انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 9:19pm

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی
 فلزیاب دیجیتال رابین 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نقل قول:
عزیزم من یکی فکر کنم اصول و اخلاقم دست همه باشه .
نه با کسی رودروایسی دارم نه با جو سازی شما و امثال شما اصولم رو عوض میکنم .
صحبتی مطرح کردی کارای من شفافه همینجور عمومی ادامه میدیم ببینیم داستان به کجا میرسه .

نکته اول اینکه 3 میلیون نه و 3 میلیارد فروختم .... یا شایدم دو برابر این مبلغ .
یکم دقت کن حین نقل قول اعداد و ارقام رو جابجا نکنی .
که اگر یکم قدرت تحلیل داشتی متوجه میشدی کسی سورس یه همچین مداری رو در رنج میلیونی نمیفروشه !عزیزم من یکی فکر کنم اصول و اخلاقم دست همه باشه .
نه با کسی رودروایسی دارم نه با جو سازی شما و امثال شما اصولم رو عوض میکنم .
صحبتی مطرح کردی کارای من شفافه همینجور عمومی ادامه میدیم ببینیم داستان به کجا میرسه .

نکته اول اینکه 3 میلیون نه و 3 میلیارد فروختم .... یا شایدم دو برابر این مبلغ .
یکم دقت کن حین نقل قول اعداد و ارقام رو جابجا نکنی .
که اگر یکم قدرت تحلیل داشتی متوجه میشدی کسی سورس یه همچین مداری رو در رنج میلیونی نمیفروشه !:D :D

جناب اقای نابغه .خوب بلدی منبر بری و هوار هوار راه بندازی .چی ازتون به ما رسیده که اینقدر منت سرمون میزاری.اصلا چی کار تا حالا کردی که ثابت بشه .یه قدم از من و امثال من جلو تری .نهایتا یه شماتیک تو انجمن گذاشتی .که معلوم نیست اصلا کار میکنه یا نمیکنه. در مورد ادعایی شما در مورد ایکس مگا باید بگم . با توجه به امکانات متعددی که در این میکرو ها قرار دادن مثل event system و , و مبدل 2 میلیون سمپل و داک 1 میلیون قطعا میتونه از پس پردازش های بالا بر بیاد .هر چند هشت بیتی هست ضمن اینکه میکرویی هستش که جدیدا و حدود 5 سال قبل وارد بازار شده .
در مورد اصول برنامه نویسی : اولا من ادعا نکردم که این کار رو در سطح عالی بلدم .ولی شما مشخصا از من پرسیدی که چطور میخوای سمپل گیری کنی .من بهت عرض کردم .هفتاد تا نمونه رو در فاصله زمانی 1 میکزو ثانیه میگیرم .تو یه ارایه قرار میدهم و نهایتا همه رو جمع میکنم .شما ادعا کردی که میکرو رم کم خواهد اورد . و نهایتا هنگ خواهد کرد. عرض من این بود .چطور حمید اقا تو فلزجو که رم به مراتب کمتری در اختبار داشته .این کار رو توانسته انجام بده واما تو ایکس مگا من نتونم . شما ادعا کردی که ایشون این کار رو نکردن و شما تو تخیلاتت اینو ساختی .که ایشون هفتاد نمونه گرفتن . منم عرض کردم .من که مطمینم ایشون همچین کاری کردن و خودشون هم بارها توضیحاتشو تو انجمن دادن .حالا میخوای مطمین بشی من خصوصی ازشون میپرسم نقل قولشو براتون تو خصوصی سایت میزارم .که شما ایشون رو متهم به عدم صداقت کردی و گفتی از کجا معلوم ایشون همون کاری که گفتن انجام دادن.
در نهایت قرار بود برا من حساب و کتاب کنی که من اشتباه میکنم .که نکردی و در جواب درخواست من برای اثبات .من رو بلاک کردی.
در مورد التیوم هم باید بگم .همون دیروز شماتیک رو کشیدم . نصف فیبر رو هم کشیدم.و برنامه menu رو هم نوشتم .
والسلام

دوشنبه 16 فروردین1395 - 5:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پس خدا رو شکر مشکل خیلیا حل شد .

ما که بخیل نیستیم .
خدا کنه حضرتعالی راست گفته باشی و بجای سیر در عالم رویا و تخیلات و خیالبافی و حرفهای بزرگ بدون پشتوانه زدن یکی دو تا کار عملی کرده باشی و تئوری :
" زرنگم از این و اون کف میرم "
رو با :
"وقت میگذارم میرم یاد میگیرم "

جایگزین کرده باشی حداقل واسه خودت یه منفعت و استفاده فنی آموزشی داشته .

دوستانی که سورس میخواستن و کلا ادامه روند ساخت دستگاه و جور کردن قطعات رو قرار بود پیگیری کنن مژده که ظاهرا دوست کپی کارمون کمر همت بسته و کل کار رو انجام دادن و اجرایی اش کردن ....

هرکس شماتیک و فریمور لازم داشت با توجه به سرعت عمل این رفیقمون نهایتا تا آخر هفته یا فوقش در بدترین شرایط آخر این ماه میتونه از جناب talar بگیره .
نیاز به تغییر در کلیات و جزییات طرح هم داشتید ایشون ظاهرا بعد از چندین پروژه کپی کاری بالاخره به استقلال عمل رسیدن خودشون دیگه میتونن مدار طراحی یا حداقل اصلاح کنن .

کسی که جنس متغیرها رو تا دیروز نمیشناخته و گفته سمپل های adc رو داخل آرایه long intiger ذخیره کردم !!!! ( حالا چرا متغیر 32 بیت علامت دار و چه سنخیتی با خروجی adc داره یا میکروی ضعیفی مثل سری مگا و ایکس مگا از دید این آقا چقدر رم داره که دستش بازه اینطور رم بذل و بخشش میکنه کسی نمیدونه ) یکدفعه چند ساعته برنامه نویس حرفه ای شده یعنی نرخ پیشرفتش از سمپل ریت ایکس مگا 64 خیلی بیشتربوده ...

وقتی نصف روز وقت میگذاره برنامه منو رو مینویسه یعنی سوای سریع بودن خیلی هم زرنگه ...
یا باز نمیدونسته کتابخونه های آلتیوم رو چطور به نرم افزار معرفی کنه نصف روزه شماتیک مدار کامل میکنه و نصف فیبرو میکشه (!؟؟ )حتما تا آخر هفته سیستم رو تکمیل کرده مطابق مشخصات مد نظرش و موجودی بازار و بقیه موارد اجرایی اصلاح کرده و احتمالا در اختیار همه باید بگذاره .

طراحی سخت افزار و کار شماتیک و نمونه مدار و فریمور قبلی رو من انجام دادم
اصلاح و تطبیق با موجودی بازار و بعدم توسعه سریع رو ایشون داره انجام میده
علاقه مندان ممبعد از طریق این دوست محترم بقیه اش رو پیگیری کنن .

خدا رو شکر که بار این کار هم از دوش ما برداشته شد ... چون واقعا حس و حوصله برنامه نویسی مجدد برای ال سی دی جایگزین رو نداشتم .
خدا خیرت بده که به داد ما رسیدی .

موفق باشید

آخرین بار توسط Amir.s.m در دوشنبه 16 فروردین1395 - 3:40pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 16 فروردین1395 - 3:20pm

سلام مهندس امیر نمیشه مدارتا طوری تغییر بدی تا ما مونتاژ کارها هم بتونیم بسازیم ممنون

دوشنبه 16 فروردین1395 - 3:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mpoo نوشته است:
سلام مهندس امیر نمیشه مدارتا طوری تغییر بدی تا ما مونتاژ کارها هم بتونیم بسازیم ممنون

سلام دوست عزیز

مهندس talar برای هر نوع تغییر و اصلاحی در خدمت انجمن و البته شما دوست گرامی هستن .
خودشون با نهایت افتخار بالا اعلام کردن .
میتونید با ایشون در میون بگذارید

دوشنبه 16 فروردین1395 - 3:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دیگه خیلی اش رو شور کردی جناب اقای نابغه .شما اوا بیا برادری رو ثابت کن .بعد ادعای دیگه رو مطرح کن.هر ادم عاقلی که بیاد از پست سوم که گذاشتی بخونه .میفهمه که از شما خیری به کسی نمیرسه .ادمی که همون پست سوم منت کردن ش شروع شده .اونم هنوز کاری نکرده .و فقط یه چند تا نقاشی که اسمش رو گذاشته شماتیک .منت بزاره .معلومه که چه شخصیت کوچیکی داره .مدار گذاشتن تو انجمن دل بزرگ میخواد که تو نداری . هنوز تعداد صفحه های این تاپیک به 14 تا نرسیده چندین نفر از طرز برخوردت شکایت دارن و عطای مدارتون رو به لقا بخشیدن.
خیلی از دوستان که تخصصی تو الکترونیک ندارن .وقتی به نقاشی مدارتون نگاه میکنن .فکر میکنن این مقاومت ها و خازن ها و تعدد ای سی و پیچ در پیچ بودن قطعات قراره معجزه بکنه .کما اینکه خودتم میدونی .اصلا اینجوری نیست .شما تو مدارت فقط 6 تا لگلاتور گذاشتی .در صورتی که 3 تا بیشتر نیاز نبود بقیش رو میتونستی با تقسیم مقاومتی و اون فیلتر اکتیو که کار کردی حل کنی.
ضمن اینکه من نمیفهمم .انگیزت از بکار گیری مازول سیم 808 ْکه ماهیتا این مازول دو تا کار مهم انجام میده .یکیش یک ابزار ارتباطیه .یعنی سیم کارت در درون ان قرار میگیره .و علاوه بر توانایی اس ام اس .میشه از طریق جی پی ار اس و تماس صوتی ارتباط برقرار کرد .کار دومش هم اینه میتوان مختصات جغرافیای مکان قرار گیری مازول رو به دست اورد.
سادش اینه که شما میخوای مختصات جغرافیایی کاربر رو ردیابی کنی و با اس ام اس بفرستی به سمت یه سرور که تو برنامه میکرو تعریف میکنی
.شاید شما این برداشت منو رد کنی و ادعا کنی که مازول رو برای دریافت لایسنس و فعال کردن برنامه و عذم سو استفاده تو مدار قرار دادم .منم میگم خوب چه کرمی داشتی که اومدی از مازول جی پی اس دار استفاده کردی .میتونستی از یه مازول ساده تر که جی پی اس نداره استفاده کنی.
------
اما برا ایرادی که از ایکس مگا گرفتی .ببین دوست عزیز .فلزیاب امروز اختراع نشده .که ما ندونیم چی به چیه.مدارات زیادی هست که اومدن با یه میکروی ساده و ابتدایی کار کردن و خیلی هم موفق بودن .مثلا تو چنس طراح با یه ای ذی سی خارجی و یه میکروی اتمگ 8 مداربسته .که در مجموع طرحش موفق بوده .خود طرح فلزجو که اتفاقا خیلی ها ساختن و راضی بودن و من هم تو این گروه هستم .طراح با یک میکروی اتمگ 328 و بدون ای دی سی خارجی نتیجه حیرت انگیری گرفته .
اما شما چی کار کردی .اومدی برا یه فلزیاب ساده یه میکروی گرون قیمت . که نتنها گرون هست .بلکه به قول خودت ایکس مگای بند انگشتی در مقابلش پاره اجر هست و حتما دوستان برا لحیم کاریش با مشکل برمیخورن رو تو مدار استفاده کردی.

اما نتیجه گیری من اینه شما نیتت خیر نیست .بلکه قصد شما اینه که کاربر فلزیاب رو از طریق این مارول به دام ماموران بندازی .اگه این کار رونکنی لااقل میتونی به نون دونی برا خودت درست کنی که برا هر دریافت لایسنس یه باج از این کاربران بگیری.
در این صورت میشه توجیه کرد هدف شما از به گیری این مارول و این میکروی پرقدرت چیه.

در ضمن مثل اینکه یادت رفته برای من ثابت کنی چه جوری ایکس مگا برای هفتاد تا سمپل رم کم میاره .شاید من سطح سوادم کم باشه .نفهمم توضیحاتتو.ولی دوستانی هستن که خوب سر در میارن.
والسلام

دوشنبه 16 فروردین1395 - 9:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد فلزیابت پیشکش خودت :-H

دوشنبه 16 فروردین1395 - 11:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamid f نوشته است:
استاد فلزیابت پیشکش خودت :-H

دوست عزیز .استفاده از لقب استاد برازنده ایشون نیست .برای صدا کردن ایشون باید از لفظ نابغه بزرگ یا پرفسور استفاده کرد .که علاوه بر اینکه بهشون میاد.خیلی هم برازندشون هست.

سه شنبه 17 فروردین1395 - 5:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تالار جان مشتی بیخیال

خدايا مددی کن

سه شنبه 17 فروردین1395 - 10:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینجاست که باید قدر اساتید رو فهمیدانشالله که ایشون هم موفق باشن

سه شنبه 17 فروردین1395 - 11:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان من دیگه تو این تاپیک چیزی نمینویسم .هر چند که ایشون تو خصوصی تلگرام من از خجالمتم در اومدن .اما من توهینی بهشون نمیکنم .حتی به این تاپیک سر هم نمیزنم .ان شالله که به اونچه میخواهین برسین
.خداحافظ

سه شنبه 17 فروردین1395 - 11:07am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 99 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure