انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 9:17am

پاسخ به موضوع  [ 30 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 فلزیاب چینی INJIIAN MD5008 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rahim3514 نوشته است:
سلام.دوستان من برای مبتدی ها و اونایی که تازه کارن گفتم چون بنظر میاد کار کردن باهاش راحت باشه ..دوستان اگه دستگاه های بهتری سراغ دارن لطفا راهنمایی بفرمایند چون منم فقط تعریف این دستگاه رو شنیدم و چیزی راجع بهش نمیدونم

یلام این سیستم به ذرات حساس به خاک و گل پخته حساس بالانس مشکلی داره و اصلا ارزش خریدن نداره مثل من پولتون رو هدر ندید شرکت کا ایکس اس بیشتر میفروشش عمقش هم دروغه

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

شنبه 12 تیر1395 - 3:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام.آقای میدی شما که اینهمه دستگاه معرفی کردین میشه لطف کنین بگین از کجا میشه تهیه کرد چون بیشتر کاربرا امکان تهیه از دوبی و ترکیه رو ندارن.

دوشنبه 13 تیر1395 - 3:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام رحيم جان
با عرض پوزش من از مكان فروش در ايران اطلاعي ندارم

دوشنبه 14 تیر1395 - 6:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام..اینجای کار که میرسه همه فروشنده های داخلی تقلبی فروش میشن باید از خارج تهیه کرد..بابا مگه همون از بیرون میگیرین..

سه شنبه 15 تیر1395 - 4:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

rahim3514 نوشته است:
سلام..اینجای کار که میرسه همه فروشنده های داخلی تقلبی فروش میشن باید از خارج تهیه کرد..بابا مگه همون از بیرون میگیرین..

سلام دوست عزيز
حتي توي كشورهاي همسايه از جمله تركيه و دوبي و خيلي جاهاي ديگه كلاهبردار فراوونه ،دليل نميشه جون از خارج آوردن تقلبي نباشه خيلي از فلزيابهاي تقلبي وجود دارن كه شايد كمتر كسي بدونه!! من جمله گرت جي تي آي٢٥٠٠،تكنتيكس تي٢،وايت جي ام تي،وايت تي ام ٨٠٨،فيشر گلد باگ٢،حتي فيشر اف٧٥ و....
لورنز و ماينلب جيپي ايكس كه همه خبر دارند
بخاطر همين بهترين راه اينه كه از نمايندگي فروش اون شركت خريد كرد

سه شنبه 15 تیر1395 - 5:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Meidi669 نوشته است:
rahim3514 نوشته است:

سلام دوست عزيز
حتي توي كشورهاي همسايه از جمله تركيه و دوبي و خيلي جاهاي ديگه كلاهبردار فراوونه ،دليل نميشه جون از خارج آوردن تقلبي نباشه خيلي از فلزيابهاي تقلبي وجود دارن كه شايد كمتر كسي بدونه!! من جمله گرت جي تي آي٢٥٠٠،تكنتيكس تي٢،وايت جي ام تي،وايت تي ام ٨٠٨،فيشر گلد باگ٢،حتي فيشر اف٧٥ و....
لورنز و ماينلب جيپي ايكس كه همه خبر دارند
بخاطر همين بهترين راه اينه كه از نمايندگي فروش اون شركت خريد كرد

سلام تکمیل حرف های شما
کاملا درست میفرمایید سیستم جی پی 5000 رو کا ایکس اس دبی 7 میلیون تحویل ایران میده بی شک تقلبی هستش

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

سه شنبه 15 تیر1395 - 5:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با عرض سلام مجدد..میشه لطف کنین بگین پس کدوم دستگاه های خارجی موجود در ایران اصل هست..با تشکر

چهارشنبه 15 تیر1395 - 3:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیز این دستگاه چینی نیست کره ای هست این دستگاه رو من داشتم دستگاه خیلی خوبیه کاوش عمق این دستگاه تا ۲متر هست خیلی ثبات خوبی داره اصلا به املاح وذرات عکس العمل نشون نمیده تازه حفره هم خوب میزنه شاید چینی ها ازش روش ساختند این دستگاه مال ده سال پیشه مال من مدل ۲۰۰۶

چهارشنبه 23 تیر1395 - 1:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

sajadm2296 نوشته است:
سلام دوست عزیز این دستگاه چینی نیست کره ای هست این دستگاه رو من داشتم دستگاه خیلی خوبیه کاوش عمق این دستگاه تا ۲متر هست خیلی ثبات خوبی داره اصلا به املاح وذرات عکس العمل نشون نمیده تازه حفره هم خوب میزنه شاید چینی ها ازش روش ساختند این دستگاه مال ده سال پیشه مال من مدل ۲۰۰۶

تا اونجايي كه من اطلاع دارم اين دستگاه رو چين ميزنه ولي نه يك شركت خاص بلكه چندين مدل و شركت از اين دستگاه رو توليد ميكنند بسيار ارزونتر از اوني كه فكرشو بكنيم :D
در مورد سال ٢٠٠٦ هيچ اطلاعي ندارم

چهارشنبه 23 تیر1395 - 2:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sajadm2296 نوشته است:

سلام من چند سال پیش این رو از کا ایکس اس خریدم این خصوصیات رو که هیچ نداشت به ذرات حساس بالانس خوبی هم نداشت نهایت عمقش هم 80 سانت بود

چهارشنبه 23 تیر1395 - 2:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 30 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: arta1987 , Majestic12 , mazdak1 و 117 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure