انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 7 اردیبهشت1403 - 2:26am

پاسخ به موضوع  [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 24  بعدی
 قطعات اصل فلزیاب فلز جو 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

ترانزیستور اصلی بدون پسوند Bs170

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 1 دی1394 - 11:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ای سی ها واسه چند نفر که سفارش دادن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 1 دی1394 - 11:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

این هم عکس ها بقیشو رسید دستم میزارم

سه شنبه 1 دی1394 - 11:14pm

آقا محمد خسته نباشید یه lf357 +bs107+irf840
چقدر قیمتشه؟

سه شنبه 1 دی1394 - 11:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: آزربايجان جنوبي
قيمت lf357h فلزي كه عكسش را گذاشتيد چند است؟
با اين آي سي اعداد سه گانه شما در داخل و خارج منزل چگونه است؟

چهارشنبه 2 دی1394 - 4:54am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز واسه فقط ای سی که از اون ور بیاد نمیسرفه واسه شما و اعداد من تو خونه بیرون زیاد فرق نداره نزدیک 2 تا 3 عدد فرقشه به استانداردش

چهارشنبه 2 دی1394 - 8:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad20 نوشته است:
دوست عزیز واسه فقط ای سی که از اون ور بیاد نمیسرفه واسه شما و اعداد من تو خونه بیرون زیاد فرق نداره نزدیک 2 تا 3 عدد فرقشه به استانداردش

دوست عزیز ست کامل قطعاتی که نظامیشونو شما میارین برای فلزجو چند درمیاد؟

چهارشنبه 2 دی1394 - 9:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان توجه کنن بعضی از دوستان میگن یه دونه فلان چیز چند وغیره چون بنده مغازه دار و یا فروشنده قطعات نیستم که به چندین شرکت و یا عمده فروش خارج از کشور کار کنم و همش از اون ها در هر موقعه سال سفارش بگیرم و اونها بر حساب مشتری مداری به من تخفیف بدن تا واسه مشتری ارزون در بیاد کسانی که سفارش کلی یعنی کل قطعات استفاده شده فلز جو رو میدن به صرفه تره واسشون و این موضوع هم عرض کنم تو بازار قطعات یعنی تهران 98 درصدشون چینی فروشن و قیمت ها فرق داره به طور مثال مقومت چینی یه درصد فرق داره با مقاومت المانی یه درصد و الان خود بنده شاید تا 7 و یا 8 مغازه دنبال مقاومت المانی و یا اورجینال گشتم وقتی به فروشنده میگی هنگ میکنه اقا گشتم نبود نگرد نیست الان در اصل مدل تمام نظامی ای سی 357 میشه 057A بعد میشه مدل تجاریش 157 که نزدیک به نظامیه از طلا ساخته شده تو المان هست و برادر من که پرسیده گفتند مدل های نظامی تمامن از طلا و یا نقره استفاده میشه. تو بازار ایران به هر قطعه ای میگن نظامی و مدل های نظامی تو کشور های جهان سوم نیست مثل همون مقاومت ها که عکس شو گذاشتم تو ایران وجود نداره و فقط مصرفش تو صنایعع دفاع و هوا کاربرد داره تو المان قطعه فروشی هست که تمام نظامی میاره اونجا خریدش واسه عموم ازاده مثل ایران نیست و همشون اصل

چهارشنبه 2 دی1394 - 9:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad20 نوشته است:
دوستان توجه کنن بعضی از دوستان میگن یه دونه فلان چیز چند وغیره چون بنده مغازه دار و یا فروشنده قطعات نیستم که به چندین شرکت و یا عمده فروش خارج از کشور کار کنم و همش از اون ها در هر موقعه سال سفارش بگیرم و اونها بر حساب مشتری مداری به من تخفیف بدن تا واسه مشتری ارزون در بیاد کسانی که سفارش کلی یعنی کل قطعات استفاده شده فلز جو رو میدن به صرفه تره واسشون و این موضوع هم عرض کنم تو بازار قطعات یعنی تهران 98 درصدشون چینی فروشن و قیمت ها فرق داره به طور مثال مقومت چینی یه درصد فرق داره با مقاومت المانی یه درصد و الان خود بنده شاید تا 7 و یا 8 مغازه دنبال مقاومت المانی و یا اورجینال گشتم وقتی به فروشنده میگی هنگ میکنه اقا گشتم نبود نگرد نیست الان در اصل مدل تمام نظامی ای سی 357 میشه 057A بعد میشه مدل تجاریش 157 که نزدیک به نظامیه از طلا ساخته شده تو المان هست و برادر من که پرسیده گفتند مدل های نظامی تمامن از طلا و یا نقره استفاده میشه. تو بازار ایران به هر قطعه ای میگن نظامی و مدل های نظامی تو کشور های جهان سوم نیست مثل همون مقاومت ها که عکس شو گذاشتم تو ایران وجود نداره و فقط مصرفش تو صنایعع دفاع و هوا کاربرد داره تو المان قطعه فروشی هست که تمام نظامی میاره اونجا خریدش واسه عموم ازاده مثل ایران نیست و همشون اصل

با درود
دوست عزیز ممنون از این حرکت شما لپ مطلب که همه می خواهند بدونند پک کامل قطعات فلزجو چند در میاد البته اگه سیم لیتزهم بتوانید سفارش بدین و قیمت بزارین ممنون می شویم.

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

چهارشنبه 2 دی1394 - 10:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

پک کامل قطعات فلزیاب فلز جو از نوع نظامی و هزینه ارسال پستی از المان تا ایران 142 دلار میشه بچه ها بعضی ها پیام دادن که واسه 20 نفر این قیمته توجه کنید تو هزینه خرید قطعه اگه بیشتر شه اره قیمت یه کم کمتر میشه ولی تو پست این جور نیست که پول چند تا قطعه رو بگیرن اونجا بر اساس گرم و وزن کار میشه یعنی 20 تا سفارشم باشه تو المان وزنشو حساب میکنند میفرستند و اونجا قیمتاش با ایران فرق داره یعنی بهتره اگه از ایران بخوای چیزی بفرستی المان نزدیک 2 برابر میشه و قطعات نظامی از نظر ثبات و پایداری و درصد دقیق همون قطعه دقیق دقیقه

چهارشنبه 2 دی1394 - 1:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , mnbvcxzaqwsx و 152 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure