انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 7:53pm

پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 فلزیاب pulse star g با دقت بالا و تفکیک 
نویسنده پیغام

این یک فلزیاب المانی هستش که قدیما خیلی ها از ارزو داشتن که مدارشو داشته باشنو سعی کنید ساده از کناز چنین مداری نگذرید چون دارای ثبات بسیار بالا و تفکیک عالی هستش و میشه به عنوان یک فلزیاب صنعتی و تجاری ازش استفاده کرد. عمق کاوش و دقت اون رو میشه از نوع انتگرال گیر ها و تقویت کننده ها متوجه شد که تا 4 متر رو حتما پشتیبانی خواهد کرد ولی تنها ضعف این مدار از نظر من استفاده کردن از 4538 هستش که اون رو بعدا مثل دلتا پالس 3 میشه وابسته به میکرو کرد که از نظر من کاراییش چند برابر میشه. اگر دوستان پی سی بس این مدار رو بزنن کار برنامه نویسیش با من. و من قول میدم که به زودی اون رو در اختیار شما قرار بدم.
یک پی سی بی زیر pdf هستش که فقط باید کپی بشه در پروتل که خودمم هم این چند روزه براش اقدام میکنم البته اگر که کسی این کارو انجام نده.
این حسن نیت من. تقدیم به اعضای انجمن فلزجو

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 29 مهر1392 - 1:56pm

شکل تجاری این دستگاه این بود قدیما که الان همون شرکت نوع پیشرفته اون رو زده و یک پسوند با نام PRO به اون اضافه کرده که این مدار هم دست کمی از اون نداره

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 29 مهر1392 - 2:04pm
مدیر سایت
مدیر سایت

جناب مصطفی گرامی
با سلام
تا حالا چندین نفر در این انجمن قول ساخت مداری رو دادن و دوستان علاقه مند به ساخت شروع کردن و قطعات خریداری شد و پی سی بی چاپ و مدار سرپا شد ولی متأسفانه کسانی که قول اتمام مدار رو تا حصول نتیجه به دوستان داده بودن نصفه کاره کار رو رها کردن ، برای همین دوستان دیگه حواسشون به ریسمان سیاه و سفید هست ، و با این اشخاص روی خوشی نخواهند داشت ! امیدوارم شما برادر عزیز از این گونه افراد نباشید و تا آخر همه رو همراهی کنید تا نتیجه حاصل بشه ..متشکریم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 29 مهر1392 - 2:47pm

بنده در خدمتم و امیدوارم با همکاری مدیر سایت بتونیم کار های خوبی در این زمینه ساخت فلزیاب انجام بدیم. در زمینه ردیاب هم قول میدم به زودی یک نمونه تمام دیجیتال رو که خودم طراحی کردم برای دوستان ارائه بدم

دوشنبه 29 مهر1392 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
عزيز من درسته كه اين مدار قويه و شكي درونش نيست اما بايد بدونيد ساخت اين مدار به دانش الكترونيك و وسايلش نيازه شما اگه 10تا مدارم بسازين 2نفر شايد جواب بگيرن 2نفر نگيرن.بايد تمامه اطلاعات دقيق مدار از جمله شكل موج و ولتاژ هاي قطعاتش باشه.و بهتره يكي از همين فروشنده ها كه ميان ادعا ميكنن.مدارو بسازن و به بچه ها با قيمت مناسب بفروشن.چون كار هركسي نيست فلزياب سازي.ﺑﺮﺍﺩﺭ

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

دوشنبه 29 مهر1392 - 4:08pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد نوشته است:
عزيز من درسته كه اين مدار قويه و شكي درونش نيست اما بايد بدونيد ساخت اين مدار به دانش الكترونيك و وسايلش نيازه شما اگه 10تا مدارم بسازين 2نفر شايد جواب بگيرن 2نفر نگيرن.بايد تمامه اطلاعات دقيق مدار از جمله شكل موج و ولتاژ هاي قطعاتش باشه.و بهتره يكي از همين فروشنده ها كه ميان ادعا ميكنن.مدارو بسازن و به بچه ها با قيمت مناسب بفروشن.چون كار هركسي نيست فلزياب سازي.ﺑﺮﺍﺩﺭ

محمد جان انقر هام سخت نیست شما اگه قعطعات الکترونیک یاد بگیرید مثلا ترانسیستور چیه کارش چیه چند پایه داره اسم پایه ها رو یاد بگیرید و نوع ترانسیستور مثل ترانسیستور سه پایه داره npn منفی pnp مثبت و پایه بیس ایمیتر کلکتور که خازن چیه کارش چیه راحته چون اینجا اکثرا از پی سی بی کپی می کنند رو برد تازه اگه هواپیما هم باشه با کمی دقت و بررسی میشه ساخت مگه اینکه یه کسی پیدا بشه از خودش یک نقشه دقت کن از خودش طراحی کنه مدار رو تجزیه و تحلیل کنه نقشه بزنه بیرون که مدار رو بسازه این کار سخته راستی دوستان اگه تو گنج یابی هواپیمای بدون سرنشین بدرد میخوره در خدمت هستم با موتور دیزلی اگه خواستید یه قسمت رو برای اموزش ساخت بذارم با برد دو کیلومتر اگه به جی پی اس باشه که دیگخ خودتون میدونید

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 29 مهر1392 - 4:57pm

دوست عزیز این فلزیابی که گذاشتید یک فلزیاب بلغاری که از یک کتاب برداشته شده و توسط Georgi .G Zhelev بلغار ویرایش شده با نا Pulse Star-G , نمونه مشابهش توسط Mehmet Molla ترکیه ای به نام Pulse Star-BG ساخته شده هر دو مدل توی نت پیدا میشه مدلی که گذاشتید از برد دوطرفه استفاده کرده که دو کاربر ترکیه ای PCB یک طرفه اون رو هم طراحی کردند
به گفته بعضیا مدل ترکیه ای اون به اندازه پالس استار 2 قدرت داره
مدلی که گذاشتید با کوئل 20Cm یک سکه یک سنتی 18mm رو توی 30 تا 35 سانتیمتر سنس می کنه

اون پنل هم که گذاشتید ربطی به این مدل نداره و همون پالس استار جدیده یعنی مدل ‌Pro

پنل و داخل دستگاه
http://s4.picofile.com/file/7978787311/150_kb.jpg
http://s2.picofile.com/file/7978789886/ps_342.jpg

فیلم تست پالس استار 2
https://www.youtube.com/watch?v=hkvTzXhCmWU

سه شنبه 30 مهر1392 - 11:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mostafa_s نوشته است:
این یک فلزیاب المانی هستش که قدیما خیلی ها از ارزو داشتن که مدارشو داشته باشنو سعی کنید ساده از کناز چنین مداری نگذرید چون دارای ثبات بسیار بالا و تفکیک عالی هستش و میشه به عنوان یک فلزیاب صنعتی و تجاری ازش استفاده کرد. عمق کاوش و دقت اون رو میشه از نوع انتگرال گیر ها و تقویت کننده ها متوجه شد که تا 4 متر رو حتما پشتیبانی خواهد کرد ولی تنها ضعف این مدار از نظر من استفاده کردن از 4538 هستش که اون رو بعدا مثل دلتا پالس 3 میشه وابسته به میکرو کرد که از نظر من کاراییش چند برابر میشه. اگر دوستان پی سی بس این مدار رو بزنن کار برنامه نویسیش با من. و من قول میدم که به زودی اون رو در اختیار شما قرار بدم.
یک پی سی بی زیر pdf هستش که فقط باید کپی بشه در پروتل که خودمم هم این چند روزه براش اقدام میکنم البته اگر که کسی این کارو انجام نده.
این حسن نیت من. تقدیم به اعضای انجمن فلزجو

پس دوست عزيز لطف كنيد آدرس سايت رو از زير فيلم هاي آپارات برداريد تا حسن نيتتون ثابت بشه اميدوارم از من ناراحت نشيد من يه كم حرف زدنم بد جلوه ميده ولي تو دلم هيچي نيست، اميدوارم بتونيد به دوستان در انجمن كمك كنيد مطمينان تجربيات گرانبهايي هم داريد كه ميتونه گره گشاي دوستان باشه موفق باشيد.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

سه شنبه 30 مهر1392 - 12:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
asadof نوشته است:
محمد نوشته است:

محمد جان انقر هام سخت نیست شما اگه قعطعات الکترونیک یاد بگیرید مثلا ترانسیستور چیه کارش چیه چند پایه داره اسم پایه ها رو یاد بگیرید و نوع ترانسیستور مثل ترانسیستور سه پایه داره npn منفی pnp مثبت و پایه بیس ایمیتر کلکتور که خازن چیه کارش چیه راحته چون اینجا اکثرا از پی سی بی کپی می کنند رو برد تازه اگه هواپیما هم باشه با کمی دقت و بررسی میشه ساخت مگه اینکه یه کسی پیدا بشه از خودش یک نقشه دقت کن از خودش طراحی کنه مدار رو تجزیه و تحلیل کنه نقشه بزنه بیرون که مدار رو بسازه این کار سخته راستی دوستان اگه تو گنج یابی هواپیمای بدون سرنشین بدرد میخوره در خدمت هستم با موتور دیزلی اگه خواستید یه قسمت رو برای اموزش ساخت بذارم با برد دو کیلومتر اگه به جی پی اس باشه که دیگخ خودتون میدونید

شما درست میفرمایید اما همه تو این انجمن حداقل میدونن اطلاعات پایرو اما اینو بدومید قطعات ایران همه چینی هستند و حالا فکر کنید قطره قطره جمع شود وانگهی به جا فلزیاب رادیو :D میسازی چرا چون مثلا سازنده مدارو با فلان مقدار فرکانس بدست اوردهه وساخته اما با این قطعات یه مقدارهای عجیب قریب دیگه در میاد از اب.این فلزیاب سختن اگه میخواد نتیجه بده باید اسیلوسکوپ حتما باشه به نظره من.یکی از ایرانی هایی که من میشناسم و که در سایت geotech داره روی این مدار کار میکنه تا اسیلوسکوپ نخرید مدارو نتونست راه بندازه.اما اگه را بیفته بهترین مداره توی نت هست.

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

سه شنبه 30 مهر1392 - 2:40pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درسته قعطعات حرف اول رو میزنه که متاسفانه اکثرا تقلبی هستند تو تعمیرت تلوزیون که به من ثابت شده حلا اونم تو فلزیاب که کلا با فرکانس سرو کار داره

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 30 مهر1392 - 11:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 15 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Dariush1330 , Google , Taaak و 76 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure