انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 11:15am

پاسخ به موضوع  [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 خرید دستگاه در ایران . آره یا خیر ؟! 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

آخه این دوستمون فکر مکنه چون لورنز گرانه حتما دیگه صد درصد جنس در میاره.نه دوست عزیز لورنز حدود 7000 دلاره ولی به ریال میشه 250 میلیون ریال همه فک میکنن این گرانی حکمتی داره
تو یکی از سایت ها مدار زمین شناسی انجمن رو به گواه خیلی از دوستان با کیفیت بسیار بد 11 میلیون تومن میفروختن در حالی که همون مدار رو میشد با یه تومنم خرید

جمعه 5 شهریور1395 - 2:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

pesar نوشته است:
maka171 نوشته است:
هر کسی اندازه دهنش لقمه برمیداره ;) ،
یکی علم ساختشو داره.
یکی پول خریدن مارکشو ،
یکی هم چش و گوشش به دهن بقیس چی پیشنهاد میدن ، نه پولشو داره نه علم ساختنشو :-\ ، باید علمشو ببره بالا ، پولش کشید دستگاهی تهیه کنه که مراد دلشه .
من ردیاب انجمن رو داشتم برای همین پیشنهادش میدم . فلزیاب نداشتم نظری ندارم .
موفق باشید.

عزیز جان میدونم تو استاد استادهایی و مهندسین شرکتهای بزرگ از تو راهنمایی میخوان... اما قالب کردن چیزای بی نام و نشون.. کار جالبی نیست.. من میگم درباره لورنز نظر بدید و نحوه خرید شما داری تبلیغ اسباب بازی میکنی؟...
اگه دستگاهت خوب باشه خودش کم کم رشد میکنه معروف میشه لازم به تبلیغهای این مدلی نیست .. بحث درباره لورنزه اگه خوبه چرا و اگه خوب نیست چرا..با دلیل

آقا پسر منم مثل شما کاربر معمولی این انجمنم. شما یه توجه به عنوان تایپیکت بکن بعد متوجه میشی من باتوجه به تایپیکی که ایجاد کردی نظر دادم .( اسمی از لورنز نبردی)
در ضمن دوس نداری نظری بشنوی این تایپیکو نمیساختی ،
از جیب من که نمیره، لورنز دوس داری پسرم، اصلا دوتا بخر ، :)) :)) :))
والا .
ولی در مورد چیزی که ازش سر در نمی یاری نظر نده ،( قدر زر زرگر شناسد) .
موفق باشید.

شنبه 6 شهریور1395 - 4:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

maka171 نوشته است:
ولی در مورد چیزی که ازش سر در نمی یاری نظر نده

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

شنبه 6 شهریور1395 - 4:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حالا این دستگاه دست ساز شما که لورنز و او کا ام و گرت و مین لب و .. جلوش کم میارن و زانو میزنن چرا ارزونتره؟؟؟؟ درضمن تو ایران نمیتونی کارخونه بزنی تو که اینقدر به دستگاهت مطمنی برو خارج از ایران اونا از نخبه هایی چون توووو حمایت میکنن :| :| ;) ;)
ایران کدوم وسیله ش خوبه که این یکی خوب باشه.. درضمن تو گوگل سرچ بزنی میبینی که چقدر ادم هستن که پول دادن و از دستگاهت ناراضین..این انجمن و ول کن ..چون ساخت خودتونه و همش تعریف از خود و تو سرربقیه زدنه.. تو هر تایپیکی درباره هر مدل دستگاهی جالبه که نتیجه میشه خرید دستگاه دست ساز انجمن!!!! یه سایت رسمی براش باز کنید فروش بزنید تو کشورای همسایه و ... نمایندگی بزنید.. مثل بقیه شرکتها... تا جهانی بشه دستگاهتون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! و شرکتهایی مثل لورنز و ... کمرشون بشکنه..بلکه ایران که هیچیش به درد نمیخوره لااقل دستگاه فلزیابش جهانی بشه!!!! :D :D :D :D :D
برادر من اگر میخوای دست ساز و قالب کنی دیگه چرا بقیه شرکتهای نامدار و بدنام میکنی؟؟!؟؟

دوشنبه 8 شهریور1395 - 11:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درضمن امکانات گوشی هرچیم باشه باز بیشتر جنبه تفریح داره... برا همینه که قیمت فلزیابهای برند بیشتره چون تو با یه فلزیاب و پیدا کردن جنس زندگیت این ور اونور میشه.. اما گوشی با پردازنده فلان و دوربین فلان و ... بیشترربرا تفریح و امورات عادی روزمره س..

دوشنبه 8 شهریور1395 - 11:07pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز شما همه دستساز ها رو به شکل تحقیر آمیزی زیر سوال بردی منم گفتم طرح فلزیاب پالسی فلزجو نسبت به لورنز اون مزایا رو داره. منظورم این نبود که از همه لحاظ بهتره بلکه چند مزیت فنی بزرگ وجود داره که در کاوش به اپراتور کمک زیادی میکنه و قابل انکار هم نیست. این طرح بصورت یک پروژه عمومی رایگان جهت ساخت همگانی منتشر شده و قاعدتا تاپیکش رو هم دیدین. هنوز هم به صورت فروشی توسط انجمن عرضه نشده! عرض کردم میتونین با قیمتی جزئی "خودتون" اون رو از روی توضیحات کاملی که داره با قطعات رایج بازار الکترونیک بسازین و عملکردش رو بررسی کنین. دیگه ادعا و اصرار از ما و انکار از شما بی معنیه چون قرار نیست ریالی به کسی در این انجمن پرداخت کنین!
ظاهرا اشاره شما به ردیاب قدیمی ما بود. من روی ردیاب هیچ بحثی ندارم چون عملکردش علمی نیست و این رو دیگه همه میدونن. تمام شرکتهای بزرگ سازنده ردیاب هم با همین مشکل مواجه هستن. کسی نمیتونه حتی ثابت کنه ردیابش از دیگری بهتره یا نیست. همونطور که بعد 3 سال هنوز کسی بصورت قطعی نیومده بگه فلان ردیاب از ردیاب ما بهتر بوده و اگر بوده به چه دلیل؟! واقعیت در دنیای ردیابی همین هست و نقش اپراتور در ردیابی مهمتر از دستگاه ردیابه. بهمین دلیل بنده هم از ادامه مسیر ردیاب صرفنظر کردم و ادعایی هم در موردش ندارم.
بهرحال هر کسی فکر میکنه هر دستگاهی بهتره میتونه ازش استفاده کنه. چون ظاهرا این روزها اعتماد و اعتقاد اپراتور به یک دستگاه از جوابدهی واقعی اون دستگاه مهمتره!!! حکایت شماست که بدون ذره ای دانش فنی فقط دنبال اسم و مارک هستین و حتی مقایسه فنی نمیکنین. در صورتیکه در بحث فنی جای صحبت و مقایسه فنیه نه تیکه و متلک انداختن! اگر دوست دارین میتونین یک پنجاهم لورنز هزینه کنین و خودتون چیزی بسازین که چند قابلیت بیشتر از لورنز هم داره و عملکرد رو مقایسه کنین. دوست هم ندارین خب این شانس رو از خودتون گرفتین! سود و ضرری برای من وجود نداره.
اتفاقا طی یک سال اخیر ایمیلهای زیادی از کاربران انجمنهای خارجی داشتم و پیشنهادات مختلفی هم ارائه شده. لزومی نداره این مسائل رو اینجا مطرح کنم. فکر میکنم نحوه بهره برداری تجاری از این پروژه یا پروژه های مشابه در آینده به خودم مربوط باشه! ولی باید عرض کنم احتمالش هست در سالهای آینده چنین کاری هم انجام بشه. این مسائل نیاز به برنامه ریزی و مقدمات فنی و مالی بیشتری داره.
اینجور تفکرات که باید کمر فلان شرکت بشکنه یا نشکنه دقیقا همون افکاریه که باعث میشه آدم پیشرفت نکنه. دوست عزیز من با یک هدف کوچک شروع کردم و قدم به قدم جلو رفتم. چکار به بقیه دارم؟ این شرکتها و خیلی اشخاص شاید دهها ساله دارن کار میکنن ولی قدم اولی که ما برداشتیم برای شروع از حد انتظار خود من هم واقعا فراتر بود چه برسه به دیگران! ما زمان زیادی نیست توی این مسیر قرار داریم. شما نگران آینده ما نباشین! همینکه اگر حمایتی نمیکنین لااقل انرژی منفی ندین برای من کفایت میکنه.
در مورد مقایسه گوشی بحث شما درسته. این دستگاهها بر اساس کاربردی که دارن قیمتشون بالاست. منظور من این بود شما و خیلیا تصور نکنین تکنولوژی عجیب و غریبی در این سیستمها کار شده که قیمتشون اینقدر بالاست. ولی دستسازی که همون کار رو شاید از جهاتی بهتر انجام بده همه قیمت ساخت رو مطرح میکنن. کسی نمیگه دستگاه لورنز کلا 1 میلیون هم قطعه نداره و حتی ایده و تکنیک جدیدی در فلزیابی ارائه نکرده ولی قیمتش اونقدر بالاست! همین مساله در مورد دستگاههای دیگه فلزیاب هم صدق میکنه.
اما اینکه ما اگر هم چیزی بصورت تجاری عرضه کنیم قیمتش چقدر باشه دیگه حساب و کتابیه که خودمون باید در نظر بگیریم. یعنی شما گرون تر بخرین راضی تر هستین؟! قیمت پایین بمعنی حاشیه سود کمتره و این نشون میده اولویت فروشنده به سودجویی نبوده! حالا شما اینجور دوست ندارین خب پول بیشتر خرج کنین. اگر راضی هستین پولی به مراتب بیشتر از سود یک دستگاه دستساز رو در جیب دلالها بریزین و فراتر از اون میزان زیادی دلار از مملکت خارج بشه ؛ این هم نوع نگرش شماست. امثال شما فقط اسم ایرانی رو یدک میکشن. وگرنه مطالبی که گفتین نشون میده ذره ای تعصب ایرانی بودن در وجودتون نیست. شاید فقط برای پیدا کردن زیر خاکی این کشور رو دوست دارین!!!

دوشنبه 8 شهریور1395 - 11:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
من حاضرم قسم بخورم این طور افراد حتی پول ساختن ردیاب موبایلی همندارن چه برسه خرید لورنز.اینا فقط میخوان کنجکاوی کنن و لاف بزنن.

سه شنبه 8 شهریور1395 - 12:05am
کاربر فعال
کاربر فعال

مدتهاس تو چندتا انجمن دنبال جواب سوالم میگردم اما خدایش رک و راست بگم به این نتیجه رسیدم که تو ایران دنبال این کارا رو گرفتن بدرد نمیخوره همه دنبال قالب کردن یه مشت وسایل بی ارزش تفریحی هستن. همه چیز سازماندهی شدس..ساخت انجمن.. مدیریت..نصف بیشتر کاربرا..همه و همه زیرپوستی عمل میکنن... بقیه انجمن ها هم همینطوره... راه حلش یه سفر به دبی عراق یا ترکیه س.. از ایران و ایرانی بجز دروغ ابی گرم نمیشه.. وقت همگی خوش

چهارشنبه 9 شهریور1395 - 12:27am
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز شما حدود 2 ساله در این انجمن هستین و مدام از این و اون سوال میکنین کدوم دستگاه خوبه! نهایتا طی چند ماه اخیر به این نتیجه رسیدین که باید لورنز بخرین. نتیجه درستی هم هست چون بین تمام این فلزیاب های بازاری تنها مدلی که برای عمق قابل استفادست همین لورنز هست. اونم بیشتر بخاطر اینکه لوپ بزرگ داره و توانایی عمقزنی هر فلزیابی صرفنظر از مدل و مارک به سایز لوپ اون هست! وگرنه اگر قرار باشه از لوپ 45 استفاده بشه عملا فلزیاب های دیگری هم میتونه استفاده بشه و نتیجه زیاد تفاوت نداره.
حالا هم که تصمیمتون به خرید لورنز و چنین هزینه ای هست بهتره آدمش رو هم خودتون پیدا کنین! اصلا نیازی نیست در این محیط مجازی به کسی که نمیشناسین اعتماد کنین. کمی هزینه رو بیشتر کنین و شخصا اقدام کنین. اون چه که از انجمنی مثل فلزجو باید نصیب شما میشد تحقیق و همین اطلاعات مفیدی بود که بدست اوردین. دیگه لزومی نداره عوض تشکر همه رو با یک چوب بزنین! شاید صحبت شما در مورد بسیاری سایتها و انجمنها و حتی برخی فروشندگانی که مخفیانه در این انجمن فعالیت دارن درست باشه. ولی نمیشه همه رو یک جور دید. فلزجو و شخص من 4 سال کارنامه داریم و مطمئن باشین اگر فعالیت مفید و بدردبخوری نبود ؛ فلزجو خیلی زودتر از اینها به کار خودش پایان داده بود. مثل بسیاری از انجمنها. در نظر هم داشته باشین اگر کسی هدفش سودجویی باشه نمیتونه بمدت طولانی در انجمن فعالیت کنه. همونطور که این همه شرکت و فروشنده قدیمی هستن که علیرغم داشتن سایتها و وبلاگهای متعدد هیچوقت سراغ انجمن نمیرن! چون میدونن در این صورت مجبور هستن شفاف عمل کنن و دیگه سود چندانی نخواهند داشت.

چهارشنبه 9 شهریور1395 - 1:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یارو با خاک یکسان شد :)) :))

بیهوده نشین
وقت طلاست

دوشنبه 17 آبان1395 - 8:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 21 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 107 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure