انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 3:09am

پاسخ به موضوع  [ 76 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی
 "محصولات فلزیابی تیم silicondevice"واقعیت چیست؟ 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

آقا فقط پولتونو ریختین تو جوب ۴ روزه روش کار کردم اصلا به درد نمیخوره نا پایدار...بدون تفکیک عمق با لوپ 60 1.5 واسه یه سینی به قطر 50 سانت رو هوا

شنبه 18 مهر1394 - 2:59pm
آواتار کاربر

آقا من 900 خریدم شماها نخرین چون اصلا اون چیزی که تو سایت گفته نیست..بی ثبات..بدون تفکیک..فقط اسباب بازی

شنبه 18 مهر1394 - 3:04pm

منم خریدم نتونستم باهاش کار کنم تفکیک هم که نداره

جمعه 24 مهر1394 - 6:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببینیددرموردتفکیکش میشه گفت به نوعی داره دقیقامثل مدلهای مختلف 12رگولاتوره مثلاهمینtl12000عمل میکنه باتغییرمولتی ترن 220کیلوی روی بردنمایشگرمیتونی نقطه ای روپیداکنی که تفکیک روبه نوعی انجام بده البته دراینجاهم همون بحث 30%افت قدرت روداری
نکته جالبی که من بهش برخوردم اینه که درفلزیاب من برخلاف نتیجه این دوستمون نتونستم وضعیتall metalروبراش تنظیم کنم هرچقدرمقدار مولتی ترن مربوطه روتغییردادم بازهم فیبرمسی روازبقیه متفاوت میزدالبته باقدرت ویابردکمتر
دوستانی که این فلزیاب روخریدن میشه لطف کنندنظرشونودرموردفلزیابشون انعکاس بدن مثلاقدرت وازاون مهمترثباتش چون برای من ازنظرثبات بسیارناپایداره وعددش حداقل 5تابالاوپایین میپره وبعضی مواقع حتی یک پرش ناگهانی زیادداره

سه شنبه 28 مهر1394 - 6:27am
آواتار کاربر

دقیقا طبقه زیر مدار همون 12000 هستش...مدار طبقه بالا دو تا مولتی ترن روشه یکی ماله تفکیک یکی مال آل متال که با کلید به رله فرمان میده و روی سه حالت all metal...analyze...free میره...اما دایما با مولتی ترنای روش و مولتی ترن اصلی مدار تنظیم بشه...البته به اتو بالانس داره که کار نمیکنه.... تو سایتش نوشته تفکیک عددی و گرافیکی اما اصلا این امکاناتو نذاره

چهارشنبه 29 مهر1394 - 7:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله درست گفتین
درموردوضعیت هایallوDiscrimination(تفکیک)دراصل هیچ کاری نکرده فقط دربرنامه ای که نوشته برای انتخاب این وضعیتهایک خروجی دیگه ازمیکروفعال میشه ودراصل رله جابجامیشه (رله فعال قطع ورله غیرفعال توی مدارمیاد)درنتیجه ازطریق کنتاکت های رله هامیشه یکی ازاون دوتامولتی ترنودرمسیرمداری اورد(یکی برای همه فلزات ودیگری برای مدتفکیک)بقیه برنامه هم چیزی اضافه نشده همین .
درمدازادهم هیچکدوم ازرله هافعال نمیشه ودرنتیجه هیچکدوم ازمولتی ترنهادرمدارقرارنمیگیره ومیشه این ولومی که برای این وضعیت درنظرگرفته شده روسرجاش لحیم کردودقیقامثل فلزیاب 12000استفاده کرد
بالاخره کسی نگفت ثبات فلزیابش درچه حدیه ؟ایااصلامیشه سیم پیچ روجابجاکردویانه حتی درحالت ثابت بودن هم ناپایداره؟

چهارشنبه 29 مهر1394 - 8:18pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
كسي از اهم لوپ اين دستگاه چيزي نگفته ! اهمش چقدره ؟ اهمش رو تا 4 اهم بالا ببريد امكان داره نرمال تر بشه .. تست كنيد حتماً

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 29 مهر1394 - 11:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی نوشته است:
با سلام
كسي از اهم لوپ اين دستگاه چيزي نگفته ! اهمش چقدره ؟ اهمش رو تا 4 اهم بالا ببريد امكان داره نرمال تر بشه .. تست كنيد حتماً

ممنونم دوست عزیز
ذهنیت شماروهم من قبلاداشتم بنابراین سیم پیچی که قبلابرای فلزیاب 12000درست کرده بودم واهمش نزدیک 4اهم هست روجایگزین کردم اماایندفعه علاوه براینکه ثباتش بهترنشدبردشم کمی کمترشدلوپ خودشم اگه اشتباه نکنم حدود2اهم هست
مشکل مداربنظرم درقسمت دیجیتالشه که حساسیت ورودیش خیلی زیاده وتغییرات درحدمیلی ولت رونشون میده
این اقایون درحقیقت فقط یک میلی ولت متردیجیتالی به مداراضافه کردن وچیزدیگه ای مثل اتوتیون که نیازضروری برای فراهم کردن ثبات مداره رونتونستن لحاظ کنن نیت فقط درست کردن کلاههای بزرگ وخوش رنگتربرای تیغ زدن امثال مابوده که فکرکنم به این هدفشونم تاحدودزیادی رسیدن

پنج شنبه 30 مهر1394 - 9:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
arash kamangir نوشته است:
عکس چیشوبراتون بزارم هزاران عکس جورواجورازش درانمجن ونت پیدامیشه
امابرای اگاهی دوستان دوتاعکس اینجامیزارم
اقایون هرچی هم خواستن رنگ ولعاب بهش بدن بازهم چینش قطعاتونتونستن جابحاکنن
توی برددوطبقه بردزیری همون فلزیاب خودمونه که ایسی بزرگه 4013وایسیهای 8پایه مجاورش358ودوتای بعدی555و...که شماره همشون پاک شده

جناب کمانگیر انگار تو با این مدار مشگل داری ، و مشخصه که فروشنده هستی و منافعت سریع به خطر می افته
و با ادعاهای عجیب داری این شرکت رو بد نام میکنی
وگرنه عکس مدارت رو میزاشتی و به عکس نت بسنده نمیکردی

قسمت !

جمعه 6 آذر1394 - 1:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rot نوشته است:
arash kamangir نوشته است:
عکس چیشوبراتون بزارم هزاران عکس جورواجورازش درانمجن ونت پیدامیشه
امابرای اگاهی دوستان دوتاعکس اینجامیزارم
اقایون هرچی هم خواستن رنگ ولعاب بهش بدن بازهم چینش قطعاتونتونستن جابحاکنن
توی برددوطبقه بردزیری همون فلزیاب خودمونه که ایسی بزرگه 4013وایسیهای 8پایه مجاورش358ودوتای بعدی555و...که شماره همشون پاک شده

جناب کمانگیر انگار تو با این مدار مشگل داری ، و مشخصه که فروشنده هستی و منافعت سریع به خطر می افته
و با ادعاهای عجیب داری این شرکت رو بد نام میکنی
وگرنه عکس مدارت رو میزاشتی و به عکس نت بسنده نمیکردی

من مثل تواونقدربدبخت نیستم که قولی بدم وانجامش ندم
فرداشب عکس مربوط به فیبرقسمت انالوگ ودیجیتالش رومیزارم البته اگه این یکی هم پروژه ای برای دوستااااان ن ن ن نشه :))
یاشایدهم همین یکی همون پروژه برای دوستاااا ن ن ن ن شمابوده ;) که موضع حق به جانب گرفتی؟

جمعه 6 آذر1394 - 5:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 76 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 169 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure