انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 12:43pm

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی
 فلزیاب دیجیتال رابین 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
mhak نوشته است:
A.D.H1360 نوشته است:
والا من ميخواستم راجع به ميكروفن وباطري تك سل ليتيوم وقطعاط ظريف مدار كه معلوم ني پاورش كجاسه وهمچنين شكل خاص مدار چاپي كه بيشتر به يك گ.شي تلفن و....همچين چيزايي ميخوره سوال منم ولي وقتي ديدم جند بار دوستان راجع به ميكروفن پرسيدن وپاسخي داده نشده فهميدم كه كلا سر كاري هست ومنصرف شدم :^o

در مورد میکروفون و مابقی چیزا به اندازه ی کافی توضیح داده شده شما نخوندی مستنداتش هست برو بخون
باطری لیتیوم یا بکاپ ک دیگه خیلی ساده است برای تمام دستگاه هایی که استفاده میشه از اسمش هم مشخصه برای حفظ تنظیم تاریخ و ساعت وووو........
معمولا وقتی خودمون شاکی و خودمون هم قاضی باشیم نتیجه بهتر از اینی که الان هست نخواهد بود

اگه این باطری 1000mah
باطری بکاب هست :^o :YMBRINGITON:
پس لابد اون باطری سکه ای پشت برد باطری چکابه :D
باطری بکاب به این گنده گی تا حالا توسرورها وابرکامپیوترها هم ندیده بودم چه رسد به این نیم وجبی
خوب حالا ورودی باطری اصلی مدار کجاست؟
سنسور ولوپ و....کجای مدار میخوره ؟
خودتون رو در معرض اتهام وشک وتردید نزارید یه کم شفاف سازی کنید واسه همه رفع ابهام بشه.
من دوبار از اول تا آخر این تاپیک رو خوندم وشماتیک رو هم خوب زیر ورو کردم.
خوب برادر شما درست میگی وما بسیواد درستی حرفتو جوری که ما بیسوادها بفهمیم ثابت کن چه میدونم فیلمی کلیپ واضحی که نقش این برد درش مشهود باشه ؟؟

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

جمعه 30 تیر1396 - 7:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

A.D.H1360 نوشته است:
mhak نوشته است:
A.D.H1360 نوشته است:
والا من ميخواستم راجع به ميكروفن وباطري تك سل ليتيوم وقطعاط ظريف مدار كه معلوم ني پاورش كجاسه وهمچنين شكل خاص مدار چاپي كه بيشتر به يك گ.شي تلفن و....همچين چيزايي ميخوره سوال منم ولي وقتي ديدم جند بار دوستان راجع به ميكروفن پرسيدن وپاسخي داده نشده فهميدم كه كلا سر كاري هست ومنصرف شدم :^o

در مورد میکروفون و مابقی چیزا به اندازه ی کافی توضیح داده شده شما نخوندی مستنداتش هست برو بخون
باطری لیتیوم یا بکاپ ک دیگه خیلی ساده است برای تمام دستگاه هایی که استفاده میشه از اسمش هم مشخصه برای حفظ تنظیم تاریخ و ساعت وووو........
معمولا وقتی خودمون شاکی و خودمون هم قاضی باشیم نتیجه بهتر از اینی که الان هست نخواهد بود

اگه این باطری 1000mah
باطری بکاب هست :^o :YMBRINGITON:
پس لابد اون باطری سکه ای پشت برد باطری چکابه :D
باطری بکاب به این گنده گی تا حالا توسرورها وابرکامپیوترها هم ندیده بودم چه رسد به این نیم وجبی
خوب حالا ورودی باطری اصلی مدار کجاست؟
سنسور ولوپ و....کجای مدار میخوره ؟
خودتون رو در معرض اتهام وشک وتردید نزارید یه کم شفاف سازی کنید واسه همه رفع ابهام بشه.
من دوبار از اول تا آخر این تاپیک رو خوندم وشماتیک رو هم خوب زیر ورو کردم.
خوب برادر شما درست میگی وما بسیواد درستی حرفتو جوری که ما بیسوادها بفهمیم ثابت کن چه میدونم فیلمی کلیپ واضحی که نقش این برد درش مشهود باشه ؟؟

دوست عزیز باطری لیتیوم میشه باطری سکه ای شما وقتی میخوای اسم این باطری بقول خودتون 1000 میلی آمپر رو بگید باید بگید باطری لیتیوم پلیمر که الان هم اینطوری حق بجانب حرف نزنید
این مدار دیگه عمومی نمیشه که فیلم و عکس و سکانس و پلان و ووو بخواد گذاشته بشه دوستان کاری کردن که طراح مدار کلا پشیمون شدن
شماتیک که کاملا گویای همه چیز هست دیگه این همه مغلطه نمیدونم برای چیه
دوستان کم و بیش میدونن که بنده اصولا اهل بحث نیستم مخصوصا بحثی که نهایتش به جایی غیر دلخوری ختم نمیشه
موفق باشید

شنبه 31 تیر1396 - 9:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اینم بقول شما برد شبیه موبایل جی پی اس داری که هدفش لو دادن بچه های شبگرد هست :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 31 تیر1396 - 9:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

مهم کارایی سیستم میباشد و تا در تست مشخص نشود نمیشه نظری داد وگرنه RTOS نصب نمودن روی میکرو کار چندان پیچیده ای نیست.

شنبه 31 تیر1396 - 11:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
عزیز من کسی حرف بدی به شما نزده که اینجور جبهه میگیری.
اول که دست از این سفسطه گری بردارین وبیخود بحث رو عوض نکنید من خوب میدونم باطری لیپو چی وچه شکلی هست ولی نیازی نی که برای اشاره به اون کل سیستمش رو شرح بدم هرچند که دقیقا مشکل منهم با اسم یا نوع باطری نبود وبلکه با عدم تناسب ظرفیت باطری با بحث بکاب بود که وقتی این همه وقت روی طراحی مدار به شکل سبک وفشرده گذاشته شده از اینور دلیل گذاشتن دوتا باطری بکاب اون هم از این نوع چی بوده :-w
در ثانی مدار عمومی یعنی فلزجو که کل pcb فایل هگز وراهنمای ساخت وسایر جزعیات خیلی شفاف و یکجا عرضه شده وطراح مثل مرد پاش وایساده و به سوالای من بیسواد گرفته تا شما که خودتون طراح مدار هستین پاسخ میده نه اینکه با گذاشتن یه شماتیک بی روح بگید که دیگه pcb به طراح مربوط نمیشه وهمینه که هست ولابد دوستان مبتدی خودشون هم باید زحمت برنامه نویسی وفایل هگزش رو بکشن :D
ودر آخر از شما بعیده اینقدر به شما تیک تکیه میکنید که همه چیز در آن است #-o شما مدار فلزجو رو بدونه فایل هگز وبرنامه اون تصور کنید آیا به درد اسباب بازی خواهد خورد ؟چه رسد به فلز یاب !!!؟
در دنیای امروز این برنامه ها وکدهاهستن که ماشینها رو به حرکت و کار وا میدارن و بدونه برنامه میشه کامپیوتر فاقدبایوس و سیستم عامل که جز آهن پاره ای بیش نیست که برنامه رو دیگه نمیشه نقاشی کرد وماهم نخواستیم عمومی کنید تنها گفتیم یک فیلم از مدار کامل ودر حال کار بزارید تا دهن امثال من بسته بشه.
فکر نمیکنم انجام این کار چیزی از قابلیتهای شما واین مدار کم کنه که نخواید اون رو بپذیرید [-X
ودر آخر هم دوست عزیز با تمام احترامی که براتون قائلم اما این نوع پاسخ دادن و تفره رفتن شما بیشتر باعث میشه آدم فکر که که تنها قصد شما از گذاشتن این مطالب تبلیغ برای مدار خودتون بوده واز اول هم قصد عمومی کردن چیزی رو نداشتین که حالا بخواد به انتقاد بنده منصرف بشید :-?
البته این فقط ذهنیتی بود که برای من پیش اومد ونمیخوام اون رو به شما نصبت بدم وبابت چیزهای که کمی رک گفتم از شما عذر میخوام @};- ولی شما و همه دوستان شاهد هستین که حرف غیر منطقی نزدم و خوب انتظار شنیدن جواب منطقی ومرتبط رو از شما دارم ومطمعن باشید که اگه متوجه بشم که به اشتباه موجب ازرده گی ورنجش شما شدم مطمعن باشید انقدری مرد هستم که بابت اشتباهم جلوی همه از شما عذرخواهی کنم

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

شنبه 31 تیر1396 - 3:18pm
مدیر کل
مدیر کل

جناب mhak ضمن خوش آمد گویی مجدد به شما ابتدا باید بپرسم شما که کاربر قدیمی و با سابقه این انجمن هستین چرا دقیقا یک سال و 3 ماه در انجمن حضور نداشتین؟! حالا هم که به سلامتی تشریف آوردین چرا فعالیت خودتون رو با تصویر و مطلب در مورد این فلزیاب شروع کردین؟! این مدار که طرح شما نبوده در حالیکه شخص طراح هم در تاپیک حضور داشتن و دارن! بقول خودتون طراح هم که بهر دلیل از عمومی کردن طرح صرفنظر کرده. حتی اگر جنبه تجاری و فروش این فلزیاب هم مطرح باشه بدون یک تبلیغ یا اعلام فروش مشخص و توام با فیلمی از عملکرد فلزیابی دستگاه فکر نمیکنم این کار عملی باشه! میشه یک مقدار توضیح بدین نهایتا منظور شما چی هست؟ بنده در مورد کل طرح بصورت مفصل عرایضی دارم که فعلا لازم نمیبینم اشاره کنم. ولی در حال حاضر باید ابتدا مشخص بشه داستان این طرح بالاخره چی هست!

شنبه 31 تیر1396 - 10:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
با سلام
بسیاری از جزئیات این طرح در واقع کارایی برای اساس کار که همون فلزیابی باشه نداره
با توجه به اینکه کلیت مدارات پالسی و حدو حدود انها برای سنس فلزمشخص هست
این طرح با این همه جزئیات در نهایت میتونه شبیه مدار فلزجو عمل کنه ...

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

شنبه 31 تیر1396 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhak نوشته است:
rostam نوشته است:
خداوندا به ما عقل و شعور عطا بفرما تا بفهمیم رابطه بین میکروفن و سیم کارتو باطری بکاپ رو با فلزیابی
امین یا رب العالمین
دوست عزیز وقتی میخواهی توهین کنی یادت باشه بجز بچه های کم اطلاع یک تعدادی با فهم هم اینجا است
روشنش کن تا بچه ها ببینن مدار ت................................................... ب .........................................س
رو
مگه مریضی که خودتو سر کار میزاری

دوست عزیز داری به همه توهین میکنی درک این چیزا برای کسی که میخواد با دوتا چوب خشک خمیده کار ابرماهواره هارو بکنه بنظرم یکم مشکل باشه
شما که راهگشای همه ای بسم اله

کوچولوی محترم مطمعن باش من اگر چیزی ندونم حرف نمیزنم و مثل شما نیستم که پرتو پلا پشت هم ببافی و بگی - جهت اطلاعت فقط دو حرف اول یک فامیلی رو میگم خودت تا تحشو بخون و برو دنبال همون 2 تا چوب خمیده که نونش برات بیشتره(اقای ها.........)
حمید عزیز گفتند و منهم موافقم اول هدفتو مشخص کن تا بهت بگم چه خبره

دوشنبه 2 مرداد1396 - 11:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
جناب mhak ضمن خوش آمد گویی مجدد به شما ابتدا باید بپرسم شما که کاربر قدیمی و با سابقه این انجمن هستین چرا دقیقا یک سال و 3 ماه در انجمن حضور نداشتین؟! حالا هم که به سلامتی تشریف آوردین چرا فعالیت خودتون رو با تصویر و مطلب در مورد این فلزیاب شروع کردین؟! این مدار که طرح شما نبوده در حالیکه شخص طراح هم در تاپیک حضور داشتن و دارن! بقول خودتون طراح هم که بهر دلیل از عمومی کردن طرح صرفنظر کرده. حتی اگر جنبه تجاری و فروش این فلزیاب هم مطرح باشه بدون یک تبلیغ یا اعلام فروش مشخص و توام با فیلمی از عملکرد فلزیابی دستگاه فکر نمیکنم این کار عملی باشه! میشه یک مقدار توضیح بدین نهایتا منظور شما چی هست؟ بنده در مورد کل طرح بصورت مفصل عرایضی دارم که فعلا لازم نمیبینم اشاره کنم. ولی در حال حاضر باید ابتدا مشخص بشه داستان این طرح بالاخره چی هست!

سلام جناب مهندس عزیز ممنون
دلیل عدم حضور من رو شاید خیلی از دوستان بدونن و قبلا هم یکبار بصورت خصوصی خدمت شما عرض کردم که پدرمو توی ی حادثه از دست دادم و ......
حالا هم اگه در مورد این مدار پست گذاشتم چون یادمه چقدر دنبال قطعات گشتم و حتی یک نفر از همینایی که دارن تو میدون خالی میتازونن نرفتن حتی دنبال قطعات بگردن و الان هم هی دارن بقول خودشون به یه شماتیک خشک و خالی گیر میدن
فقط خواستم بگم که قضاوت نکنیم همین وگرنه این مدار نه ربطی به من داره و نه اینکه بنده از طراحی سر درمیارم و حتی تو فلزیابی هم خیلی وقته فعالیتم محدود شده
یعنی شما میگین جناب امیر تو این انجمن فعالیت دارن؟
بنده نه تبلیغ کردم و نه دلیل خاص دیگه ای داشته فقط خواستم بگم که قضاوت نادرست پشت دیگران کار پسندیده ای نیست هرچند که دیگه تو این مملکت همه دارن همین کارو میکنن متاسفانه...
من خیلی وقته که با امیر ارتباطی ندارم و این طرح رو میدونم که همون سال 94 منتفی شد و بقول ایشون فایل هگز و این چیزا رو دیگه نخواستن بدلایلی عمومی کنن
نقل قول:
کوچولوی محترم مطمعن باش من اگر چیزی ندونم حرف نمیزنم و مثل شما نیستم که پرتو پلا پشت هم ببافی و بگی - جهت اطلاعت فقط دو حرف اول یک فامیلی رو میگم خودت تا تحشو بخون و برو دنبال همون 2 تا چوب خمیده که نونش برات بیشتره(اقای ها.........)
حمید عزیز گفتند و منهم موافقم اول هدفتو مشخص کن تا بهت بگم چه خبره

جناب رستم شما با این دوتا پستت اینجارو با کجا اشتباه گرفتی اینجا انجمن علمی و یه تاپیک عمومیه و بنده هر جوابی از شما باشه دیگه پاسخی نخواهم داد

سه شنبه 3 مرداد1396 - 4:16pm
مدیر کل
مدیر کل

بابت این فقدان به شما تسلیت میگم. امیدوارم اگر هم فعالیتی دارین در محیط شفاف انجمن باشه نه مثل مواردی که بعضا از خارج این انجمن به گوش میرسه و آخرش به حرف و حدیثها و داستانهای دیگری ختم میشه که نمونه های پر شمارش رو شاهد بودیم!
در مورد جناب امیر ایشون گاهی در انجمن حضور داشتن و دارن. حالا اگر فعالیتی نمیکنن تصمیم شخصی خودشون هست. وگرنه ما با ایشون برخورد بدی نداشتیم و دلیلی هم نداشته. حداقل از جانب من هر چیزی هم بیان شده از دیدگاه فنی بوده.
اما در این مورد که کسی قضاوت نادرست نکنه متوجه منظور شما نشدم! تصاویری که شما گذاشتین مشابه تصاویر ساخته شده برد توسط خود طراح هست. یعنی نه تنها از عملکرد فلزیابیش صحبتی نشده بلکه فیلمی هم منتشر نشده. با توجه به درجه پیچیدگی ساخت مدار و استفاده از قطعات خاص هم اصولا بین این همه کاربر شاید فقط یکی دو نفر ممکن بود مدار رو با موفقیت بسازن همونطور که روز اول به ایشون عرض کردم. فایل هگز هم که هیچوقت منتشر نشد! اصولا طرحی در حد ساخت و استفاده و حتی برای فروش مطرح نشد که کسی قضاوت درستی بکنه! اگر شبهاتی هم مطرح شد بلحاظ استفاده از ماجول سیم کارت و جی پی اس و میکروفن بود که فکر میکنم تمام اهالی کاوش قبول دارن نه تنها نقشی در فلزیابی دستگاه نداره بلکه مجموع این موارد در کنار هم "احتمال" سوء استفاده های دیگری رو فراهم میکنه و در عین حال کار ساخت هم بیهوده پیچیده تر میشه. بهرحال همه ما چیزی قشنگ تر و کامل تر از این رو بصورت موبایل در جیب خودمون داریم! مهم کار فلزیابی اون هست که اصلا بهش پرداخته نشد و بنظر میاد چیزی هم برای ساخت یا ارائه به دیگران وجود نداره که قابل بررسی باشه! پس از نظر من فعلا پرونده طرح ایشون بسته هست و غیر از این هم چیز دیگری نمیشه گفت.

سه شنبه 3 مرداد1396 - 5:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 118 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure