انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 6:24pm

پاسخ به موضوع  [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24  بعدی
 قطعات اصل فلزیاب فلز جو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohamad20 نوشته است:
CCcall نوشته است:
mhak نوشته است:
دوست عزیز تفره رفتن نداره مهندس حمید قیمت اون 10 قطعه رو خواستن خواهشا واضح و به ریال قیمت رو بیان بفرمایید.الان نگین فاکتور و نمیدونم قیمت ترخیص و قیمت بنزین المان و این چیزا صاف و پوست کنده اون 10 قلم چند میشه بدون هزینه ی ارسال به شهرستان؟

درود

من به دلیل اینکه سواد و علم این کار را ندارم اکثر اوقات فقط نظاره گر هستم و تنها میتوانم پستها و نظرات دوستان و سروران گرام را بخوانم و بنابراین از اظهارنظر بی مورد خودداری میکنم و ترجیح میدهم که سکوت کنم و استفاده کنم .ولیکن در تایید نظر آقای محک میخواهم جسارت کنم و از آقای محمد 20 این پرسش را بکنم که چرا وقتی دوستان از شما درباره مدارتان سوال و یا مکررا درخواستی مانند گرفتن و گذاشتن عکس از مداری که در آن از قطعات آلمانی استفاده کردید و یا عکس بدون شیلد از همان لوپ 50 سانتی که روی آن را با ورق آلمینیوم شیلد کرده اید و در فیلمتان نشان دادید و یا همین درخواست آخر آقای kdj در مورد نشان دادن عددهای دباگ که قبلا هم همین را کسان دیگری بارها از شما خواستند چرا طفره میروید و فقط تست های تان را هر طور که خودتان عشقتان میکشد فیلم میکنید.یعنی گذاشتن چندتا عکس از داخل همان مدار که فیلم آن را میگیرید و نشان میدهید و یا باز کردن آلمینیوم های دور آن لوپ و عکس گرفتن از آن لوپ بدون آلمینیم از گرفتن فیلم و گذاشتن آن در اینجا سختتر است؟با این کار شما همگان را به خود و کارتان بیشتر مشکوک و بی اعتماد میکنید.چون هر درخواستی از شما میشود به آن بی اعتنایی میکنید و فقط چیزی را که خودتان دوست دارید و به نفع تان است فیلم میدهید.
من هم مانند آقای مهندس حمید از شما البته در پیغام خصوصی قبل از پست مهندس خواستم تا فقط قیمت آن تعداد قطعه را که مهندس از از شما کرده بودند به من بگویید اما نمیدانم چرا به من جواب ندادید شاید هم به نفع تان نیست.
ولی من هم مثل دیگران کنجکاو شدم تا عکس مدار و قطعه های آلمانی همان دستگاهی که فیلمش را نشان دادید را با همان لوپ دایره شکل در فیلم که ورق آلمینم را باز کرده باشید و همینطور عددهای سه تایی دباگ هنگام تست را ببینم.

خواهشم این است که این بار دیگر همه اینها را در غالب یک فیلم و چندعدد عکس اینجا بگذارید و چیزی را به عمد و یا سهوا از قلم نیاندازید.

قربان همه شما

باشه دوست عزیز تا شب واستون میزارم گفتم فیلم گویا تره تا عکس چشم عکسم میزارم

لامصب این روزا چقدر طولانی شدن، آدم کلافه میشه، خدایا پس کی شب میشه ما این عکسهارا ببینیم؟!! :D

یکشنبه 20 دی1394 - 2:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohamad20 نوشته است:
مقاومت ها اجزای داخلیشون از طلا و نقرست حتی یک دهم درصد از نقره استفاده میشه و همین حرف رو به اقای مهردا گفتم میگن عکس عکس بزاری میگن تو شو با اره ببرتوشو ببینیم ادم اگه کمی سواد الکترونیک داشته باشه میفهمه که این قطعات اصله مرد نیستی مثل همین مقاومت ها رو بخری عکس نزاری معلومه خیلی اونجات سوخته حتمی فروشنده ای از اون خازن های فلزی بگیر عکس بزار هر وقت این کار رو کردی حرفت درسته در سانی واسه بچه های شهرستان گذاشتم که خیلی هاشون تا تهران بخوان برن حداقل 100 تا 150 خرج راهشون میشه تازه اگه اونم اگه تمامشو اصل گیر بیارن و از هر کدوم باید چند تا بگیرن که یکیش درست باشه یعنی بیشتر از این هزینه و تو این مدت یه مرد پیدا نشد که قطعات اورجینالو تهیه کنه واسه بچه ها بزاره به جای این حرف های مفت تو هم یه کار مثبت کن

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان مهندس حمید گل و آقا مجتبی عزیز و اون دوستان حقه باز شیاد که از آب کره میگیرن. والله من 33 سالم شد از 12 سالگی هم الکترونیک از کیت شروع کردم درست هیچی بلد نیستم ولی انقدرا هم خنگ نیستم. آخه جناب...چه آلمانی چه قطعه ای ملت چی فکر میکنن. همین قطعات با بهترین کیفیت و ارزونترین قیمت خود ایران هستش. کدوم پست خارجه قطعات الکترونیک میفرسته که آلمان بفرسته ایران. همه جوره دارین ملتو تیغ میزنین بسه دیگه دست بردارین خجالت بکشین.

یکشنبه 20 دی1394 - 7:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rot نوشته است:
دوستان عزیز
من آدرس فروشگاه هایی رو میدم که در تهران قطعات نظامی اصل نشنال آمریکایی و تلفنکن آلمان و موتورلا و.. را دارن
اینکه الان من یکساله که تخصصي قطعات نظامی اصل را خرید میکنم را همه شاهد هستید
و دیدید که عکس قطعاتی را گزاشتم که جناب ممد هرگز در طول و عرض زندگی پر بارشان ندیده بودند
و حتی وجود چنین قطعاتی را انکار میکردند
مقاومت نظامی اصل که فقط سفارش هوافضای... است را من با حرارت تست کردم
فندک که نه با شعله مسقیم گاز
و حتی هیتر
تا 300 درجه حرارت حتی یک اهم جابه جا نشد!!!
این مقاومتها یکصدم درصد خطاست
و در شرایط خلا و جو زمین هم کار میکنه
من عکس کارتهای فروشگاه ها رو فردا میزارم

سلام جناب روت @};-
منتظر آدرسها هستیم
ممنون @};-

همه از مرگ میترسند...!
من از زندگیه سمج خودم!!!

دوشنبه 21 دی1394 - 12:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فقط یه چیزیو خدمتتون عرض کنم ،یکی از اساتید ما تو پروژه های نظامی فعالیت دارن ایشون عرض میکردند که :آی سی ها و قطعات نظامی بدلیل تحریم تسلیحاتی ایران با کلی واسطه وارد ایران میشه و کلی دور زدن و سختی ،قیمت یک آی سی نظامی رو که الان یادم نیس چه آی سی بود ،15 یا 20 میلیون تومن عنوان میکردن.حالا نمیدونم اون آی سیا خییییییلی نظامیه یا این قطعاتی که عنوان میشه نظامیه ....
نمیدونم شایدم من اطلاعاتم کمه در این زمینه ولی اینو خوب میدونم که تو مغازه ها نمیشه آی سی نظامی گیر اورد،ولی قطعه جنس خوب چرا.حالا این آقا هم که میگه از آلمان میخره خدا میدونه و بس .
معذرت میخوام @};-

سه شنبه 22 دی1394 - 4:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حد اقل اینو میدونم که یه دونه LF جنس خوب تولید شرکت پدر-مادر دار یه چیزی دور و بر 40 دلار میفته. برای خود بنده یه 2 تایی که تولید American Semiconductors بوده در خود امریکا خرید کردن. حالا کی گذرشون بیفته که مسافری برام بیارن . ببینم نتیجه اون چی میشه.

سه شنبه 22 دی1394 - 7:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان بفرماییند کل قطعات اصلی و مرغوب برای ساخت مدار فلزجو با فیبر لیزری در ایران که قابل دسترس باشه چند در میاد؟
با سپاس

چهارشنبه 23 دی1394 - 8:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
دوستان بنظرتون میشه مقاومت های 390 رو سفارش خارج داده از سایت نیکو شاپ؟

شنبه 26 دی1394 - 8:00pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقای روت
پس این ادرس چی شد

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

دوشنبه 28 دی1394 - 8:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
12341234 نوشته است:
سلام اقای روت
پس این ادرس چی شد

جدی که نمی گین @-)

دوشنبه 28 دی1394 - 1:05pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کسی نبود قیمت کل قطعات اصل وبا کیفیت برای ساخت مدار بده؟

دوشنبه 28 دی1394 - 4:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 101 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure