انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 1:33pm

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 18  بعدی
 فلزیاب دیجیتال رابین 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به هم
جناب امیر عزیز به نظر بنده ابتدا طرح ساده با قطعاتdip ارائه بشه تا تمام دوستان با سطح متوسط هم بتوانند بسازند و وقتی که تست شد و اقبال عمومیش را به دست آورد آنوقت دوستانی که تواناییش را داشتند و علاقه مند شدن می توانند برای مدارشان بیشتر هزینه کنند و شیک تر و حرفه ای ترش هم بکنند
چون در صورت پیش آمدن هرگونه مشکلی برای کسانی که هزینه و دردسر بسیاری برای تهیه ماژولها و غیره نموده اند کلا احتمال دارد طرح متوقف شود ولی برعکش خیلی بهتر می باشد
در مورد مدارهم نظر من اینه که مداری هیچگون امکاناتی نداشته باشه ولی
برد و ثبات و تفکیک مناسب و همچنین فیلترهای مناسب برای حذف نویز و ذرات سطحی داشته باشه که محشر میشه و وقتی این خصوصیات را داشته باشه کلا خود صاحبش را ناخودآگاه وادار می کند که امکات بیشتر و باکس و لوپ شکیل تر و همچنین باتری مناسب تری برایش فراهم کند
و جا دارد از شما هم برای ارائه همچین طرح جالبی باز هم تشکر بنمایم :-BD

پنج شنبه 6 اسفند1394 - 2:55pm

orginal نوشته است:
سلام به هم
جناب امیر عزیز به نظر بنده ابتدا طرح ساده با قطعاتdip ارائه بشه تا تمام دوستان با سطح متوسط هم بتوانند بسازند و وقتی که تست شد و اقبال عمومیش را به دست آورد آنوقت دوستانی که تواناییش را داشتند و علاقه مند شدن می توانند برای مدارشان بیشتر هزینه کنند و شیک تر و حرفه ای ترش هم بکنند
چون در صورت پیش آمدن هرگونه مشکلی برای کسانی که هزینه و دردسر بسیاری برای تهیه ماژولها و غیره نموده اند کلا احتمال دارد طرح متوقف شود ولی برعکش خیلی بهتر می باشد
در مورد مدارهم نظر من اینه که مداری هیچگون امکاناتی نداشته باشه ولی
برد و ثبات و تفکیک مناسب و همچنین فیلترهای مناسب برای حذف نویز و ذرات سطحی داشته باشه که محشر میشه و وقتی این خصوصیات را داشته باشه کلا خود صاحبش را ناخودآگاه وادار می کند که امکات بیشتر و باکس و لوپ شکیل تر و همچنین باتری مناسب تری برایش فراهم کند
و جا دارد از شما هم برای ارائه همچین طرح جالبی باز هم تشکر بنمایم :-BD

سلام استاد امیر خداقوت
منم با نظر این دوستمان موافقم و فلزیاب ابتدا ساده بسازیم و اگر از جوابدهیش راضی بودیم میریم سراغ تغییرات و استفاده از ماژول
اینم بگم اکثر دوستانی که میخواهند مدارشان دارای صفحه السی دی بزرگتر و امکانات عجیب و غریب باشد دنبال کاوش با این مدار نیستند بلکه برای فروش بالاتر و سود بیشتر و استفاده از ضرب و المثل عقل مردم توی چشمشونه می خواهند استفاده کنند که اگر مداری را دو میلیون می توانند بفروشند با زرم زیمبوه می توانند بیست میلیون آب کنند باور کنید
خودم هم اکثر دوستانی که با دستگاه می روند کاوش یا کاوشگر واقعی هستندرا می بینم اکثرا وضع مالیشان پائینه و نیازمند یک دستگاه تفکیک دار خوب و ارزان هستند که دیگر استخوان و سفال و خطاهای بیخودی را نزند
و دیگر شاید حتی یک گوشی ساده لمسی را هم نداشته باشند و دنبال این هستند تا یک چیزی را که نیاکانشان جا گذاشتند یا گم کردن را پیدا کنند شاید کمی اوضاعشان بهتر شود

پنج شنبه 6 اسفند1394 - 3:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به استاد بزرگ من هم با نظر جناب اورژینال موافقم اینطوری باشه بهتره

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

پنج شنبه 6 اسفند1394 - 6:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با تشکر از امیر اقا, اگر قرار به استفاده از سخت افزار ساده و قطعات دیپ باشه که طرح فلزجو وجود داره, اگر چیزی فراتر از مدارهای موجود میخواید پس باید سخت افزار این چنینی داشته باشه و اجازه بدین طراح طوری که مد نظرشونه پیش برن, به نظر من طرح رابین مینی رو اول ارائه بدین.

پنج شنبه 6 اسفند1394 - 6:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر شما بنده هم با طرح مدار بصورت smd موافق هستم دیپ نویز پذیر هست و همچنین قطعات smd بیشتر تولید کشورهای خارجی هست و کمتر تقلبی وجود داره دوستان بهتره طرح بصورت smd باشه یکم سخته ساختش منتها برای یکبار هست هر چقدر هم سخت باشه ارزش داره

پنج شنبه 6 اسفند1394 - 7:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خلاصه امیر آقا هر گلی زدی به سر خودت زدی یه مدار که همه چی تموم باشه و دقت و کیفیت الویت اولش باشه حالا smd هم بود بود مهم کارایی هست

پنج شنبه 6 اسفند1394 - 7:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان انگار به این موضوع توجه ندارن که این طرح اصلا و اساسا نمیتونه دیپ باشه چون ای سی های این طرح تقریبا میشه گفت هیچ کدومشون با پکیج دیپ ارائه نشدن پس فکر دیپ کردن مدارو کلا بیخیال شین تازه همون ماژولها همه نصب سطحی هستن پس دوستان سعی کنن اگه قراره پیشنهادی داده بشه از سر آگاهی کامل و راهبردی باشه

پنج شنبه 6 اسفند1394 - 10:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhak نوشته است:
دوستان انگار به این موضوع توجه ندارن که این طرح اصلا و اساسا نمیتونه دیپ باشه چون ای سی های این طرح تقریبا میشه گفت هیچ کدومشون با پکیج دیپ ارائه نشدن پس فکر دیپ کردن مدارو کلا بیخیال شین تازه همون ماژولها همه نصب سطحی هستن پس دوستان سعی کنن اگه قراره پیشنهادی داده بشه از سر آگاهی کامل و راهبردی باشه

خدا خیرت بده ....

من دیروز یه پست کامل راجع به اینکه چرا نمیشه قطعات دیپ باشن و اگر قرار به دیپه چه طرحهای جایگزین و آماده ای موجوده گذاشتم .
دوستان ظاهرا مطالب رو دقیق نمیخونن !

پنج شنبه 6 اسفند1394 - 10:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ببخشید دوستان انگار همه دارن در مورد دستگاهی صحبت می کنند که هیچ اطلاعاتی ازش وجود نداره
نه یک فیلم از کارکردش
نه حتی چند عکس
نه عمقی گفته شده
نه تفکیک
نه.......وو

فکر کنم تا صفحه 100 خبری نباشه

بازم ببخشید

پنج شنبه 6 اسفند1394 - 11:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شیرعلی نوشته است:
ببخشید دوستان انگار همه دارن در مورد دستگاهی صحبت می کنند که هیچ اطلاعاتی ازش وجود نداره
نه یک فیلم از کارکردش
نه حتی چند عکس
نه عمقی گفته شده
نه تفکیک
نه.......وو

فکر کنم تا صفحه 100 خبری نباشه

بازم ببخشید

دوست عزیز قرار شد دوستان به یه نتیجه ی واحد تو طرح برسن که کدوم پی سی بی ارائه بشه و بنده هم عرض کردم به محض ارائه شدن pcb اولین نفر پیشگام میشم و مدارو میسازم و نیازی نیست فعلا کسی طرح رو بسازه که به قول خودتون بخواد ریسکی داشته باشه من تمام ریسکش رو از همون اول پذیرفتم فقط دوستان باید به خودشون زحمت بدن و نظرشونو با دلیل بگن که هرچه زودتر پی سی بی ارائه بشه

جمعه 6 اسفند1394 - 1:37am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: asad0331 , khani , mikimaus , mohamd f , zagalo16 و 71 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure