انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 9:44pm

پاسخ به موضوع  [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 24  بعدی
 قطعات اصل فلزیاب فلز جو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
mohamad20 نوشته است:
ممنون از نظرت اقا حمید حتمی این کار رو میکنم خودتون میدونید که داخل خونه نویز زیاده با این حال خوب کار میکنه چون خودم با قطعات معمولی ساختم از دو تاش فیلم میزارم تا بچه ها ببینن فرق بین قطعه خوب و معمولی چیه زمن تا اسمون فرقشه پیشنهاد خوبیه
متشکرم

های هیتلر
ایشتن باخ پیشتن ماخ !!!!
من تو خونه با لوپ 60 با فلزجو کار کردم دوتا یخچالم هست کلی لامپ کم مصرف
بیخیال
آلمان دو نفر
آلمان دونفر

داداش چند نفر از فلزجو رو قاپ زدی
حق داری
بابک زنجانی خورد
خاوری خورد
.............
چرا تو زالو نشی
گمرکم اضافه کردی آخریا

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

قسمت !

جمعه 4 دی1394 - 4:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم رفتم سانفرانسیسکو !!!!
مومنت مومنت آقا !

کار کاره انگلیساس !!!!!!
اینا توطعه گرن !!!!
از بلاد کفر ( مثلا آلمان ) قطعات میارن !!!!
دوستان
خوبه کمی دقت کنید !
قطعات اغای ایشتن پاخ تماما تو دستامه !!!!
البته دوستان این یک صدمشه
از تمام قطعات فروشگاه ایشان من دارم !!!
که چهار 555 نظامی سرامیکیش از 555 هزاریم آشغالتر بود
و خود به خود یکی پس از دیگری پر کشید
709 ایشان رو تی ال برد افسانه ای 50 سانتی داره
خدا ازت نگزره
پتانسیومتر نظامی داده که خلاص و آشغال بود
قیمتاش نجومی و ....
اگر خواستید عکس بازم از سایر جعبه هام میگیرم
حاضرم یک دوم قیمت بدون پول پست و گمرکات و...بفرستم
اما به درد نمیخوره
در ضمن من از کشور... دوتا چمدان پر سوغات و نسکافه و سیگار و ......تا صابون و شامپو ....بخدا یک ریال گمرکی ندادیم
فقط پول ویزا و ورودی و خروجی
حتی چمدانها رو مهرآباد باز نکرد بخدا
فقط از زیر اشعه رد شد
همین

قسمت !

جمعه 4 دی1394 - 4:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خداقوت.

دوستان تمام این قطعات در بازار ما نیز موجودن...!
جوینده یابنده است!

مانند؛
خازنهای تانتالیوم و حتی تمام مدلهای فلزیش که مشاهده کرده بودید, در بازار جمهوری هست....

البته استاد حمید عزیز توضیحاتی دادند و حتی در فایل راهنما در مورد قطعات حساس... کاملا اشاره کرده اند.

مثلا,خازن 2/2 میکرو,نوع mkt کوچکترش مناسبه,که مارک ویما که آلمانیه,حدودا بقیمت سه تا چهار هزار تومان هست.که در تلرانس های مختلفی موجودن.
و هرچه ولتاژ بالاتر و سایز نیز بزرگتر,که قیمتش بالاتره,که در این مدار مناسب نیستن!
وو

دوستان ,تمام بخش ها باید بدرستی مونتاژ بشن...!تا نتیجه ی حاصله ایده آل باشه.

مثلا لوپ وو.

جمعه 4 دی1394 - 12:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

rot نوشته است:
اما داستان چیه
ایشان قطعات نظامی خوب هم داره
اما از ده تا 8 تا تقلبیه
دوستان این اغا خودش تحصیل کرده و تو نیروهواییه
و قطعات تاریخ گزشته و رد صلاحیت شده رو مزایده ای میخره
و گاسبیش هم عالیه
باباش یه قیمت منصفانه میده
اما خودش تا ته که جا داره ....
بعدشم یه سی دی جایزه هم میده
نکن بابا نکن
میدونم این پیشنهادو یه نادان عضو فلزجو داده بهت
آلمانتم دیدیم

دمت گرم داداش که همه چی رو روشن کردی...
عزیز من نکن این کارا رو بخدا خوبیت نداره شاید پیش خودت احساس غرور و بزرگی بهت دس بده که کلاه گزاشتی سر یه بدبختی ولی مطمعن باش از جایی دیگه سرت میاد که خودت نفهمی از ما گفتن ;)

جمعه 4 دی1394 - 12:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اقای روت ماشالا قطعه فروشی تو که این کاره ای چرا خودت واسه بچه ها این کارو نکردی بعد قیمت کل قطعات فلز جو از نوع خوب چقدر تموم میشه ? بعد اقای جوینده هاکل برفیر به فرض همه قطعات اورجینال گیرشون اومد خودم من شاید 20 تا 30 مدل مختلف فلزی گرفتم اورجینال نبوده بچه های که تهران هستید چقدر هزینه کردین بعد یکی ادرس میده فلان مغازه اصل داره خیلی ها گرفتن دیدن این جور نبود چرا ? چون تموم کرده مدل اصلی داره منظورم فقط ایسی هست چون اون مدل رو تموم کرده خودم از همون مغازه خرید کردم مثل پایا و اینجور نبوده کار نکرده و خیلی ها تو شهرستانن اگه بخوان برن تا تهران اندازه قیمت چند برابر قطعات هزینه کردن و تازه 60 درصد بچه ها قطعات خوب گیرشون نمیاد بازم میگم شمای که ادعا میزنید خودتون این کار رو بکنید چرا نمیکنی چون سودش کمه بری خودتو پاره کنی گیر بیاری که کلش نیست بعد بیاری تو بسته بزاری بعد به هر شهرستان پست کنی اره من اشتباه کردم خیلی از دوستام گفتن این کارو نکن خیلی ها هم گفتن بکن بیشتر مردم ایران نمک نشناسند یکی نیست یه کم به اون عقل مبارک فشار بیاره که میخوام کل قطعات رو بخرم اینترنتی که قطعات خوب پیدا نمیشه کمه پس برم تهران یا علی سندن ممد میره تهران خدا تومن هزینه میکنه و میره پیش فروشنده های مهترم مگه فلان قطعه رو میخوام اصله میگه اره عالیه میگیری همشو بعد دوباره هزینه میکنه کرایه راه و هرچی میاد دستگاه درست میکنه با خوشحالی روشن میکنه مثل خودم میبینه دستگاه داره بندری میزنه .. اون وقت میگه اقا حمید عداد 3 گانه کمه چرا بردم کمه چرا این ورش کجه چرا ... این بخاطر قطعات اشقاله الان میگم هر کی دوست داشت بره بخره قطعات اصل مثل پشگله ریختن بجوید و بخواهید شما میتوان جوینده یابندست تو میتونی تو میتونی حتی با 10 هزار تومان همه را بخری تو میتونی اسری از خشتوم مخودم

جمعه 4 دی1394 - 2:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

الان مثلا که چی برید تهران بخرید خیلی ها با عقل فکر نمیکنن مثلا یکی تو همین انجمن بچه دامغان هست میگفت تا تهران رفتم هزینه رفت برگشت تا تهران و غیره 200 تومن شد قطعات رو گرفتم اوردم دیدم ای سی خوب کار نمیکرد الان دوباره برم معلوم نیست جنس خوب گیر بیارم یا نه و دوباره هزینه کنم من واسش فرستادم میگفت هر کی عقل داشته باشه این کار رو میکنه کسانی هم به جای تشکر از من میان سنگ اندازی این هم بگو چقدر هزینه داره تازه اگه جنس خوب گیر بیاد از ظاهر نمیشه باید رو مدار تست بشه و چقدر واسه شما شهرستانیها مثل من هزینه راه داره چقدر از وقت باید زد

پس هرکی دوست داشت این کار رو بکنه

جمعه 4 دی1394 - 2:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اقای محمد با یک تست همه چی روشن میشه ،و بعدش هر کی از قطعات ناراضی بود ،اونم با تهیه فیلم همینجا ازتون شکایت میکنه ،
الکی پست نزارید ،اینطوری بازاریابی نمیکنن ،

یا الله

جمعه 4 دی1394 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad20 نوشته است:
الان مثلا که چی برید تهران بخرید خیلی ها با عقل فکر نمیکنن مثلا یکی تو همین انجمن بچه دامغان هست میگفت تا تهران رفتم هزینه رفت برگشت تا تهران و غیره 200 تومن شد قطعات رو گرفتم اوردم دیدم ای سی خوب کار نمیکرد الان دوباره برم معلوم نیست جنس خوب گیر بیارم یا نه و دوباره هزینه کنم من واسش فرستادم میگفت هر کی عقل داشته باشه این کار رو میکنه کسانی هم به جای تشکر از من میان سنگ اندازی این هم بگو چقدر هزینه داره تازه اگه جنس خوب گیر بیاد از ظاهر نمیشه باید رو مدار تست بشه و چقدر واسه شما شهرستانیها مثل من هزینه راه داره چقدر از وقت باید زد

پس هرکی دوست داشت این کار رو بکنه

دوست عزیز ما یه فیلم خواستیم این همه آسمون ریسمون بافتن نداره فیلم بذار خودتو همه رو خلاص کن جای نوشتن این همه مطلب یه فیلم بذار تموم میشه دیگه

جمعه 4 دی1394 - 5:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باشه دوستان تا فردا فیلم میزارم عجله نکنید

جمعه 4 دی1394 - 6:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب مومنت مومنت !!!
اون آلمانی که تو رفتی .من پارسال ماهی سه بار میرفتم با اتوبوس

اما صداقت گوهری با ارزشه ! که شما نداشتی !
بله من فروشنده هستم !! گرونم میگیرم خیلی گرون ! اما با دویست هزار تومن نمیسازم و پنج میلیون بگیرم !!!!!
هر دستگاه من دو تا سه میلیون هزینه قطعاتشه !!!
ولومای 250 هزار تومانی نظامی صفر درصد خطا
مقاومتای دونه ای 25 هزار و....
و برای افراد خاص میسازم !!!
و صادقانه میگم این هزینه این برد و این دستمزد !
اما هیچ وقت به بچه های فلزجو حتی یه مقاومتم نفروختم !!!
اینجا یک عده بچه های ضعیف جمع شدن و حقش نیست نامردی کنی بری جمهوری قطعه بگیری ده برابر به اسم آلمان بفروشی !

اما اگر مهندس حمید اجازه بدن حاضرم بدون ریالی سود هر سفارشی رو تهیه کنم برا بچه ها !!!
چون من تو ماه دو یا سه بار میرم تهران چه ایرادی داره قطعات بچه ها رو هم بگیرم !!!
مگه کفر میشه !
فردا شبم دارم میرم تهران !
هر کی قطعه خواست .میگیرم
بدون ریالی سود !
نه قطعه هر چی که دوستان بخوان که تو جمهوری باشه
انسانیت که نمرده !
شمام میخوای کاسبی کنی بکن
اما نه با دروغ و مکر و حیله
مثل مرد بگو آقا من قطعات خوب سراغ دارم
سفارش بگیر و سودتم بگیر
حلالت مثل شیر مادر
خود من اولین نفری بودم که سفارش میدادم !
اما بهم بر میخوره ملت رو خر فرض کنی !!
و با توهمات و دوز و کلک و داستان آلمان و ....نرخ رو بالا ببری و گمرک و ....هم بزاری !
اگر ماهی یه بار خارج نریم تو چند سال که یکی دو بار میریم !!!
پس داستان و شرو ور و کلک رو بزار کنار و مردانه و با صداقت بیا جلو .
خدا هم کمکت میکنه
آره داداش !!!!!!
مرد باش

قسمت !

جمعه 4 دی1394 - 9:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Ali bahman , m_fatemi_m , Saeidpor2 و 153 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure