انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 10:27am

پاسخ به موضوع  [ 9 پست ] 
 کمک در مورد مدار با عمق تست شده 2 متری 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام از دوستان کسی با این مدار اشنایی داره شماتیکی ازش داره این مدار تست شده وجواب میده زیر زمین

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 5 بهمن1394 - 1:02pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوست عزیز شما اینهمه مدت پس کجارو مطالعه میکنید در انجمن ؟!! این مدار تی ال 12000 هست که در همین انجمن کل فایل ساختش موجود هست .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 5 بهمن1394 - 1:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
دوست عزیز شما اینهمه مدت پس کجارو مطالعه میکنید در انجمن ؟!! این مدار تی ال 12000 هست که در همین انجمن کل فایل ساختش موجود هست .

تشکر مهندس من اصلا به تایپیک 12000 توجه نکرده بودم ونساختم

دوشنبه 5 بهمن1394 - 7:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب madrekبه نظرمیرسه که ازکاربرای جدیدنباشین اماتاحالاچرااین فلزیاب رودرانجمن ندیدین جای تعجب داره شای تخصصتون درزمینه الکترونیک کمه که پیگیرتایپیکهای مربوطه نبودی
بگذریم بهنره بگی که مشکل فلزیابت دقیقاچیه به نظرمیرسه که اون ترانزیستورقدرت(سمت راست تصویر)داغ شده باشه ایاشمارش مشخصه یانه پاک شده؟

دوشنبه 5 بهمن1394 - 11:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash kamangir نوشته است:
جناب madrekبه نظرمیرسه که ازکاربرای جدیدنباشین اماتاحالاچرااین فلزیاب رودرانجمن ندیدین جای تعجب داره شای تخصصتون درزمینه الکترونیک کمه که پیگیرتایپیکهای مربوطه نبودی
بگذریم بهنره بگی که مشکل فلزیابت دقیقاچیه به نظرمیرسه که اون ترانزیستورقدرت(سمت راست تصویر)داغ شده باشه ایاشمارش مشخصه یانه پاک شده؟

تشکر مهندس مشکلم حل شد این مدار خراب نیست فقط ای سی یدک میخواستیم بخریم من تو فلز جو فقط رو مدار فلز جو کار کردم همین به 12000 هم علاقه ای نداشتم اینم مال دوستمه در مورد حرف مهندس مهدی هم باید بگم من تو عنوانم گفتم تو 2متر تست شده وجواب گرفته نگفتم فقط دومتر میزنه من زیاد ازالکترونیک سر رشته ندارم کمک خواستم مهدی جان نه نیش و کنایه حالا به 12000 علاقه نداشتم اصلا نگاهشم نکردم مگه گناهه شما هم اگه ادعاتون میشه سند بانک رو تنظیم میکردی از ایگون کمک نمیگرفتی

پنج شنبه 7 بهمن1394 - 1:29am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
خیلی ممنونم عزیزم از اینکه خیلی راحت دیگران رو محکوم و مورد بی مهری خودتون قرار میدید که خوب میذارم به حساب بزرگواری شما که ذهن بنده رو بازتر کردید ، سپاس از لطف شما ، بله شما حق داری و درست فرمایش میکنی عزیزم . بنده هیچ سر رشته ای از علم الکترونیک ندارم و مهندس هم نیستم . به خاطر سواد کمی که دارم شمارو بیشتر درک کردم و برای همین هم بهترین راه رو پیشنهاد دادم تا به نتیجه بهتری برسید و تجربه واقعی و عملی رو بیشتر احساس کنید . مثل بنده ؛ بنده هم در این انجمن مطالعه و تحقیق کردم و خودم تونستم با تمام بی سوادی خودم تمام مدارات رو بسازم و درسته فقط مدار سند رو گیر داشتم که اونهم فقط تنظیم پتانسیومتر 220 کیلو هست که با توجه به مدار نقطه زن فلزجو و کیفیت عالی که داره اصلا دیگه به فکر هیچ مداری نیستم و همه رو ریختم سطل آشغال ! درسته برادر ما بی سواد و کم اطلاع هستیم ، ولی به حرف چند نفر بزرگتر در این انجمن گوش دادیم و خودمون گلیم خودمون رو از آب کشیدیم بیرون و جیب خودمون رو برای کلاهبرداران خالی نکردیم ! جز مدار توباکس ! که بعد از اون خودم اراده به ساخت مدارات خودم کردم و شکر خدا موفق هم بودم .. اگر شخصیت انتقاد پذیر و راهنما نداشته باشید برای هیچ کاری در زندگی موفق نخواهی بود ...یاحق

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 8 بهمن1394 - 8:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
با سلام
خیلی ممنونم عزیزم از اینکه خیلی راحت دیگران رو محکوم و مورد بی مهری خودتون قرار میدید ، سپاس از لطف شما ، بله شما حق داری و درست فرمایش میکنی عزیزم . بنده هیچ سر رشته ای از علم الکترونیک ندارم و مهندس هم نیستم . به خاطر سواد کمی که دارم شمارو بیشتر درک کردم و برای همین هم بهترین راه رو پیشنهاد دادم تا به نتیجه بهتری برسید و تجربه واقعی و عملی رو بیشتر احساس کنید . مثل بنده ؛ بنده هم در این انجمن مطالعه و تحقیق کردم و خودم تونستم با تمام بی سوادی خودم تمام مدارات رو بسازم و درسته فقط مدار سند رو گیر داشتم که اونهم فقط تنظیم پتانسیومتر 220 کیلو هست که با توجه به مدار فلزجو و کیفیت عالی که داره اصلا دیگه به فکر هیچ مداری نیستم برادرمن ! درسته برادر ما بی سواد و کم اطلاع هستیم ، ولی به حرف چند نفر بزرگتر در این انجمن گوش دادیم و خودمون گلیم خودمون رو از آب کشیدیم بیرون و جیب خودمون رو برای کلاهبرداران خالی نکردیم ! جز مدار توباکس ! که بعد از اون خودم اراده به ساخت مدارات خودم کردم و شکر خدا موفق هم بودم .. اگر شخصیت انتقاد پذیر و راهنما نداشته باشید برای هیچ کاری در زندگی موفق نخواهی بود ...یاحق

احسنت به شما دوست عزیز و مناعت طبع اتون هم بسیار قابل ستایش هست .

نکته آخری که گفتید ارزشش از تمام این دستگاهها و مدارات و فلسفه حفاری و پول و بند و بساط با ارزش تره
.
دستگاه و بقیه چیزا اول و آخرش ابزاره و وسیله است .
برای ابزار هم بیشتر از ابزار ارزش قائل شدن اشتباهه.
اونی که میمونه و ارزش داره چیزاییه که آدم قراره به کمک این ابزارها و اسباب بازیها یاد بگیره نه اینکه ابزار بشه هدفش و بابت توجیه ابزار اصول مهم تر و درسهایی که باید بگیره رو فراموش کنه.

پنج شنبه 8 بهمن1394 - 8:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من از همه دوستان معذرت میخوام من بد برداشت کردم برادر مهدی من به هیچچ وجه به شما بیسواد نگفتم در حدیم نیستم که این حرفو بزنم این پست شماره ای سی میخواستم به لطف شما پیدا کردم مشکل من پستی که قفل کردید هستش اون مدار کار نمیکنه بازم شرمنده از همه دوستان به خاطر رفتارم معذرت میخوام تواین انجمن یادم نمیاد با کسی بحثی کرده باشم اگرم بود ببخشید

پنج شنبه 8 بهمن1394 - 10:27am
مدیر سایت
مدیر سایت

madrek نوشته است:
من از همه دوستان معذرت میخوام من بد برداشت کردم برادر مهدی من به هیچچ وجه به شما بیسواد نگفتم در حدیم نیستم که این حرفو بزنم این پست شماره ای سی میخواستم به لطف شما پیدا کردم مشکل من پستی که قفل کردید هستش اون مدار کار نمیکنه بازم شرمنده از همه دوستان به خاطر رفتارم معذرت میخوام تواین انجمن یادم نمیاد با کسی بحثی کرده باشم اگرم بود ببخشید

اشکال نداره برادر من بزرگتر میشیم یادمون میره :x خوب شماره آیسی هارو که در پیام خصوصی خدمت شما عرض کردم . بخش مورد نظر شمارو هم باز کردم و براتون عکس ترانزیستوری که باید عوض بشه رو مشخص کردم که به احتمال زیاد سنس نکردن مدارتون از خرابی اون ترانزیستور هست . یاشا @};-

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 8 بهمن1394 - 1:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 9 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 104 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure