انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 7:06am

پاسخ به موضوع  [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی
 مدار ال سی دی حرفه ای با صفحه لمسی برای تمام فلزیابها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام محسن جان این راهی که شما در پیش گرفتی هیچی از توش در نمیاد برادر من خیلی از دوستان هزینه کردن و این مدارو مثل من درست کردن شما میای یک ساعت یک طرح ناقص میزاری و بعد میری 3ماه بعد میای . یا این تایپینک رو باز نمیکردی یا وقتی طرح خودت رو گذاشتی حداقل مشگل دوستان از جمله من رو حل کن اون طرح اولیه مشگل داشت بدون برطرف کردن مشگل حالا اومدی یک طرح ناقص دیگه رو گذاشتی خواهش میکنم اگر قصد کمک داری بیا و راست و حسینی مشگل دوستان رو حل بکن چون این کارتون توهین به دوستان و بنده هست که یک سوال میپرسن و 3 ماه بعد جواب دریافت میکنند

جمعه 14 خرداد1395 - 10:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه
دوستان کسی مدار به این خوبی را کامل و تست نکردش؟؟؟
از دوستان کسی مدار مشابهی ندارد؟؟؟؟

سه شنبه 25 مهر1396 - 9:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

کسی برای پولونس ساخته یا کسی ساخته ک کار کنه؟

جمعه 11 آبان1396 - 12:23am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان :ymhug: من کل مطالب این تایپیک رو با دقت خوندم و مشتاق شدم هر چه زودتر این مدار رو درست کنم امروز فیبر مدار چاپی این دستگاه رو زدم خیلی تمیز و عالی شده از اقا محسن عزیز هم خیلی تشکر میکنم بابت این مدارشون که بدون هیچ چشم داشتی همه اطلاعات رو در اختیار ما گذاشتن چند تا سوال برام پیش اومده اگه امکانش هست منو راهنمایی کنید ممنون میشم

فایل هگذ این دستگاه فیوز بیت نداره ؟ اگه نیاز به تنظیم فیوز بیت داره ممنون میشم یه عکس از تنظیم فیوز بیت بزارید

ایا این مدار فقط با 12 رگلاتوره کار میکنه یا با 12 هزار هم میشه راهش انداخت ؟ اگه امکانش هست یه نقشه از روش وصل کردن مدار 12 هزار به این مدار بزارید تا هم من و همه دوستانی که این مدار رو میسازن بتونن خیلی راحت راهش بندازن

اگه این مدار فقط با فیبر 12 رگلاتوره خوب کار میکنه نقشه ساخت 12 رگلاتوره رو از کدام صفحه تایپیک 12 رگلاتوره مونتاژش کنیم ؟

سه شنبه 11 اردیبهشت1397 - 10:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اینم یک عکس از فیبر مدار چاپی که زدم هنوز سوراخ کاری نکردم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 11 اردیبهشت1397 - 10:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

انگار کسی از دوستان نیست که علاقه مند ساخت این مدار باشه

چهارشنبه 11 اردیبهشت1397 - 12:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام هنوز کسی مشتاق ساخت این مدار نیستش ؟ من امروز مونتاژ این مدار رو تمام کردم فقط مونده ای سی رو پروگرام کنم رو فیوز بیت ها گیر کردم نمیدونم باید چطور تنظیمش کنم اگه دوستانی که این مدار رو ساختن منو راهنمایی کنن ممنون میشم

چهارشنبه 12 اردیبهشت1397 - 10:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ای سی رو پروگرام کردم ولی نمیدونم فیوز بیت ها باید رو چند باشن کسی نیست جواب بده :-\ :-\ :-\

چهارشنبه 12 اردیبهشت1397 - 10:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

تو چن صفحه پیش یکی از دوستان به نام اقا مجتبی یه سری اطلاعات در مورد فیوز بیت گذاشتن ولی نمیدونم چطور باید تنظیمش کنم :-\ :-\

چهارشنبه 12 اردیبهشت1397 - 10:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان من دیشب تونستم این مدار رو روشن کنم چند تا عکس هم ازش میزارم درسته هیچ کسی منو راهنمایی نکرد ولی از روی شماتیک کل مدار رو چک کردم تا تونستم مدار رو راه اندازی کنم اقا محسن هم راست میگفت هیچ اشکالی تو مدار نیستش دوستانی هم که نتونستن مدار رو راه اندازی کنن فقط تو قسمت مونتاژ باید یکمی دقت کنن تا قطعه ای رو اشتباه جا نزنن مطمعن باشید همین فیبر رو بزنید و تو مونتاژ دقت کنید تو اولین استارت مدار راه اندازی میشه

فقط مونده یه تاچ برای lcd بگیرم و مدار رو به نقطه زن 12 رگلاتوره یا tl12000 وصلش کنم

پنج شنبه 13 اردیبهشت1397 - 1:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 87 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure