انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 31 اردیبهشت1403 - 7:45am

پاسخ به موضوع  [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 24  بعدی
 قطعات اصل فلزیاب فلز جو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
mohamad20 نوشته است:
حتمی شما از مقاومت 5 درصد خازن معمولی ای سی از هر نوع ترانزیستور معمولی و ... استفاده کردی درغیر این صورت معمولی محسوب نمیشه الان خیلی از بچه ها گیر اوردن ای سی اصل سخت شده شایدم نا یاب یه مغازه داره میری بگیری تموم کرده میخری به خیال اصل بودن رو مدار امتحان میکنی میبینی خوب کار نمیده ترانزیستور با پسوند بدون پسوند کمه مقاومت با پایداری حرارتی باید تست بشه 840 اصلی کمه و این تهیه کردنش واسه شهرستانی ها با ازمون خطا باید باشه از هر کدوم چند تا بخری اولین بار خودم این کار رو کردم معمولی گرفتم خوب کار نمیکنه مگه این که مثل شما با حساسیت زیاد و شناختن قطعه اصل از غیر اصل تهیه کنی وشناختن قطعه اصل واسه خیلی از بچه ها سخته

خب! مثل اینکه یواش یواش داستان داره جالب میشه!!!
تا دیروز قطعات مرغوب و اصل در بازار ما پیدا نمیشد همش تقلبی و ساخت کشور عزیز و برادرمون چین بود.
خدمتتون باید عرض کنم که هرچه هست این قطعاتو بنده از همین بازار جمهوری تهران ،نه یکبار نه دوبار ،نه در یک بازه زمانی کوتاه و معین بلکه بارها و در فواصل نسبتا"زیاد از هم "از زمان استارت پروژه فلزیاب فلزجو خریداری کردم.چون هر از گاهی هنگام کاوش دوستانی این مدارو میدیدند و براشون جالب بودبنابراین ازم میخواستند که یکی براشون مونتاژ کنم،بنده هم همون موقع جهت خرید حضوری قطعات به تهران میرفتم. از این جهت این قضیه که شاید در اوایل شروع این پروژه قطعات مرغوب دربازار وجود داشت اما بعدها به دلیل کثرت متقاضی نایاب شد،منتفی هست.چون همین یک ماه پیش هم برای خریدقطعات به تهران رفتم و گواه اون هم یکی از دوستان عضو این انجمن هست که در صورت نیاز میتونم ازشون خواهش کنم که صحت گفته های من رو تایید کنند.
درثانی من تابحال تماما"از ترانزیستور باپسوند بقول شما استفاده کردم،هیچ اتفاق ناگواری هم نیفتاده.
بله این حرف شما رو هم قبول دارم که باید کمی از قطعات الکترونیکی شناخت داشته باشیم اما نباید اونو به حساب چیز دیگه بذاریم.

چهارشنبه 9 دی1394 - 7:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اون تستهایی هم که جنابعالی مثلا"با زیرکی انجامشون دادی،من خیلی وقت پیش تجربشون کردم.
بنظر من میشه با تغییر پارامترهای لوپ مخصوصا" بالابردن مقاومت لوپ به میزان زیاد و پایین آوردن اندوکتانس لوپ از طریق کم کردن تعداد دورهای سیمپیچی لوپ همون کاری که جنابعالی انجام دادید، حتی در فرکانس و پهنای پالس بالاتر هم به این ثبات رسید اما در اینصورت مسلما" برد نهایی فلزیاب کاهش پیدا میکنه و اینو دیگه کسی نمیتونه بادیدن فیلم متوجه بشه .
درنهایت اون چیزی که از ویدیوی شما میشه متوجه شد، اینه که به هر قیمتی شده خواستین تاثیر نویز محیطی رو روی لوپ کمتر کنین و این مسئله هیچ ربطی به کیفیت ناب و خاص قطعات مدار شما نداره.

چهارشنبه 9 دی1394 - 7:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این هم مشخصات لوپ من
پیوست:
۲۰۱۵۱۲۳۰_۲۰۱۵۱۶.jpg

پیوست:
۲۰۱۵۱۲۳۰_۲۰۱۶۱۹.jpg

پیوست:
۲۰۱۵۱۲۳۰_۲۰۱۷۰۸.jpg

همونطوریکه در عکسها دیده میشه مقاومت لوپ به اضافه خطای اهممتر 1.2اهم هست که با کم کردن خطای اهممترکه 0.2اهمه ،مقاومت دقبق لوپ 1اهم است.
اندوکانس هم مقدار 436میکروهانریه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 9 دی1394 - 8:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

معلومه تو هم فروشنده از اب در اومدی هر کاری کنی اقایان فروشنده احساس خطر میکنن و این هم بگم دیلی اتومات من با همین 11 دور 20 شد چون جنس سیم نقره ست و این باعث تعداد دور کمتر و دیلی درست و اهم 1 شده انتظار داری 100 دور بپیچم من اگه میخواستم زیرکی کنم نمیامدم تعداد دور رو بگم تو هم مثل من تست بزار ادعا نکن تا الان روی خیلیا رو کم کردم .توهم همین کار رو کن تست بزار اقای زیرک من بدون فویلم تست میزارم از همون اول فهمیدم که فروشنده هستی واسه امثال مثل تو هر کاری کنی بازم یه بهونه در میاری ? تو هم همین جوری تست بزار با لوب مثل من اهم یک تعداد دور 11 یادت نره تست بزار و نسنجیده حرف نزن اهم لوپ من هم یک هست منم عکس میزارم

چهارشنبه 9 دی1394 - 10:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز تنها تستی که میتونه اینو ثابت کنه که هیچ حرفی درش نباشه فقط چند دقیقه فیلم از عداد دیباگ زمان روشن شدن تا چند دقیقه اگه تغییری نکنند قطعات شما اصل هستند

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 9 دی1394 - 11:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohamad20 نوشته است:
معلومه تو هم فروشنده از اب در اومدی هر کاری کنی اقایان فروشنده احساس خطر میکنن و این هم بگم دیلی اتومات من با همین 11 دور 20 شد چون جنس سیم نقره ست و این باعث تعداد دور کمتر و دیلی درست و اهم 1 شده انتظار داری 100 دور بپیچم من اگه میخواستم زیرکی کنم نمیامدم تعداد دور رو بگم تو هم مثل من تست بزار ادعا نکن تا الان روی خیلیا رو کم کردم .توهم همین کار رو کن تست بزار اقای زیرک من بدون فویلم تست میزارم از همون اول فهمیدم که فروشنده هستی واسه امثال مثل تو هر کاری کنی بازم یه بهونه در میاری ? تو هم همین جوری تست بزار با لوب مثل من اهم یک تعداد دور 11 یادت نره تست بزار و نسنجیده حرف نزن اهم لوپ من هم یک هست منم عکس میزارم

دوست عزیز اولا" که من فروشنده نیستم، فقط بنا به درخواست چند نفر از کاربرانی که توانایی ساخت مدارات الکترونیکی رو نداشتند،این کارو انجام دادم،تا به امروز هم بغیر از اون دوستان احدی از این موضوع خبر نداشت، حتی بهشون سفارش کرده بودم که این موضوع بین خودمون بمونه.وگرنه اگه میخواستم فروشندگی کنم از راه دیگه ای وارد میشدم.حالا به قول شما بفرض هم که فروشنده باشم،طوری با مشتری برخورد کردم که تابحال احدی از من شاکی نبوده، چون کم نبودند افرادی که بخاطر مبالغ ناچیز از اعتماد عده ای از همین کاربران سو استفاده کردند و با ترفندهای گوناگون پول اونارو نوش جان نمودند.
اون فیلم رو هم که قبلا گفتم تهیه کردم، حالا بخاطر گل روی شما هم که شده آپلودش میکنم.البته همین چند دقیقه پیش چندبار سعی کردم ولی سرعت نت بسیار پایینه بهمین خاطر موفق نشدم.در اولین فرصت که نت جواب بده این کارو انجام میدم.

پنج شنبه 9 دی1394 - 12:37am
کاربر فعال
کاربر فعال

برادر من بدون فکر و شناخت کسی به کسی اتهام وارد نکن این خوب نیست و من تا به حال به کسی بی احترامی نکردم به غیر از کسی که بی جهت حرف بزنه اول درخواست کن اهم لوپت چقدره میشه عکس بزاری بعد اگه اینجور نبود حرفت رو بزن

پنج شنبه 9 دی1394 - 1:21am
کاربر فعال
کاربر فعال

اهم لوپ من

پنج شنبه 9 دی1394 - 1:49am
کاربر فعال
کاربر فعال

خطای اهمتر

پنج شنبه 9 دی1394 - 1:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

این هم تست با فرکانس 277 پهنای پالس 170 گراند خاموش اسپید 8 و دیلی اتومات 18 و اهم لوپ 1 و هر کسی هر ادعای داشت در خدمتم و خودش هم به همین صورت تست بزاره
http://up44.ir/f8npgtg

واین هم یه لینک دیگه
http://vip.opload.ir/vipdl/94/7/Mohamad ... eg-0-0.3gp

پنج شنبه 9 دی1394 - 2:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 238 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 24  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Reza8003 و 79 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure