انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 9:18am

پاسخ به موضوع  [ 42 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 فلزیاب PiMAX 
نویسنده پیغام

در ابتدا بگم که برداشت ها و تست های اینجانب فقط استنباط شخصی است و دوستان فروشنده لطفا موضع گیری نکنن و واقع بین باشن .

1- در ظاهر این دستگاه در ابتدا کیفیت ساخت از جمله ساخت لوپ و فرم آن بسیار پایین بود و میتوان به آن از 100 عدد 40 را اختصاص داد
2- فرم 1*1 این دستگاه بسیار بی کیفت بود و خیلی غیر حرفه ای ساخته شده بود
3-عمق کاری این دستگاه بالا بود اما با تست فلز استیل (لازم به ذکر است که در تست ها فلز استیل از عمق سنس بالاتری نسبت به باقی فلزات برخوردار است)
4-کاربری این سیستم در حد متوسط بود
5-به همراه این سیستم یه تبلت ارائه میشود که برنامه کاری سیستم روی آن ریخته شده (ارتباط تبلت با سیستم بلوتوثی است )
6-تجهیزات جانبی آن شامل شارژر و سیم های رابط از کیفیت بالای برخوردار نبود میتوان به آن از امتیاز 100 عدد 40 را اختصاص داد

و حال نتایج تست های بنده .

پنج شنبه 18 آذر1395 - 12:52pm

در کارکرد یک سیستم یک اپراتور باید به جز عمق کاوش حساسیت و از همه مهم تر ثبات دستگاه را در نظر گیرد !!!!!!!!!!!

در تستهای صورت گرفته همانطور که در فیلم های این شرکت نمایان است عمق قابل قبولی را سنس میکند اما بنده به جز استیل از مس نیز در تست های خود استفاده کردم .

تست های شرکت را به آنها کار نداریم .
تست جسم مسی با قطر 20 سانت رو در 110 سانتی سنس کرد . بدون نمایش نوع فلز (در تبلیغات این دستگاه به روی تفکیک مانور بسیاری داده شده )

صفحه مسی 30*30 رو در 180 سنس کرد بدون تفکیک .

در حفره یابی که در تبلیغات آن ذکر شده با توجه به تست های خود بیشترین عمق حفره را 1 متری نمایش میدهد اما با ثبات کم

در حرکت با این سیستم گه گاه که فاصله تبلت با سیستم از 5 متر بیشتر میشد ارتباط قطع و نیاز به ارتباط و بالانس مجدد بود

در نمایش عمق که در تبلیغات این سیستم آورده شده در 10 مورد 3 مورد با تقریبا نمایش میداد و اصلا قابل اعتماد نیست . و مابقی خطای بسیار داشت .

بعضی موارد هم برنامه در عمق گیری هنگ میکرد .

پنج شنبه 18 آذر1395 - 1:03pm

به طور کلی طی بررسی خود با این تبلیغات دستگاه از نظر ثبات بسیار ضعیف میباشد و متناسب با قیمت آن که 20 میلیون ذکر شده به هیچ عنوان کارآیی ندارد . دوستان اگر نظری در مورد این دستگاه دارید بگید یا سوالی مد نظر شما است مطرح کنید تا بنده در حد توانم پاسخ گو باشم .

در اینجا از تمام دوستان فروشنده هم میخوام که موضع گیری نکنن **************************************

پنج شنبه 18 آذر1395 - 1:05pm

دوستان لازم هست که یاداور بشم که دو نمایندگی دپار ترکیه و دبی به دلیل فروش دستگاههای تقلبی از سوی شرکت مینلب نمایندگی اونها باطل شده و در حال حاضر مین لب به این دو نمایندگی دستگاه نمیفروشه . پس مراقب کلاه برداران که الحمدالله زیاد هستن باشید .

پنج شنبه 18 آذر1395 - 1:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
korosh94 نوشته است:
دوستان لازم هست که یاداور بشم که دو نمایندگی دپار ترکیه و دبی به دلیل فروش دستگاههای تقلبی از سوی شرکت مینلب نمایندگی اونها باطل شده و در حال حاضر مین لب به این دو نمایندگی دستگاه نمیفروشه . پس مراقب کلاه برداران که الحمدالله زیاد هستن باشید .

باسلام
دوست عزیز اگه ممکنه منبع این خبر رو هم اعلام کنید تا دوستان بیشتر در جریان قرار بگیرند.

پنج شنبه 18 آذر1395 - 2:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نمیدونم بعضی ها دنبال چی میگردند این نتایج که از خیلی از فلزیابهایی که ما تا الان ساختیم ضعیف تر بوده.نمونه اش همین دستگاه پالسی فلز جو.دو روز رفتم کاووش هشت یا نه نقطه بوق زد عین امار فلز در اومد تازه فهمیدم تفکیک دستگاه چقدر خوب جواب میده و چقدر به اپراتور کمک میکنه.من امروز فکر میکردم حتی وقتی که برای ساخت این دستگاه گذاشتم زیاد بوده و باز هم به استاندارد دستگاهی که آقا مجتبی ساختند نمیرسه.من به دوستان تازه کار قول میدم با خرید این دستگاه موفق میشوند قیمت هم چند برابر کمتر از این آشغالهاست واقعا ارزش داره.هیچ قصد تبلیغ هم ندارم ولی از هفته پیش تا حالا دارم به استاد حمید دعا میکنم چون دستگاه من رو سر بلند کرد یه تور اهنی که برای زره قدیمی بود در ابعاد 5 در 7 در عمق یک متری با لوپ 60 سانت به وضوح مشخص کرد و همه تعجب کردند.صادقانه میگم بنده خودم تعدادی از این مدارات انجمن رو ساختم واقعا ارزش نداره این همه وقت تلف کردن.به جای این همه ساخت وساز اگر تمرکز روی کاووش میگذاشتم و یه پالسی درست و حسابی رو با قلقش اشنا میشدم خیلی موفق تر بودم .این دو روز کار کلا نظرات من رونسبت به کار عوض کرد.به خدا از روی دلسوزی میگم وقت خود رو تلف نکنید همین دستگاه رو بگیرید و خوب کار کنید اگر ناراضی بودید لعنت به من بفرستید.

پنج شنبه 18 آذر1395 - 8:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حالا هم میگن با این همه تعریفشون اینطور که فهمیدم ایرانیش هم داره ساخته میشه با قیمت 4 تومن که همون کارایی رو داره و کاملا شبیه اونه

چون فروششون اولش خوب بود و کسی از کارایش خبر دار نبود فقط خودشون میفروختن جالا که احتمالا فروششون کم شده میگن نمایندگی میدن برای فروش

موفقیت تنها یک چیز است این که : زندگی را به دلخواه خود بگذرانید

پنج شنبه 18 آذر1395 - 10:40pm

pouya83 نوشته است:
korosh94 نوشته است:

باسلام
دوست عزیز اگه ممکنه منبع این خبر رو هم اعلام کنید تا دوستان بیشتر در جریان قرار بگیرند.

دستگاههای که در اون پول نصف شده قرار دارد به عنوان اینکه نمایانگر دستگاه اصلی باشد کاملا از سوی مینلب رد شده و چون دپار ترکیه و دپار دبی این دستگاهها رو به فروش میرسوندن کاملا رد شده هستند طی صحبتی که با شرکت مینلب داشتم این مسئله را تایید کرد و طی گفته های آنها دستگاههای جدید در اختیار این دو دفتر قرار داده نمیشود .

یاداور بشم که شخصی هم در دبی به نام یزدان که در دبی فعالیت دارد و تبلیغات زیادی به عنوان لسپادانا انجام داده با شرکت kxs همکاری میکند .(kxs هم که نیاز به معرفی ندارد ) دوستان خواهشا مراقب باشید .!!!!!!

شنبه 20 آذر1395 - 8:45am

korosh94 نوشته است:
در کارکرد یک سیستم یک اپراتور باید به جز عمق کاوش حساسیت و از همه مهم تر ثبات دستگاه را در نظر گیرد !!!!!!!!!!!

در تستهای صورت گرفته همانطور که در فیلم های این شرکت نمایان است عمق قابل قبولی را سنس میکند اما بنده به جز استیل از مس نیز در تست های خود استفاده کردم .

تست های شرکت را به آنها کار نداریم .
تست جسم مسی با قطر 20 سانت رو در 110 سانتی سنس کرد . بدون نمایش نوع فلز (در تبلیغات این دستگاه به روی تفکیک مانور بسیاری داده شده )

صفحه مسی 30*30 رو در 180 سنس کرد بدون تفکیک .

در حفره یابی که در تبلیغات آن ذکر شده با توجه به تست های خود بیشترین عمق حفره را 1 متری نمایش میدهد اما با ثبات کم

در حرکت با این سیستم گه گاه که فاصله تبلت با سیستم از 5 متر بیشتر میشد ارتباط قطع و نیاز به ارتباط و بالانس مجدد بود

در نمایش عمق که در تبلیغات این سیستم آورده شده در 10 مورد 3 مورد با تقریبا نمایش میداد و اصلا قابل اعتماد نیست . و مابقی خطای بسیار داشت .

بعضی موارد هم برنامه در عمق گیری هنگ میکرد .

درود بر شما

من قصدم خرید این دستگاه بود و با دیدن این انجمن و این تاپیک که شما دوست عزیز محبت کردین و اون رو نوشتین دست از خرید این دستگاه کشیدم

سه مدل داره همونطور که شما فرمودین

Pimax 2 = قیمت از kxs نه میلیون و دویست هزار تومان (9,200,000) قیمت از علی عزیزیان و عزیز 15 تا 16.5 میلیون تومان

Pimax 3 = قیمت از kxs پانزده میلیون و پانصد هزار تومان (15,500,000) قیمت از علی عزیزیان و عزیز 19.5 تا 20.5 میلیون تومان

Pimax 3 Pro = قیمت از kxs بیست میلیون تومان (20,000,000) قیمت از علی عزیزیان و عزیز 22 تا 23 میلیون تومان

من چندین فیلم از یوتیوب گرفتم که خیلی برام جالب بود و الان که دستگاه رو شما تست کردین اگر لطف کنید و فیلم تست مس و یا گودال اون رو برای اطمینان سازی از معیوب بودن این دستگاه قرار بدین ممنون میشم

در مدل سازی سه بعدی اندازه گذاری به چه شکل بود؟
وقتی که فلز رو سنس میکنه برنامه چندین کادر داره که من در بعضی از تست ها دیدم که نشون میداد یک عدد تا 99 میرفت و بالای اون جنس رو مینوشت
اگر لطف کنید و یه فیلم بگیرید از نحوه این کار و مس رو امتحان کنید کمک بزرگی به افرادی مثل من که قرار بوده در دام بیافته میکنید♥

سپاسگزارم

یکشنبه 20 آذر1395 - 12:44am
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
درود بر شما
پایه این سیستم پالسی هست pulse induction maximum که تفکیک ضعیف و خطای ساختاری داره ,در سیستم پالسی هر چقدر لوپ بزرگ باشه بهتر میزنه ,حالا مشخص نیست چطور سیستمی که پایه اون پالسی هست با این لوپی که روی اون قرار دادن میتونه عمق بزنه و تصویر از فلز بده ؟!!!
این فلزیاب همکاری مشترک کلاهبردارن داخلی و خارجی( ترکیه) است

راه در جهان يکی است و آن راه راستی است(زرتشت)
کانال تخصصی باستان شناسی
https://t.me/joinchat/AAAAAD8uAfDJXZ2rj9jCWg

دوشنبه 22 آذر1395 - 5:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 42 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 95 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure