انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 8:59pm

پاسخ به موضوع  [ 13 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 دوستان این برد رو میشناسید 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash kamangir نوشته است:
غضنفر نوشته است:
بنده در حال حاضر از پلونس و گاهی فلزجواستفاده میکنم و نیازی هم به دستگاه دیگری ندارم که مثلا ۵متر یا ده متر بزنه من به دومتر و ثبات پلونس قانع هستم و تفکیک فلزجو خلاص

جناب غضنفرازپلونس زیادتوی انجمن صحبت میشه میتونی لطف کنی یک فیلم تست ازفلزیابت بزاری؟

برید به قسمت پولونس

دوشنبه 18 بهمن1395 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
غضنفر نوشته است:
بنده در حال حاضر از پلونس و گاهی فلزجواستفاده میکنم و نیازی هم به دستگاه دیگری ندارم که مثلا ۵متر یا ده متر بزنه من به دومتر و ثبات پلونس قانع هستم و تفکیک فلزجو خلاص

جناب غضنفرازپلونس زیادتوی انجمن صحبت میشه میتونی لطف کنی یک فیلم تست ازفلزیابت بزاری؟

سلام فیلم های تست متعدد از مدار های ساخته شده پولونس در تایپیکش قرار دادم
که جدیدترین فیلمش را هم در صفحه 90 برای دوستان گذاشتم

دوشنبه 24 بهمن1395 - 12:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

madrek نوشته است:
غضنفر نوشته است:

برید به قسمت پولونس

منظور ایشون دستگاهی هست که متعلق به خود جناب غضنفره و خودشون مونتاژش کردن نه دستگاههایی که تو یوتیوب فیلمش هست.اما گویا جناب غضنفر فعلا سکوت اختیار کردن.

چهارشنبه 27 بهمن1395 - 6:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 13 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 86 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure