انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 6:39pm

پاسخ به موضوع  [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 24  بعدی
 قطعات اصل فلزیاب فلز جو 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

اقای زورت با اتوبوس میری خارج مایه دار خارج رفته من از محلمون تا به حال بیرون نرفتم خوشا به حالت ای روستایی در شهر ما نیست . از این اتوبوس. یا پیقمبر 5 میلیون واسه دستگاه ترک خوردم مرد نیستی از دستگاه 5 میلیونت که به این ملت بد بخت میندازی فیلم نگیری مثل همین تستی حمید گفته منم این کارو میکنم بچه ها ببینید دستگاه 5 تومنی این یا 10 برابر کمترمن از فلز جو فیلم بگیر منم میزارم ببینم چقدر فرقشه حتمی تا مرکز زمین عمق میگیره =)) مقاومت 25 هزار تومانی ترکیدم @-)
ولوم صفر درصد .. =)) کجا میخری این قطعاتو از مریخ فیلم یادت نره حثمی دستگاه تو بهتره 5 دقیقه بزار کار کنه با حساسیت 20 تو خونه مثل من فیلم واضحه بزار با گراند خاموش اقایان قضاوت کنید بعد دیدن فیلم باید بهتر باشه یا ابولفضل کلاه بردار منم اقا تو همین قطعات منو نخواستیم مقاومت صفر در صد مقاومت یک دهم درصد خازن اصل 357 اصل در کل مثل عکسای من بازم میگم 10 برابر کمتر از من به بچه ها ندی اگه این کارو نکنی چادر سرت کن به خاطر بچه های ضعیف یعنی همه این قطعات میشه 30 40 تومن مرد نیستی نخری تو تهران مرد حسابی فکر کردی با این حرفات منو خراب شدم منطقی فکر کن بعد بیا حرف مفت بزن الان خیلی ها فلز جو رو ساختن میدونن قیمت قطعات چقدر میشه یه دونه ای سی اورجینال 25 تومنه حتمی با قایق میری یا خوشگلی که فروشنده مقاومت یک دهم درصد 398 هشت هزاریو به تو میده 100 تومن اگه اقا حمید اجازه بدم اقا حمید خواهش میکنم یکی پیدا شده با 30 تا 40 تومان همه قطعات فلز جو رو اورجینال به بچه ها میده اقایانی که به من پول دادن تا واسشون بیارم خواهش میکنم از این اقا تهیه کنید به نفع شماست جان مادرتون این کارو کنید قسم دادم . هرکی به من تا الان پول داده اینجا میگم میرزم تو کارتتون از این اقا بگیرید خیلی به نفع شماست این اقای گورت خیر خواه شماست تو شهرشون حتی انجمن حمایت از بچه های شهرستان زده همین قطعات منو بخر واسه بچه ها بیار غیر این نباشه قطعات فرق کنه اگه واقن میخواستی کنی یه مرد پیدا نشد تا الان همین کارو بکنه حتمی دستگاه 5 میلیونیت فروش زیاد داره وقت نمیکردی ...
بازم میگم فیلم یادت نره شاید بهتر بود مشتری شدیم نیای بگی واسه دستگاه های دیگست این قطعات مریخیت حتمی واسه فلز جو استفاده کردی

من ادمی هستم هرکی حرف مفت بزنه جوابش و میدم چون حقم نیست از اقا حمید و دوستای دیگه معذرت میخوام واسه این گفتارم با هر کی باید مثل خودش حرف بزنی

به امید خدا تا فردا فیلم میزارم

شنبه 4 دی1394 - 12:49am
کاربر فعال
کاربر فعال

یه دونه از این ولم های میلیونیت عکس بگیر شاید مشتری شدیم افراد خاص زیاده

شنبه 4 دی1394 - 1:28am
کاربر فعال
کاربر فعال

حتمی بخونید مهم

اقاین و دوستان نمیدونم من چی کردم که این همه دشمن پیدا شد حتمی خیلی ها به سودشون نیست ......
گفتن از تهران خریدم چند روز دیگه سفارش ها دستم رسید گفتم فاکتورش هم بفرسته تا پوز بعضی ها به قول خودشون دل سوز زده بشه فکر کنم تا 3 روز دیگه برسه دستم پس من از تهران میگیرم به قول چند تا از دوستام هر کاری کنی بیشتر احساس خطر میکنن بعضیا چرا چون خیلی ها به صورت اماده دستگاه فلز جو رو خریدن از اقایان دل سوز و زحمت کش اونم با قیمت چند میلیونی بچه ها خودتون بسازید من هیچ دستگاهی اونم دست ساز میخواد با هر قطعه ای باشه باز هم میلیونی نمیشه و از نظر قدرت و تفکیک حذف اهن به پای فلز جو نمیرسه من این کارو کردم شما نکنید یکی از دوستان تو همین انجمن به نام مهرداد فلز جو رو 700 تومن داده بود اونم میگفت تو جنگل با حساسیت 9 کار میشد کرد یکی دیگه ادعا زده بود 12 رگلاتور رو تقویت کردم فلان کردم فروخته 4 میلیون تومان در کل هیچ کدوم به پای فلز جو نمیرسه خدایش من واسه همه این دستگاه های اشغال خیلی هزینه کردم خودتون بسازید یا بدید یه دوست براتون بسازه عکس دستگاه هایی که خریدم و ساختم میزارم براتون ببینید چقدر هزینه کردم تا یه دستگاه خوب پیدا کنم اونم دست ساز بهترین دست ساز همین فلز جو هست بعد شرکتی من دستگاهای شرکتی زیادی کار کردم فقط از جی پی و لورنز خیر دیدم و یه دستگاه دیگه دارم که بگم چیه درست نیست الان وقتش نیست کبسولاش تموم شده عوض کردم برای اولین بار تو همین انجمن عکسش رو میزارم ??

شنبه 4 دی1394 - 1:51am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: آزربايجان جنوبي
دوست عزيز،جناب محمد لطفا هنگام نوشتن از نقطه و ويرگول و كلمات و افعال مناسب استفاده كنيد تا فرمايشاتتان براي خواننده قابل درك باشد.
بهتر است قبل از ارسال متن را بازبيني كنيد.
متشكرم

شنبه 4 دی1394 - 2:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
با سلام خدمت دوستان عزیز

بنا بر وظیفه بر آن شدم تا یه ویدیوی کوتاه از عملکرد مدار فلزجو که خودم با قطعات تهیه شده از بازار جمهوری تهران مونتاژ کردم را به سمع ونظر دوستان برسونم.
همونطور که در این ویدیو مشاهده میکنین مدار روی فرکانس202 - پهنای پالس160 - دیلی اتومات 22 و دستی صفر- گراند 10 -اسپید8 -انتگرال 44 و حساسیت19 تنظیم شده است.مشخصات لوپ تخت : قطر بیرونی66 سانت (همونطوری که در عکس دیده میشه متر خیاطی کاملا قطر لوپ رو نشون میده) - مقاومت 1 اهم - اندوکتانس420 میکروهانری.
اعداد سه گانه هم در محدوده قابل قبولی نمایش داده میشن .فقط عدد اول بخاطر محل نامناسب تست کمی پایینه در فضای باز بیرون شرایط بهتری حکمفرماست.
محل تست هم که به وضوح در تصویر دیده میشه منزل مسکونی بنده حقیر میباشد که فاصله کف تا سقف 2.70 متر است .سقف ساختمان از تیر آهن ساخته شده و در کف هم تراشه های ریز ودرشت حاصل از جوشکاری اسکلت در اکثر نقاط اون وجود داره. تنها نقطه ای از کف که به اندازه تقریبا 1.5 * 1.5 متر مربع عاری از فلز است همون جاییه که لوپ رو قرار دادم. با فاصله تقریبا" کمتر از دومتر از لوپ بخاری گازی بزرگی وجود داره.
همونطوری که در تصویر دیده میشه بخاطر اینکه سایز لوپ 66 سانت وبرای تست در منزل بسیار نامناسبه و از طرفی تیر آهنهای موجود در سقف ساختمان کاملا در محدوده برد این لوپ قرار دارند و از طرفی بخاطر وجود نویزهای حاصل از وجود لوازم برقی و الکترونیکی در محیط مجبور شدم گراند را روشن کنم و اونو روی مقدار 10 که کندترین حالت تطبیق خودکاره تنظیم کردم . ملاحظه میکنید که روی حساسیت 19 مدار کاملا" ساکته .در نهایت وقتی حساسیت را روی حداکثر مقدار یعنی 20 قرار دادم هر چند ثانیه تک بوقهایی شنیده میشه که در این شرایط کاملا طبیعیه.
بخاطر حجم بالای ویدیو و مشکل آپلود و دانلود نخواستم مدت زمان بیشتری تصویر تهیه کنم و گرنه حتی اگه اونو یک ساعت یا بیشتر هم در همین حالت بذاریم بمونه حتی یه تک بوق هم نمیزنه.
تمامی قطعات بکار رفته در این مدار بصورت حضوری از بازار قطعات خیابان جمهوری تهران و با وسواس هر چه تمام تهیه و در حین مونتاژ قبل از نصب تک تک قطعات روی فیبر تست های لازم انجام شده است.
حالا جناب mohamad20 عزیز مداری که با قطعات خریداری شده از آلمان توسط جنابعالی مونتاژ بشه قطعا" و بی شک باید بازدهی به مراتب بهتر و مطلوبتر از مدار مونتاژ شده توسط بنده حقیر داشته باشه که این امر هم میتونه با یه ویدیو ی کوتاه از طرف جنابعالی تحقق پیدا کنه در نهایت شما هم از تمامی اتهامات مبری میشوید و دوستانی هم که مایل به خرید قطعات از جنابعالی باشند میتونند با خیال راحت این کارو انجام بدهند.

۲۰۱۵۱۲۲۶_۰۰۵۳۳۴.mp4 - 21.4 MB
۲۰۱۵۱۲۲۶_۰۰۵۷۵۶.jpg - 3.1 MB

شنبه 4 دی1394 - 3:17am
مدیر کل
مدیر کل

پویا جان خیلی ممنون از شما. زحمت کشیدین.
مشخصا دستگاه با کیفیتی ساختین و عملکرد واقعا خوبی داره. در واقع عملکردش در مجموع از دستگاهی که بنده ساختم بهتره! اما توجه داشته باشین نوع تستی که شما زحمتش رو کشیدین بیشتر نمایانگر تاثیر نویز هست که بیشتر به کیفیت ساخت کلی دستگاه شامل مونتاژ و جعبه کردن و ساخت لوپ مناسب بستگی داره. این تست به اون شکل نشاندهنده کیفیت قطعات نیست. چون کیفیت قطعات روی نویز پذیری دستگاه تاثیر محسوسی نداره و امیدوارم دوستان به این مطلب دقت کنن. برعکس اگر توجه کنین وقتی شما وارد منو میشین و چند ثانیه در همون حالت هستین و بعد بدون تغییر گزینه ای خارج میشین ؛ درست پس از خروج از منو میتر منفی دارین! در دستگاه بنده هم همینطوره و من از نظر برنامه این موضوع رو خیلی مورد توجه قرار دادم و متوجه شدم مشکل از برنامه نیست! در واقع بنده هم از همون قطعات مشابه شما استفاده کردم و لذا این نکته ای هست که دقیقا به کیفیت و ثبات حرارتی قطعات مدار ربط داره. در واقع وقتی دستگاه در حالت منو قرار میگیره پالسها قطع میشن. لذا مقاومتهای 2 وات و ماسفت و حتی رگولاتور 7812 شروع به خنک شدن میکنن. وقتی از منو خارج و وارد حالت کاوش میشین ؛ داشتن میزانی میتر منفی یا برعکس سنس نشاندهنده پایداری حرارتی این قطعات هست. مطلب فوق و میزان میتر منفی یا سنس در چنین شرایطی به زمان حضور در منو و البته تنظیم فرکانس و پهنای پالس و درجه حساسیت هم بستگی داره که هر چه بیشتر باشن این وضعیت هم بیشتر پیش میاد. هر چند مطلب فوق در حین کاوش مهم نیست ولی اگر بحث پایداری حرارتی چند قطعه مذکور مطرح باشه یکی از راههای بررسی همین هست.

شنبه 5 دی1394 - 3:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
mohamad20 نوشته است:
حتمی بخونید مهم

اقاین و دوستان نمیدونم من چی کردم که این همه دشمن پیدا شد حتمی خیلی ها به سودشون نیست ......
گفتن از تهران خریدم چند روز دیگه سفارش ها دستم رسید گفتم فاکتورش هم بفرسته تا پوز بعضی ها به قول خودشون دل سوز زده بشه فکر کنم تا 3 روز دیگه برسه دستم پس من از تهران میگیرم به قول چند تا از دوستام هر کاری کنی بیشتر احساس خطر میکنن بعضیا چرا چون خیلی ها به صورت اماده دستگاه فلز جو رو خریدن از اقایان دل سوز و زحمت کش اونم با قیمت چند میلیونی بچه ها خودتون بسازید من هیچ دستگاهی اونم دست ساز میخواد با هر قطعه ای باشه باز هم میلیونی نمیشه و از نظر قدرت و تفکیک حذف اهن به پای فلز جو نمیرسه من این کارو کردم شما نکنید یکی از دوستان تو همین انجمن به نام مهرداد فلز جو رو 700 تومن داده بود اونم میگفت تو جنگل با حساسیت 9 کار میشد کرد یکی دیگه ادعا زده بود 12 رگلاتور رو تقویت کردم فلان کردم فروخته 4 میلیون تومان در کل هیچ کدوم به پای فلز جو نمیرسه خدایش من واسه همه این دستگاه های اشغال خیلی هزینه کردم خودتون بسازید یا بدید یه دوست براتون بسازه عکس دستگاه هایی که خریدم و ساختم میزارم براتون ببینید چقدر هزینه کردم تا یه دستگاه خوب پیدا کنم اونم دست ساز بهترین دست ساز همین فلز جو هست بعد شرکتی من دستگاهای شرکتی زیادی کار کردم فقط از جی پی و لورنز خیر دیدم و یه دستگاه دیگه دارم که بگم چیه درست نیست الان وقتش نیست کبسولاش تموم شده عوض کردم برای اولین بار تو همین انجمن عکسش رو میزارم ??

داداش از کی جنس میخری ؟؟؟؟؟؟؟ ساقیت کیه ؟؟؟؟
کپسولش تموم شده ؟؟؟؟؟؟؟
از لورنز و جی پی خیر دیدی ؟؟؟؟
داداش همون آلمان بری بسه !!!!!!!!
سوادتم که کلاس اکابریه !!!!
یا اکثر امامزاده ها بجز بیژن !!!!

داداش چند تا از کاربرا از دست حرفات پیاده دارن میرن سوریه !!!!
اللهم اشفع کل الروانی !!!!

کپسول زالوت تو حلق دروغگوت

قسمت !

شنبه 5 دی1394 - 5:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
خدایا از دست ممد به داعش پناه میبرم
کپسولاش تموم شده !!!!!!!
آلمان دو نفر
لیانشانپو دو نفر
کپسولم پر میکنیم !

قسمت !

شنبه 5 دی1394 - 5:20am
کاربر فعال
کاربر فعال

بیا با اتوبوس با هم بریم المان تو بیشتر تجربه داری بریم ولوم بخریم واسه بچه های خاص معلومه خیلی میسوزیا این حرفی که. زدی بعد خودت قاشق قاش ور دار بخور پس از تهران میخرم روی تو یکی رو کم میکنم این دفعه با شتر بری المان اونم هفته ای 3 دفعه مقاومت بخری 25 تومن پول شتر بانیتم روش حساب کن کلاه بردار

شنبه 5 دی1394 - 5:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

گفتم یه عکس از ولوم 250 تومنی بزار با این حرف ها معلومه کلاه برداری میخوای با این حرف هات طفره بری وقت منو نگیر هر چی بگی جوابتو میدم پس خودتو خسته نکن بگیر بخواب تا تهران راه زیاده با چی میری تهران اونم با اتوبوس میری :D :D

آخرین بار توسط mohamad20 در شنبه 5 دی1394 - 6:18am ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

شنبه 5 دی1394 - 5:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , zagalo16 و 183 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure