن اصله وو عمق با لوپ کوچیکش میتونه یه سینی استیل 25 در 15 رو در 150 بزنه.. دیشب تست کردم لوپ 35 دابلش خوبه اما از لوپ یک در یک راضی نیستم شایدم بلد نیستم هنوز

یکشنبه 13 فروردین1396 - 7:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

M0HS3N نوشته است:
درود

نه اینطورام نیست تو فیلمهای تست خودشونم چیزی اندازه کله بیل رو نمیشه تو دو متر و نیم زد.. من ددیم صفحه 30 در 30 میزنن تو دو متر و نیم با لوپ یک در یک.. که البته منم با همین یک در یک تونستم کله بیل و تو دومتر وبیست بزنم.. ولی یکم بالانسش سخته مخصوصا جاهایی که از این سنگهای صاف ورقه ورقه معدنی هست.. یکم نویز زیاد داره.. نزدیک دکل برق هرگز کار نکنید که نویزش زیاده.. حداقل یک کیلومتر فاصله داشته باشید..

یکشنبه 13 فروردین1396 - 7:38pm

اون پستی که گذاشتین میدونیم قصدتون توهین به انجمن نبوده ولی ضاهراً اینطور برداشت میشه خواهشاً اصلاح کنین

یکشنبه 13 فروردین1396 - 8:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در کل کم پیش میاد که آدمی هم پول داشته باشه و هم عقل وگرنه همه میشدن بیل گیتس!!

یکشنبه 13 فروردین1396 - 11:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهرافرین نوشته است:
در کل کم پیش میاد که آدمی هم پول داشته باشه و هم عقل وگرنه همه میشدن بیل گیتس!!

منظورت و بگو واضح

یکشنبه 13 فروردین1396 - 11:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

pesar نوشته است:
مهدی نوشته است:
pesar نوشته است:

:|

دوشنبه 13 فروردین1396 - 12:03am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 36 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , zagalo16 و 133 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure