انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 5:27pm

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 18  بعدی
 فلزیاب دیجیتال رابین 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

Amir.s.m نوشته است:
دوست عزیز

نکته اول اینکه لطف کنید اسم من رو پای مدارتون نزنید .

نکته دوم شما که چند بار تقاضای دریافت فایل هگز دادین و مثلا قطعاتتون جوره حداقل یه زحمت بکش پست معرفی دستگاه رو یکبار بخون ببین شرایط دریافت فایل هگز چیه .

شما باید سخت افزارت رو بسازی یونیک آیدی میکرو و ماژولت معلوم باشه مطابق شماره شناسه ها برات فایل فریمور بیلد بشه .

اون فایلای آلتیوم یا همون پی سی بی هم که درخواستش رو داری فوت پرینت قطعاتت رو بده تا خدمتت پی سی بی مطابق قطعات بدم .
پی سی بی که من دارم مطابق قطعات خودمه .

مثلا الان بگم آی سی مکسیمی که داری پکیجش چیه یا اپ امپ 4 تاییت so هست یا sou اگرم نمیدونی تصویرشون رو اینجا قرار بده .

البته این شامل بقیه قطعات خاص مدار هم میشه از ماسفتها تا درایورهاشون تا بقیه .

ضمن اینکه دوستان دارن دنبال ال سی دی جایگزین میگردن و پی سی بی بازم قراره عوض بشه .
اگه کار شما موردیه که خودت واردی مطابق اون شماتیک میتونی پی سی بی برای قطعات خودت بزنی ...
بازم اگر پی سی بی خواستی لیست قطعات فراموش نشه .

در ضمن ماژول ال سی دی این مدار فعلی اونی نیست که شما تصویرش رو گذاشتی.

ماژول رو ای سی آ داشت با این مشخصات

http://eshop.eca.ir/ماژول-های-lcd/3634-ماژول-lcd-35-تمام-رنگی.html

ای سی آ کلا همین یه مدل رو با این کنترلر و این رزولوشن ساخته

پی سی بی هم مطابق پین اوت این ماژوله

سلام
amir s.m جان عزیز این دوستمون amir 9297 بسیار ادم مودب و با اخلاق و با هوشی هستن .
اهل تعریف و تمجید از خودشون هم نیستن و مثل شما بقولی با چماق بالای سر ادم نمی ایستن شما اگه با ایشون همکاری کنید قطعا و صدر درصد میتونند مدار شما رو بسازن و تست کنند و به بقیه هم نتایج رو ابلاغ کنند.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 14 اسفند1394 - 4:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سپاس از امیر عزیز بابت ارائه رایگان این مدار @};- @};- @};-
اکثر دوستان نمیتونن این مدار رو بسازند که هم مشکل تهیه قطعات هست هم مونتاژ قطعات
بنظر من چند نفر با هم دیگه همکاری بکنن هم در تهیه قطعات هم زدن برد و هم مونتاژ این قطعات و یک قیمت معقول در نظر بگیرن و بقیه هم خریداری کنن
فقط بردشو بزنن و بفرستن به اعضا ولی بصورت معقولانه و انصافانه.
امیر آقا هم میکرو پروگرم شده رو مختص همان مدارو بفرسته.
وگرنه این مدار رو چندین نفر بیشتر نمیتونن خودشون بسازند.
اینکار چندین مزیت عمده داره
1- قطعات رو یکنفر در حد تعداد بالا تهیه میکنه و با اینکار قیمت قطعه پایین میاد مخصوصا اگه سفارش از خارج باشه
2- امکان تقلبی بودن قطعه پایین میاد
3- دردسر های کار نکردن دستگاه کاربر ها رو نداره
4- حداقل واسه چند نفر میتونه اشتغال زایی ایجاد بکنه
5....
و برای جابجا کردن پول و قطعه هم آقا مجتبی زحمت بکشه بسیار بهتر خواهد بود از نظر اعتماد.
ما که قراره این مدار رو بسازیم بنده خودم شخصا حاضرم دستمزد هم بدهم تا یکی زحمت اینکار بکشه.
البته این نظر بنده بود.
باز هم تشکر میکنم از امیر عزیز @};- @};- @};-

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

جمعه 14 اسفند1394 - 8:08pm

با سپاس از همه دوستانی که زحمت می کشند مخصوصا آقا امیر عزیز @};-
دوستان همه چیز این تایپیک عالیه از همه نظر به جز فضاش که خیلی بد است و
آدم حتی می ترسد که بخواهد درخواست یا سئوالی بکند که عزیزان سریع ناراحت نشوند و تا این فضا دوستانه تر نشود مسیر خیلی سختی جلو روی همه است :(

جمعه 14 اسفند1394 - 9:01pm

سلام دوستان
هوشی عزیز درست میفرمایید .
با این اوصاف ظاهرا بنا نیست کسی این فلزیاب را بسازه . بنظرم بهتره دنبال دوستان بلغاری باشیم ، اینطوری زودتر به نتیجه میرسیم . :D :D :D
دوست عزیز Amir.s.m من قصد جسارت ندارم ولی فضای این تایپیک دوستانه نیست . شما از وقتی وارد سایت شدید ، طرح ای کاش استاد رستم را هدف قراردادید ! و بعدش این فلزیاب را با هزار اما و اگر گذاشتید . و این هم از فضای تایپیک شما . بمن حق بدید که بعنوان یه کاربر سایت ، فکر دیگری بکنم !
دوست گرامی شما که میدونید LCD مبتنی بر ili9481 کمه ، پس مدار را با LCD مبتنی بر ssd1289 ببندید تا دوستان بیش از این منتطر نمونند .
برای شما آرزوی موفقیت و طرحهای بهتر دارم .

شنبه 15 اسفند1394 - 5:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه
من هم موافق صمیمیت و اعتماد بین کاربران و داشتن همکاری برای پیشبرد نه تنها این پروژه بلکه تمام پروژه ها در تمامی تایپیک ها هستم
ودوستانی هم اگر اشکالی یا موردی مشاهده می کنند دوستانه بگویند که انشاالله حل شود @};- @};- @};-

شنبه 15 اسفند1394 - 6:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان ال سی دی مدار کماکان موجود نیست.

از دوستانی هم که همه جوره دنبالش گشتن کسی موفق نشد حتی یدونه ماژول پیدا کنه .

ای سی آ وعده داده تا بعد عید ماژول ال سی دی رو باز تولید میکنه .

بعد از تولید ال سی دی تاپیک ادامه پیدا خواهد کرد .

اگر تا اونزمان ال سی دی مد نظر توسط ای سی آ تولید نشد یه ال سی دی جایگزین میگذارم و فریمور رو مطابقش تغییر میدم .

اونطور که اکثر دوستان خصوصی و عمومی مطرح کردن تهیه قطعات و برد و مونتاژ براشون مشکله .

جهت اطلاع دوستانی که فکر میکنن این طرح براشون نهایتا اجرایی نخواهد شد اعلام میکنم که هرچند در حیطه تعهدات من نیست ولی اگر بعد عید همین روند بخواد ادامه پیدا کنه شاید مجبور بشم برد رو فعلا بصورت آماده با قطعات مونتاژ شده برای عده ای که توانایی ساخت رو ندارن بزنم و ارایه بدم ...

اونایی هم که توانایی ساخت دارن که خودشون زحمت کار رو میکشن.

نتیجتا از نظر اجرایی شدن عمومی فکر نمیکنم بحث دیگه ای بمونه .

هر تغییری در روند موجودی قطعات یا جابجایی با قطعات جایگزین داشتیم به اطلاع عموم خواهد رسید.

موفق باشید

دوشنبه 17 اسفند1394 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سپاس از شما امیر جان
ما که همچنان منتظر مدار شما با تکنولژی خاصتان هستیم
ودر قسمت ردیاب ها هم منتظر ردیاب رستم هستیم.
امیدوارم جفتتون موفق باشین

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

دوشنبه 17 اسفند1394 - 8:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان بنده دوباره تاکید میکنم تا بعد از عید که این مدار اماده بشه بهتره روی pi polones کار کنید که واقعا فوق العاده هست و از کاوش لذت ببرید

سه شنبه 18 اسفند1394 - 9:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

میگن یه روز یه پیرمردی در بستر مرگ پسر جوانش را صدا کرد و با صدای بریده رو به پسرش کرد و گفت پسرم .من یک عمر شغلم کفن ذزدی بوده ،از این راه مخارج خانه و خانواده ام را تامین میکردم .مردم یک عمر پشت سر من لعن و نفرین کرده اند .تو کاری کن که بعد ار این همه لعنت ،یه چند تا خدا بیامرزه هم برایم بفرستند که حداقل دست خالی از دنیا نروم. پسر به پدر وعده داد که کاری کند که مردم به روح پدرش امرزش بفرستند .بعد از این وعده پسر .پذر از دنیا رفت .
مدتی بعد پسر به شغل پدر مشغول شد . با این تفاوت که علاوه براین که کفن مرده ها را میدزدید .چوب طویلی را در ماتحت مرده فرو میکرد . و فرار میکرد /
اهالی ده دیدند که گویا کفن دزد اول دیگر به کار خود ادامه نمیدهد . به جای او کفن دزد دیگری امده که علاوه بر اینکه کفن مرده را میدزدد .به مرده هم رحم نمیدهد و از خجالت مرده هم در میاد .
خلاصه بعد از مدتی که از دستگیری کفن دزد ناامید شدند .در کوچه و خیابان بین خوذشان میگفتند ."خدا پدر و مادر کفن دزد اول را بیامرزد .این کفن دزد دومی اصلا دین و ایمان ندارد .کفن را که میدزد هیچ مرده را چوب کاری هم میکند.

حالا خدا پدر و مادر امیر رو بیامرزد .مدار رو که نمیده .لااقل قول هم نمیده .تازه شماتیک هم گذاشته .منم کلی راهنمایی کرده
ولی اول کرمی نامرد که کلی دستمال به دست دور خودش تو تلگرام جمع کرده ،مدار که نمیده .هیچ .قول هم تا دلتون بخواد به همه داده .اخرش هم فعمیدیم داره یواشکی مدار رو به بچه ها میفروشه .تازه من کلی ازش سوال کردم راجب به مدارش .جواب بعضی سوال ها رو هم خوب میدونستم .ولی اون همش پرت و پلا میگفت .خلاصه سرتون رو درد نیارم .فکر نمیکنم اصلا سواد الکترونیک داشته باشه .و از کل الکترونیک فقط سمپل هولد رو خوب بلده..
در ضمن امیر جان ما منتظریم .
موفق باشید.

یکشنبه 8 فروردین1395 - 5:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
talar نوشته است:
میگن یه روز یه پیرمردی در بستر مرگ پسر جوانش را صدا کرد و با صدای بریده رو به پسرش کرد و گفت پسرم .من یک عمر شغلم کفن ذزدی بوده ،از این راه مخارج خانه و خانواده ام را تامین میکردم .مردم یک عمر پشت سر من لعن و نفرین کرده اند .تو کاری کن که بعد ار این همه لعنت ،یه چند تا خدا بیامرزه هم برایم بفرستند که حداقل دست خالی از دنیا نروم. پسر به پدر وعده داد که کاری کند که مردم به روح پدرش امرزش بفرستند .بعد از این وعده پسر .پذر از دنیا رفت .
مدتی بعد پسر به شغل پدر مشغول شد . با این تفاوت که علاوه براین که کفن مرده ها را میدزدید .چوب طویلی را در ماتحت مرده فرو میکرد . و فرار میکرد /
اهالی ده دیدند که گویا کفن دزد اول دیگر به کار خود ادامه نمیدهد . به جای او کفن دزد دیگری امده که علاوه بر اینکه کفن مرده را میدزدد .به مرده هم رحم نمیدهد و از خجالت مرده هم در میاد .
خلاصه بعد از مدتی که از دستگیری کفن دزد ناامید شدند .در کوچه و خیابان بین خوذشان میگفتند ."خدا پدر و مادر کفن دزد اول را بیامرزد .این کفن دزد دومی اصلا دین و ایمان ندارد .کفن را که میدزد هیچ مرده را چوب کاری هم میکند.

حالا خدا پدر و مادر امیر رو بیامرزد .مدار رو که نمیده .لااقل قول هم نمیده .تازه شماتیک هم گذاشته .منم کلی راهنمایی کرده
ولی اول کرمی نامرد که کلی دستمال به دست دور خودش تو تلگرام جمع کرده ،مدار که نمیده .هیچ .قول هم تا دلتون بخواد به همه داده .اخرش هم فعمیدیم داره یواشکی مدار رو به بچه ها میفروشه .تازه من کلی ازش سوال کردم راجب به مدارش .جواب بعضی سوال ها رو هم خوب میدونستم .ولی اون همش پرت و پلا میگفت .خلاصه سرتون رو درد نیارم .فکر نمیکنم اصلا سواد الکترونیک داشته باشه .و از کل الکترونیک فقط سمپل هولد رو خوب بلده..
در ضمن امیر جان ما منتظریم .
موفق باشید.

سلام دوست عزیز لطفا به توهینهای خود ادامه ندهید
جناب استاد کرمی به خیلی ها از جمله بنده کمک نموده اند و حتی خیلی از سئوالات ابتدایی بنده را توضیح داده اند و خیلی زشت ست که همینجوری به هرکسی که می رسید توهین کنید
ایشان مطمئننا دلایل خاص خودشان را دارند که مداری منتشر نمیکنند
این را هم به شما بگویم تعداد کاربرانی که واقعا ارزش اعتماد کردن را دارند حتی به 20 درصد هم نمی رسد مابقی اهداف نامعلوم و بیشتر کلاهبردارانه دارند تازه
اگر جمعی درست و انسانی بود هم حرف شما درست نبود
هیچ دلیلی ندارد کسی نتیجه زحمات چند ساله اش را به راحتی در اختیار دیگران قرار دهد در صورتی که بعضی از دیگران هم دسترسی به مدارات خوبی دارند ولی هرگز منتشر نمی کنند و فقط به دنبال کاسبی هستند

یکشنبه 8 فروردین1395 - 8:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 18  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 209 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure