انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 9:29pm

پاسخ به موضوع  [ 9 پست ] 
 فلزیاب تصویری ELS 2500 و FLS 2500 
نویسنده پیغام

سلام دوستان
کسی اطلاعاتی در مورد این فلزیابها داره
ELS 2500
FLS 2500
ماله کدوم شرکته و حداکثر عمق زنی ؟
چطور این فلزیابها میتونند اسکن عمیق بگیرند؟ دوستم میگفت که سنسور و لوپش رو روی زمین میزاریم و روش رو با خاک میپوشونیم بعد دستگاه با چندین بیب بیب که فاصله آلارمها از هم کمتر میشه منطقه اطرافش رو اسکن میکنه و روی لبتابش نشون میده اون هم اسکن عمیق
که چند بار باهاش بار زده :-? اند
www.goldscanner-co.com

دوشنبه 27 بهمن1393 - 7:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
سلام دوست عزیز چنین چیزی نیست بشنو و باور نکن

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 27 بهمن1393 - 9:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تولید داخل برادر. بپا توی چاه نیفتی...

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 27 بهمن1393 - 1:35am

محل اقامت: ناسوت
سلام و درود به همه اعضاي انجمن مخصوصأ مديران محترم.
چند ماهي ميشه بيننده سايت خوب فلزجو هستم.اين اولين پستم هستش.تاجاييكه در توان هستش در خدمت عزيزان هستم.
و اما جواب:
اين نام مدل فلزياب ظاهرأ گمنام هستش_با سرچ توي سايتش و حتي گوگل هم هيچ چيزي پيدا نشد!مراقب فلزياب هاي با نام هاي مشابه فلزيابهاي معروف باش_اين مدل فلزياب يعني els ‎2500 مارو به ياد gti ‎2500 ميندازه!كه ظاهرا تصور ميشه مثل اون gti2500عمل ميكنه!!نمونه ها هم زياده.
شما فرمودين كه" لوپ روي زمين با خاك ميپوشانيد"اين جمله خنده دار هستش و ظاهرأ هنوز درباره انواع فلزيابها چيز زيادي نمي دونيد.بايد اطلاعات خود را بالا باببريد تا خداي ناكرده سرتان كلاه نرود.
اون فلزياب مورد نظرتون شبيه فلزياب accumeter‏ ساخت شركت اكوريت لوكاتورس هستش كه داراي چند تا ميله سوزني هستش كه تا چند سانتي درون زمين فرو ميكنين_اون لوپ نيستش بلكه ميله سوزني هستش كه سيمش به دستگاه وصله_ و توسط دستگاه همراهش سيگنال برقي به درون زمين منتقل ميشه و بعد اين سيگنال ها پردازش ميشه و در نهايت ارايه نتيجه_فعلأ تمامي مراحلشو لازم نيس بگم_
كلمه accumeter ‎‏ رو سرچ كنين تا متوجه بشين
مدل هاي در اين زمينه:navigatorوtrail blazerشركت ترژرنو آمريكا و s.h.sوfildmasterوrt deluxeشركت جم الكترونيك آمريكا وغيره
اون مدل مورد نظرتون كه لپتاپ همراهش هست مدل rt deluxeهم هستش_نام اين مدلو به همراه كلمه metal detector ‎يا long range سرچ كن تا متوجه بشيد.
لينك عكسش:
www.rangertell.com/images/mfd.jpg
دوستان هم لطف كنن منظورشو متوجه بشن كه ظاهرأ سوالش يه كم اشتباهي بود!
موفق باشيد
بدرود.

هرکه او رفت از ميان اينک فنا/چون فنا گشت از فنا اينک بقا

پنج شنبه 29 بهمن1393 - 12:19am

ممنونم دوست عزیز از توضیحاتی که دادین
این کاربری مال یکی از دوستان هست که من استفاده میکنم متاسفانه بنا بر دلایلی آیپی من کنترل میشود همه دوستان من رو از تاپیک 12 رگولاتور میشناسند و اینکه در مورد فلزیابها اطلاعاتی ندارم شاید حق یاشما باشه ;)
راستش من اون دستگاه رو خودم هنوز ندیده ام ولی دوستم قراره بیاره تا من از نزدیک بررسیش کنم واگه مدارش قابل کپی کردن یاشه از روش کپی ومهندسی معکوس کنم به گفته دوستم آیگون عزیز که همه ایشون رو از تاپیک سند بانکس میشناسند این دستگاه یک چیزی شبیه به چنگال داره که روش رو با خاک میپوشونند و داخل یاکسش هم پر از سیم کشی و ناجور هست :-? :-?
شما اگه مدار مشابهی برای استارت و کارکردن روی این پروژه دارین لطفا راهنمایی کنین
سپاسگزارم @};- @};- @};-

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 11:26pm

ظاهرا یک همچین سیستمی هست که سنسور Tشکل شبیه به چنگال داره و توانایی اسکن تصویری عمیق در حد 8 متر به بالا رو داره و سنسور رو زوی زمین میزارند وروش خاک میریزند و اسکن میگیره و مثل اینکه خیلی عالی جواب داده وباهاش حفاریهای موفقی شده لطفا دوستان اگه اطلاعاتی دارند کمک کنند

جمعه 30 بهمن1393 - 12:58am

محل اقامت: ناسوت
سلام و درود
دوست عزيز حداقل نام مدل و برند اون سيستم رو ذكر كنين تا شايد كمكتون كنيم.وقيمتش هم بگين.حتي بيشتر سيستمهاي فلزياب ساده با برد كم يا به اصطلاح آشغال ياب،توي نت اسم و مشخصاتشون به اندازه فراوان هست،چه طور اين سيستمي كه به قول شما 8متر به بالا برد داره و تازه خيلي عالي هم جواب داده،يه كم اثري ازش توي نت نباشه؟البته قبول داريم بعضي از سيستمهايي ممكنه گمنام باشه ولي بسيار اندكند.حداقل به كمك دوستتون عكسي ازش بزارين تا توسط دوستان بررسي بشه.ظاهرأ همه عضو شبكه هاي اجتماعي هستن،به دوستتون بگين كه عكسشو از طريق برنامه هاي شبكه اجتماعي مثل واتس آپ ويا غيره براتون بفرستن و بعد اينجا بزارينش تا بررسي بشه.اگه اطلاعاتي مثل سيستم كاركردش+متعلقاتش+قيمتش+آدرس شركتش+كاتالوگش+فيلمش ويا هرچيزي كه ازش دارين اينجا بگين تا دقيقتر راهنمايي بشين.راستي ميشه بگين كه چه ابعادي از فلز رو توي عمق 8متر شناسايي ميكنه؟
راستي اون سيستم دستساز هستش يا شركتي كارخانه ايه؟

موفق باشيد
بدرود

هرکه او رفت از ميان اينک فنا/چون فنا گشت از فنا اينک بقا

جمعه 30 بهمن1393 - 2:31am

سلام
راستش من خورم هنوز ندیدمش ولی اگه بیارن حتما اطلاعات ازش میزارم ولی در مورد کارکردش میدونم باهاش دفینه در آورده اند ولی از ابعادش خبر ندارم

جمعه 1 اسفند1393 - 11:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان
من امروز باز هم از این دستگاه شنیدم که سنسور گردی داره و داخل خاک میزارند و با صدای بیپ بیپ اطراف رو تا عمق 10 متر وشعاع 8 متر اسکن میگیره بعد سنسور رو در میارند و 8 متر اونطرفتر در زمین میزاند وروش خاک می ریزند بعد اسکن اون 8 متر دیگه رو میده واپراتور میتونه این دوتا 8متر رو بهم بچسبونه و نقشه زیر زمین واتاقک ها حتی کوزه داخل خاک رو بده البته نقشه تقریبا 3 بعدی مثل نقشه برداری هوایی بارنگهای مختلف هست
لطفا دوستان اطلاعات بیشتری بدهند
به گفته دوستم کلی کلید چکشی هم داشت و به لبتاب هم وصل میشد
لطفا هر کی از این دستگاه داره راهنمایی بکنه :(( :(( :((

چون از دوستان یاد گرفته ام وظیفه خودم میدونم که یاد بدم هرچند اندک باشد

سه شنبه 27 مهر1394 - 2:22am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 9 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 160 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure