انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 10:45pm

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 18  بعدی
 فلزیاب دیجیتال رابین 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست گرامی جناب اقای اورجینال عزیز .شاید شما از اقای کرمی معجزه دیدید که طرفداری از ایشون میکنید ولی من چیزی ندیدم .ایشون حتی اصول اولیه طراحی فلزیاب که شامل تایم شارز و د شارژ کویل بود رو بلد نیودند و به فرکانس ربط میدادند .شاید شما که تو الکترونیک وارد نیستید جواب ایشون برای شما درست بود ولی جواب های که من از سوالاتم از ایشون دریافت میکردم .بیشتر شبیه به جوک بود .
در ضمن من نمیفههم .کسی که ادعا داره سال قبل بیشتر از 200 میلیون تومن از راه فروش مفرغ کسب درامد ذاشته الان بزنه تو خط فروش .اصلا منطقی نیست .ضمن اینکه من اصلا به مدارشون دل نبستم که الان ناراحت باشم .

یکشنبه 8 فروردین1395 - 9:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

orginal نوشته است:
talar نوشته است:
میگن یه روز یه پیرمردی در بستر مرگ پسر جوانش را صدا کرد و با صدای بریده رو به پسرش کرد و گفت پسرم .من یک عمر شغلم کفن ذزدی بوده ،از این راه مخارج خانه و خانواده ام را تامین میکردم .مردم یک عمر پشت سر من لعن و نفرین کرده اند .تو کاری کن که بعد ار این همه لعنت ،یه چند تا خدا بیامرزه هم برایم بفرستند که حداقل دست خالی از دنیا نروم. پسر به پدر وعده داد که کاری کند که مردم به روح پدرش امرزش بفرستند .بعد از این وعده پسر .پذر از دنیا رفت .
مدتی بعد پسر به شغل پدر مشغول شد . با این تفاوت که علاوه براین که کفن مرده ها را میدزدید .چوب طویلی را در ماتحت مرده فرو میکرد . و فرار میکرد /
اهالی ده دیدند که گویا کفن دزد اول دیگر به کار خود ادامه نمیدهد . به جای او کفن دزد دیگری امده که علاوه بر اینکه کفن مرده را میدزدد .به مرده هم رحم نمیدهد و از خجالت مرده هم در میاد .
خلاصه بعد از مدتی که از دستگیری کفن دزد ناامید شدند .در کوچه و خیابان بین خوذشان میگفتند ."خدا پدر و مادر کفن دزد اول را بیامرزد .این کفن دزد دومی اصلا دین و ایمان ندارد .کفن را که میدزد هیچ مرده را چوب کاری هم میکند.

حالا خدا پدر و مادر امیر رو بیامرزد .مدار رو که نمیده .لااقل قول هم نمیده .تازه شماتیک هم گذاشته .منم کلی راهنمایی کرده
ولی اول کرمی نامرد که کلی دستمال به دست دور خودش تو تلگرام جمع کرده ،مدار که نمیده .هیچ .قول هم تا دلتون بخواد به همه داده .اخرش هم فعمیدیم داره یواشکی مدار رو به بچه ها میفروشه .تازه من کلی ازش سوال کردم راجب به مدارش .جواب بعضی سوال ها رو هم خوب میدونستم .ولی اون همش پرت و پلا میگفت .خلاصه سرتون رو درد نیارم .فکر نمیکنم اصلا سواد الکترونیک داشته باشه .و از کل الکترونیک فقط سمپل هولد رو خوب بلده..
در ضمن امیر جان ما منتظریم .
موفق باشید.

سلام دوست عزیز لطفا به توهینهای خود ادامه ندهید
جناب استاد کرمی به خیلی ها از جمله بنده کمک نموده اند و حتی خیلی از سئوالات ابتدایی بنده را توضیح داده اند و خیلی زشت ست که همینجوری به هرکسی که می رسید توهین کنید
ایشان مطمئننا دلایل خاص خودشان را دارند که مداری منتشر نمیکنند
این را هم به شما بگویم تعداد کاربرانی که واقعا ارزش اعتماد کردن را دارند حتی به 20 درصد هم نمی رسد مابقی اهداف نامعلوم و بیشتر کلاهبردارانه دارند تازه
اگر جمعی درست و انسانی بود هم حرف شما درست نبود
هیچ دلیلی ندارد کسی نتیجه زحمات چند ساله اش را به راحتی در اختیار دیگران قرار دهد در صورتی که بعضی از دیگران هم دسترسی به مدارات خوبی دارند ولی هرگز منتشر نمی کنند و فقط به دنبال کاسبی هستند

جناب تالارعزیزبااینکه متن صحبتهاتون کمی تندوخارج ازاحترام به دوستان دیگتونه(منظورم کاربرانیه که این بحث رودنبال میکنند)امادرکل باجمع بندی شماموافقم
برداشت من هم اینه که این اقای کرمی درخصوص مدارشون بیشتربه تخلیه اطلاعاتی دوستان برای کمک درمهندسی معکوس مدارنیازداشت که بعدازحصول این خواسته ازبقیه فاکتورگرفته وغریبه شد
درخصوص تخصصش هم بایدبگم تاحدودزیادی حق باشماست چون لااقل تخصصش درالکترونیک نیست و...
واماجناب اورجینال
خودتون میگیدکه سوالهای ابتدایی پس پاسخ به اونهاکارسختی نبوده
دلیل منتشرنکردن مدارشم خوب معلومه شمامیگین بدلیل احتمال سوءاستفاده ازمداره امامن میگم بدلیل خیلی خیلی شخصی ...
گفتی حدودحداکثر20%کاربران شایسته اعتمادندیک سوال:ایااصلامیدونی که تعدادکاربران این انجمن چندنفره؟
حتمااولین نفرشون دراین گروه معتمدین هم خودت هستی درسته؟
امادرخصوص نتیجه زحمات چندساله:طوری گفتی که فکرکردم این بنده خداطراحی مداروانجام داده وبرنامش رو خودش نوشته
خوب لااقل اگه خودش شخصامداررومهندسی معکوس کرده بوددلمون نمیسوخت
نمیدونی این جمله "حاصل دسترنج"برای من چقدرتکراری وازاردهنده شده اون هم پس ازچندتایپیک جوندارانجمن
زیادبخودت فشارنیارمنظورم تایپیک "فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI"ازاقاحمیدبابیش از1700صفحه مطلب ونظرکه خودشون تموم کارهاشوبدون منت انجام داده وبصورت رایگان دراختیاردوستان قرارداده ویاتایپیک"دستگاه زمین شناسی Earth Resistivity Logger"بابیش از500صفحه مطلب و...
متاسفانه لااقل دریکی ازاین دوتایپیک فوق این واژه"حاصل دسترنج"روجایی ندیدم فکرکنم سوادعلمی این اساتیدبه اندازه اقای کرمی به کمال نرسیده که بتونن ازش بهره برداری کنن و...

یکشنبه 8 فروردین1395 - 9:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه دوستان
چرا بحثهایی که به این تایپیک مربوط نمیشه در این تایپیک مطرح میکنید
این تایپیکم با مشکل مواجهه می کنید
اصلا هم من نسبت به سایر دوستان کمتر از الکترونیک سر در میارم
ولی به کسی الکی تهمت هم نزدم
اگر شما میگید که قولی داده شده یا حرفی زده شده از سمت هر شخصی که بوده باید به آن عمل کند این درست است
ولی شما دوست گرامی که میگوئید استاد کرمی یواشکی دارد مدارو میفروشد لطف کنید برای اثبات گفته هایتان هم شده و اینکه من فکر نکنم دارید به کسی تهمت می زنید یا جو آلوده می سازید چند عکس از مدار استاد کرمی قرار دهید تا ما به گفته های شما ایمان بیاوریم
وگرنه می شود به راحتی زبان گوشتی را چرخاند و به همه تهمت زد

یکشنبه 8 فروردین1395 - 11:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست گرامی اقای اورجینال عزیز این که ایشون مدارشون رو دارند میفروشند .را من شک ندارم .تبلیغاتی هم در تلگرام انجام دادند .که مستنداتش هم هست .نمونه ان فیلمی است که در تاپیک ام دی ال قرار دادند.البته کسی انتطار ندارد که مدارشان را در سایت قرار دهد ولی اینکه چندین ماه در تلگرام ...قول مساعد برای قرار دادن مدار داد و کلی هم تبلیغ کرد و در اخر مدار را برای فروش قرار داد.من فکر میکنم .ایشون جز مسخره کردن کاربران .انگیزه دیگه ای نداشت.

دوشنبه 9 فروردین1395 - 3:02pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

دوستان سعی کنید تو این انجمن توهینی خدایی نکرده به شخص یا اشخاصی نشه .بیرون از این انجمن هر کی مسولیت کار خودشو داره تو این انجمن اگه کسی بخواد اهداف غیر متعارفی داشته باشه انجمن برخورد میکنه باهاش.پس خواهشا سعی کنید احترامات حفظ بشه تا خدایی نکرده دلخوری پیش نیاد

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 10 فروردین1395 - 12:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
آقای تالار که فک میکنی همه به شما بدهکارن، شمایی که تو الکترونیک تخصص داری، شمایی که بقول خودت ردیاب طراحی کردی که حتی خودتم نتونستی ازش تست بگیری، شما بیا و مردی کن و ردیابت رو تو انجمن بزار تا همه بسازن و از شاهکار شما لذت ببرن وگرنه دهنتو ببند و ... دلبندم.

جمعه 13 فروردین1395 - 12:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اخه جناب رضا 68.جناب معلم قلابی.جناب مدیر کانال تلگرام از هم پاشده شده .شمایی که سه میلیون تومن پول گذاشتی جلو گربه تا ببره .تو موضوعی که به شما ربطی نداره .خواهشا دخالت نکن.عزیزم.من نه تخصصی دارم در زمینه الکترونیک .نه ادعایی دارم. شما لطف کن فیلم از مدار فلانی که اینقدر ازش تعریف میکنی بزار .ببینیم و لذت ببریم.

جمعه 13 فروردین1395 - 7:11pm

talar نوشته است:
اخه جناب رضا 68.جناب معلم قلابی.جناب مدیر کانال تلگرام از هم پاشده شده .شمایی که سه میلیون تومن پول گذاشتی جلو گربه تا ببره .تو موضوعی که به شما ربطی نداره .خواهشا دخالت نکن.عزیزم.من نه تخصصی دارم در زمینه الکترونیک .نه ادعایی دارم. شما لطف کن فیلم از مدار فلانی که اینقدر ازش تعریف میکنی بزار .ببینیم و لذت ببریم.

سلام این پیغام از طرف دوستم آقا رضا 68است
خودشان محدود شده بودند و نمی توانستن پیغام بگذارند من پیغامی از طرف ایشان قرار می دهم
آدم ساده لوح تر و جوگیر از تو تا حالا ندیدم
نمیخاستم بگم ولی آقای کرمی مدار رو به رایگان به من دادن اینو گفتم که ... بسوزه
در ضمن شمایی که تخصص نداری غلط میکنی که ... میکنی فقط ادعای الکی داره . اگه مردی و دلسوز بچه هایی مدار ردیابتو بزار همه دوستان استفاده کنن وگرنه خودم میزارم تا مورد تمسخر عام و خاص بشی
تو حتی بلد نبودی دامنه قسمت منفی رو کنترل کنی و یه درایور ربات زدی . کلا با این مدارت زاییدی

شنبه 13 فروردین1395 - 12:48am
مدیر کل
مدیر کل

دوستان لطف کنین دیگه در تاپیک پستهای نامربوط نذارین! هر مطلبی رو در جای خودش عنوان کنین. وگرنه مجبور هستم برخورد مدیریتی کنم! همین کارها رو میکنین که کسی هم اگر واقعا بخواد کاری صورت بده پشیمون میشه!
اقا رضا هم محدود نیستن! من نمیدونم این حرفا رو تا کی میخواین ادامه بدین؟ اجازه بدین جناب امیر به موقع خودش پروژشون رو ادامه بدن.

شنبه 13 فروردین1395 - 12:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان ببخشید نمیخواستم پستی بزارم .و تاپیک رو به بیراهه ببرم ولی مجبورم جواب بدم .چون مشخصا بدون اینکه به کسی من توهین کنم .فقط اظهار نظر خودم رو راجب به شخصی معلوم که کارنامه چندساله شون رو دوستانی که حداقل 2 ساله تو این سایت هستن و مطالبرو پیگیری میکنن میدونن و من هم از روی ارتباط تلگرامی که با ایشون داشتم بیان میکنم .
جناب اقای طوطی بی مزه .شمایی که حرفای دیگران رو تکرار میکنی و فکر نمیکنی که چی میگی. شمایی که فقط 1 ماهه اومدی تو سایت .من نمیدونم چه جوری تو این یه ماهه با کرمی اشنا شدی که ازش مدار هم گرفتی .خیلی ها که الان مدت 10ماهه ازش تقاضای مدار میکنن .و من ارتباط مستقیم با انها دارم با کلی التماس و خواهش هنوز دستشون به حتی به سیم مدار هم نرسیده .چه برسه به مدار .شما چجوری تو این یه ماهه با ایشون دوست جون جونی شدی .که مدار هم گرفتی.
کسی اینجا گوش اضافی برای شنیدن دروغ و دونگ نداره.جمع کن برو بساطط رو یه جای دیگه پهن کن

شنبه 14 فروردین1395 - 5:50am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Armoun , Google , Majestic12 , mnbvcxzaqwsx , Reza.t , zagalo16 , ویولن و 125 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure