انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 2:25am

پاسخ به موضوع  [ 76 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 "محصولات فلزیابی تیم silicondevice"واقعیت چیست؟ 
نویسنده پیغام

معذرت میخوام هی جهانگیر صداتون میکنم آقای کمانگیر.

شنبه 1 اسفند1394 - 11:37am

سلام.بنده ورقه مسی 30×30هم تست کردم که با لوپ 1×1 در 2 متر سنس میکنه و با لوپ 26 سانت دایره در 80 سنس میکنه آقای کمانگیر حالا شما بگین این تست ها قابل قبوله برای کاوش یا نه. ممنون میشم یکم راهنماییم کنین منتظر پاسختون هستم.در پناه حق

شنبه 1 اسفند1394 - 10:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بالوپ 1*1درفاصله 2متربنظرم نزدیک به قابل قبوله ازاوتجاییکه دوستان دیگه بالوپ زیر60سانت مس دراندازه کوچیکترروحدود160 زدندبنظرم بایددرتست شمااین فاصله سنس حدود220سانت برسه
البته مسئله مهمترمیزان ثبات خودفلزیاب هستش نمیدونم این تستی که دوستان انجام داده بودنددرشرایط ثبات قابل قبول بوده یانه دریک وضعیت مرزی وحداکثرحساسیت

شنبه 1 اسفند1394 - 10:44pm

من فعلا تست هایی رو که گفتم داخل خونه بوده شاید نویز و فلزات مزاحم باعث شدن که به 220 نرسه.و اینکه النگو رو با لوپ 1×1با فرکانس 200 هرتز تو فاصله 50 سانتی سنس میکنه.

شنبه 1 اسفند1394 - 10:57pm

سلام
اقای goldstep شما که خیلی تو این دستگاه حرفه ای هستید و خیلی ازش سر در میاری خو توضیحاتت رو در مورد چطور کارکردن این دستگاه و روش تنظیم و صحیح بگو شاید واقعا ما بلد نیستیم کار کنیم باهاش روش تفکیکم بگین.ممنون

شنبه 7 اسفند1394 - 12:50am

سلام آقای علی.مشکل شما تو این دستگاه چیه بگین تا جایی که از دستم بربیاد چشم کمکتون میکنم در مورد تفکیکش که باید به اطلاعتون برسونم فعلا قسمت تفکیک دستگاه بنده نوسان پیدا کرده که نمیشه از اون قسمت استفاده کرد و جواب درستی بدم این دستگاه هیچ نقص جزیی نداره. شما مشکلاتتون و تست هاتون رو بذارین با داداش آرش مشکل شمارو هم برطرف میکنیم استاد بنده هم ارش هستن

یکشنبه 9 اسفند1394 - 4:56pm

سلام.من این دستگاه رو کمتر از یه ماهیه که گرفتم ولی خیلی باهاش مشکل دارم به قیمت 1.350 از اقای سروری تو رشت مثل اینکه عواملش تو این سایت کار میکنن پستهای اول رو که دیدم نا امید شدم ولی تو پستهای اخر یکمی امیدوار شدم من این دستگاه رو پک شده گرفتم با قابو همه چی
یکی از مشکلاتم اینه که وقتی سیم باطری دستگاه تکون میخوره بابلانسش بهم میخوره موقع حرکت کردن یهویی سوت میکشه حساسیت بیش از حدی داره مثلا موقع تنظیم دستگاه وقتی به ولومها دست میزنم سوت دستگاه کم میشه وقتی دستم رو میگیرم صداش زیاد میشه (وقتی زمین خیسه )بخواطر همین نمیتونم دقیق بالانس کنم ولی وقتی به منبع تغذیه وصل میکنم چنین چیزی نیست!نمیدونم چرا دریافت این دستگاه بجای اینکه از پایین باشه از همه طرفه یعنی لوپ به خود دستگاه حساسیت نشون میده بخاطر همین بالانسش به هم میخوره.قبلش به سیم لوپ که دست میزدم صداش قطع میشد که با عوض کردن سیمش به سیم انتن جنس خوب مشکل حل شد.به زمین خیس خیلی حساسه که اصلا نمیشه رو زمین خیس کار کرد
قدرت دستگاه خوبه به شرطی که ثبات خوبی داشته باشه من کمی تغیر تونستم قدرشو بیشتر کنم ولی این مشکلاتم حل بشه عالی میشه

پنج شنبه 20 خرداد1395 - 10:30am

دوستان کسی نیست کمک کنه.....

جمعه 21 خرداد1395 - 12:22pm

از دوستان کسی اخر منو در مورد این فلزیاب اشغال راهنمایی نکرد لا اقل بگید چرا این فلزیاب اهن زنگ زده رو فلز با ارزش میزنه؟؟؟ممنون میشم اگه جواب بدید

شنبه 29 خرداد1395 - 10:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saber100 نوشته است:
سلام.من این دستگاه رو کمتر از یه ماهیه که گرفتم ولی خیلی باهاش مشکل دارم به قیمت 1.350 از اقای سروری تو رشت مثل اینکه عواملش تو این سایت کار میکنن پستهای اول رو که دیدم نا امید شدم ولی تو پستهای اخر یکمی امیدوار شدم من این دستگاه رو پک شده گرفتم با قابو همه چی
یکی از مشکلاتم اینه که وقتی سیم باطری دستگاه تکون میخوره بابلانسش بهم میخوره موقع حرکت کردن یهویی سوت میکشه حساسیت بیش از حدی داره مثلا موقع تنظیم دستگاه وقتی به ولومها دست میزنم سوت دستگاه کم میشه وقتی دستم رو میگیرم صداش زیاد میشه (وقتی زمین خیسه )بخواطر همین نمیتونم دقیق بالانس کنم ولی وقتی به منبع تغذیه وصل میکنم چنین چیزی نیست!نمیدونم چرا دریافت این دستگاه بجای اینکه از پایین باشه از همه طرفه یعنی لوپ به خود دستگاه حساسیت نشون میده بخاطر همین بالانسش به هم میخوره.قبلش به سیم لوپ که دست میزدم صداش قطع میشد که با عوض کردن سیمش به سیم انتن جنس خوب مشکل حل شد.به زمین خیس خیلی حساسه که اصلا نمیشه رو زمین خیس کار کرد
قدرت دستگاه خوبه به شرطی که ثبات خوبی داشته باشه من کمی تغیر تونستم قدرشو بیشتر کنم ولی این مشکلاتم حل بشه عالی میشه

سیم کشی و قطعات نامرغوب و مونتاژ خراب علتش هست دوست عزیز این ها فقط پول براشون مهمه نه کیفیت.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

شنبه 29 خرداد1395 - 11:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 76 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 146 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure