انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 4:59pm

پاسخ به موضوع  [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 24  بعدی
 قطعات اصل فلزیاب فلز جو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز شما میتونی تمام گفته هاتو با یه فیلم 5 دقیقه ای ثابت کنی که هیچ حرفی نمونه دیگه دوربینو روشن میکنی شروع میکنی به گرفتن جوری که نمایشگر دستگاه و نوشته هاش معلوم باشه دستگاه رو روشن میکنی و میذاری بالا بیاد حسایت رو روی 19 میذاری میری توی منو گراند رو خاموش میکنی و خارج میشی یه قطعه ی فلزی به لوپ نزدیک میکنی که سنس داشته باشه و فلزو برمیداری در همین حالت که دستگاه اماده ی سنس هست حدود 5 دقیقه فیلم میگیری بدون دست زدن به مدار بعد میری تو منو و با جهت پایین یکی یکی اپشنها و رقمشونو نشون میدی اگه دستگاهت تو این حدود5 دقیقه بالانسش بهم نخورد مطمئن باش همه از شما درخواست خرید خواهند کرد

پنج شنبه 3 دی1394 - 1:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
داداش کسی منکر کار خداپسندانه شما نیست. اینو هم میدونیم که هرکسی بخواد یه کاری برای دیگران انجام بده صد درصد هزینه شو باید بگیره ،نوش جونش.البته مهندس حمید از این قاعده مستثنی هستن.
اما اگه میخوای این لطف رو در حق کاربرای این انجمن بکنی و براشون قطعه از آلمان تهیه کنی، قبلش لطف کن بصورت شفاف ریز قیمت تک تک قطعات فلزجو رو طبق لیست قطعات اون که در فایل راهنما موجوده را از اون فروشگاهی که خرید میکنید بصورت فاکتور اون فروشگاه اینجا قرار بدید،چون من از اروپا خرید کردم حتی اگه از یه فروشگاه کوچک هم خرید کنید بهتون فاکتور با مهر اون فروشگاه میدن بعد هم هزینه های پست و حق الزحمه خودتون رو اعلام کنید .تازه قبل از خرید میتونید ازشون درخواست پیش فاکتور یا پرو فورما بکنید و اونا با کمال میل این کار را انجام میدن.مطمئنا" اکثر کاربران از جمله خود من با کمال میل ازتون تقاضا میکنیم تا برامون خرید کنید

پنج شنبه 3 دی1394 - 1:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: آزربايجان جنوبي
mohamad20 نوشته است:
بعد تو این زمونه اول خودمو میگم ننه به بابا مجانی ..... اونوقت من از المان داداشم از شهر خودش تا مونیخ بره بنزین 4000تومنی مصرف کنه بیار تا پست بینون ملل بفرسته اقا ناموسن یکی که اقوامش تو المان زندگی میکنه بپرسه اونم فقط تلفنی از فروشنده ها بپرسه چقدر میشه من واسه هر نفر 20 تومن هزینه میگیرم اونم فکر نکنم چیزی باشه بعد که پرسید اداره پست ایران قیمت اونجا بگیره چقدر میشه غیر این بود من واسه همه مجانی میفرستم

دوست عزيز بينون مللي :D قيمت بنزين در آلمان خيلي بيشتر از رقميست كه فرموديد!
لطفا به درخواست دوستان احترام بگذاريد و جهت شفاف سازي فيلم و عكس به درد بخور تهيه كنيد تا هم كاربران به قطعات اصل برسند هم شما به نان و نوايي برسيد.

پنج شنبه 3 دی1394 - 2:06pm
مدیر کل
مدیر کل

بنده به نوبه خودم در جریان دقیق این مسائل مربوط به تهیه قطعات و خرید و فروش و قیمت وارد کردن از خارج و ... نیستم و چون هنوز تجربه مشخصی در این مورد وجود نداره نظری نمیدم. مسئولیت بعهده خود دوستان هست. ضمن اینکه تستی که جناب محک فرمودن تست خوب و درستی هست.
اما در خصوص قطعاتی که در این مدار استفاده شده توجه داشته باشین فقط و فقط قطعاتی که در راهنما بطور مشخص قید شده که باید با کیفیت یا خطای کم باشن اهمیت داره! بهیچ وجه نیازی نیست همه مقاومتها و خازنها از نوع آنچنانی باشه که قیمت هم افزایش پیدا کنه. لذا مقاومتهای 390 اهم 2 وات که توضیح کاملش در راهنما ذکر شده و همینطور ایسی LF157 در صدر این لیست قرار میگیرن و سایر قطعات بترتیب از اهمیت کمتری برخوردار هستن. کیفیت مقاومتهایی هم که در راهنما بهشون اشاره ای نشده اصلا تاثیری در کار دستگاه نداره و در حد 1 درصد رایج در بازار کاملا کفایت میکنه. همینطور خازنهای الکترولیت که فقط کافیه خراب نباشن! توصیه میکنم دوستان قبل از هر تصمیمی به لیست قطعات و توضیح در مورد قطعات با دقت زیادی توجه کنن. مطمئن باشین نکته مهمی در این زمینه نبوده که از قلم بیفته.
در عین حال بنظر بنده وقتی پای خرید از خارج مطرح باشه باید قطعاتی تهیه بشه که اینجا گیر نمیاد. وگرنه حتی انواع خازن تانتالیوم که بنده در بازار دیدم کیفیتهای خوبی داشته. بحث بکار رفتن نقره و طلا و این چیزها هم اصلا مطرح نیست!

پنج شنبه 3 دی1394 - 2:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من دنبال نان نواش نیستم عشق این کار و درست کردن فلزیاب رو دارم و فیلم از دستگاه میزارم اونم تو خونه که پر نویزه من فقط میخوام کار بچه ها راه بیفته خودم کارگاه دارم با 7 تا کارگر میگید نه یکی از بچه های انجمن بیاد ببینه در کل دوستان شما که قطعه اشغال چینی میخرید از فروشنده فیلم میخوای . هر کی تونست تشخیص بده ویا نتونست عکس ها ببره پیش یه فروشنده قطعه ببینه اوجیناله یا نه هر کی دوست داشت سفارش بده هرکی نداشت خودش به پاهای مبارک زحمت بده بره بخره ببینه چقد در میاد حالا من بگم به دادشم بگم فاکتور بفرسته عکس بگیرم حالا هر چی من این قطعاتو کلشو 100 تومن خرید هر کی رفت قیمت اونم تو ایران گرفت به بینه چند میدن اگه ارزون تر شود بخره من چاقو دم گردن کسی نداشتم الان یه مثال کوچیک میزنم اگه کسی بخواد فقط خازن اونم از نوع تایوانیش و ژاپنی و هر خازن درچه یک بگیره بسته 100 تاییه میفروشن نه چند تا برید بپرسید در سانی بحث کل کل ندارم عصابشم ندارم هر کی یه سازی بزنه من برقصم اقا این قطعاتو دارم هر کی فکر میکنه خوب نیست نخره
موفق باشد

پنج شنبه 3 دی1394 - 2:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اقای صالح که اینقدر ادعا داری یکی از بچه ای همین سایت تماس تلفنی با من داشت گفت که تو خودت تو این یک سال چند تا ساختی و هنوز نتونسی واسه خودت دستگاه خوب بسازی تو عکست هم اگه میدونستی قطعه 358 خوب کجاست نمیرفتی چند تا بخری این یعنی هزینه بیجا و در سانی یه فیلم هم تو از دستگاهت بزار اعداد 3 گانت تست تو منزل هم بزار اگه از قطعات خوب استفاده میکردی چند تا نمی ساختی بچه شمال این کارها زشته نکن اگه به فکر بچه هایی تو هم مثل همین روتهییه کن واسه بچه ها 10 برابر کمتر بفرست چون قیمتش کمتره و مفته شاید بتونی کمتر از من گیر بیاری تو میتونی

آخرین بار توسط mohamad20 در پنج شنبه 3 دی1394 - 4:51pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 3 دی1394 - 4:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بچه ها بعصی از دوستان سفارش چند قطعه دیگرو دادن ای سی های کم یاب نظامی هر کی خواست مثل lm 555 و lf 398 lm358ka3130..lf298.4013.4011.lm709h.lcd.بعصی هاشون تو ایران هست بعضی نه همشون فلزی اند

پنج شنبه 3 دی1394 - 4:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال

و کسانی که بیکارن و خود نشون ده عرض کنم سنگ جلوی پا ندازن این طور باشه فقط همین کسانی که سفارش دادن بهشون میدم و دیگه این کار رو نمیکنم چون عصابشو ندارم سر کله علکی بزنم و تر خشک با هم میسوزه خواهشن من نشدم یکی دیگه هر کی میتون بهتر ازین و قیمت کمتر از این تهییه کننه واسه بچه های شهرستانی بفرسته هم یه پول کوچیکی در اوردن و هم ثواب داره وسلام

پنج شنبه 3 دی1394 - 4:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بچه ها و کسانی تردید دارن اقا حمید رو قبول دارید یانه من تصمیم گرفتم پک کامل قطعات رو واسه حمید بفرستم تا اقا حمید از همین یکی بسازه اگه قطعات خوب بود و حمید اوکی داد بگیرید چرا ? چون یکی میگه عکس یکی میگه فیلم واسه بعضی دوستان فیلم هم بزارم یکی میگه دوربین تکون خورد لوپ کجه و ....... من عصاب کل کل ندارم و در سانی نصف این بچه هایی که سفارش به من دادن شهرستان جای خود بچه روستا هستند تهییه قطعات خوب سخته و اگه سفارش اینترنتی بدن بیشترش اشغاله و باید برن تهران رفت امدم هزینه میخواد و اون فروشنده قطعه مثل من قیمت نمیده بلاتر از این حرف هاست چون پرسیدم و کسانی که ساختن حداقل با قطعات بازار ایران 200 تا 300 هزینه میشه

موفق باشید

پنج شنبه 3 دی1394 - 5:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقا حمید شما استاد الکترونیک هستی خدایش و وژدانی این قطعاتی که من گذاشتم ایسی . خازن.خازن تانتال .مقاوت یک دهم .و غیره اصله یعنی اورجیناله اخه بعضی ها گفتن هیچ کدوم جنس خوب نیست ممنون میشم جواب بدین و بهث سر این نیست این قطعه لازمه اون یکی نه .

پنج شنبه 3 دی1394 - 7:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 101 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure