انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 5:26pm

پاسخ به موضوع  [ 21 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 دوستان خواهشا راهنمایی کنید Pimax - Gpx 5000 - SSP 5000 
نویسنده پیغام

درود

دوستان لطفا راهنمایی کنید ، قسم نمیخورم ولی دیگه بریدم :( بیش از 8 ماهه دنبال خرید دستگاه هستم و دروغ های زیاد توی این بازار کلافم کرده و به جایی نرسیدم

ما چندین مکان و نشانه رو داریم و به فکر خرید دستگاه هستیم ، در واقع من و یکی از بستگان به اتفاق 15 میلیون پول جفت و جور کردیم و با وجود زن و بچه 10 11 ماهه و نداشتن کار و بار و فشار زیاد زندگی نتونستم این ریسک بزرگ رو بکنم و برای خرید دستگاه مستقیما دل به دریا بزنم و برای بیرون اومدن از این وضعیت از شما دوستان کمک میخوام چون کل پس اندازم همینه @};-

باور کنید من یه ماشین دست 2 میخواستم بخرم و منصرف شدم و با خودم کنار اومدم که خرید دستگاه میتونه بهم کمک کنه و بیخود به این سمت نیومدم و به این کار ایمان دارم ، کل پس اندازم در عین بیکاری همین 8 و 9 تومن هست که شریک شدم، خواهشی که دارم از شما اینه که ما رو راهنمایی کنید تا بعدا نا امید نشیم و سرمایمون از دست نره

ما هدفمون دستگاهی هست که تا 15 میلیون تومن بیشتر هزینه بر نداره و اگر کمتر هم باشه که دیگه چه بهتر در واقع نقطه زن میخواهیم چون مکان و نشانه زیاد سراغ داریم

با توجه به تحقیقاتی که کردیم ویژگی های زیر مدنظرمون هست

-تا عمق 3 متر رو بزنه و پالسی باشه که عمق بالاتر هم بزنه (بعد فهمیدیم که 5000 که اگر اشتباه نکنم وی ال اف هست هم که تا 2 و 2.5 هم میزنه که اضافه شد)
-دستگاهی میخواهیم که ثبات داشته باشه و کار انجام بده (با بوق های مکرر اپراتور رو دیوانه نکنه و اگر جنس باشه بیخود ازش رد نشه)
-عمق رو حتی‌الامکان نشان بده
-به اکثر محیط ها مچ و بالانس بشه
-ذرات رو تا جایی که میتونه حذف کنه و رگه و زیرزمینی ... و معدنی رو اشتباه نزنه
-غار و حفره رو هم بزنه و بشه توشون کار کرد (البته یه نفر میگفت هیچ دستگاهی داخل غار رو نمیزنه و ... ولی شما بگید دوستان هست یا نه؟ )

فهمیدیم وی ال اف (VLF) خوب که بالا 2.5 بزنه GPZ 7000 هست که دستمون بهش نمیرسه،و پالسی خوب هم که لورنز زی1 هست که گرونه،ما چی بخریم؟
تصمیم ما بر پالسی شد که بیشتر از 2.5 متر هم بزنه (اگر اشتباه میکنیم به ما راه رو نشون بدین @};- )

بعد از کلی تحقیق در کانالها و وبسایت ها و انجمن ها و پیام به چنتا از دوستان برای خرید دستگاه به چند مورد زیر رسیدیم:

♦دستگاه Pimax 3 به این دلیل که عمق بالا میزد و میزان عمق رو هم نشون میده ولی عیبش اینه که دستگاه ترکیه ای هست و میگن قابل اعتماد نیست ولی نظر ما رو خیلی گرفته اگر اشتباه هست کوتاهی نکنید و به ما بگویید که داریم اشتباه فکر میکنیم

♦دستگاه GPX 5000 که عمق زیادی نمیزنه و میگن سری 5 داره و جدیدا ساخت مالزی داره و اصل و کپی داره و این داستان ها

♦دستگاه GALEXAR ECR 5000 که مهندس شهرام درستش کرده ولی زیاد نمیتونم ریسکش رو برای خرید بکنیم چون اگه بد بود دیگه کسی نمیخره

♦دستگاه SSP 5000 که دوستان گفتند خوبه و پالسی قدرتمند و با تفکیک هستش و نیازمند راهنمایی شما در این خصوص هستیم

حالا برای خرید هر کسی قیمتی داره و هیچ کسی هم دیگری رو قبول نداره و ادعای اصل بودن جنس خودشون رو میکنند و اصلا معلوم نیست چی به چی هست

ما برای خرید دستگاه به افراد و شرکت های زیر رسیدیم (دوستان اگر شما میدونید کدوما بهتر هستند به ما معرفی کنید)

-شرکت KXS و نمایندگی های وابسته به اون
-تیوا
-علی عزیزیان و عزیز از تبریز و تهرون
-شهرام از گیلان که سایت گلکسار رو داره
•خیلی ها میگن که اینا کلاه بردار هستند و کیت درست کردند و داخل اون قرار دادند و ... یا میگن دستگاه "های-کپی" هست و بقیه داستان ها

الان هم به این وبسایت خوب (فلزجو) اومدیم و ردیاب و نقطه زن شما رو دیدیم و کلی کاربر فعال

:YMPRAY: دوستان خواهش میکنم خواهش میکنم کمکمون کنید و تجربه خودتون رو توی استفاده از این دستگاه ها به ما اعلام کنید و امیدوارم که خدا کمکتون کنه :x
اگر راهنمایی بفرمایید کمک بزرگی به بنده می‌کنید و همیشه برای شما آرزوی خوبی و موفقیت میکنم ♥

سپاسگزارم

شنبه 19 آذر1395 - 3:11am

دوست عزیز و گرامی
اولین پیشنهادم اینه که اولا کار زیر خاکی قابل پیشبینی نیست و ممکنه چند سال هم بدوی ولی نتیجه نگیری! پس بهتره که سرمایه ات را در این کار نیاری و به فکر کار دیگری باشی.من الان یکساله که زد وان دارم و جاهای زبادی رفتم ولی هنوز موفقیت دلخواهم را نداشتم.
در مورد دستگاه هایی که عنوان کردید اس اس پی را یکی از دوسنانم داشت و میگفت در عمل کارایی نداره و بعد یه مدت بدون موفقیت،فروختش.
جی پی ایکس دستگاهی هست که امتحانش را پس داده و بهترین دستگاه برای گبری نه دفینه! است.برد نهایی قابل انتظار 1.5 تا حداکثر 2 متر برای جنس بزرگ است.
پی مکس هم بیشتر تبلیغ است تا واقعیت.
گول شهرام و دستگاه ای سی ار را نخور.من ازش دستگاه خریدم ولی با 4 میلیون ضرر فروختم.در ظاهر شاید تست خوبی به شما نشان دهد یا ویدیو هایش در آپارات وسوسه انگیز باشد ولی در عمل بعد از بالانس اتوماتیک بردی برای کاوش ندارد.
کا ایکس اس هم که نیازی به توضیح ندارد.
ولی همان پیشنهاد اول بهترین گزینه برای شماست. شاید چند سال دیگر به حرفم برسی!
موفق باشی. ;)

شنبه 20 آذر1395 - 2:17pm

در مورد فلزباب های داخلی هیچ کدام مورد تایید نیستند و در صورت خرید، سرمایه ات را از دست میدهی.چون فروش دستگاه دست سازی که دست دوم باشد بسیار سخت است. دستگاه مهندس حمید را من ندارم ولی مورد تایید بسیاری از دوستان است. اگر آنرا تهیه کنی، هم کم هزینه است هم کار راه انداز و برد کاوش خوبی دارد.میتوانی در صفحه اختصاصی فلزجو اطلاعات کافی پیدا کنی.

شنبه 20 آذر1395 - 2:32pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
دوست عزیز ، پیشنها بنده نیز خرید یک دستگاه فلزجو هست . تازه خیلی ارزون تر از پالسیهای بازار است و بقیه ی پولت رو میتونی به یه درد دیگه بزاری
باور کن که اگر بهترین پالسیهای کارخونه ای هم بگیری ، پالسی پالسی هست و اگر برد و ثبات رو با هم در نظر بگیری ، همه تو یه محدوده هستند . شاید یکی تو هوا بیشتر بزنه یا یکی تو زمین مناسب بیشتر بزنه اما تو خاک و شرایط واقعی همه به مقدار مشخصی میتونن نفوذ داشته باشند .
دستگاههای والف هم که برای هر هدفی بدرد نمیخورند . بیشتر برای کشف اشیای داخل قبر و اشیای سطحی مناسب هستند . و گرون هم هستند . تنها والفی که ارزون هست gti2500 هست اونم تا یک متر و نیم میزنه . اما برخلاف والفهای دیگه یه توباکس داره که تا دو و نیم برد دارد و اپراتوریش حوصله میخواد .
فلزجو امتحانشو پس داده و همه چیزش عیان است . بردشم از دو متر و نیمی که فرمودید ، خیلی بیشتر است . حداقل با لوپ 1 متری تو بدترین شرایط خاکی و ثبات کامل ، میتونین این برد رو داشته باشین . در شرایط بهتر هم که بیشتر میشه .
سنس فلز داخل حفره هم برای فلزجو امکانپذیر است و مشکلی نداره
اما
تفکیک و حفره زنی و تشخیص عمق ، به ترتیب در فلزیابهای پالسی ضعیفتر میشوند
- بهترین تفکیک پالسی رو همین فلزجو میتونه داشته باشه . هم از نظر عمق تفکیک هم از نظر مقدار درصد صحت
- حفره زنی هم کار فلزیاب پالسی نیست . اما در فلزجو میتوانیم برای حفره های نزدیک هشدار داشته باشیم
- تشخیص عمق هم که کلا از پالسیها برنمیاد و کاملا به حجم و شکل و عمق و نوع فلز بستگی داره .

لا اله الا هو

آخرین بار توسط سنه دژ در شنبه 20 آذر1395 - 3:32pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

شنبه 20 آذر1395 - 3:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست گرامی با توجه به شرایط شما و مبلغی که تهیه کردید تنها دستگاه فلزجو مناسب شماست
به چند دلیل..
اول از همه اینکه قیمت مناسبی داره
دوم اینکه همه جور گارانتی که فکرشو بکنید داره
سوم اینکه هر لحظه خواستید میتونید با سازندش در تماس باشید و همه جور راهنمایی بگیرید
و از همه مهمتر اینکه طراحش یک ایرانی هست و مهمتر اینکه همیشه هم در دسترس هست که به سوالاتتون پاسخ بده..
ضمن اینکه نهایت کارآیی و امکاناتی که یک دستگاه پالسی میتونه داشته باشه در این دستگاه گردآوری شده و از این نظر حتی از پیشرفته ترین دستگاههای دنیا هم جلوتر..
و مطمئن باشید تمام دستگاههای پالسی بیش از نود درصد شبیه هم هستن پس دستگاهی بهترین انتخاب میتونه باشه که دست اپراتور رو برای اعمال تنظیمات بهتر روی زمین مورد نظر باز بگذاره!
من هم بعد از کلی تحقیقات به این نتیجه رسیدم شاید دو سال فقط مشغول تحقیق و بالا بردن سطح سوادم در این زمینه بودم
در نهایت فهمیدم پول مفت به اسم دستگاه نباید داد.

خردمند باشید @};-

شنبه 20 آذر1395 - 3:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام.بله لورنز و اس اس پی با اون قیمتشون اصلا نمیصرفه .جی پی با شرط اصل بودنش خوبه ولی اون عمقی که شما مدنظرت هست جواب نمیده بنظرم گزینه اول فلز جو و گزینه دوم سند بانکس هست اون چندمیلیون رو هم توی جیبت بزار واسه روز مباد.درضمن توی اینکار هیچ تضمینی واسه موفقیت نیست بدلایل مختلف .

شنبه 20 آذر1395 - 5:15pm

ramin.rahmani نوشته است:
دوست عزیز و گرامی
اولین پیشنهادم اینه که اولا کار زیر خاکی قابل پیشبینی نیست و ممکنه چند سال هم بدوی ولی نتیجه نگیری! پس بهتره که سرمایه ات را در این کار نیاری و به فکر کار دیگری باشی.من الان یکساله که زد وان دارم و جاهای زبادی رفتم ولی هنوز موفقیت دلخواهم را نداشتم.
در مورد دستگاه هایی که عنوان کردید اس اس پی را یکی از دوسنانم داشت و میگفت در عمل کارایی نداره و بعد یه مدت بدون موفقیت،فروختش.
جی پی ایکس دستگاهی هست که امتحانش را پس داده و بهترین دستگاه برای گبری نه دفینه! است.برد نهایی قابل انتظار 1.5 تا حداکثر 2 متر برای جنس بزرگ است.
پی مکس هم بیشتر تبلیغ است تا واقعیت.
گول شهرام و دستگاه ای سی ار را نخور.من ازش دستگاه خریدم ولی با 4 میلیون ضرر فروختم.در ظاهر شاید تست خوبی به شما نشان دهد یا ویدیو هایش در آپارات وسوسه انگیز باشد ولی در عمل بعد از بالانس اتوماتیک بردی برای کاوش ندارد.
کا ایکس اس هم که نیازی به توضیح ندارد.
ولی همان پیشنهاد اول بهترین گزینه برای شماست. شاید چند سال دیگر به حرفم برسی!
موفق باشی. ;)

درود

دوست خوبم سپاسگزارم که وقت خودتون رو برای جواب به بنده صرف کردین ♥

بزرگوار از نظر شما این نتیجه رو گرفتم که

GPX برای تا 2 متر و جنس زیاد خوبه و قبر گبری و سکه و ... تا نزدیک 1 متر
SSP 5000 رو بیخیال میشم
Pimax 3 رو طرفش نمیرم
Galexar ecr 5000 رو طرفش نمیرم

شرکت کا ایکس اس رو طرفش نمیرم
شهرام رو بیخیال میشم

بسیار خوب ، ما تصمیممون بر خرید دستگاه هست.چون چندین ساله بدون وسیله به نتیجه نرسیدیم
بله افرادی بودند که بهشون گفتیم بیان و یا میومدم و وسیله نمیاوردن،یل بهمون دروغ میگفتند و یا دوتا آنتن دستشون بود که به گوشی و اون نرم افزار فرکانسی وصل بود و سر 4 تا جا هم بردیمشون و گفتند چیزی توش نیست و بقیه داستان

با توجه به نوشته های بنده در این پست و پست نخست،شما به ما برای خرید دستگاه چه پیشنهادی دارین؟
با توجه به شرایط من بهمون صادقانه جواب دادین از شما تقاضا دارم که بازم جواب بنده رو بدین♥
فلزجو FPI نقطه زن چطور هست؟شما تایید میکنید؟
فلزجو FPL ردیاب چطور هست؟شما تایید میکنید؟
چون وسیله میخواهیم بخریم و همه دارند بهمون دروغ تحویل میدن و میگن جنس ما بهترینه
و افرادی هم که میاریم سر مکان و وسیله دارند بهمون دروغ میگن و وسیلشون ضعیفه

سپاسگزارم

شنبه 20 آذر1395 - 8:32pm

سنه دژ نوشته است:
دوست عزیز ، پیشنها بنده نیز خرید یک دستگاه فلزجو هست . تازه خیلی ارزون تر از پالسیهای بازار است و بقیه ی پولت رو میتونی به یه درد دیگه بزاری
باور کن که اگر بهترین پالسیهای کارخونه ای هم بگیری ، پالسی پالسی هست و اگر برد و ثبات رو با هم در نظر بگیری ، همه تو یه محدوده هستند . شاید یکی تو هوا بیشتر بزنه یا یکی تو زمین مناسب بیشتر بزنه اما تو خاک و شرایط واقعی همه به مقدار مشخصی میتونن نفوذ داشته باشند .
دستگاههای والف هم که برای هر هدفی بدرد نمیخورند . بیشتر برای کشف اشیای داخل قبر و اشیای سطحی مناسب هستند . و گرون هم هستند . تنها والفی که ارزون هست gti2500 هست اونم تا یک متر و نیم میزنه . اما برخلاف والفهای دیگه یه توباکس داره که تا دو و نیم برد دارد و اپراتوریش حوصله میخواد .
فلزجو امتحانشو پس داده و همه چیزش عیان است . بردشم از دو متر و نیمی که فرمودید ، خیلی بیشتر است . حداقل با لوپ 1 متری تو بدترین شرایط خاکی و ثبات کامل ، میتونین این برد رو داشته باشین . در شرایط بهتر هم که بیشتر میشه .
سنس فلز داخل حفره هم برای فلزجو امکانپذیر است و مشکلی نداره
اما
تفکیک و حفره زنی و تشخیص عمق ، به ترتیب در فلزیابهای پالسی ضعیفتر میشوند
- بهترین تفکیک پالسی رو همین فلزجو میتونه داشته باشه . هم از نظر عمق تفکیک هم از نظر مقدار درصد صحت
- حفره زنی هم کار فلزیاب پالسی نیست . اما در فلزجو میتوانیم برای حفره های نزدیک هشدار داشته باشیم
- تشخیص عمق هم که کلا از پالسیها برنمیاد و کاملا به حجم و شکل و عمق و نوع فلز بستگی داره .

درود

دوست گرامی ♥ سپاس از وقتی که صرف جواب به من کردین

بزرگوار از نظر شما این نتیجه رو گرفتم که

طرف فلزیاب های پالسی برند نرم و همین دستگاه عزیزان مدیریت سایت رو بخرم

با توجه به شرایط من بهمون صادقانه جواب دادین از شما تقاضا دارم که بازم جواب بنده رو بدین♥

شما کدام یک از دو دستگاه FPI نقطه زن FPL ردیاب رو دارید؟و آیا به نتیجه رسیدین؟بهترین کاری که تونستین انجام بدین با کدوم و در چه عمق و جنسی بوده؟

فلزجو FPI نقطه زن:
قیمت نو این دستگاه چقدر هست؟آیا دست 2 این دستگاه هم موجود هست و با چه تضمینی فروخته میشه؟آیا خرید حضوری دستگاه نو به همراه تست وجود داره؟اگر بله کجا باید بیاییم؟
کار این دستگاه در زمین های ناهموار چطور هست؟لوپ رو چطور باید باهاش کار کرد؟ثابت نگه داشتن لوپ الزامی هست یا اینکه با تغییر فاصله ایراد بوجود میاد؟
این دستگاه شرایط کار درون حفره رو داره؟
این دستگاه شرایط کار درون غار رو داره؟
این دستگاه شرایط کار درون منزل رو داره؟ و اگر ترفندی برای این کار هست راهنمایی بفرمایید
حفره زدن با دستگاه پالسی طبق نظر شما ملغی است ، اگر اینطوره این دستگاه در چه شرایطی این کار رو انجام میده؟
اگر فلز درون حفره باشه بهتر میزنه یا درون خاک باید باشه؟
طلا گاز زیادی درست نمیکنه ، این دستگاه برای گرفتن و سنس طلا و دیگر فلزات چطور رفتار میکنه؟
آیا سنس فلزات در اعماق متفاوت کاهش پیدا میکنه و چه فلزی بیشتر سنس میشه؟(من دیدم که استیل رو برای تست فلزیاب زمان فروش امتحان میکنند)

فلزجو FPL ردیاب:
قیمت نو این دستگاه چقدر هست؟آیا دست 2 این دستگاه هم موجود هست و با چه تضمینی فروخته میشه؟آیا خرید حضوری دستگاه نو به همراه تست وجود داره؟اگر بله کجا باید بیاییم؟
من توی سایت galexar دیدم که آموزش ساخت دسته زدیاب زو بهمراه نرم افزار موبایل قرار دادند و ساختم و نتونستم کار کنم چون گفته بودن کار هر کسی نیست و ... آیا این دستگاه با فکر و ذهن کار میکنه یا کاری به اون نداره و کاملا مهندسی هست؟
آیا در صورتی که در دستمون نباشه و به وسیله یه ابزار ثابت بشه میتونه فلز و جنس مورد نظر رو با همون منبع تغذیه و فرکانسها سنس کنه و دنبال کنه و قیچی بزنه؟
این دستگاه برای پیدا کردن باید شعاع و عمق خاصی رو داشته باشه،این میزان از عمق و شعاع چقدر هست؟
برای ما که نقطه حدودی رو بلدیم خرید این دستگاه چقدر ضروری هست؟

سپاسگزارم

شنبه 20 آذر1395 - 8:49pm

mehrdad23276 نوشته است:
سلام.بله لورنز و اس اس پی با اون قیمتشون اصلا نمیصرفه .جی پی با شرط اصل بودنش خوبه ولی اون عمقی که شما مدنظرت هست جواب نمیده بنظرم گزینه اول فلز جو و گزینه دوم سند بانکس هست اون چندمیلیون رو هم توی جیبت بزار واسه روز مباد.درضمن توی اینکار هیچ تضمینی واسه موفقیت نیست بدلایل مختلف .

درود

سپاس از راهنمایی شما♥

من ایمان دارم که اگر وسیله خوب به من معرفی کنید موفق میشم چون مکان های خیلی زیادی دارم که بکر هستند

در خصوص دو دستگاه FPI و FPL سوالاتی دارم که در چند پست پیش نوشتم نظر شما رو در باره این دو فلز یاب و ردیاب میخوام

سند بانکس چه ویژگی های برتری نسبت به این دو گزینه فلزجو داره؟

از مدیران عزیز جناب آقا حمید و مجتبی و دیگر دوستان و اساتید عزیز هم درخواست دارم که به سوالات من پاسخ دهند♥

سپاسگزارم

شنبه 20 آذر1395 - 8:59pm
مدیر کل
مدیر کل

ahura89 عزیز به فلزجو خوش اومدین.
سوالات شما مشخص و تا حد زیادی لااقل برای ما که چند ساله با این مسائل سر و کار داریم تکراری هست! پس خواهش میکنم اینقدر مطلبتون رو تکرار نکنین و به نظرات دوستان توجه داشته باشین. بنده هم چیزی که طبق اطلاعات و تجربه بنظرم میرسه عرض میکنم امیدوارم بدردتون بخوره.
اگر با پولتون هر کار بهتری میتونین بکنین حتما همون رو انجام بدین! تجربه نشون داده دوستانی که مبلغ مشخصی در اختیار داشتن و بین یک هزینه شخصی و یا خرید دستگاه های دفینه یابی دومی رو انتخاب کردن اغلب پشیمان شدن!!! بنابراین حداقل اگر به دنبال دستگاه هستین سعی کنین سراغ انواع گرانقیمت نرین که هیچکدوم به اندازه پولشون کار انجام نمیدن و معمولا با دستگاههای ارزانتر هم آنچنان تفاوت عملکردی ندارن و چه بسا که اصلا برعکس هم باشه!
اینکه شما مکان دارای نشانه سراغ دارین دلیل بر این نمیشه که حتما اونجا چیزی باشه و فقط هم دستگاه مشکل شما رو حل کنه! کاوش فاکتورهای متعددی داره که دستگاه مناسب تنها یکی از اونهاست. متاسفانه اغلب کاوشگران تازه کار با فاکتورهای موثر در این کار آشنایی ندارن و همین سبب میشه در ادامه با مشکل مواجه بشن و حتی همه ایراد رو هم بر گردن دستگاه بیندازن! در عین حال هر دستگاهی بسته به سیستم کاری خودش دارای اپراتوری خاص و قلق هایی هست که بدون اشنایی و کسب تجربه در موردشون نمیتونین جواب مناسبی بگیرین.
دستگاههای سری جی پی و جی پی ایکس از جمله مدل 5000 فلزیاب هایی مبتنی بر سیستم پالس هستن. این تلقی اشتباهی هست که برخی فکر میکنن این سیستمها وی ال اف هستن! حساب GPZ7000 هم مشابه هست. این دستگاهها بطور خاص برای خورده ریز های کوچک طلا (فقط کوچک!) بهینه شدن و بیشتر پولی که میپردازین بابت همین تکنولوژی هست که در ایران تقریبا بدرد هیچ کاوشگری نمیخوره و برای دفینه ها و اهداف بزرگتر از حد یک سکه کارایی ویژه ای نداره. همونطور که دوستان فرمودین تمامی مدلهای ساخت شرکت مینلب دارای برد محدود به 1.5 و بعضا حداکثر 2 متر برای اهداف بزرگ هستن.
هیچ دستگاهی بطور کامل ذرات رو حذف نمیکنه و ثبات صد در صدی هم نداره! فاکتورهای فنی دخیل در این زمینه کاملا به زمین و مکان و اپراتوری شما بستگی داره. بنابراین نباید فریب تبلیغات فروشندگان مختلف رو بخورین. دستگاههای مینلب و لورنز هم در موارد متعددی دچار مشکل ثبات و یا سنس اهداف کاذب هستن و هر چه با دستگاهها بیشتر کار کنین بیشتر هم متوجه این خطاهای رایج میشین.
در مورد دستگاههای دیگری که نام بردین بنده نظری ندارم و میتونین از تجربه دوستان استفاده کنین. اما در خصوص دو دستگاه ردیاب FPL35 و فلزیاب فلزجو (FPI) که هر دو طراحی بنده هست ؛ با توجه به تجربه منفی که با ردیاب داشتین بنده مطلقا استفاده از هیچ نوع ردیابی اعم از ردیاب 35 رو به شما توصیه نمیکنم چون مطمئن هستم جوابی نمیگیرین! ردیابهای آنتنی همه بر اساس یک اصل ثابت عمل میکنن که تا حد زیادی به شخص اپراتور بستگی داره و هیچ یک از این ردیاب ها بصورت اتوماتیک و الکترونیکی نیستن. در این مورد تبلیغات بسیار بوده ولی هیچ ردیابی غیر از این عمل نمیکنه. اما فلزیاب حسابش جداست و دستگاهی الکترونیکی هست که قاعدتا خیلی بیشتر به درد شما میخوره. طرح فلزیاب فلزجو بصورت رایگان (دارای محدودیت) در انجمن وجود داره و اگر خودتون یا دوستانتون به الکترونیک آشنایی دارین میتونین با هزینه ای اندک بسازین و استفاده کنین. نیازی به هزینه یا خرید چیزی هم نیست! ولی اگر توانش رو ندارین یا دنبال نسخه نامحدودش هستین میتونین با اقا مجتبی تماس بگیرین. تنها فرق اصلی نسخه محدود هم محدودیت 300 بار روشن و خاموش دستگاه هست. این فلزیاب از معدود فلزیاب هایی هست که امکان تشخیص حفره رو هم داره. هیچ یک از دستگاههای مینلب و لورنز چنین قابلیتی ندارن! تفکیکش هم از برخی جهات بهتر از دستگاههای معتبری هست که اسم بردین. سوالات دیگری هم که در خصوص دستگاه ما پرسیدین به وضوح در تاپیکهای مربوطه بیان شده.

شنبه 20 آذر1395 - 9:26pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 21 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 81 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure