انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 5:46pm

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 کمک برای تعمیر دستگاه loudston 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahmood51 نوشته است:
چشم بسته Made in IRAN هست. :D برادران کرجی.
https://sites.google.com/site/cavoshgar ... aldetector

ممنونم جناب محمود51فکرمیکردم ساخت انگلیس باشه خوب ایرانی جماعت علاوه برکلاه برداری دروغگوهای قهاری هستندالبته بایدیادمون باشه که بدون دروغ گفتن کلاه برداری هم سخت میشه البته بلانسبت بزرگواران روراست انجمن
بااین شرکت که ظاهراتنهاارائه کننده این یکی هست قبلامکاتبه داشتم بی وجدانهابرای یک عددایسی پروگرم شده پول میلیونی میخواستندانگارکه پول روازکاغذمیبرندمگه یک فلزیاب معمولی چقدرارزش داره که اینقدرهزینه بشه؟

دوشنبه 25 بهمن1395 - 1:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

roshik نوشته است:
mahmood51 نوشته است:

ممنونم جناب محمود51فکرمیکردم ساخت انگلیس باشه خوب ایرانی جماعت علاوه برکلاه برداری دروغگوهای قهاری هستندالبته بایدیادمون باشه که بدون دروغ گفتن کلاه برداری هم سخت میشه البته بلانسبت بزرگواران روراست انجمن
بااین شرکت که ظاهراتنهاارائه کننده این یکی هست قبلامکاتبه داشتم بی وجدانهابرای یک عددایسی پروگرم شده پول میلیونی میخواستندانگارکه پول روازکاغذمیبرندمگه یک فلزیاب معمولی چقدرارزش داره که اینقدرهزینه بشه؟

مدار فلزیاب شما از چه نوعه از خود مدار م یه عکس بزارید اگه 12000 هست مدار دیجیتالشو کلا عوض کن تو انجمن هست یه مدار دیگه بزار روش اگه تصویریه یه گیت اسکن جدا گانه بگیر بزار روش بهتر از سرکله زدن فروشنده کلاه برداره

دوشنبه 25 بهمن1395 - 1:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

به احتمال زیادبایدیکی ازمدلهای همین 12رگولاتورباشه البته اگه سازندش یک هموطن باشه که احتمالش قریب به یقینه
اصل فلزیابش دست صاحبشه ولی روی این برددیجیتال یک ورودی انالوگ داره ویکی هم تست میزان باطری بقیه قسمتهاهم خروجیه
خروجیهاش هم یکی برای قسمت بلوتوثشه که به لپ تاپ وصل میشه ودیگری به نمایشگرو...
واقعیتش خودم هم تنهاراه روجایگزین کردن مداری دیگه میبینم اماجالبه که صاحبش میگفت که میتونه عمق هدف روبرحصب فوت نشون بده ولی نمیشده زیادبهش اعنمادکردوصاحبش هم خیلی تاکیدداره که قسمت بلوثوثش حتماکارکنه
حالابنظرشماچه مدارکاملتری میشه جایگزین این قسمت کرد؟

دوشنبه 25 بهمن1395 - 2:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

roshik نوشته است:
به احتمال زیادبایدیکی ازمدلهای همین 12رگولاتورباشه البته اگه سازندش یک هموطن باشه که احتمالش قریب به یقینه
اصل فلزیابش دست صاحبشه ولی روی این برددیجیتال یک ورودی انالوگ داره ویکی هم تست میزان باطری بقیه قسمتهاهم خروجیه
خروجیهاش هم یکی برای قسمت بلوتوثشه که به لپ تاپ وصل میشه ودیگری به نمایشگرو...
واقعیتش خودم هم تنهاراه روجایگزین کردن مداری دیگه میبینم اماجالبه که صاحبش میگفت که میتونه عمق هدف روبرحصب فوت نشون بده ولی نمیشده زیادبهش اعنمادکردوصاحبش هم خیلی تاکیدداره که قسمت بلوثوثش حتماکارکنه
حالابنظرشماچه مدارکاملتری میشه جایگزین این قسمت کرد؟

اگه عمق رو هم نشون میده فونیکسم همین کار رو میکنه اونم یه مدل 12000هست ساخت برادران کرجی هست در مورد بلوتوث باید ببینیم کدوم یک از دوستان همچین مداری سراغ داره فونیکس تصویری نیست صاحبش باید باهاتون یه طوری راه بیا نمیشه هم خدا رو داشته باشه هم خرما رو منم یکی اورده بودن دیجیتال بود اما تصویری نه قسمت دیجیتالش سوخته بود کلا حذفش کردم با ولوم کار میکنه الانم دارن باهاش کار میکنن خیلیم راضی هستن

سه شنبه 25 بهمن1395 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

roshik نوشته است:
mahmood51 نوشته است:

خواهش میکنم. وظیفۀ اخلاقیم بود که منعکس کنم.

سه شنبه 26 بهمن1395 - 10:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جنابmadrekازلطفتون ممنونم متوجه منظورتون نشدم ایابنظرتون میشه این قسمت روبایک مداردیگه جایگزین کردکه قابلیتش خیلی کم نشه؟ منظورم اینه که قسمت بلوتوثش کارکنه ودرصفحه نمایش تفکیکشم کارکنه اگه عمق هدف رومشخص نکنه زیادهم مهم نیست.

چهارشنبه 26 بهمن1395 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

roshik نوشته است:
جنابmadrekازلطفتون ممنونم متوجه منظورتون نشدم ایابنظرتون میشه این قسمت روبایک مداردیگه جایگزین کردکه قابلیتش خیلی کم نشه؟ منظورم اینه که قسمت بلوتوثش کارکنه ودرصفحه نمایش تفکیکشم کارکنه اگه عمق هدف رومشخص نکنه زیادهم مهم نیست.

در مورد بلوتوثش باید دوستان جواب بدن اما تفکیک اره مدارش هست فکر کنم یه تایپیک جدا گانه داشت البته اگه مدارتون 12000 هست کیت تصویری هم میفروشن بگردی تو سایتها هست فکر کنم 300 یا 400 باشه

چهارشنبه 26 بهمن1395 - 12:53am

سلام
برد داخلش مال لامینوسه
من تاحالا سه تاشو تعمیر کردم اخریش میکروش سوخته بود که انالوگ ۱۰۰٪ کردم.

یکشنبه 22 اسفند1395 - 10:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 145 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure