انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 10:33am

پاسخ به موضوع  [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18
 فلزیاب دیجیتال رابین 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
بهرحال همه ما چیزی قشنگ تر و کامل تر از این رو بصورت موبایل در جیب خودمون داریم! مهم کار فلزیابی اون هست که اصلا بهش پرداخته نشد و بنظر میاد چیزی هم برای ساخت یا ارائه به دیگران وجود نداره که قابل بررسی باشه! پس از نظر من فعلا پرونده طرح ایشون بسته هست و غیر از این هم چیز دیگری نمیشه گفت.

:D
:-BD

سه شنبه 3 مرداد1396 - 6:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
بابت این فقدان به شما تسلیت میگم. امیدوارم اگر هم فعالیتی دارین در محیط شفاف انجمن باشه نه مثل مواردی که بعضا از خارج این انجمن به گوش میرسه و آخرش به حرف و حدیثها و داستانهای دیگری ختم میشه که نمونه های پر شمارش رو شاهد بودیم!
در مورد جناب امیر ایشون گاهی در انجمن حضور داشتن و دارن. حالا اگر فعالیتی نمیکنن تصمیم شخصی خودشون هست. وگرنه ما با ایشون برخورد بدی نداشتیم و دلیلی هم نداشته. حداقل از جانب من هر چیزی هم بیان شده از دیدگاه فنی بوده.
اما در این مورد که کسی قضاوت نادرست نکنه متوجه منظور شما نشدم! تصاویری که شما گذاشتین مشابه تصاویر ساخته شده برد توسط خود طراح هست. یعنی نه تنها از عملکرد فلزیابیش صحبتی نشده بلکه فیلمی هم منتشر نشده. با توجه به درجه پیچیدگی ساخت مدار و استفاده از قطعات خاص هم اصولا بین این همه کاربر شاید فقط یکی دو نفر ممکن بود مدار رو با موفقیت بسازن همونطور که روز اول به ایشون عرض کردم. فایل هگز هم که هیچوقت منتشر نشد! اصولا طرحی در حد ساخت و استفاده و حتی برای فروش مطرح نشد که کسی قضاوت درستی بکنه! اگر شبهاتی هم مطرح شد بلحاظ استفاده از ماجول سیم کارت و جی پی اس و میکروفن بود که فکر میکنم تمام اهالی کاوش قبول دارن نه تنها نقشی در فلزیابی دستگاه نداره بلکه مجموع این موارد در کنار هم "احتمال" سوء استفاده های دیگری رو فراهم میکنه و در عین حال کار ساخت هم بیهوده پیچیده تر میشه. بهرحال همه ما چیزی قشنگ تر و کامل تر از این رو بصورت موبایل در جیب خودمون داریم! مهم کار فلزیابی اون هست که اصلا بهش پرداخته نشد و بنظر میاد چیزی هم برای ساخت یا ارائه به دیگران وجود نداره که قابل بررسی باشه! پس از نظر من فعلا پرونده طرح ایشون بسته هست و غیر از این هم چیز دیگری نمیشه گفت.

ممنون بابت ابراز همدردیتون
بنده عرض کردم که فعالیت انچنانی ندارم تو این زمینه قبلا میخواستم یه کار تجاری انجام بدم که به دلایلی ناتمام موند و اگر هم به اتمام میرسید حداقل توی برنامه ی من فروش تکی و ارائه توی این انجمن و مشابهاتش نبود ولی الان دیگه بنده خیلی وقته روی هیچ فلزیابی کار نمیکنم یه مدت روی کوازار وقت گذاشتم که نتیجه اون چیزی نبود که من انتظار داشتم و نیمه کاره رها شد واگر زمانی بخوام وقت بذارم ادامه ی همون کار نیمه تموم یعنی کوازار رو میرم
بنده اگه میخواستم تو این زمینه ها فعالیتی داشته باشم عکس و شماره و مشخصات کاملم رو روی پروفایل تلگرامی که دوستان همه دارن نمیذاشتم :D

سه شنبه 3 مرداد1396 - 8:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
محک عزیز
فقدان پدرتون رو تسلیت میگم
دوست عزیز من شخصا اصلا برام مهم نیست که چه کسی چه دستگاهی میسازه و چی میخره و چی میفروشه هر انسان پاسخگوی رفتار خودشه
ولی من خودم به شخصه وقتی در یک جمعی حاضر باشم و یکی بخواد همه رو به سخره بگیره و بعد به ریش همه بخنده باهاش برخورد میکنم و این اجازه رو برای اینکه بخواد عکس
صغری بره ره ای رو بزاره و تبلیغ جنیفر لوپز رو بکنه نمیدم اول به خاطر توهین نشدن به شعور خودم و دوم به دوستان
دوست من این شماتیک ناقص اصلا ربطی به امیر نداره و مختص یک پروژه ناتمام و ناموفق است حالا ایشون این شماتیک اولیه رو از کجا اوردن و چرا به اسم خودشون زدن نمیدونم
اگر احیانا میخوایی وقتتو برای این کار بزاری این مدار بنا به دلایل خاص موفق نبوده
و به قول معروف ناشر اون در این سایت این شماتیک رو از اشغالی برداشته
موفق باشی

چهارشنبه 4 مرداد1396 - 12:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
منهم بهتون تسلیت میگم وبرای شما وسایر بازمانده گان سلامت وطول عمر با عزت رو آرزو میکنم :YMPRAY:
در هر صورت اگر رنجشی از جانب این جانب متوجه شما شده از شما عذرخواهی میکنم وفارق از مباحث روزمره کاری وفنی و........برای شخص شما احترام قائل هستم وامیدوارم اگه راجع به مسائل مشابه موضوع مذکور گاهی از شما ودیگران سوال یا انتقادی میکنم اون رو به حساب تخریب یا چوب لای چرخ گذاشتن واز این حرفا نذارید. @};-

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

چهارشنبه 4 مرداد1396 - 3:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

الهی خیر نبینی امیر، جز جیگر بگیری!
ساعت 6 صبه و من یک مشت چرندیات تورو خوندم و هیچی به هیچی
یک موردی خدمت دوستان بگم که این میکروهای stm دوتا پین مخصوص برای اتصال باطری بک آپ دارن که یک باطری کوچیک مثل این سکه ای ها بهش وصل بشه میتونه تا سالها اصلاعات حافظه رم را حفظ کنه و...
پس همونطور که مشاهده میشه اون باطری لیتیومی نسبتا بزرگ بدون شک برای روشن نگه داشتن ماژول gsm برای فرستادن موقعیت مکانی از طریق سیمکارت تعبیه شده و عملکرد دیگه ای نمیتونه داشته باشه!
میکروفون هم که دیگه...
و اما یک انتقاد از مهندس حمید عزیز:
بنظرم باید این تاپیک و ایجاد کننده اون از همون پست ابتدایی، دقیقا توسط مدیریت انجمن مورد بررسی و اعتبار سنجی قرار میگرفت تا این تعداد صفحات و اسپم بیخودی ایجاد نشه و فضای انجمن اینجوری متشنج نشه. آقا حمید گرامی، بنظرم باید قوانین تاپیک هایی را که قصد ارائه مدار جدید و طرح و... برای ساخت عموم دارند را از تاپیک های معمولی دیگر که سوال و جواب هست جدا کنیم. مثلا کسی که تاپیکی تحت عنوان «فلزیاب رابین» ایجاد میکند، توسط شما مورد بررسی قرار گیرد تا مشخص شود که آیا هدف اصلی ایجاد کننده تاپیک دقیقا چیه.
اگر طرحی برای ارائه دارد، ابتدا توسط شما مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرد، مستندات کامل داشته باشد، اینطور نباشه که یه شماتیک بذاره و بعد از 18 صفحه چرت و پرت تازه بیاد بگه طرحی برای ارائه نیست. آیا اینجوری مطالب مفید انجمن توسط مهمان ها و کاربران جدید زیر سوال نمیره؟
یادمه خود شما فلزیابتونو با اطلاعات کامل ساخت و اپراتوری و... ارائه کردین. کسی هم به شما خرده نگرفت، چون کارتون از ابتدا اصولی بود. بخاطر همین هم اگه ملاحظه بفرمایید خودم ساختمش و عالی بود.
اینطور اشخاص برای این انجمن تحدید بحساب میان، با این که من خودم خیلی وقته عضو انجمنم، الان این صفحه رو از گوگل پیدا کردم، شما با اجازه دادن به چنین اشخاصی، باعث میشین انجمنی با این سطح از مطالب علمی و فنی، توسط چنین تاپیکهای بی ارزشی در گوگل ایندکس بشه. هرکدوم از افراد عضو انجمن به یک امیدی میان اینجا و اون هم ساخت یک دستگاه خوبه، پس خواهشا با سخت گیری بیشتر و پیگیری دقیق تر اجازه ندید تاپیکهای بدون محتوای اولیه ادامه پیدا کنن و امید یک عده از بین بره و از فلزیاب و... دلسرد بشن. اگر کسی مداری برای ارائه داره، مستنداتشو مثل مهندس حمید توی پست اول قرار بده، اینجوری هرکسی از همون ابتدا میفهمه که آیا توان ساختشو داره یانه.
همچنین، همونطور که همه طراح ها مثل مهندس حمید عزیز میدونن، معمولا هر طرحی برای اینکه مورد تست واقع بشه و نواقص و مشکلات احتمالی اون پیدا بشه، یه مدت ارائه عمومی میشه و طی مراحلی آپدیت های گوناگون برای رفع مشکلات و نواقص داده میشه تا به تجاری شدن برسه، پس هیچ طراحی این اجازه رو نداره که منتی روی کسی بذاره، آقای امیر هم در بهترین حالت و خوشبینانه ترین حالت قصد همین کارو داشتن (که بعید میدونم دلیلی بجز سودجویی داشته باشن). پس وظیفه شون ارائه اطلاعات کامل بود، چون رابطه بین سازنده و طراح متقابله، هیچ منتی سر هیچکس نیست (همونطور که حمید سر کسی منت نذاشت)
این سیستم هم که مشاهده کردید، چیزی نبود بجز یک فلزیابی که تحت سیستم عامل میکروهای آرم (rtos) که از کتابخانه های گرافیکی و ارتباطی کاملی بهره میبره پی ریزی شده بود و به نظرم اگر برتری فنی نسبت به فلزجو و چنس و... داشت، حتما فیلمی از اون ارائه میشد.(اصلا من بعید میدونم این فلزیاب موفق بوده باشه!)
فلزیاب فلزیابه، مهم ثبات و عمق زنی و تفکیک هستش، بقیه چیزا توی فلزیابی بدرد نمیخوره. آخه تماس تلفنی به چه درد فلزیاب میخوره مرد مومن!
بهرحال امیدوارم همگی موفق و مؤید باشید، مخصوصا استاد حمید عزیز

انسان ها 10 دسته اند، دسته ای که باینری میدانند و دسته ای که باینری نمیدانند!

پنج شنبه 13 مهر1396 - 6:47am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 175 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 120 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure