انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 4:45am

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 18  بعدی
 فلزیاب دیجیتال رابین 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
سلام امیر عزیز
از شما بخاطر همکاریتون کمال تشکر رو داریم

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

سه شنبه 11 اسفند1394 - 8:03pm

به نظرم یک تاپیک دیگه درمورد فلزیاب رابین ایجادبشه که پست ها ونظراتی که به بهبود پروژه کمک نمیکنه اونجا منتقل بشن.از امیرعزیزهم بابت ارایه این فلزیاب حرفه ای تشکرمیکنم.

سه شنبه 11 اسفند1394 - 8:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جای امیدواری داره که تعدادی ازدوستان که وقت ازادتری دارندپیگیرقطعات جایگزین هستند
امابنظرمن بهتره که ازهمون قطعات اصلی استفاده بشه چون قطعات جایگزین ممکنه اون جواب مطلوب قبلی رونده وتوی کارگره کوربندازه
خوب برای تهیه قطعات اصلی که دربازارپیدانمیشه بهتره که سفارش خریدخارجی داده بشه توی انجمن هم دوستان زیادی مایل به ساخت این فلزیابندبنظرم بهتره که یکی دونفر ازبزرگواران که ساکن تهرانندواشنابه قطعات الکترونیک بایکی دوتا ازواردکننده های عمده قطعات صحبت کنن وپس ازاطمینان ازامکان تهیه قطعات توسط اون شرکت یاشرکتها قیمت وشرایط رودرتایپیک عنوان کنن همه دوستانی که طالب دستگاه هستنددانگ خودشون رو به نفرنماینده پرداخت میکنن که پیگیرخریده تاسفارش روقطعی کنه این جوری مشکل راحتترحل میشه
درطول زمانی تهیه قطعات یکی دونفرازبزرگواران برای طراحیpcbاقدام میکنندالبته راهنمایی های اقاامیرهم دراین خصوص بسیارمشکل گشاخواهدبودچون بصورت ازمایشگاهی نتیجه مطلوب روگرفتندوبهترازهمه درخصوص محدودیت احتمالی جانمایی قطعات روی بردpcbاجحاف دارند
اگه این دوموردحل بشه بقیش روغلطک میفته وراحتترمیشه تقسیم کار کردبعدازاینکارهم به تعدادنفرات میشه سفارش ساخت فیبرمدارچاپی داد
خودم هم نقش راوی رونمیخوام بازی کنم درزمینه مونتازقطعات سطحی میتونم کمک کنم چون کارم تعمیرات بردهای صنعتیه ولااقل چندین موردتعویض قطعات نصب سطحی ازترانزیستورتاایسیهای خرچنگی روانجام دادم البته این نظرشخصی منه تانظردوستان چی باشه

سه شنبه 11 اسفند1394 - 10:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash kamangir نوشته است:
جای امیدواری داره که تعدادی ازدوستان که وقت ازادتری دارندپیگیرقطعات جایگزین هستند
امابنظرمن بهتره که ازهمون قطعات اصلی استفاده بشه چون قطعات جایگزین ممکنه اون جواب مطلوب قبلی رونده وتوی کارگره کوربندازه
خوب برای تهیه قطعات اصلی که دربازارپیدانمیشه بهتره که سفارش خریدخارجی داده بشه توی انجمن هم دوستان زیادی مایل به ساخت این فلزیابندبنظرم بهتره که یکی دونفر ازبزرگواران که ساکن تهرانندواشنابه قطعات الکترونیک بایکی دوتا ازواردکننده های عمده قطعات صحبت کنن وپس ازاطمینان ازامکان تهیه قطعات توسط اون شرکت یاشرکتها قیمت وشرایط رودرتایپیک عنوان کنن همه دوستانی که طالب دستگاه هستنددانگ خودشون رو به نفرنماینده پرداخت میکنن که پیگیرخریده تاسفارش روقطعی کنه این جوری مشکل راحتترحل میشه
درطول زمانی تهیه قطعات یکی دونفرازبزرگواران برای طراحیpcbاقدام میکنندالبته راهنمایی های اقاامیرهم دراین خصوص بسیارمشکل گشاخواهدبودچون بصورت ازمایشگاهی نتیجه مطلوب روگرفتندوبهترازهمه درخصوص محدودیت احتمالی جانمایی قطعات روی بردpcbاجحاف دارند
اگه این دوموردحل بشه بقیش روغلطک میفته وراحتترمیشه تقسیم کار کردبعدازاینکارهم به تعدادنفرات میشه سفارش ساخت فیبرمدارچاپی داد
خودم هم نقش راوی رونمیخوام بازی کنم درزمینه مونتازقطعات سطحی میتونم کمک کنم چون کارم تعمیرات بردهای صنعتیه ولااقل چندین موردتعویض قطعات نصب سطحی ازترانزیستورتاایسیهای خرچنگی روانجام دادم البته این نظرشخصی منه تانظردوستان چی باشه

سلام دوست عزیز
بنده هم با شما موافقم و تو صفحه قبا آدرس سایت شرکتی که 80 درصد قطعات رو داره و میتونه مابقی رو هم وارد کنه گذاشتم.
pcb رو هم که جناب امیر دارن و آمادست حالا مونده نظرشون که میخوان کی و چطور انتشارش بدن.
شاد باشید

چهارشنبه 12 اسفند1394 - 11:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saman2 نوشته است:
arash kamangir نوشته است:

سلام دوست عزیز
بنده هم با شما موافقم و تو صفحه قبا آدرس سایت شرکتی که 80 درصد قطعات رو داره و میتونه مابقی رو هم وارد کنه گذاشتم.
pcb رو هم که جناب امیر دارن و آمادست حالا مونده نظرشون که میخوان کی و چطور انتشارش بدن.
شاد باشید

دوست عزیز بابت زحمتی که کشیدین ممنون اما فکر میکنم اون لینکایی که گذاشتی برا سفارش خارجه اگه قطعه ای رو داشته باشه میزنه موجودی انبار و قیمت هم براش نوشته میشه.اینطوری نمیشه باید یه راه حل درست و حسابی براش پیدا کرد

چهارشنبه 12 اسفند1394 - 2:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان لطف میکنن بگن کدوم قطعات مجود نیست تا من هم بگردم دنباله قطعش

پنج شنبه 13 اسفند1394 - 7:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام .دوست عزیز .فعلا مهمترین قطعه ماژول ال سی هستش که در شرکت eca مونتاژ میشود . این شرکت در حال حاضر ان را تولید نمیکند .و در بازار هم موجود نیست.

پنج شنبه 13 اسفند1394 - 9:26pm
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز من اکثر قطعات را دارم و الباقی را هم میتونم تهیه کنم .تصویری از نمونه مداراتی که با چیپ stm32f407vgt6 و حتی پیشرفته تر از اون را ساختم پیوست میکنم . میشه لطف کنید فایل Altium و PCB این مدار را با فایل هگز بدید تا بسازم .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 13 اسفند1394 - 1:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز

نکته اول اینکه لطف کنید اسم من رو پای مدارتون نزنید .

نکته دوم شما که چند بار تقاضای دریافت فایل هگز دادین و مثلا قطعاتتون جوره حداقل یه زحمت بکش پست معرفی دستگاه رو یکبار بخون ببین شرایط دریافت فایل هگز چیه .

شما باید سخت افزارت رو بسازی یونیک آیدی میکرو و ماژولت معلوم باشه مطابق شماره شناسه ها برات فایل فریمور بیلد بشه .

اون فایلای آلتیوم یا همون پی سی بی هم که درخواستش رو داری فوت پرینت قطعاتت رو بده تا خدمتت پی سی بی مطابق قطعات بدم .
پی سی بی که من دارم مطابق قطعات خودمه .

مثلا الان بگم آی سی مکسیمی که داری پکیجش چیه یا اپ امپ 4 تاییت so هست یا sou اگرم نمیدونی تصویرشون رو اینجا قرار بده .

البته این شامل بقیه قطعات خاص مدار هم میشه از ماسفتها تا درایورهاشون تا بقیه .

ضمن اینکه دوستان دارن دنبال ال سی دی جایگزین میگردن و پی سی بی بازم قراره عوض بشه .
اگه کار شما موردیه که خودت واردی مطابق اون شماتیک میتونی پی سی بی برای قطعات خودت بزنی ...
بازم اگر پی سی بی خواستی لیست قطعات فراموش نشه .

در ضمن ماژول ال سی دی این مدار فعلی اونی نیست که شما تصویرش رو گذاشتی.

ماژول رو ای سی آ داشت با این مشخصات

http://eshop.eca.ir/ماژول-های-lcd/3634-ماژول-lcd-35-تمام-رنگی.html

ای سی آ کلا همین یه مدل رو با این کنترلر و این رزولوشن ساخته

پی سی بی هم مطابق پین اوت این ماژوله

جمعه 13 اسفند1394 - 2:12am
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز
اگه اسم شما پای مداره بخاطر اینه که مطمئن بشی من این PCB که تصویرش را دیدی ساختم !
شرایط شما را خوندم و سفارش قطعات را دادم . و یکی از دوستان LCD مبتنی بر تراشه ili9481 را داره که برام خواهد فرستاد . در ضمن من اکثر قطعات را موجود دارم .
ولی فرموده بودید: اگر نیاز به دریافت سورسهای آلتیوم داشتید مجددا خصوصی در خدمتم.
بازهم ممنون و موفق باشید .

جمعه 13 اسفند1394 - 2:42am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: IB.M.D , Majestic12 , حسين رشاد و 150 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure