انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 2:04pm

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 18  بعدی
 فلزیاب دیجیتال رابین 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقایون دوستان و احتمالا دشمنان ( نمیدونم چه اسمی بکار ببرم !؟ ) گرامی ....

میخواستم ببینم راحتید ؟
مشکلی .... دردسری .... گرفتاری ... چیزی ندارید ؟
اگه کم و کسری هست جدا تعارف نکنید بفرمایید رفعش کنیم !

~X( ~X( :-\

این الان رسم کجاست که در تاپیک مربوط به یه دستگاه تشریف بیارید ... هرچقدر توهین دلتون میخواد اول به جمع ( حرفهای شما صرفنظر از درست و غلط بودن توهین به نظر کل اعضاست ) بعد به همدیگه بکنید ....

اول و آخرش هم من یکی نفهمیدم صحبتهای طرفین عمومی و خصوصی .... مشخصا و در پرده و مستقیم و غیر مستقیم چه ارتباطی با این دستگاه یا احتمالا طراح دستگاه داشته ؟

قراره چه کمکی به عموم یا حتی خواص بکنه ؟
جسارتا دوستان درگیر در این بحث راههای ارتباطی خصوصی و اجتماعی و یا متفاوت باهم نداشتن که تنها راه باقیمونده رو اینجا بصورت عمومی پیدا کردن ؟

یکی از یکی نقل قول میکنه .... یکی دیلماج میفرسته ... یکی از طریق سخنگو و وکیلش جواب میده .... یکی ذکر خاطرات تاریخی میکنه ... یکی گور کهنه میشکافه و خیلی چیزای دیگه .

صحبتهای طرفین باندازه یدونه 1 ریالی ارزش مادی و معنوی و فنی داشته ؟

شکر خدا در این مملکت به قول مظرالدین شاه همه چیزمان به همه چیزمان میخوره .
اگه این نبودیم که لابد امروز وضعیتمون فرق میکرد .

من واقعا نمیدونم در ذهن یه عده چی میگذره .

این تاپیک صفحه 8 یا 9 بود و هیچ بحث شخصی و تاریخی درش نبود بنظر من نصف صفحه اش ارزش عمومی داشت بقیه اش باید پاک میشد ...
حالا که بحمد الله والمنه شده 13 صفحه اونم بیا و ببین چه مطالب علمی و فنی ارزشمندی .....

شنبه 14 فروردین1395 - 7:22am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام
دوست عزیز
زکات علم آموختن است . اونم با خوش رویی نه با تند خویی. هرکی یه سوال میکنه می خوای با چماق بکوبی تو سرش
این رسمش نیست . اگه همه مثل شما بلد بودند دیگه چه نیازی به شما بود . اگه جای آقا حمید بودی الان همه رو که... .

فقط کمی انسان باشیم گرچه سخته ولی شدنیه !

شنبه 14 فروردین1395 - 9:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز امیر جان سال نو مبارک و دوست عزیز باران ۹۴ جان و همه دوستان درسایت فلزجو خواهشا از بحث های بی خودصرف نظر کنید کسی که بی منت یه فلزیابی رو طراحی میکنه پس حق اش نیست که اینطور بهش بی احترامی بشه پس از این پست به بعد خواهشا دیگه نزا رو کنار بذاریم و به امیر کمک کنیم دستگاه رو کامل کنه و همه بسازیم واقعا ادم شرمنده میشه با دستگاه های بیخود به حفاری بره هم هزینه داره هم وقتش الکی هدر می ره و هیچ سودی برای هیچ کس نداره پس دوستان بزرگواری کنید پست بی خود نزارید ممنون @};-

شنبه 14 فروردین1395 - 10:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sajadm2296 نوشته است:
دوست عزیز امیر جان سال نو مبارک و دوست عزیز باران ۹۴ جان و همه دوستان درسایت فلزجو خواهشا از بحث های بی خودصرف نظر کنید کسی که بی منت یه فلزیابی رو طراحی میکنه پس حق اش نیست که اینطور بهش بی احترامی بشه پس از این پست به بعد خواهشا دیگه نزا رو کنار بذاریم و به امیر کمک کنیم دستگاه رو کامل کنه و همه بسازیم واقعا ادم شرمنده میشه با دستگاه های بیخود به حفاری بره هم هزینه داره هم وقتش الکی هدر می ره و هیچ سودی برای هیچ کس نداره پس دوستان بزرگواری کنید پست بی خود نزارید ممنون @};-

ممنون از لطف شما دوست گرامی

ولی فکر میکنم اشتباهی صورت گرفته ....

چی رو قراره کامل کنم ؟

مدار نمونه من خیلی وقت پیش ( خیلی قبلتر از اینکه در این سایت و این تاپیک معرفی بشه ) کامل بوده .

اونایی که میخواستن بسازن قرار بود تشریف ببرن قطعات جور کنن که تا الان یا نرفتن یا موفق نشدن .

حالا یه عده این تاپیک رو تبدیل به میدون جنگ شخصی بین خودشون و مسایلی که اصلا نمیدونم چه ربطی به اینجا داشته کردن بماند ...

یکی دیگه هم که انگار جدیدا از فضا اومده ...
نمیدونه و زحمتم نکشیده دو صفحه تاپیک رو بخونه اومده برای من پند اخلاقی میده که چرا یه عده در تاپیک دستگاهت فحاشی نسبت بهم راه انداختن و نمیدونم کرمی و کریمی چکار کردن و من نوعی 1 هفته است فقط نظاره گر بودم و چیزی نگفتم ....
صدای مدیریت سایت هم بابت این توهینهای نامربوط دراومده ...
اینا همه یه طرف ...

حالا این آقا معارض شده که چرا چماق بدستی !!!!؟ و به طرفین دعوا لبخند ملیح نمیزنی ....
این یه طرف دیگه .

من واقعا نمیدونم طرفای صحبت ما چه اشخاصی با چه طرز تفکری هستن و در ذهنشون چی میگذره و بابت چی خودشون رو اینطور طلبکار همه میدونن !

جناب باران دوست عزیز برادر من اول برو دو تا پست از تاپیک رو بخون ببین بحث و جنگ و جدل بین کیا و سر چی بوده بعد تشریف بیار برای من منشور اخلاقی و اصول برخورد رو تعریف کن .
اونا که داشتن باهم سر مدار نمیدونم کی و ردیاب نمیدونم چی جنگ و جدل میکردن اونقدر واسه من غیر قابل هضم نبود که توصیه های برادرانه حضرتعالی ...

سعی کردم خیلی مودبانه خدمتت بگم .

یکشنبه 14 فروردین1395 - 1:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Amir.s.m نوشته است:
sajadm2296 نوشته است:

رمز فایل
Amir.s.m

اگر نیاز به دریافت سورسهای آلتیوم داشتید مجددا خصوصی در خدمتم.

هزینه تمام شده قطعات بهمراه برد امروز 1394/12/4 در بازار داخلی همراه با برد متالیزه حدود 200 تا 250 هزار تومنه.
.

دوست عزیز .جناب امیر .من شخصا از راهنمایی هایی که در مورد مدارتون کردید .همیشه ممنون هستم و خواهم بود .ولی شما تو پست اول خودتون نوشتین هر کس سورس التیوم خواست در خدمتم . ولی نمیفهم چرا خصوصی .تو ارتباط تلگرامی هم چندین بار نه من .بلکه سایر دوستان سورس التیوم رو خواستن .نتنها جواب رد دادین.بلکه یه بار به من توهین کردید.که خیلی از این بابت ناراحت هستم . یه بار هم مدعی شدین سورس و مدار رو کلا به سه میلیون فروختین دوست عزیز .اگه نمیخواهین سورس رو بدین بهانه لازم نیست .به هر حال این طراحی جز اموال شما محسوب میشه .و کسی حق ناراحت شدن نداره.خواهش میکنم شفاف سازی کنین.
والسلام:

یکشنبه 15 فروردین1395 - 5:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

talar نوشته است:
Amir.s.m نوشته است:
sajadm2296 نوشته است:

رمز فایل
Amir.s.m

اگر نیاز به دریافت سورسهای آلتیوم داشتید مجددا خصوصی در خدمتم.

هزینه تمام شده قطعات بهمراه برد امروز 1394/12/4 در بازار داخلی همراه با برد متالیزه حدود 200 تا 250 هزار تومنه.
.

دوست عزیز .جناب امیر .من شخصا از راهنمایی هایی که در مورد مدارتون کردید .همیشه ممنون هستم و خواهم بود .ولی شما تو پست اول خودتون نوشتین هر کس سورس التیوم خواست در خدمتم . ولی نمیفهم چرا خصوصی .تو ارتباط تلگرامی هم چندین بار نه من .بلکه سایر دوستان سورس التیوم رو خواستن .نتنها جواب رد دادین.بلکه یه بار به من توهین کردید.که خیلی از این بابت ناراحت هستم . یه بار هم مدعی شدین سورس و مدار رو کلا به سه میلیون فروختین دوست عزیز .اگه نمیخواهین سورس رو بدین بهانه لازم نیست .به هر حال این طراحی جز اموال شما محسوب میشه .و کسی حق ناراحت شدن نداره.خواهش میکنم شفاف سازی کنین.
والسلام:

عزیزم من یکی فکر کنم اصول و اخلاقم دست همه باشه .
نه با کسی رودروایسی دارم نه با جو سازی شما و امثال شما اصولم رو عوض میکنم .
صحبتی مطرح کردی کارای من شفافه همینجور عمومی ادامه میدیم ببینیم داستان به کجا میرسه .

نکته اول اینکه 3 میلیون نه و 3 میلیارد فروختم .... یا شایدم دو برابر این مبلغ .
یکم دقت کن حین نقل قول اعداد و ارقام رو جابجا نکنی .
که اگر یکم قدرت تحلیل داشتی متوجه میشدی کسی سورس یه همچین مداری رو در رنج میلیونی نمیفروشه !

علی ایحال از این مبلغ خاطرم نمیاد به هیچ احدالناسی بصورت کلی یا حضرتعالی بصورت اختصاصی یه ریال بدهکار باشم یا کسی در کارهای من شریک باشه که امروز بخواد مدعی چیزی بشه .
روز اول در پست اول این تاپیک که ازش نقل قول کردی گفتم دستگاه چند مدل لایسنس داره یه لایسنسش هم لایسنس تجاریه .
اونروز جزو برنامه من نبود امروز شاید هست یا شاید نیست .
موضوعی که به شما ارتباطی نداره نیاز به واکاوی هم نداره .

دوم اینکه گفتم هرکس مدار رو برای استفاده شخصی ساخت خصوصی بگه براش فریمور یونیک با توجه به شناسه های سخت افزاریش بیلد کنم .
که الحمدلله شما یکی حتی نرفتی ببینی قطعات رو از کجا باید جور کرد .
کسی که بهش میگی قطعات چی گرفتی میکه وقتی پول داخل جیبم باشه انگار قطعات رو دارم ! دیگه طرز فکر و وضعیتش قشنگ معلومه چیه .
شما جزو سازنده های مدار نبودی که سورس بهت کسی بده .
جزو کپی کارهای درجه 3 بودی ... اونم کپی کارهایی که الفبای همین کپی کاری هم نه تئوری نه تجربی نمیشناختن .
اگه ارایه سورسها خصوصی نبود که این چیزا معلوم نمیشد .

سوم اینکه یادم نمیاد جایی گفته باشم به جنابعالی یا هرکس دیگه سورس و توضیح و راهنمایی میدم که بیای مدار من رو برداری کپی کنی اونم کپی ناقص بعد به خیال خام خودت ببری روی ایکس مگا 64 هشت بیتی ! پیاده اش کنی ( و بخش خنده دارش اینه کسی که اینکارو کرده حتی مشخصات سخت افزاری میکرویی که مدعی بوده دارم روش کار میکنم رو نداره ! مدعی شده قبلا برنامه نویسی میکرو کردم دو تا دستور ساده زبون استاندارد برنامه نویسی رو نتونسته ذکر کنه ... اطلاعاتش از الفبای سخت افزار دیجیتال و آنالوگ زیر صفر بوده ! بعد یه همچین آدمی میخواد خودش رو استفاده کننده هم جا بزنه ) این وسطم به اسم اینکه من نوعی مدار رو از نظر سخت افزاری سورس باز دادم دست عموم معنیش این بوده که به اسم رابین شما با سایر رفقا ( ماشالله دیگه یکی دو تا نیستن .... کم و بیش رزومه همه اشون دستم هست ) میاین از من سوال میکنین و اطلاعات میگیرین بعد شوخی شوخی با تز بقیه یه راهی رو رفتن ما چرا به خودمون زحمت بدیم بریم دنبال یادگیری ( دارم عین صحبتهات رو نقل قول میکنم ) هیچی دیگه مثلا جنابعالی با میون بر زدنای سطح پایین و کودکانه ات میشی طراح دستگاه ...
یا اون دوستان کسبه دیگه میشن فروشنده و قالب کننده و تخلیه کننده جیب مردم !
بعدم احتمالا میزنید به حساب زرنگی اتون .
قرار باشه از طرح عمومی منافع مالی در بیاد من یکی بلدم کجا و چطور باید دنبال منافع مالی اش رفت .
قرار هم باشه راه کسب درآمدش رو ببندم باز من یکی بلدم چطور و کجای سیستم رو ببندم که کسی نتونه دورش بزنه .

من نوعی میخواستم از اینجور ناشی گری ها بکنم و با 4 تا جو سازی خام امثال شما بشم که دیگه هیچی .

تا همینجاش چه فنی چه اخلاقی چه آموزشی چه مالی یا هر مدل دیگه حساب کنی فکر نمیکنم موضعت چیزی بالاتر از یه بدهکار باشه ....

در ازای بدهی ات برای من نمیخواد چیزی بگی ....برای عموم چکار کردی ؟

غیر از این بوده دو صفحه تاپیک من رو حضرتعالی و چند نفر دیگه تبدیل کردین به میدون جنگ شخصی بین خودتون ؟

اونم جنگی که هر دو طرف حرف اول و آخرتون اینه که مطابق تفکراتتون فکر میکردین طلبکار مردم هستین ( حالا اسم طرف مهم نیست کرمی باشه ...امیر باشه ... حمید باشه ... تقی باشه نقی باشه یا هرچی ) و با این تیریکهای نخ نما میتونید طرف مقابل رو تخلیه اطلاعاتی کنید یا بخیال خودتون ازش بهره برداری کنید ؟
که حتی اینشم مد نظرتون بود ایراد نداشت .... آدم خودش رو مجاب میکرد طرف یکم از خودش مایه گذاشته چهارتا چیزی که بلد نبوده رو وقتی بهش سرخط دادی رفته وقت و هزینه گذاشته تحقیق حداقل کرده ...
مدل شما که بغیر از تنبلی و به خیال خودت زرنگ بازی هیچی دستمایه نداشته !

مشکل اینه کسایی که این دیدگاه رو دارن حتی راه و روش و اصولش هم بلد نیستن ...
میخوای اطلاعات از طرف بگیری با پررو گری و اتهام و انگ و برچسب زدن و نمیدونم مثل کفن دزد و این چیزا نمیشه .

من و امثال من سیستم شخصی رو صرفنظر از ارزشش در اختیار عموم میگذاریم به کسی که بدهکار نیستیم .
منافعی هم برامون نداره .
برعکسش صد البته که صادقه .
به این نتیجه برسیم قصد سو استفاده از سیستم دارن خیلی راحت میگیم سیستم کان لم یکن .

جنابعالی یا هر کس دیگه این وسط میتونی مدعی چیزی بشی ؟

آدمی که به خیال خودش زرنگه اول و آخرش ته چاهه ...

این وقت و انرژی رو که هدر دادی رفته بودی گذاشته بودی آلتیوم یاد گرفته بودی از روی شماتیک نه این مدار که هر مدار دیگه رو عرض چند ساعت پیاده میکردی ....
یه عمرم چیزی که یاد گرفته بودی بدردت میخورد ولی فهمیدن همین یه چیز ساده ذهن سالم و منطق صحیح میخواد.

من یکم با بقیه فرق میکنم .
مساله خصوصی و غیر خصوصی با کسی ندارم .
حرفی و چیزی مطرح بشه خصوصی و عمومی جوابگوی همه هستم .

این تا اینجای قضیه ...

و اما در ادامه اگر جنابعالی ناراحت شدی که چرا اومدی یک هفته قبل در تاپیک من پشت سر یه بنده خدای دیگه مقادیر متنابهی حرف و ادعای بی اساس مطرح کردی و شخصی به نام کرمی رو همه جوره مورد لطفت قرار دادی ...
بعد به طرفین تذکر دادم این تاپیک جای اینطور جنگ و دعواها و ادعاها نیست .
من نه این بنده خدا رو میشناسم نه میشناختم هم به خودم اجازه نمیدادم با هر عنوانی در جایی که مخاطب حضور نداره حرفی علیه اش زده بشه ....

حضرتعالی ناراحت شدی که چرا بهت اجازه نمیدم پشت سر مردم در جای نامربوط صحبتی بکنی اون دیگه بر میگرده به همون داستان شناخت روابط اجتماعی که حداقل در کیس شمای نوعی شبیه بخش فنی ات هست و تقریبا و تحقیقا زیر صفره .

اگر حرفی نسبت به هر شخصی داری و حرفت وارده و جراتش رو داری بجای اینکه با کل دنیا مطرحش کنی برو مستقیم به خودش بگو .
کسی که امروز میاد پیش من پشت سر مردم صفحه میگذاره فردا همین کار رو جای دیگه نسبت به خودم انجام میده .

امروز اینجا اجازه نمیدم که فردا جایی پشت سرم صحبتی شد وجدانا و اخلاقا خواستم کسی رو نقد کنم پیشاپیش بدهکار طرف نباشم .

امیدوارم واضح مطلب رو گرفته باشی .

من یکی از کسی خورده برده ندارم که نیاز به بهانه داشته باشم .

حضرتعالی در این تاپیک جمعا 5-6 تا پست داری که دوست دارم بیای یه جمع بزنی ببینم کدومش مربوط به دستگاه بوده و از چکیده حرفها و ادعاهات چند تا جمله که بدرد عموم بخوره و یک ریال ارزش فنی و عملی داشته میشه درآورد ؟

منافع فعالیت تو و امثال تو برای همین تاپیک خالی ( سایت بماند ) چی بوده اون بخش قضیه است که امیدوارم اندازه نصف ادعا و طلبت نسبت به مثلا کرمی یا امیر براش توضیح داشته باشی ....

غیر از اینه که فقط بحث حاشیه ای و بی ارزش اونم در جهت منافع شخصی ات کل رزومه عملکردت بوده و هست ؟

یکشنبه 15 فروردین1395 - 11:43am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اقا امیر شما زیاد خودتو ادم با ادب و زیرک و ... نشون نده
این ها جواب همون توهین هایی هست که به رستم و تاپیکش کردی هر چند که بعید بدونم سطح سواد شما اندازه رستم باشه
شما اگه ادم درستی بودی با توپ و تشر به تاپیک رستم حمله نمیکردی و حتی مجبیور نمی شدی تاپیک جداگانه برای ناکارامدی دستگاه ردیاب رستم بزنی . کسی که نیتش خیر باشه و منتی در کارش نباشه بدون غرض و خود بینی و با دقت و حوصله به دوستان کمک میکنه چیزی که تا حالا تو هیچ یک از ادبیات گوهر بار شما شاهدش نبودیم .
پروژه شما سرانجامی نداره میدونی چرا؟
چون نیتت همراه با منته :D
خیلی ها نیازمند دستگاه خوب هستن ولی هیچ کس دستگاهی نمیخواد که با منت و فخر فروشی بدست اومده باشه :D :D

یکشنبه 15 فروردین1395 - 1:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چه جالب ....

پس قصه از این قراره .

یه بنده خدایی یه جا معرکه گرفته بوده نقدش کردن جوابی برای ارایه نداشته اعوان و انصارش رو فرستاده به لطایف و حیل مثلا جبران کنه ؟

اونوقت پیش خودش فکر نکرده ته این بازی که واسه من ضرری نداره .
برعکس من یکی حداقل وقتم آزادتر میشه.

خاطرم نمیاد جایی دنبال کسی فرستاده باشم بیاد مدار مجانی بسازه نه منفعتی برام داشته نه از اساس مهمه کسایی که در توهم ردیاب و نمیدونم چی یاب و زیر خاکی هستن قراره مشکلشون چه شکلی حل بشه .

من نوعی خیلی وقت قبل به مدیریت این انجمن گفتم این تاپیک رو پاک کنه چون به هر دلیل بدرد امثال شما نمیخوره و در جای اشتباه ارایه شده .

منتهی مراتب به هر دلیل پاکش نکردن .
الانم من که قرار نیست چیزی از دست بدم .
از نظر من انگار طرحی ارایه نشده شما رو بخیر و ما رو بسلامت .

به همین سادگی .

موفق باشید

یکشنبه 15 فروردین1395 - 2:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Amir.s.m نوشته است:
چه جالب ....

پس قصه از این قراره .

یه بنده خدایی یه جا معرکه گرفته بوده نقدش کردن جوابی برای ارایه نداشته اعوان و انصارش رو فرستاده به لطایف و حیل مثلا جبران کنه ؟

اونوقت پیش خودش فکر نکرده ته این بازی که واسه من ضرری نداره .
برعکس من یکی حداقل وقتم آزادتر میشه.

خاطرم نمیاد جایی دنبال کسی فرستاده باشم بیاد مدار مجانی بسازه نه منفعتی برام داشته نه از اساس مهمه کسایی که در توهم ردیاب و نمیدونم چی یاب و زیر خاکی هستن قراره مشکلشون چه شکلی حل بشه .

من نوعی خیلی وقت قبل به مدیریت این انجمن گفتم این تاپیک رو پاک کنه چون به هر دلیل بدرد امثال شما نمیخوره و در جای اشتباه ارایه شده .

منتهی مراتب به هر دلیل پاکش نکردن .
الانم من که قرار نیست چیزی از دست بدم .
از نظر من انگار طرحی ارایه نشده شما رو بخیر و ما رو بسلامت .

به همین سادگی .

موفق باشید

سالم امیر جان
شما گفتید حرفهای دیگران روی شما تاثیر نمی زاره ولی انگار تاثیر خودشو گذاشت

این اقایونی که میبینید این حرفها را میزنند دوست ندارن شما مدار را رایگان در اختیار عموم بزارید چون فروشنده هستند واینطور با وجود مدار مهندس حمید وحالا شما دیگه جای برای این اشخاص باقی نمی مونه وتمام برنامه ریزی هاشون بهم میریزه ودر دکانشون بسته میشه
در اوایل ساخت فلزیاب فلزیاب فلزجو تا به حالا خیلیها سعی کردن مهندس حمیدو با هر شیوای منصرف کنند که مهندس حمید دست حمشونو تو حنا گذاشت وتو یک خط مستقیم حرکت کرد ونون خیلی از این حرام خورارو اجر کرد
وبا کار شما این دوبرابر میشه وخیلی از این سایتهای اقایون فروشنده بسته میشه

امیدوارم به خاطر ما که جیبمون خالیه این کارو انجام بدی که گیر این شیادا نیوفتیم بازم هر طور که خودت میدونی
برات ارزوی موفقیت دارم

یکشنبه 15 فروردین1395 - 5:52pm

آورده اند که ...
یکی از شاعران پیش امیر دزدان رفت و ثنایی بر او بگفت. فرمود تا جامه از او بر کنند و از ده بیرون کنند . مسکین برهنه به سرما همی رفت . سگان به دنبال وی افتادند . خواست تا سنگی بردارد و سگان را دفع کند . زمین یخ گرفته بود . عاجز شد ، گفت : « این چه حرام زاده مردمانند ؛ سنگ را بسته اند و سگ را گشاده!» امیر از دور بدید و بشنید و بخندید و گفت : « ای حکیم ، از من چیزی بخواه.» گفت جامه خود خواهم اگر انعام فرمایی .

امیدوار بود آدمی به خیر کسان
مرا به خیر تو امید نیست شر مرسان

یکشنبه 15 فروردین1395 - 9:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Akifoqlu و 78 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure