انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 27 اردیبهشت1403 - 9:28pm

پاسخ به موضوع  [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 24  بعدی
 قطعات اصل فلزیاب فلز جو 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

تو عمرت از اون دستگاهای اشغالی که میدی در ملت دستگاه دیگه ای دیدی ولوم تو ... ادم دروغ گو خوبه جریان کپسولو من انداختم تو شورت ادمهایی مثل تو برو تاپیک های منو بخون ببین کی اولین نفر این چیزو گفته راستی میایی با مینی بوس بریم خارج با اتوبوس زیاد رفتی یه بارم ما مینی بوس برو خخخخخخ

شنبه 5 دی1394 - 6:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
از تایپ کردن و سطح سوادت و فرهنگت معلومه چندسالی حبس هم بودی !
و دستکم چهار تا پرونده داری
اینم ولوم صفر درصد
به اون بیسوادی که بهت خط میده نشونش بده

این ولوم نظامیه و صفر درصد تلرانس خطا داره

درتو ببند . سیفونم بکش

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

قسمت !

شنبه 5 دی1394 - 6:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم مجوعه قطعات داداش آلمانیت
اگر یکم فقط یکم شرم میفهمیدی
الان از خجالت باید میمردی
اما .....

قسمت !

شنبه 5 دی1394 - 7:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اینم آی سی های نظامی داداشت
از آلمان

قسمت !

شنبه 5 دی1394 - 7:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
حمید نوشته است:
پویا جان خیلی ممنون از شما. زحمت کشیدین.
مشخصا دستگاه با کیفیتی ساختین و عملکرد واقعا خوبی داره. در واقع عملکردش در مجموع از دستگاهی که بنده ساختم بهتره! اما توجه داشته باشین نوع تستی که شما زحمتش رو کشیدین بیشتر نمایانگر تاثیر نویز هست که بیشتر به کیفیت ساخت کلی دستگاه شامل مونتاژ و جعبه کردن و ساخت لوپ مناسب بستگی داره. این تست به اون شکل نشاندهنده کیفیت قطعات نیست. چون کیفیت قطعات روی نویز پذیری دستگاه تاثیر محسوسی نداره و امیدوارم دوستان به این مطلب دقت کنن. برعکس اگر توجه کنین وقتی شما وارد منو میشین و چند ثانیه در همون حالت هستین و بعد بدون تغییر گزینه ای خارج میشین ؛ درست پس از خروج از منو میتر منفی دارین! در دستگاه بنده هم همینطوره و من از نظر برنامه این موضوع رو خیلی مورد توجه قرار دادم و متوجه شدم مشکل از برنامه نیست! در واقع بنده هم از همون قطعات مشابه شما استفاده کردم و لذا این نکته ای هست که دقیقا به کیفیت و ثبات حرارتی قطعات مدار ربط داره. در واقع وقتی دستگاه در حالت منو قرار میگیره پالسها قطع میشن. لذا مقاومتهای 2 وات و ماسفت و حتی رگولاتور 7812 شروع به خنک شدن میکنن. وقتی از منو خارج و وارد حالت کاوش میشین ؛ داشتن میزانی میتر منفی یا برعکس سنس نشاندهنده پایداری حرارتی این قطعات هست. مطلب فوق و میزان میتر منفی یا سنس در چنین شرایطی به زمان حضور در منو و البته تنظیم فرکانس و پهنای پالس و درجه حساسیت هم بستگی داره که هر چه بیشتر باشن این وضعیت هم بیشتر پیش میاد. هر چند مطلب فوق در حین کاوش مهم نیست ولی اگر بحث پایداری حرارتی چند قطعه مذکور مطرح باشه یکی از راههای بررسی همین هست.

ممنون از شما جناب مهندس حمید
بله کاملا حق با شماست،اما با این وضعیت حاکم بر بازارقطعات الکترونیکی در کشورعزیزمون، بنده در حد توانم سعی کردم تا از بین تعداد زیاد قطعه ای که خریداری نمودم بهترین و باکیفیت ترین اونارو انتخاب و روی مدار نصب کنم .همونطوری که در پست قبلی عرض کردم اگه بشه نوع واقعا" اصلی اون چندتا قطعه ای که جنابعالی نام بردید را بدست آورد ،قطعا" عملکرد مدار بهتر و مطلوبتر خواهد شد.با توجه به عنوان این تاپیک ،هدف بنده هم چیزی غیر از این نبود.

سپاسگزارم

شنبه 5 دی1394 - 10:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پویا جان همین روشنگری شما عالی بود
مرسی عزیزم

قسمت !

شنبه 5 دی1394 - 5:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rot نوشته است:
پویا جان همین روشنگری شما عالی بود
مرسی عزیزم

خواهش میکنم دوست عزیز
بنده در اون ویدئو و توضیحات سعی کردم دوستان رو به این مسئله آگاه کنم که اگه کمی روی قطعات الکترونیکی شناخت داشته باشن، میتونن از بین اونا مرغوبترین و مناسبترین قطعه مورد نیاز هر مداری رو پیدا کنن، که البته در بسیاری موارد ، این امر فقط از طریق تست اون قطعات روی مدار موردنظرامکانپذیره و با این وضعیت قطعات در بازار ما،بنده غیر از این راه بهتری سراغ ندارم.

شنبه 5 دی1394 - 7:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سپاس از پویای عزیز .باید عرض کنم که پویاجان با دستگاهی که ساخته برای بنده.و ۱۰ ماه هست که دارم باهاش کار میکنم واقعا عالیه
البته تا اونجا که من خبر دارم توو پیدا کردن قطعات خیلی با حوصله وقت میزارن.

یکشنبه 6 دی1394 - 5:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رضایی فر نوشته است:
سپاس از پویای عزیز .باید عرض کنم که پویاجان با دستگاهی که ساخته برای بنده.و ۱۰ ماه هست که دارم باهاش کار میکنم واقعا عالیه

خواهش میکنم جناب رضایی فر
شما به بنده لطف دارید.

یکشنبه 6 دی1394 - 10:57pm
مدیر سایت
مدیر سایت

pouya83 نوشته است:
رضایی فر نوشته است:

خواهش میکنم جناب رضایی فر
شما به بنده لطف دارید.

تو نیکی کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 7 دی1394 - 11:46am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Reza.t و 98 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure