انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1403 - 3:13am

پاسخ به موضوع  [ 84 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9
 مدار pi حرفه ای (PMD Basic) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sajadm2296 نوشته است:
mhak نوشته است:
Reza Fallah نوشته است:
سلام دوستان خسته نباشید
روی PCB قسمتی که نوشته Charge Board کسی میدونه چی هستش ؟
احساس میکنم برد تغذیه جداگانه باید داشته باشه ولی طراح چیزی در موردش نگفته

دوست عزیز شما احساس میکنید ولی بنده مطمئنم هستم که اون برد فقط شارژر باطریه :D و اصلا هیچ ارتباطی به تغذیه ی مدار نداره مدار من بدون اون برد شارژر کار میکنه اما اصلا راضی کننده نیست البته ممکنه قطعات بنده کیفیت خوبی نداشته باشن که با این تعداد قطعات پیدا کردن قطعه یا قطعات معیوب کار بسیار سختیست و از حوصله ی ما هم خارج :D

سلام دوست خوبم ماهک جان میشه یه عکس از مدارت بزاری ممنون دوستان عزیز پارت لیست رو بزارید لطفا

سلام دوست عزیز
شما میگین یه عکس اما من که 4تاعکس قرار دادم تو صفحه ی قبل :D اینم لینکش
viewtopic.php?f=8&t=3109&start=60#p141646

پنج شنبه 18 آذر1394 - 1:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ماهک جان ممنون از لطف تون میشه یه زحمت بکشی پارت لیست قعطات رو بزاری ممنون ماهک عزیز برای @};- داری داداش @};- @};-

شنبه 21 آذر1394 - 10:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:D انشالله اینهمه مهندس هیچکی نمیتونه یه پارت لیست بزاره ایول :D خواهشا پارت لیست برای بده لطفا دوستان ^:)^

چهارشنبه 25 آذر1394 - 11:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sajadm2296 نوشته است:
:D انشالله اینهمه مهندس هیچکی نمیتونه یه پارت لیست بزاره ایول :D خواهشا پارت لیست برای بده لطفا دوستان ^:)^

دوست عزیز نوشتن پارت لیست ارتباطی به مهندس بودن یا نبودن شخص نداره هر کسی در حد خوندن مقدار قطعات سواد داشته باشه میتونه این کارو انجام بده خود شما به جای این همه انتظار برای پارت لیست :D خودتون دست به کاربشین و پارت لیست رو از رو فیبر و شماتیک بنویسین

چهارشنبه 25 آذر1394 - 2:24pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 84 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , Mohammad5357 , Reza.t , Reza8003 , اولدوز و 119 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure