انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 4:54pm

پاسخ به موضوع  [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 درخواست کمک در خصوص دستگاه mdl plus 
نویسنده پیغام

سلام دوست من برای تهیه آیسی پروگرام شده با فایل اورجینال پیام خصوصی بدید...

جمعه 11 فروردین1396 - 1:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز عکس مدار رو بزار فکر کنم داشته باشم میکرو رو بهت بدم.

یکشنبه 13 فروردین1396 - 12:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اینم عکس مدار البته کل ای سی ها رو سمباده زده بودن که من خودم بر اساس مدار tl12000 جایگذاری کردم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 13 فروردین1396 - 8:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نه متاسفانه این نیست.به نظرم این مدارات بدون بخش دیجیتال کاراییش بهتر.

یکشنبه 13 فروردین1396 - 11:36pm
مدیر سایت
مدیر سایت

این چندمین دستگاهی هست که آقای سیف الهی میده به مردم و ال سی دیش زود خراب میشه و میکروی برنامه میتر دیجیتال میسوزه یا از کار می افته ! یک علتی داره که موندم چرا به عقل خودش نمیرسه !! داخلش من سنسور مگنت 100 FLCمیبینم درسته ؟ !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 14 فروردین1396 - 8:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

نه مهدی جان اون که قرمز رنگه ماژول یو اس بی به ttl با نام تجاری cp2102 هست ولی این دستگاه به ماژول ems 100 وصل میشه و حفره یابی میکنه که البته من وقتی سالم بود تست کردم متوجه شدم که این دستگاه حفره یابی اصلا نمیکنه و فقط به صورت دکوری هست در کل اینجوری که میگن مدار سیف الهی اصلاح شده tl12000 هست و فلزیاب خوبی هست همش چرته اولا قسمت دیجیتالش که با وجود اینکه یه ال سی دی و یه میکرو مگا32 هست به طرز وحشتناکی جریان میکشه که البته دلیل جریان کشی رو پیدا کردم و دلیلش طراحی ابتداعی و بد مدار درایور میکرو و ال سی دی گرافیکی هست نکته دوم اینکه قسمت انالوگ رو بدون هیچ ضامن یا محافظی به بخش دیجیتال وصل کرده که خوب با یه اتصالی ساده میکرو رو از بین میبره و هر الکترونیک کار حرفه ای وقتی مدار انالوگش با 12 ولت کارمیکنه برای اتصال بین انالوگ و دیجیتال از انواع و اقسام مدارات scr استفاده میکنه تا احتمال اتصالی رو از بین ببره نه اینکه با یه مقاومت ساده صورت مسئله رو حل و فصل کنه سوم اینکه قسمت دیجیتال مدار بخش نمایش شارژ باطری که اصلا دکوری هست و همیشه روی 96 هست خخخ بخش میتر بد نیست و کپی سورس میتری که ایشون استفاده کرده خوب بوده و درست جواب میده بخش تفکیک دستگاه که کلا دکوری هست و همیشه روی هر فرکانسی بگذاری با نزدیک شدن طلا یا اهن یا مس یا هر فلزی به سمت بی ارزشها حرکت میکنه و به قول خودشون باید شما فرکانس حساس به طلا رو پیدا کنید خخخ زیاد هم مشکل نیست دوتا مولتی ترن 10 دور داریم که هر کدوم 100 حالت داره میشه 100 بتوان 100 حالت که پیدا کردن فرکانس و تنظیمی که به طلا حساس باشه و روی اون تفکیک کنه خیلی خیلی ساده هست فقط ما عمر کوتاهی داریم که ممکنه عمرمون به این اکتشاف بزرگ قد نده البته اونم عیب دستگاه نیست عیب ما هست خلاصه یکی از بهترین دستگاهای دست ساز بارار همین مدار هست که هر ماه هم یه اسم جدید براش می گذارن و یه وبلاگ جدید برای اسم جدید باز میشه و خدا نکرده اگر تو همه وبلاگ ها شماره ایرانسل ثابت می بینید تقصیر سیف الهی که نیست تقصیر مخابرات هست که عقلش نمیرسه وقتی اسم دستگاه عوض شده ادرس وبلاگ عوض شده برای کلاهبرداری جدید شماره رو هم عوض کنه که یه وقت کسی شک نکنه خلاصه 6 میلیون و 4.5 .و 9 میلیون از ملت ساده و کشاورزایی امثال دوست من میگیره یه اشغال به تمام معنی که در حقیقت یه فلزیاب خیلی ساده هست تحویل میده و کلی ادعا که حفره یاب داره تفکیک داره دیجیتال هست و غیره من که تصمیم گرفتم این دفعه خودم استین بالا بزنم یه دستگاه خوب که توانایی انجام چند تست رو داشته باشه سر هم کنم واسه دل خودم که حداقل اگر چند ساعت تو کوه پیاده رفتم دلم نسوزه که دستگاهه هیچ عکس العملی نداشت و معلوم نیست که واقعا چیزی بوده یا نه اینجوری باز می تونم بگم منطقا مثلا چند تست ردیابی و حفره یابی و فلزیابی و ... رو انجام دادم و همیچ کدوم چیزی رو نشون ندادن
تصویر اول مربوط به ماژول یو اس بی برای اتصال دستگاه به کامپیوتر هست و تصویر دوم مربوط به ماژول ems 100 i هست که با استفاده از سه رشته سیم و یه کابل پشت دستگاه وصل میشه و از عیب های خیلی بزرگ این دستگاه اینه که فقط باید مستقیم دستگاه رو به لپ تاپ و یا تبلت اونم حتما تبلتی که ویندوز دار باشه متصل کرد تا بتونید باهاش حفره یابی کنید در شرایطی که می شد حیلی راحت از انواع مموری از جمله ای سی سری 24 یا حتی مموری میکرو یا کول دیسک برای ذخیره دیتای سنسور مگنت استفاده کرد تا بعدا کاربر با اتصال مموری یا دستگاه به کامپیوتر اطلاعات رو انتقال بده نه اینکه همزمان با حرکت سنسور یه تبلت هم همراه خودش برداره که مخصوصا در مناطق کوهستانی کاری بسیار مشکل و حادثه سازه و با اندک ضربه ای که به تبلت بخوره ممکنه هر جور بلایی سر تبلت بیاد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 15 فروردین1396 - 5:39pm
مدیر سایت
مدیر سایت

توضیحات جالب و خوبی بود ، بعضی ها دارن گنجشک رو رنگ میکنن جای قناری میفروشن ، اینهم نوعی رنگ کردن هست ؛ کلام آخر شما همین اراده قوی ای رو میخاد که مهندس حمید عزیز انجام داده و مدار کم نظیر فلزجو رو طراحی کرد و به رایگان در اختیار مصرف کننده قرار داده و شبانه روز هم در حال ساپورت مردم برای ساخت هستش ! مهندس واقعی ایشون هست ! نه کسانی که نون کلاهبرداری رو میخورن ! خدایی هم هست !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 16 فروردین1396 - 10:37am

سیف الهی یه آشغال به تمام معناست...نقطه زن ایمیجر همون باکس زرد که داره..وردیابش که هردفعه اسمشوعوض میکنه استارمکس منظورمه داده به رفیقم ۱۸میلیون ...خدا لعنتش کنه نامرد کثافت...ردیابش یه موج سینوسی با اختلاف ۲۰۰۰هرتز تولید میکنه تواسکوپ دانشگاه بررسیش کردم...توروخدا اطلاع رسانی کنید این شیاد اگه داره میبینه بدونه چوب خدا صدانداره ...

یکشنبه 23 اردیبهشت1396 - 2:56am

با سلام
دوستان لطفا نحوه اتصال سنسور EMS-100 به این مدار را توضیح بدید. من این مدار را در اختیار دارم. همون دستگاهی که سیف اللهی میفروشه! بدون سنسور مگنت هست. حالا قصد دارم خودم یه سنسور مگنت بهش اضافه کنم. لطفا بگید به چه صورتی به مدار متصل میشه و کویل آن چه مشخصاتی دارد. با تشکر.

پنج شنبه 17 خرداد1396 - 12:41am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود گرامی در خصوص اتصال سنسور ems-100 مدار و برنامه و روشی که سیف الهی استفاده کرده کاملا بدرد نخور و اسباب بازی هست و حتی بعد از خرید وقتی در مورد این سنسور و حفره یاب بهش زنگ بزنی میگه حالا شما اول کار با امکانات دیگه رو یاد بگیر بعد من برات میگم چطور با این سنسور کار کنی در کل این اقا یه کلاه بردار حرفه ای است یه وقت به هیچ عنوان نری پول بیشتری بدی که برات سنسور رو نصب کنه در مورد سنسور ems-100 و flc-100 من چند وقتی هست دارم تحقیق میکنم حتی براشون چند مدل مدار هم ریختم اما جوابی که باید بده رو نداده که صد البته ایراد از مدار درایور من هست اگر به نتیجه قابل قبولی رسیدم حتما برای سایر دوستان هم مدار رو اپ میکنم

پنج شنبه 18 خرداد1396 - 12:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 105 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure