انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 7:02am

پاسخ به موضوع  [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24  بعدی
 قطعات اصل فلزیاب فلز جو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز تفره رفتن نداره مهندس حمید قیمت اون 10 قطعه رو خواستن خواهشا واضح و به ریال قیمت رو بیان بفرمایید.الان نگین فاکتور و نمیدونم قیمت ترخیص و قیمت بنزین المان و این چیزا صاف و پوست کنده اون 10 قلم چند میشه بدون هزینه ی ارسال به شهرستان؟

جمعه 11 دی1394 - 1:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

تفره نمیرم منتظرم قطعات جدید برسه به دستم تا قیمت دقیق بگم چون 357 میگرفتم الان 157 قراره به دستم برسه ای سی پروگرم نظامی نداشتم مقاومت از نوع صفر در صد استفاده میکردم الان نیم دهم و یک دهم باید به دستم برسه و غیره

جمعه 11 دی1394 - 1:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad20 نوشته است:
تفره نمیرم منتظرم قطعات جدید برسه به دستم تا قیمت دقیق بگم چون 357 میگرفتم الان 157 قراره به دستم برسه ای سی پروگرم نظامی نداشتم مقاومت از نوع صفر در صد استفاده میکردم الان نیم دهم و یک دهم باید به دستم برسه و غیره

خب شما قیمت همون قطعات قبلی رو اعلام کن شما مثل اینکه اصلا لیست رو نمیخونی میکرو اصلا جزء اون لیست حساب نمیشه شما فعلا اینارو بگو تا قطعات جدید رسید اونارو هم اعلام کن

جمعه 11 دی1394 - 2:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز شما قیمت تک تک قطعات رو بیان کنین همانند سایر فروشگاه ها و دوستان دیگر هم مختار هستند بخرند یا نخرند و فکر نکنم که این خواسته ی زیادی باشه
من و برخی از دوستان منتظر قیمت های مد نظرتون هستیم.
خودت بگو کدوم شهر هستی شاید همشهری بودیم و حضوری اومدم هم قطعاتو ببینم و هم خرید و تست کنم

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

جمعه 11 دی1394 - 2:05pm

درود
دوست عزیز به نظر حقیر این بهترین فرصته ، از پیشنهاد مهندس برای اعلام قیمتها استفاده کنید .

خریدار سنگهای قیمتی

جمعه 11 دی1394 - 2:10pm
مدیر کل
مدیر کل

دوستان در خصوص میکرو توجه داشته باشین نمونه رایج در بازار خودمون که تا اینجا ظاهرا همشون ساخت تایوان هستن بخودی خود صنعتی و دارای مشخصات بسیار مطلوبی هست. در واقع میکرو قطعه ای نیست که هر شرکتی بتونه تولیدش کنه و تکنولوژی بسیار بالایی برای ساختش نیازه. بخصوص این شماره که طی سالهای اخیر تولید شده. لذا برای میکرو لازم نیست هزینه اضافی بکنین.

جمعه 11 دی1394 - 2:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان یه تست واستون میزارم که دیگه حرفی واسه گفتن نباشه با دستگاه خاموش و بعد از روشن کردن دستگاه و لوپ معمولی شبکه بدون فولد شیلد اندازه لوپ 70 در 50 کسانی که گفته بودن لوپ رو شیلد کنی و با هر طرفندی که شده خواستم نویز بگیرم اون لوپ 50 سانتی بود و این یکی 70 در 50 بدون شیلد و از همه مهم تر خاموش بودن دستگاه و بعد از روشن شدن ببیند داخل خونه با اون همه نویز و سایز لوپ بزرگ بدون شیلد و کابل معمولی چه طور کار میکنه با فرکانس 210 پهنای پالس 160 و گراند خاموش بعد از روشن کردن دستگاه ثبات خودش رو همون جور حفظ میکنه.دیگه سیم کابل شبکه رو به صورت 2 تایی پیچیدم تا اهمش 1 بشه و دیلی اتومات 18
http://up44.ir/mv/f8npgtg2

یکشنبه 12 دی1394 - 2:05am
مدیر کل
مدیر کل

من که دیگه حرفی برای گفتن ندارم! :-ss =p~ :D
چیزی که در فیلم دیده میشه شرایط خیلی خوبی از دستگاه رو نشون میده که نزدیک به ایده ال هست! بخصوص که بنظر میرسه از نسخه های قدیمی تر برنامه استفاده شده. درصورتیکه نسخه نهایی شرایط بهتری هم داره.

یکشنبه 12 دی1394 - 2:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان وخسته نباشید @};-
حمید خان بنظرتون این دوستمون از عدد انتگرال (حالت دیباگ اول ) فیلم میزاشتن بهتر نبود؟

همه از مرگ میترسند...!
من از زندگیه سمج خودم!!!

یکشنبه 13 دی1394 - 7:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
من که دیگه حرفی برای گفتن ندارم! :-ss =p~ :D
چیزی که در فیلم دیده میشه شرایط خیلی خوبی از دستگاه رو نشون میده که نزدیک به ایده ال هست! بخصوص که بنظر میرسه از نسخه های قدیمی تر برنامه استفاده شده. درصورتیکه نسخه نهایی شرایط بهتری هم داره.

مهندس حمید درود برشما

احتمالا این دوستمان آقا محمد آن فیلم را بصورت خصوصی برای شما ارسال کردند چون در این فیلمی که در پست بالاتر قبل از پست شما گذاشتند اثری از خاموش بودن مدار و بعد روشن کردن آن و لوپ 70*50 بدون شیلد نیست این همان فیلمی است که آقای محمد در آخرین پست صفحه 12 این تایپیک گذاشته بودندو عین همین فیلم را آقای پویا دقیقا با همان تنظیمات و باهمان ثبات در جواب ایشان در صفحه 19 گذاشتندشایدم من اشتباه میکنم. محض اطمینان من این فیلم را دوبار هم دان کردم .دوستان دیگر هم لطف کنند آن فیلم را دانلود کنند ببینند که آیا در محتوای فیلم چنین چیزی دیده میشود یا نه.
شایدم مهندس آن فیلمهای قبلی را که در صفحه 12 و 19 بود ندیده باشند.

مخلص شما

یکشنبه 13 دی1394 - 10:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 65 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure