انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 6:51am

پاسخ به موضوع  [ 6 پست ] 
 راهنمایی (رطوبت) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام یکی از دوستان یک فلریاب پالسی دارند یه مشکلی داره به این صورت بعد ازبالانس کردن فلز رو تو یک سانتی هم نمیزنه میگفت تو زمین رطوبت دار باهاش کار کردم که اینجوری شده حالا دوستان لطف کنن راهنمایی کنن که مشکلش چیه ممنون میشم

سه شنبه 31 اردیبهشت1392 - 6:25pm
مدیر کل
مدیر کل

رضا جان کار کردن با فلزیاب در زمین مرطوب قاعدتا باعث خرابی دستگاه نمیشه! مگر اینکه آب به داخلش نفوذ کرده باشه. در اون صورت احتمال زیاد داره که مدارش آسیب دیده باشه و نیاز به تعمیر داشته باشه. اینجور هم که شما گفتین اگر از یک سانت هم فلز رو نزنه خب کلا کار نمیکنه! :D
حالا لطف کنین مدل دستگاه یا مداری که داره رو بفرمایین شاید دوستان بیشتر بتونن کمکتون کنن.

سه شنبه 31 اردیبهشت1392 - 6:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید جان ممنون آب که مطمئنم داخلش نرفته چون دست خودم بود فکر کنم از لوپ قطع شده باشه اسم مدارشو نمیدونم چون ساخت داخل

سه شنبه 31 اردیبهشت1392 - 6:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

یک عکس از خود دستگاه یا اگه می تونی از بردش بزار شاید دوستان تونستن کاری بکنن

دوشنبه 13 خرداد1392 - 12:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
reza4200 نوشته است:
با سلام یکی از دوستان یک فلریاب پالسی دارند یه مشکلی داره به این صورت بعد ازبالانس کردن فلز رو تو یک سانتی هم نمیزنه میگفت تو زمین رطوبت دار باهاش کار کردم که اینجوری شده حالا دوستان لطف کنن راهنمایی کنن که مشکلش چیه ممنون میشم

سلام عزیزچی
این چیزی که شما میگی زیاد جور در نمی اد زمین رطوبت دار کاری به کوئل نداره چون اون عایقه بعدم وقتی فلزیاب بالانس نیست جیغ میزنه یا نه و شما چطور اونو بالانس می کنید چون حتما یه سنسی میکنه که بالانس میشه
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

پنج شنبه 16 خرداد1392 - 5:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
1985ha نوشته است:
یک عکس از خود دستگاه یا اگه می تونی از بردش بزار شاید دوستان تونستن کاری بکنن

سلام عزیزچی
اینکه میگه در زمین مرطوب خوب برد و دستگاه در بالا هست کاری به سطح زمین نداره خوئشم میگه اب داخل دستگاه نرفته و میگه ساخت داخله اخه اگه ساخت داخل باشه تمام ایسیهای اون تراش خورده تا شماره اون پاک بشه و با قیر پر بشه این از این پس کاری نمیشه با مدارش کرد من خودم در زمین مرطوب کار کردم تا خالا این اتفاق نیفتاده شاید این نوبره
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

پنج شنبه 16 خرداد1392 - 5:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 81 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure