انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 4:37pm

پاسخ به موضوع  [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 دوستان این برد رو میشناسید 
نویسنده پیغام

پیشاپیش تشکر میکنم
قطعات 12000 هستش و دوازده رگول
ولی تغییر دان ثباتش بی نظیر بوده و سینی 30*40رو تو 150 میزد با لوپ کوچیک
نشد قطعاتشو ببینم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 15 بهمن1395 - 12:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شبیه برد دستگاه های کا ایکس هستش

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

شنبه 15 بهمن1395 - 3:21am

آره شبیه بود ولی kxsوسیله نمیزنه برد نسبتا خوب داشته باشه این ثباتش میمونه خیلی زیاد و اینکه نسبتا هم خوب میزنه تغییر تو قطعات و مقاوتها داده شده ولی آی سی ها همون 12000 هست

شنبه 16 بهمن1395 - 11:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

omnitron نوشته است:
آره شبیه بود ولی kxsوسیله نمیزنه برد نسبتا خوب داشته باشه این ثباتش میمونه خیلی زیاد و اینکه نسبتا هم خوب میزنه تغییر تو قطعات و مقاوتها داده شده ولی آی سی ها همون 12000 هست

دوست عزیزکپی برداریش چیزساده ایه فقط اینکه بایک عکس نمیشه کپیش کردبایدچندتاعکس ازپشت وروی بردالبته واضح گرفته بشه تاکاملاشناسایی بشه

شنبه 16 بهمن1395 - 3:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در کل عرض کنم که مدار ۱۲ رگلاتور طرح آلمانی هستش که به روشهای مختلف تغییر و تحول داده شده و با طرح های فیبر متفاوت راهی بازار جویندگان‌ طلا و دفینه شده که گاهی سو استفاده شده گاهی هم ارزش واقعی خودشو نشون داده این مدار در طول این همه تحولات تغییریافتگی گاهی دارنده صاحب تغییرات رو از راه فروشندگی به جایی رسونده و گاهی خریدار اثر رو کم و بیش در بیابونها به تکاپو وا داشته و گاها انگشت شماری هم به اجناس کم و بیش با ارزش رسیدن مداری که شما دوست عزیز تصویرشو گذاشتین هم یه ورژن دیگر ۱۲رگلاتوره ؛ اما من توصیه میکنم به جای این مدار از فلزجو یا پلونس استفاده کنید ضرر نخواهید کرد

خدايا مددی کن

شنبه 16 بهمن1395 - 5:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب غضنفرفرمایش شمامتین
امایادتون باشه که هرفلزیابی حسنها وعیوب خودشوداره
خوبی این مدارانعطاف پذیری بالاشه که اونومتمایزکرده چراکه بدلیل انالوگ بودن مدارش جای تغییرات زیادی داره وبخاطرهمین خصوصیتشه که بعضی ازمدلهاش کاراییش منحصربفردشده

شنبه 16 بهمن1395 - 7:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله آرش جان اما باید در نظر داشت که مدارات آنالوگ تا یه حدی میتونه تغییر پذیر باشه اما در مدارات دیحیتال اگه سورس باز باشه و اگه طراحش بخواد میتونه با روشهای گوناگون برنامه نویسی هم در قدرت هم در ثبات و قرار دادن فیلترهای خاصی ثبات بی نظیری به مدار بده منم وقتی گفتم فلزجو و پلونس به خاطر همین موارد بود نمونه بارزش همین پلونس که انالوگه و میشه گفت طراح در نهایت نتیجه رو بر این مبنا قرار داده که از قدرت که ایجاد بی ثباتی دستگاه میشه چشم بپوشه و در نتیجه ثبات بی نظیری به این دستگاه کم هزینه بده واما فلزجو تا حدودی در پروسه طراحی کم کم با برنامه نویسی درست به این قدرت و آپشنهای خاص خودش رسیده هرچند میشد قدرت رو زیادتر هم کرد و امکانش هم بود اما تا همین جاشم خیلی با قدرت ظاهر شده

خدايا مددی کن

شنبه 16 بهمن1395 - 9:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بنده در حال حاضر از پلونس و گاهی فلزجواستفاده میکنم و نیازی هم به دستگاه دیگری ندارم که مثلا ۵متر یا ده متر بزنه من به دومتر و ثبات پلونس قانع هستم و تفکیک فلزجو خلاص

خدايا مددی کن

شنبه 16 بهمن1395 - 9:44pm

تشکر از راهنماییتون به این دلیل به این وسیله گیر دادم پیداش کنم چون خیلی از لحاظ ثبات خوب بود و بردش هم خوب بود عرض کردم همین یه عکس رو تونستم بندازم ازش اونم با پروژه ای ....باز هم تشکر لطف کردید
شاد باشید و برقرار

یکشنبه 16 بهمن1395 - 2:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر نوشته است:
بنده در حال حاضر از پلونس و گاهی فلزجواستفاده میکنم و نیازی هم به دستگاه دیگری ندارم که مثلا ۵متر یا ده متر بزنه من به دومتر و ثبات پلونس قانع هستم و تفکیک فلزجو خلاص

جناب غضنفرازپلونس زیادتوی انجمن صحبت میشه میتونی لطف کنی یک فیلم تست ازفلزیابت بزاری؟

یکشنبه 17 بهمن1395 - 4:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 97 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure