انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 12:27pm

پاسخ به موضوع  [ 84 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 مدار pi حرفه ای (PMD Basic) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

stkmelodi_20 نوشته است:
mhak نوشته است:
stkmelodi_20 نوشته است:
با سلام قطعات اس ام دی مشخص نیست رو فیبرم بعضیارو نوشته cods که مشخص نیستن دوستان کسی تونسته پارت لیست کامل در بیاره؟ من تا حدودی همرو لیست کردم در آوردم تا فردا میزارم یه نظر بدین

دوست عزیز سعی کنین لیست قطعات رو از روی pcb بردارید نه از روی شماتیک چون مقدار بعضی از قطعات pcb با شماتیک متفاوت هست و بعضی از قطعات توی pcb هست و توی شماتیک نوشته نشده البته بیشتر در مورد smd ها صدق میکنه این موضوع

سلامو روی PCB مقدار قطعات مشخص نشده فقط عددشو نوشتن فقط تو شماتیک هستش

توی یکی از عکسای گذاشته شده ظاهرا با روان نویس آبی :D مقدار قطعات کنارشون نوشته شده چندتا خازن 100 نانو و چندتا مقاومت هم تو pcb مقدارش نوشته شده که توی شماتیک وجود نداره.pcb نسبت به شماتیک تغییرات جزئی داره که باید بهشون دقت کرد برای مونتاژ

دوشنبه 18 آبان1394 - 1:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقای امیر رضا شما اگر مونتاژ کردین وجواب گرفتین با توجه به اینکه تاپیک رو شما شروع کردین لطف کنید لیست قطعات وتغییرات احتمالی رو بذارین متشکرم یا علی

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

دوشنبه 18 آبان1394 - 4:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اون پیسی بی دست نوشته دار که قابل خوندن نیست بجز چندتا قطعه هیچی مشخص نیست . کاش یکم اطلاعات بیشتر بود اگه شما ساختین ممنون میشم اطلاعات قرار بدین یا اون سایتی که این اطلاعات برداشته شدرو بگین شاید بشه چیزای بیشتری دریافت کرد

دوشنبه 18 آبان1394 - 7:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

stkmelodi_20 نوشته است:
اون پیسی بی دست نوشته دار که قابل خوندن نیست بجز چندتا قطعه هیچی مشخص نیست . کاش یکم اطلاعات بیشتر بود اگه شما ساختین ممنون میشم اطلاعات قرار بدین یا اون سایتی که این اطلاعات برداشته شدرو بگین شاید بشه چیزای بیشتری دریافت کرد

دوست عزیز منم نگفتم کل اطلاعات رو فقط از رو اون بخونید عرض کردم باید با استفاده از هر دوتا فایل مدارو جلو ببرین فقط دقت کنین مقادیری که با هم تفاوت دارن مقدار درستش اونیه که روی پی سی بی نوشته شده اگه بتونین صبر کنین تا مدار من کاراش تموم شه و تستها رو انجام بدم و اگه نتایج رضایتبخش بود اونوقت اعلام میکنم تا شما ودوستان دیگه ای که تمایل به ساخت دارن با خیال راحتتری اقدام به ساخت مدار کنین.اینم ادرس سایت اصلی البته چنتا مدار جدید هم برای اضافه کردن به مدار و اطلاعات تقریبا کاملی از مدار توی سایت هست
http://www.hq-elektronic.eu/download.php

دوشنبه 18 آبان1394 - 8:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
mhak نوشته است:
stkmelodi_20 نوشته است:

دوست عزیز منم نگفتم کل اطلاعات رو فقط از رو اون بخونید عرض کردم باید با استفاده از هر دوتا فایل مدارو جلو ببرین فقط دقت کنین مقادیری که با هم تفاوت دارن مقدار درستش اونیه که روی پی سی بی نوشته شده اگه بتونین صبر کنین تا مدار من کاراش تموم شه و تستها رو انجام بدم و اگه نتایج رضایتبخش بود اونوقت اعلام میکنم تا شما ودوستان دیگه ای که تمایل به ساخت دارن با خیال راحتتری اقدام به ساخت مدار کنین.اینم ادرس سایت اصلی البته چنتا مدار جدید هم برای اضافه کردن به مدار و اطلاعات تقریبا کاملی از مدار توی سایت هست

ممنون mhakجان ما منتظریم @};-

سه شنبه 18 آبان1394 - 12:03am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhak نوشته است:
stkmelodi_20 نوشته است:

ممنون mhak جان منتظر پیشنهادات بعدی و نتیجه کارتون هستیم منم روش کار میکنم. اگه مشغله کاری بزاره

سه شنبه 19 آبان1394 - 9:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhakجان داداش یه وی ال اف هم هست تو همین سایت کاملتره اطلاعاتی در این مورد داری؟

چهارشنبه 20 آبان1394 - 7:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

stkmelodi_20 نوشته است:
mhakجان داداش یه وی ال اف هم هست تو همین سایت کاملتره اطلاعاتی در این مورد داری؟

من اون وی ال اف رو اصلا توصیه نمیکنم چون تنظیماتش نیاز قطعی به اسکوپ داره و با توجه به پر قطعه بودن و اوضاع خراب بازار قطعات و سختیهای خاص وی ال اف هادرصد احتمال جواب گرفتن از این مدار برای عموم خیلی پایین میاد و توی همون انجمن خود طراح به کرات گفته که اون وی ال اف برای سکه یابی در عمق کم کاربرد داره و این پالسی برای کاوش فلزات بزرگتر توی عمق بیشتر کاربرد داره

چهارشنبه 20 آبان1394 - 8:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mhak نوشته است:
stkmelodi_20 نوشته است:

من اون وی ال اف رو اصلا توصیه نمیکنم چون تنظیماتش نیاز قطعی به اسکوپ داره و با توجه به پر قطعه بودن و اوضاع خراب بازار قطعات و سختیهای خاص وی ال اف هادرصد احتمال جواب گرفتن از این مدار برای عموم خیلی پایین میاد و توی همون انجمن خود طراح به کرات گفته که اون وی ال اف برای سکه یابی در عمق کم کاربرد داره و این پالسی برای کاوش فلزات بزرگتر توی عمق بیشتر کاربرد داره

داداش تونستین لیست قطعات تهیه کنید؟مشغله کاری نمیزاره من فقط مقاومتارو در آوردم

پنج شنبه 21 آبان1394 - 1:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

stkmelodi_20 نوشته است:
mhak نوشته است:
stkmelodi_20 نوشته است:

داداش تونستین لیست قطعات تهیه کنید؟مشغله کاری نمیزاره من فقط مقاومتارو در آوردم

من مدارو ساختم فعلا متاسفانه قدرت خیلی کمی داره یعنی اینطوری بگم که فقط در حد سنس کردن راه افتاده منم متاسفانه زمان ازادم خیلی کمه باید اول نتیجه نهایی خوب بشه که ارزش وقت گذاشتن برای نوشتن لیست رو داشته باشه.توی تاپیکشون دیدم نوشته بود با کویل 40در40 رو هوا یه فلز50سانتی رو حداکثر170-80 میتونه بزنه که برای فلزجو این مقدار حتی به 240 هم رسیده

پنج شنبه 21 آبان1394 - 2:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 84 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 95 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure