انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 4:16am

پاسخ به موضوع  [ 36 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 امروز اولین تست Lorenz Z1 و نتیجه 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان امروز بعد از گذشت 5 ماه از خرید دستگاه لورنزی که از ترکیه خریده بودم و به علت هوای باراونی و برفی نمیشد این مدت تست کنم . امروز بردمش بیرون و اولین تست و زدم.
دو تا از دوستام دیروز یه قوطی جای رب خالی رو زیر 90 سانت خاک چال کردن و بالاش و پر کردن.. من و بردن اونجا امروز برای سنس کردن با دستگاه و خوشبختانه دستگاه براحتی پیداش کرد و بوق خورد صدای بلندی هم داشت...خیلی راحت گرفتش.. و یکم دلگرم شدم به لورنز..چند روز دیگه میرم برای تست در عمق 2 متر و نتیجه ش و همینجا میگم..کسی تجربه داره بیاد و بگه دراختیار بچه ها بزاره..ممنونم :x :D @};- :ymblushing: :x :x

چهارشنبه 8 فروردین1396 - 12:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دستگاه چند خریدین؟

چهارشنبه 8 فروردین1396 - 12:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تبریک میگم که اون چیزی که انتظارش روداشتین بدستتون رسیده
امابنظرم برای انتقال تجربیات وبازگویی نتایج تست بهتره که دقیقترتوضیح بدی مثلااندازه لوپ وتنظیمات احتمالی دستگاه و...
ضمنااگه لطف کنی وچندتست ساده درهواهم انجام بدی که چه بهترمثلاتست سکه طلا وسکه 500ریالی و...

چهارشنبه 9 فروردین1396 - 8:01am
مدیر سایت
مدیر سایت

arash kamangir نوشته است:
تبریک میگم که اون چیزی که انتظارش روداشتین بدستتون رسیده
امابنظرم برای انتقال تجربیات وبازگویی نتایج تست بهتره که دقیقترتوضیح بدی مثلااندازه لوپ وتنظیمات احتمالی دستگاه و...
ضمنااگه لطف کنی وچندتست ساده درهواهم انجام بدی که چه بهترمثلاتست سکه طلا وسکه 500ریالی و...

موافقم باشما ، مقداری جزئیات کار رو بیشتر و دقیق تر توضیح بدید بهتر هست مخصوصاً عمق دقیق خاک و اندازه فلز و لوپ مورد تست @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 9 فروردین1396 - 10:06am

محل اقامت: ناسوت
درود
از دارنده دستگاه لورنزz1 میخوایم که اگه برایشان ممکنه یه تستی ازش بگیرند که نهایت عمقی که هر کدام از لوپ های این دستگاه که یه فلزی با ابعاد مشخص اونو در زیر خاک سنس یا شناسایی میکنند،چقدر است?(مثلأ تست فلز یا قوطی ای با ابعاد20در20سانت زیر خاک و همچنین در هوا)

اطلاعاتش بی زحمت در اینجا قرار داده شود
و همچنین این دستگاهشون مبارکشون باشه؛مرسی

پنج شنبه 10 فروردین1396 - 3:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

pesar نوشته است:
سلام دوستان امروز بعد از گذشت 5 ماه از خرید دستگاه لورنزی که از ترکیه خریده بودم و به علت هوای باراونی و برفی نمیشد این مدت تست کنم . امروز بردمش بیرون و اولین تست و زدم.
دو تا از دوستام دیروز یه قوطی جای رب خالی رو زیر 90 سانت خاک چال کردن و بالاش و پر کردن.. من و بردن اونجا امروز برای سنس کردن با دستگاه و خوشبختانه دستگاه براحتی پیداش کرد و بوق خورد صدای بلندی هم داشت...خیلی راحت گرفتش.. و یکم دلگرم شدم به لورنز..چند روز دیگه میرم برای تست در عمق 2 متر و نتیجه ش و همینجا میگم..کسی تجربه داره بیاد و بگه دراختیار بچه ها بزاره..ممنونم :x :D @};- :ymblushing: :x :x

خدمت دوستان عرض کنم که بله حق دارن.. قوطی جا رب یک کیلویی بود لوپ هم دابل 36 بود . تو یه زمین کشت گندم رو کنده بودن.. تقریبا خاکش نرم بود .. تست زیر خاک بود تست هوا نداشتم

جمعه 10 فروردین1396 - 12:04am
کاربر فعال
کاربر فعال

امروز یه تست دیگه کردم .. توی یه جای حفاری شده بود البته کله بیل اهنی رو در اوردیم انداختیم تو حفره با لوپ 36 دابل با تنظیمات مختلف با اختلاف 10 تا 15 سانتی .. میشد تو نهایت 120 بزنیش
و با لوپ بزرگ یک در یک همون و با تنظیمات مختلف میتونستی با 10 تا 20 سانت اختلاف تو دو متر بزنه
یکم انتظارم از لوپ بزرگ بیشتر بود .. شایدم تنظیمات هنوز دستم نیومده.. تفکیکش زیاد کارامد نیست نه با کوچیک نه با بزرگ . باس ببری جلو تا بشه تفکیک کرد اعداد هم همینطور.. فقط روی صدای بوق میشه حساب کرد.. اونم مطمن باشید از مکانتون که ات و اشغال نداشته باشه و بکر باشه.. که اگه اشغال باشه واقعا سخته و ریسک بزرگی بکنی برسی به قوطی رانی :)) :)) :ymblushing: :ymblushing:

جمعه 10 فروردین1396 - 12:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

alireza12345 نوشته است:
سلام دستگاه چند خریدین؟

از نمایندگی ترکیه خریدم.. 5200 یورو در اومد 5150 بهش دادم خیلیم راحت اوردمش تو ایران.. یه موقعی رفتم که تعطیلات بود و برگشتنی هم اخرای تعطیلات بود اخرای وقت رفتیم سر مرز رازی.. با ون های تبریز -وان... 300 لیر دادم راننده .. جاساز کرد برام.. رسیدیم لب مرز اونقدر شلوغ بود مرز چون اخرای تعطیلات بود. بازرسی سریع و بی دقت بود.. راحت اوردیم داخل :p :p

جمعه 10 فروردین1396 - 12:29am

سلام
از کدوم نمایندگی گرفتین

جمعه 11 فروردین1396 - 10:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

babak rad نوشته است:
سلام
از کدوم نمایندگی گرفتین

دپار

جمعه 11 فروردین1396 - 11:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 36 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: jokerp و 64 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure