انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 8:55pm

پاسخ به موضوع  [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 24  بعدی
 قطعات اصل فلزیاب فلز جو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

البته بنده یه اشتباه تو نوشتن قیمت 357 داشتم که اصلاح میکنم اونو به قیمت 3900 تومان خریدم و اگه تونستم فاکتورش رو پیدا کنم برای دوستان عکس میذارم 840 رو هم 1000و خورده ای 170 هم فکر میکنم 450 تومان خازنها هم دونه ای فکر میکنم 1500 یعنی قیمت این دوستمون تقریبا همون 50 برابر قیمت بازار خودمونه پس انتظار کیفیتی در حدود 20 برابر انتظار زیادی نیست

پنج شنبه 10 دی1394 - 3:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

قیمت قطعات ایسی 157 + مقاومت ها +خازن جامد نیپیدا ژاپن+خازن تانتال+ 840 اصل+ ترانزیستور بدون پسوند اصل+ال سی دی+ رگلاتور+فیبر به درخواست دوستان +عدسی جنس خوب +کانکتور نظامی هزینه پست از اونجا+هزینه پست به شهر ها و استان ها142 دلار و این هم بگم ای سی میکرو نظامی هم گیر اوردم روش فلزیه

پنج شنبه 10 دی1394 - 3:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
mohamad20 نوشته است:
قیمت قطعات ایسی 157 + مقاومت ها +خازن جامد نیپیدا ژاپن+خازن تانتال+ 840 اصل+ ترانزیستور بدون پسوند اصل+ال سی دی+ رگلاتور+فیبر به درخواست دوستان +عدسی جنس خوب +کانکتور نظامی هزینه پست از اونجا+هزینه پست به شهر ها و استان ها142 دلار و این هم بگم ای سی میکرو نظامی هم گیر اوردم روش فلزیه

مبارکتون باشه

حالا انشاالله کی از این قطعات رونمایی خواهید کرد تا چشم همگان به جمالشون نورانیشون منور بشه؟البته طبق همین لیست خودتون باید از تک تک اونا عکس واضح بگیرین و همینجا آپ کنین. چون این حق مشتریه.

آخرین بار توسط pouya83 در پنج شنبه 10 دی1394 - 3:58pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 10 دی1394 - 3:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mhak نوشته است:
البته بنده یه اشتباه تو نوشتن قیمت 357 داشتم که اصلاح میکنم اونو به قیمت 3900 تومان خریدم و اگه تونستم فاکتورش رو پیدا کنم برای دوستان عکس میذارم 840 رو هم 1000و خورده ای 170 هم فکر میکنم 450 تومان خازنها هم دونه ای فکر میکنم 1500 یعنی قیمت این دوستمون تقریبا همون 50 برابر قیمت بازار خودمونه پس انتظار کیفیتی در حدود 20 برابر انتظار زیادی نیست

ادرس بده دوستان 357 3900 تومانی فلزی برن بگیرن ثواب داره

پنج شنبه 10 دی1394 - 3:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با اون چسب کاری دور لوله لوپت معلومه شیلد و یا گرافیت نیست خودتی =)) یعنی میگی تو واسه بچه ها دستگاه درست نکردی نه ....? واضح فیلم بزار از مدارتم فیلم بزار که که معلوم بشه از قطعات معمولی استفاده کردی .استفاده از قطعات معمولی با حساسیت زیاد :))

پنج شنبه 10 دی1394 - 4:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با اون چسب کاری دور لوله لوپت معلومه شیلد و یا گرافیت نیست خودتی =)) یعنی میگی تو واسه بچه ها دستگاه درست نکردی نه ....? واضح فیلم بزار از مدارتم فیلم بزار که که معلوم بشه از قطعات معمولی استفاده کردی .استفاده از قطعات معمولی با حساسیت زیاد :))این چه فیلمیه گفتی فرکانس رو بالا ببر پهنای پالس رو بالا ببر اسپید 8 و غیره به قول خودت فرکانس پائین ثبات داره دادا بار نهم 9.9.9.9 از فیلم دوم من فیلم بزار طفره نرو خیلی زیرکی از فیلم دوم من اوکی دوم .... =)) فرکانس 227 پهنای پالس 170 گراند خاموش اسپید 8 خودت گفتی فرکانس پائین ثبات داره منم با فرکانس بالا .پهنای پالس بالا و اسپید 8 و گراند خاموش فیلم گذاشتم .منحرف نکن بچه ها رو دوستان میدونم با این کار ثباتش بهم میخوره با مقدار پائین تر از فیلم دوم من با فرکانس 202 و پهنای پالس 160 و گرانده 8 اصلا ثبات نداشت تو حساسیت 20 بوقش در میومد .چه برسه فرکانس بالا ببری پهنای پالس و بالا ببری و گراندو خاموش کنی چرا طفره میری بار 10 میگم با فرکانس بالا تست بزار تو یه کلمه گفتی این تست درست نیست منم با بالاترین حد فرکانس و پهنای پالس فیلم گذاشتم و من هم همین درخواست رو از تو دارم

دوستان خودتون قضاوت کنید هر چی میگم طفره میره این اقا پویا [-X [-X

پنج شنبه 10 دی1394 - 4:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
mohamad20 نوشته است:
با اون چسب کاری دور لوله لوپت معلومه شیلد و یا گرافیت نیست خودتی =)) یعنی میگی تو واسه بچه ها دستگاه درست نکردی نه ....? واضح فیلم بزار از مدارتم فیلم بزار که که معلوم بشه از قطعات معمولی استفاده کردی .استفاده از قطعات معمولی با حساسیت زیاد :))

جناب آیکیو محض اطلاعتون عرض کنم که اون لوله فقط اسکلت نگهدارنده لوپ هست و لاغیر.
معلومه که اصلا پستها رو با دقت مطالعه نمیکنی چون اگه غیر از این بود میتونستی ببینی که در چند صفحه قبل خودم صراحتا" اعلام کردم که این مدارو برای چندنفر از دوستانی که تحت هیچ شرایطی قادر به مونتاژ این مدار نبودن ساختم.

شما هر اسمی که راحتی و باهاش حال میکنی میتونی روی قطعات مدار من بزاری اما هر چی که هست تمامی این قطعات از بازار داخل کشور و از مغازه های خیابان جمهوری تهران تهیه شده و شما تحت هیچ شرایطی نمیخوای اینو قبول کنی .نکنه فکر میکنی که من هم این قطعاتو از خارجه :D تهیه کردم. اگه اینطور باشه که خوش بحال خریداری که فروشندش من باشم که با وجود خرید قطعات از خارج ادعا میکنه که اونارو از داخل تهیه کرده.

پنج شنبه 10 دی1394 - 4:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من فیلم میخوام یالا همه باهم من فیلم میخوام یالا الان کار دارم شب بازم میام تا شب وقت زیاد داری فیلم بزاری چه جوری بگم Ben videoları ben

پنج شنبه 10 دی1394 - 4:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

pouya83 نوشته است:
mohamad20 نوشته است:

جناب آیکیو محض اطلاعتون عرض کنم که اون لوله فقط اسکلت نگهدارنده لوپ هست و لاغیر.
معلومه که اصلا پستها رو با دقت مطالعه نمیکنی چون اگه غیر از این بود میتونستی ببینی که در چند صفحه قبل خودم صراحتا" اعلام کردم که این مدارو برای چندنفر از دوستانی که تحت هیچ شرایطی قادر به مونتاژ این مدار نبودن ساختم.

شما هر اسمی که راحتی و باهاش حال میکنی میتونی روی قطعات مدار من بزاری اما هر چی که هست تمامی این قطعات از بازار داخل کشور و از مغازه های خیابان جمهوری تهران تهیه شده و شما تحت هیچ شرایطی نمیخوای اینو قبول کنی .نکنه فکر میکنی که من هم این قطعاتو از خارجه :D تهیه کردم. اگه اینطور باشه که خوش بحال خریداری که فروشندش من باشم که با وجود خرید قطعات از خارج ادعا میکنه که اونارو از داخل تهیه کرده.

من منکر تهیه قطعات شما نیستم شما میگی از قطعات معمولی استفاده کردی .قطعات معمولی به چی میگن .مقاومت 5 درصد معمولیه .مقاومت یک درصدم معمولیه .و مقاومت یک دهم هم معمولی حتمی شما از 5 درصد استفاده کردی و بقیه قطعات هم همینجور

پنج شنبه 10 دی1394 - 4:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

میشه بگی چند باهاشون حساب کردی خیر خواه جواب منو بده

پنج شنبه 10 دی1394 - 4:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , Mehran*** , Reza.t , Reza8003 و 123 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure