انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 10 اردیبهشت1403 - 12:55am

پاسخ به موضوع  [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 15  بعدی
 مدار ال سی دی حرفه ای با صفحه لمسی برای تمام فلزیابها 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام ودرود به روح پاک ( جان باختگان مدافعین حرم )
و با سلام خدمت همه ی دوستان، سال نو هم مبارک باشه انشااله
اگر دیر جواب دادم شرمندم سفرم طول کشید ،الان که ما تدارک عید رو میبینیم یه سری از عزیزانمون توی سفره ی هفت سینشون عکس عزیزشون رو گذاشتن که برای حفظ کشورشون و برای تامین آسایش و آرامش مردم کشورشون جان باختند .دوستان دفاع از حرم فقط این نیست که از یک مکان مقدس محافظت میکنی خیلی جنبه های دیگه ای داره که شاید ازش بی خبریم در هر حال از خداوند متعال طلب آمرزش و از روح پاک دوستان شهیدم طلب شفاعت از بارگاه حق تعالی را دارم.

عزیزانی که مدار رو ساختن و جواب گرفتن باید عرض کنم حق با آقا مجتبی هست تاچ بد کار میکرد که اصلاح شده و هگز جدید با منوی جدید رو میذارم که خیلی ساده و با کارایی بالا هستش این رو پروگرام کنید مشکل تاچ بر طرف میشه.

و در مورد دوستانی که جواب نگرفتن عکس واضح از مدار قرار بدن و مشکل مدار و بگن تا راهنمایی بشه.

اگر تمام جزییات مدار رعایت بشه همون لحظه ی اول مدار جواب میده و در مورد تغذیه ال سی دی هم باید بگم لطف به سمت ترانزیستور دقت کنید تا مشکلی پیش نیاد حالا انگار آقا مجتبی تغییراتی دادن که خب در صورت لزوم میتونید از این تغییرات هم استفاده کنید

من چندتا عکس واضح با توضیحات کامل و قدم به قدم میذارم تا راحت تر مدار رو درست کنید

>>>>>>> آقا مجتبی این هگز رو تست کن مشکل تاچ رفع شده لطفا نتیجه رو هم اعلام کنید .ممنون
http://s7.picofile.com/file/8244002684/ ... x.zip.html

شنبه 29 اسفند1394 - 3:39am
کاربر فعال
کاربر فعال

منوی جدید که هگزش رو قرار دادم:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 29 اسفند1394 - 3:49am
کاربر فعال
کاربر فعال

عکس از منوی کاربری:

شنبه 29 اسفند1394 - 3:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

ضمن تشکر از مدار با ارزش وخوبتون خیلی بهتر شده فقط چند عیب برنامه ایی کوجک داره که خدمتتون عرض میکنم :-H

شنبه 29 اسفند1394 - 10:44am
کاربر فعال
کاربر فعال

...

شنبه 29 اسفند1394 - 10:51am
کاربر فعال
کاربر فعال

...

شنبه 29 اسفند1394 - 10:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

درحالت اول کلید بندگو روشن باشد چون وقتی از منو وارد وخارج میشویم در حالت صفر قرار میگیرد ودیگر صدا نداریم ...وقتی از مد تفکیک وارد مد تمام فلزات میشوی رله هچنان روشن است خط ریست رله فراموش شده ....در حالت تفکیک وقتی ولتاز وردی مدار کم میشود یعنی فلز با ارزش ووقتی این ولتاز زیاد میشود فلز بی ارزش است یعنی سط ولتاز پنج ولت ما اگر بر روی 2.5 ولت کالیبره شود اگر از 2.5 بال برود فلز اهنی واگر پایین بیایید غیر اهنی است که در اینمدار برعکس اتفاق می افتد

شنبه 29 اسفند1394 - 11:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

خروجیvcoنصبت به ورودی مشکل دارد مثلا اگر از صفر ولت شروع کنیم وبرروی 3 ولت باستیم صداقطع میشود باید دوباره از صفر شروع کنی

شنبه 29 اسفند1394 - 11:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب محسن رسیدن بخیر خوشحالم ک دوباره شاهد حظورتون در انجمن هستم وامیدوارم خدا وند اجری برابر با همون شهدای مدافع حرم شامل حالتون بکنه وب همین برکت سال خوبو خوشی رو داشته باشید..
قبل از رفتنتون قرار بود.ی مدار ک طراحی خودتون بود رو بذارید واسه ساخت باتوجه ب ایام عید ووقت کافی اگه مدارو بذارید وقت خوبیه واسه تست وساخت..ممنون

شنبه 29 اسفند1394 - 2:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mohsenha62 نوشته است:
با سلام ودرود به روح پاک ( جان باختگان مدافعین حرم )
و با سلام خدمت همه ی دوستان، سال نو هم مبارک باشه انشااله
اگر دیر جواب دادم شرمندم سفرم طول کشید ،الان که ما تدارک عید رو میبینیم یه سری از عزیزانمون توی سفره ی هفت سینشون عکس عزیزشون رو گذاشتن که برای حفظ کشورشون و برای تامین آسایش و آرامش مردم کشورشون جان باختند .دوستان دفاع از حرم فقط این نیست که از یک مکان مقدس محافظت میکنی خیلی جنبه های دیگه ای داره که شاید ازش بی خبریم در هر حال از خداوند متعال طلب آمرزش و از روح پاک دوستان شهیدم طلب شفاعت از بارگاه حق تعالی را دارم.

عزیزانی که مدار رو ساختن و جواب گرفتن باید عرض کنم حق با آقا مجتبی هست تاچ بد کار میکرد که اصلاح شده و هگز جدید با منوی جدید رو میذارم که خیلی ساده و با کارایی بالا هستش این رو پروگرام کنید مشکل تاچ بر طرف میشه.

و در مورد دوستانی که جواب نگرفتن عکس واضح از مدار قرار بدن و مشکل مدار و بگن تا راهنمایی بشه.

اگر تمام جزییات مدار رعایت بشه همون لحظه ی اول مدار جواب میده و در مورد تغذیه ال سی دی هم باید بگم لطف به سمت ترانزیستور دقت کنید تا مشکلی پیش نیاد حالا انگار آقا مجتبی تغییراتی دادن که خب در صورت لزوم میتونید از این تغییرات هم استفاده کنید

من چندتا عکس واضح با توضیحات کامل و قدم به قدم میذارم تا راحت تر مدار رو درست کنید

>>>>>>> آقا مجتبی این هگز رو تست کن مشکل تاچ رفع شده لطفا نتیجه رو هم اعلام کنید .ممنون
http://s7.picofile.com/file/8244002684/ ... x.zip.html

سلام . سال نو مبارک . ایام به کام

ممنون اقا محسن عزیز .منتظر عکسها و راهنماییتون هستم. ولتاژ ها رو مدارم درسته. جهت ایسی و ترانزیستورها هم درسته . اما ال سی دی همچنان بالا نمیاد.لطف کنید لیست قطعات رو هم چک کنید در صورت لزوم تصحیح بشه چون یکی دو قطعه در لیست نیست و با عکسهای اولیه که قرار دادن متفاوته .ممنون

دوشنبه 2 فروردین1395 - 3:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Saeidpor2 و 136 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure