انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 11:52pm

پاسخ به موضوع  [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 24  بعدی
 قطعات اصل فلزیاب فلز جو 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام.مهندس ما منتظر جواب شما هستیم خود ایشون حاضرند قطعات رو برای شما ارسال کنند چون بقول خودشون از کارشون مطمئن هستند.اگه شما تایید بکنین خیلی از شک وشبهه ها بر طرف میشه .ممنون میشیم که جواب واضع بدین

پنج شنبه 3 دی1394 - 7:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

و این هم یادم نبود بگم هر محموله پستی به غیر پست هزینه گمرکی به کشور مبدا رو میگیرن حالا هر چی باشه اگه تعداد بیشتر باشه بیشتر میشه چون تازه امشب داداشم گفت من فکر میکردم فقط پسته بعدش کسانی رو تو همین سایت میشناسم که فلز جو رو از 2 تومان تا 8 تومن هم فروختن یکشی که قربانی شد اقای رضا ..... بود که از یه بابایی به اسم حامد تو این انجمن 5 میلیون پول بابتش داده اونا کلاه بردارن .... ومن خداوکیلی یکی بیاد قیمت بگیره چند در میاد با این همه کار انجام دادن رفتن به پست و گرفتن قطعه ها و اوردن به خونه دونه دونه جدا کردن ت بسته گذاشتن و بعد باز هم به پست رفتن فرستادن به شهر های مختلف چقدر داره من سود این کار رو خیلی خیلی کم حساب کردم تو 20 تا 30 تومن این کار منفعت طلبیه داره با این همه زحمت تا اون قطعه فروش که کارش اینه و چون بایک جا کار میکنه تخفیف قیمتی داره اونم نه از کشور های مثل المان و ژاپن از چین که اورجینالش درجه 2 و قیمتی که دادن خودم تو تهران قبل از این که واسم بفرسته درست کنم چون فکر میکردم عالیه دیگه 357 رو که تقلبی بود 25 هزار پول دادم بابتش حالا خودتون فکر کنید و خیلی هاتون چند تا چند تا میخرید تا توشون یکی درست در بیاد یکی از دوستام که تو همین انجمن هم هست از خازن ها و مقاومت ها چند تا چند تا گرفته بود تا با اهمتر چک کنه کدومش بهتره این یعنی هزینه بیجا و دیگه تصمیم با خدتونه یا علی

پنج شنبه 3 دی1394 - 8:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیز می تونی برای ما 6مقاومت2وات بیاری چقدر میشه

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

پنج شنبه 3 دی1394 - 9:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohamad20 نوشته است:
اقای صالح که اینقدر ادعا داری یکی از بچه ای همین سایت تماس تلفنی با من داشت گفت که تو خودت تو این یک سال چند تا ساختی و هنوز نتونسی واسه خودت دستگاه خوب بسازی تو عکست هم اگه میدونستی قطعه 358 خوب کجاست نمیرفتی چند تا بخری این یعنی هزینه بیجا و در سانی یه فیلم هم تو از دستگاهت بزار اعداد 3 گانت تست تو منزل هم بزار اگه از قطعات خوب استفاده میکردی چند تا نمی ساختی بچه شمال این کارها زشته نکن اگه به فکر بچه هایی تو هم مثل همین روتهییه کن واسه بچه ها 10 برابر کمتر بفرست چون قیمتش کمتره و مفته شاید بتونی کمتر از من گیر بیاری تو میتونی

بله جناب قطعه فروش بنده 6 بار ساختم ولی نه بخاطر اینکه خراب باشه به خاطر اینکه وسواس الکی بخرج دادم! که انوم نه به شما ربطی داره نه بنده ادعایی کردم که فلانه...که حالا بخوام زیر سوال برم. به هر حال بهتر شد الآن طبق گفته خودت ثابت کردی من فروشنده نیستم
خازنهای تانتالی که شما گذاشتی همین خازن های بنده هستش فقط با ولتاژ کاری بالاتر برای همین انذازشون بزرگتره
اون مقاومتی که شما گفتید 5 درصد هست مقاومت 400 اهم 1% هست دقیقا روش 5 تا خط داره که خط پنجم درصد رو نشون میده اون خازن های فلزی هم نمونشو گذاشتم بهش میگن خازن جامد یا خشک
اون مقاومت های سبز رنگ و فلزی که گذاشتی خطای حرارتیشون فجیهه و مال 20 سال پیبشه اون موقع که علم هنوز انقدر پیشرفت نکرده بود اگه دوستان تلویزیون های سیاه سفید قدیمی رو باز کنن حتما داخلش میبینند ضمن اینکه قبلا بچه های انجمن عکسشو تو تاپیک فلز جو گذاشتند
357 فلزی رو هم که دیدید

خوب بگذریم شما میگی قطعه هایی که من گذاشتم چینیه روش که چیزی نوشته نیست ولی باشه من قبول دارم چینیه به هر حال دستگاه من با همین قطعات خئوب کار میکنه.
حالا شما مردشی ثابت کن این قطغات آلمانیه! یا اصلا ثابت کن این قطغات از آلمان رسیده دستت این که کاری نداره

بنده به طور اتفاقی این تاپیک رو دیدم وظیفه دونستم اطلاع رسانی کنم. حالا دیگه حرفی ندارم شما سر هر کی تونستی کلاه بزار به منم ربطی نداره من حتی پستهایی که خطاب به بنده نوشتی نصفشونم نخوندم چون خوندن چرت و پرت هاتون از وقت و حوصله من خارجه دیگه هم با شما حرفی ندارم هرچه خواست دل تنگت پشت سرم بگو زمان همه چیز رو ثابت میکنه :-H

پنج شنبه 3 دی1394 - 9:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

گفتی مقاومت ها خطای حرارتیش فجیهه مثل این دوست داری کل کل کنی من یه فیلم میگیرم از مقاومت ها فندک میگیرم زیرش اگه یک دهم تعقیر کرد تو راست میگی وقتی قطعه رو نمیشناسی گونده گوزی نکن و اون خازن های جامد همه جا هست از نوع معمولیه چی رو میخوای ثابت کنی مثلا بارته اگه بارت بود قطعه شناس بودی ده تا دستگاه درست نمیکردی وسواس بابا به طور اتفاقی تو چرا میسوزی چی کاره حسنی نتونستی پیدا کنی کم اوردی گفتم برو بخر تحقیق کردی دیدی تو ایرا ن نیست واسه این که روی تو رو کم کنم یه فیلم از پایداری حرارتی به قول تو 20 سال پیش میگیرم پسر جان اون وقت با خاک انداز جم کن از این به بعد هم وقت منو نگیر من مثل تو بیکارنیستم دوستان منتظر فیلم مقاومت باشد تا ببینید پایداریشو همه قطعات تو بجز 357 خازن قلابیه میگی نه از حمید بپرس اون خازن های جامد دکتر همه جا هست مدل تجاریه تو افتابه دیجیتالم پیدا میشه

آخرین بار توسط mohamad20 در پنج شنبه 3 دی1394 - 11:01pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 3 دی1394 - 10:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستانی که میخوان دستگاه فلز جو رو بسازن نیازی نیست ده تا دستگاه جم کنید با قطعات اشگال پول چند تا دستگاهو خرج کنن مثل بعضی ها تا یکیش خوب از اب در بیاد یکی با قطعات خوب بسازید بهتر و عالی از اب در میاد از من هم نشد از هر جا شد تهیه کنید اون وقت میفهمید من چی میگم

پنج شنبه 3 دی1394 - 10:59pm
مدیر کل
مدیر کل

mohamad20 نوشته است:
سلام اقا حمید شما استاد الکترونیک هستی خدایش و وژدانی این قطعاتی که من گذاشتم ایسی . خازن.خازن تانتال .مقاوت یک دهم .و غیره اصله یعنی اورجیناله اخه بعضی ها گفتن هیچ کدوم جنس خوب نیست ممنون میشم جواب بدین و بهث سر این نیست این قطعه لازمه اون یکی نه .

خواهش میکنم. نه بنده چنین ادعایی ندارم و البته استادی الکترونیک هم الزاما ربطی به کارشناسی کیفیت قطعات نداره! این چیزها رو شاید کسانی که مدتها در بازار الکترونیک بودن و فروشنده هستن بهتر از ما تشخیص بدن. اما اینکه ما بتونیم تست کنیم چطور جواب میده بله براحتی میتونیم! در هر صورت بنده در موضوع خرید و فروش دخالتی نمیکنم.
در خصوص کیفیت قطعات شما بعضیاش بنظر من خاص هست و میتونه خوب باشه. ولی مثلا اون تانتال ها زیاد فرقی با جنسهای خودمون نداره و ظاهرشون هم مشخصه. در ضمن خازن 2.2 میکرو باید MKT کوچک باشه. اگر میخواین براش جنس خوب استفاده کنین درستش همینه. وگرنه تانتال رو بدلیل رایج بودنش در بازار ذکر کردم و اصلا در حد MKT نیست. نوع ام کا تی 2.2 میکرو هم هر چند در بازار کمیابه ولی بالاخره گیر میاد!
در مورد مقاومتهای 2 وات هم میتونین یک تست ساده توام با فیلم انجام بدین و فندک رو با فاصله چند سانت زیر مقاومت بگیرین و در حین گرم شدن مقاومت به اهم متر در رنج 2000 اهم متصل باشه تا ببینیم با گرم شدنش چقدر تغییر مقدار میده. پس راه تستش سادست. حالا طلا توش باشه یا کربن یا هر چی برای ما فرق نمیکنه! کیفیتی که اینجا ما بهش نیاز داریم به همین سادگی قابل تست و بررسی هست.
سایر قطعات نظیر 357 براحتی قابل تست نیستن ولی اگر خودتون مدار رو ساخته باشین میزان ثبات حرارتی که از لحظه شروع تا گرم شدن دستگاه تغییر میکنه براحتی با روشی که جناب محک توضیح دادن قابل بررسی هست. پیشنهاد میکنم اگر واقعا به حقانیت خودتون و کیفیت قطعاتتون شکی ندارین بجای این همه پست های پی در پی و چالش بر انگیز زحمت بکشین این تستها رو بصورت فیلمهای کوتاه در اختیار دوستان قرار بدین. بعد دیگه تصمیم با خودشون هست.

جمعه 3 دی1394 - 1:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون از نظرت اقا حمید حتمی این کار رو میکنم خودتون میدونید که داخل خونه نویز زیاده با این حال خوب کار میکنه چون خودم با قطعات معمولی ساختم از دو تاش فیلم میزارم تا بچه ها ببینن فرق بین قطعه خوب و معمولی چیه زمن تا اسمون فرقشه پیشنهاد خوبیه
متشکرم

جمعه 3 دی1394 - 2:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
آقا محمد من روانی قطعات نظامیم
و حتی به قطعات سفارشی هواوفضا هم دست پیدا کردم
که حتی قائم اعتراف کرد این نوع مقاومت بحدی نایاب و گرانه که ارزش خرید شخصی نداره
من بیش از دویست و پنجاه اپ آمپ نظامی دارم
و حتی بو بکشم میفهمم چه خبره
اما آلمان شما کجاست
جاییه که این آشغالها رو با قیمت نجومی به من و دوستام انداخته
خ جمهوری پاساز ...
فرآ...الکترونیک !
جمع کن کاسه کوزتو
که من داره حالم بد میشه
ملتو خر گیر آوردی ؟
مردک این قطعات تماما قطعات ته انباری و مشگل داره نیروی هواییه
که اون مردک خودش دستش بنده و به گفته خودش قطعات سی چهل سال قبله
خلاصه جمع نکنی تمام فاکتورای تو بی ...رو میزارم تو سایت و میام اتحادیه دمارتو در میارم

بزن به چاک محبت

دوستان تمام این آشغالاشو من دارم
مقاومت 5 درصد خطا رو که سی سال قبل شرکت پارس برا تلوزیونای رنگیش میاورد بع اسم نظامی فروخته

این مردک کلاه برداره
از ما گفتن

قسمت !

جمعه 4 دی1394 - 4:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
اما داستان چیه
ایشان قطعات نظامی خوب هم داره
اما از ده تا 8 تا تقلبیه
دوستان این اغا خودش تحصیل کرده و تو نیروهواییه
و قطعات تاریخ گزشته و رد صلاحیت شده رو مزایده ای میخره
و گاسبیش هم عالیه
باباش یه قیمت منصفانه میده
اما خودش تا ته که جا داره ....
بعدشم یه سی دی جایزه هم میده
نکن بابا نکن
میدونم این پیشنهادو یه نادان عضو فلزجو داده بهت
آلمانتم دیدیم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

قسمت !

جمعه 4 دی1394 - 4:21am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Resa , saeed19955 و 173 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure