انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 5:35pm

پاسخ به موضوع  [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24  بعدی
 قطعات اصل فلزیاب فلز جو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad20 نوشته است:
دوستان یه تست واستون میزارم که دیگه حرفی واسه گفتن نباشه با دستگاه خاموش و بعد از روشن کردن دستگاه و لوپ معمولی شبکه بدون فولد شیلد اندازه لوپ 70 در 50 کسانی که گفته بودن لوپ رو شیلد کنی و با هر طرفندی که شده خواستم نویز بگیرم اون لوپ 50 سانتی بود و این یکی 70 در 50 بدون شیلد و از همه مهم تر خاموش بودن دستگاه و بعد از روشن شدن ببیند داخل خونه با اون همه نویز و سایز لوپ بزرگ بدون شیلد و کابل معمولی چه طور کار میکنه با فرکانس 210 پهنای پالس 160 و گراند خاموش بعد از روشن کردن دستگاه ثبات خودش رو همون جور حفظ میکنه.دیگه سیم کابل شبکه رو به صورت 2 تایی پیچیدم تا اهمش 1 بشه و دیلی اتومات 18
http://up44.ir/mv/f8npgtg2

فکر کنم فیلم رو اشتباهی آپلود کردی
در ضمن شما قیمت قطعات رو اعلام کن

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

یکشنبه 13 دی1394 - 11:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhak نوشته است:
دوست عزیز تفره رفتن نداره مهندس حمید قیمت اون 10 قطعه رو خواستن خواهشا واضح و به ریال قیمت رو بیان بفرمایید.الان نگین فاکتور و نمیدونم قیمت ترخیص و قیمت بنزین المان و این چیزا صاف و پوست کنده اون 10 قلم چند میشه بدون هزینه ی ارسال به شهرستان؟

درود

من به دلیل اینکه سواد و علم این کار را ندارم اکثر اوقات فقط نظاره گر هستم و تنها میتوانم پستها و نظرات دوستان و سروران گرام را بخوانم و بنابراین از اظهارنظر بی مورد خودداری میکنم و ترجیح میدهم که سکوت کنم و استفاده کنم .ولیکن در تایید نظر آقای محک میخواهم جسارت کنم و از آقای محمد 20 این پرسش را بکنم که چرا وقتی دوستان از شما درباره مدارتان سوال و یا مکررا درخواستی مانند گرفتن و گذاشتن عکس از مداری که در آن از قطعات آلمانی استفاده کردید و یا عکس بدون شیلد از همان لوپ 50 سانتی که روی آن را با ورق آلمینیوم شیلد کرده اید و در فیلمتان نشان دادید و یا همین درخواست آخر آقای kdj در مورد نشان دادن عددهای دباگ که قبلا هم همین را کسان دیگری بارها از شما خواستند چرا طفره میروید و فقط تست های تان را هر طور که خودتان عشقتان میکشد فیلم میکنید.یعنی گذاشتن چندتا عکس از داخل همان مدار که فیلم آن را میگیرید و نشان میدهید و یا باز کردن آلمینیوم های دور آن لوپ و عکس گرفتن از آن لوپ بدون آلمینیم از گرفتن فیلم و گذاشتن آن در اینجا سختتر است؟با این کار شما همگان را به خود و کارتان بیشتر مشکوک و بی اعتماد میکنید.چون هر درخواستی از شما میشود به آن بی اعتنایی میکنید و فقط چیزی را که خودتان دوست دارید و به نفع تان است فیلم میدهید.
من هم مانند آقای مهندس حمید از شما البته در پیغام خصوصی قبل از پست مهندس خواستم تا فقط قیمت آن تعداد قطعه را که مهندس از از شما کرده بودند به من بگویید اما نمیدانم چرا به من جواب ندادید شاید هم به نفع تان نیست.
ولی من هم مثل دیگران کنجکاو شدم تا عکس مدار و قطعه های آلمانی همان دستگاهی که فیلمش را نشان دادید را با همان لوپ دایره شکل در فیلم که ورق آلمینم را باز کرده باشید و همینطور عددهای سه تایی دباگ هنگام تست را ببینم.

خواهشم این است که این بار دیگر همه اینها را در غالب یک فیلم و چندعدد عکس اینجا بگذارید و چیزی را به عمد و یا سهوا از قلم نیاندازید.

قربان همه شما

یکشنبه 13 دی1394 - 11:37am
کاربر فعال
کاربر فعال

mohamad20 نوشته است:
دوستان یه تست واستون میزارم که دیگه حرفی واسه گفتن نباشه با دستگاه خاموش و بعد از روشن کردن دستگاه و لوپ معمولی شبکه بدون فولد شیلد اندازه لوپ 70 در 50 کسانی که گفته بودن لوپ رو شیلد کنی و با هر طرفندی که شده خواستم نویز بگیرم اون لوپ 50 سانتی بود و این یکی 70 در 50 بدون شیلد و از همه مهم تر خاموش بودن دستگاه و بعد از روشن شدن ببیند داخل خونه با اون همه نویز و سایز لوپ بزرگ بدون شیلد و کابل معمولی چه طور کار میکنه با فرکانس 210 پهنای پالس 160 و گراند خاموش بعد از روشن کردن دستگاه ثبات خودش رو همون جور حفظ میکنه.دیگه سیم کابل شبکه رو به صورت 2 تایی پیچیدم تا اهمش 1 بشه و دیلی اتومات 18
http://up44.ir/mv/f8npgtg2

ببخشید اشتباه شد پائینی رو دانلود کنید
http://vip.opload.ir/vipdl/94/7/Mohamad ... eg-0-0.3gp

یکشنبه 13 دی1394 - 12:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

CCcall نوشته است:
mhak نوشته است:
دوست عزیز تفره رفتن نداره مهندس حمید قیمت اون 10 قطعه رو خواستن خواهشا واضح و به ریال قیمت رو بیان بفرمایید.الان نگین فاکتور و نمیدونم قیمت ترخیص و قیمت بنزین المان و این چیزا صاف و پوست کنده اون 10 قلم چند میشه بدون هزینه ی ارسال به شهرستان؟

درود

من به دلیل اینکه سواد و علم این کار را ندارم اکثر اوقات فقط نظاره گر هستم و تنها میتوانم پستها و نظرات دوستان و سروران گرام را بخوانم و بنابراین از اظهارنظر بی مورد خودداری میکنم و ترجیح میدهم که سکوت کنم و استفاده کنم .ولیکن در تایید نظر آقای محک میخواهم جسارت کنم و از آقای محمد 20 این پرسش را بکنم که چرا وقتی دوستان از شما درباره مدارتان سوال و یا مکررا درخواستی مانند گرفتن و گذاشتن عکس از مداری که در آن از قطعات آلمانی استفاده کردید و یا عکس بدون شیلد از همان لوپ 50 سانتی که روی آن را با ورق آلمینیوم شیلد کرده اید و در فیلمتان نشان دادید و یا همین درخواست آخر آقای kdj در مورد نشان دادن عددهای دباگ که قبلا هم همین را کسان دیگری بارها از شما خواستند چرا طفره میروید و فقط تست های تان را هر طور که خودتان عشقتان میکشد فیلم میکنید.یعنی گذاشتن چندتا عکس از داخل همان مدار که فیلم آن را میگیرید و نشان میدهید و یا باز کردن آلمینیوم های دور آن لوپ و عکس گرفتن از آن لوپ بدون آلمینیم از گرفتن فیلم و گذاشتن آن در اینجا سختتر است؟با این کار شما همگان را به خود و کارتان بیشتر مشکوک و بی اعتماد میکنید.چون هر درخواستی از شما میشود به آن بی اعتنایی میکنید و فقط چیزی را که خودتان دوست دارید و به نفع تان است فیلم میدهید.
من هم مانند آقای مهندس حمید از شما البته در پیغام خصوصی قبل از پست مهندس خواستم تا فقط قیمت آن تعداد قطعه را که مهندس از از شما کرده بودند به من بگویید اما نمیدانم چرا به من جواب ندادید شاید هم به نفع تان نیست.
ولی من هم مثل دیگران کنجکاو شدم تا عکس مدار و قطعه های آلمانی همان دستگاهی که فیلمش را نشان دادید را با همان لوپ دایره شکل در فیلم که ورق آلمینم را باز کرده باشید و همینطور عددهای سه تایی دباگ هنگام تست را ببینم.

خواهشم این است که این بار دیگر همه اینها را در غالب یک فیلم و چندعدد عکس اینجا بگذارید و چیزی را به عمد و یا سهوا از قلم نیاندازید.

قربان همه شما

باشه دوست عزیز تا شب واستون میزارم گفتم فیلم گویا تره تا عکس چشم عکسم میزارم

یکشنبه 13 دی1394 - 12:38pm

سلام
فلزجوی منم وقتی بعد ساعت ها خاموش بوده و در منطقه جدید که تنظیمات مناسب بهش ندادم وقتی تازه روشن میشه بی ثباته!!!!! اما وقتی ۱۰ دقیقه روشن میمونه و قطعات گرم میشه و تنظیمات مورد نظر رو با توجه به محیط بهش میدم دستگاه ساکت میشه!!! و بعد اون میتونم خامووشش کنم و دوربینو روشن کنم و بعد دستگاهو روشن کنم! :D

یکشنبه 13 دی1394 - 7:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
دوستان عزیز
من آدرس فروشگاه هایی رو میدم که در تهران قطعات نظامی اصل نشنال آمریکایی و تلفنکن آلمان و موتورلا و.. را دارن
اینکه الان من یکساله که تخصصي قطعات نظامی اصل را خرید میکنم را همه شاهد هستید
و دیدید که عکس قطعاتی را گزاشتم که جناب ممد هرگز در طول و عرض زندگی پر بارشان ندیده بودند
و حتی وجود چنین قطعاتی را انکار میکردند
مقاومت نظامی اصل که فقط سفارش هوافضای... است را من با حرارت تست کردم
فندک که نه با شعله مسقیم گاز
و حتی هیتر
تا 300 درجه حرارت حتی یک اهم جابه جا نشد!!!
این مقاومتها یکصدم درصد خطاست
و در شرایط خلا و جو زمین هم کار میکنه
من عکس کارتهای فروشگاه ها رو فردا میزارم

قسمت !

دوشنبه 14 دی1394 - 3:32am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
جناب روت عزیز حالا اگه ممکنه شما در صورت تائید قطعاتتون توسط مهندس حمید نشونی فروشگاههای قطعات نظامی رو اعلام کنین تا این مشکل واسه همه حل بشه.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 14 دی1394 - 8:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
این داستان سر دراز دارد
آقا اگه فروشنده ای بسم الله رو کنه دیگه اینقدر بیا وبرو نداره
من اول نفر قیمت؟
منتظرم لطفا در چند خط کوتاه فقط

دوشنبه 14 دی1394 - 11:17pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
mohammadiraj نوشته است:
این داستان سر دراز دارد
آقا اگه فروشنده ای بسم الله رو کنه دیگه اینقدر بیا وبرو نداره
من اول نفر قیمت؟
منتظرم لطفا در چند خط کوتاه فقط

:-? :-?
چی شده ؟
قیمت ونحوه خرید؟

چهارشنبه 16 دی1394 - 12:41pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

rot نوشته است:
دوستان عزیز
من آدرس فروشگاه هایی رو میدم که در تهران قطعات نظامی اصل نشنال آمریکایی و تلفنکن آلمان و موتورلا و.. را دارن
اینکه الان من یکساله که تخصصي قطعات نظامی اصل را خرید میکنم را همه شاهد هستید
و دیدید که عکس قطعاتی را گزاشتم که جناب ممد هرگز در طول و عرض زندگی پر بارشان ندیده بودند
و حتی وجود چنین قطعاتی را انکار میکردند
مقاومت نظامی اصل که فقط سفارش هوافضای... است را من با حرارت تست کردم
فندک که نه با شعله مسقیم گاز
و حتی هیتر
تا 300 درجه حرارت حتی یک اهم جابه جا نشد!!!
این مقاومتها یکصدم درصد خطاست
و در شرایط خلا و جو زمین هم کار میکنه
من عکس کارتهای فروشگاه ها رو فردا میزارم

ایول اون طول و عرض رو خوب اومدی داش :-BD :D

یکشنبه 20 دی1394 - 12:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 86 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure