انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 5:26am

پاسخ به موضوع  [ 76 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8
 "محصولات فلزیابی تیم silicondevice"واقعیت چیست؟ 
نویسنده پیغام

Kasran نوشته است:
سلام به همه دوستان
من چند وقته که دارم رو این مدار کار میکنم تجربیاتی دارم که در خدمت شما عزیزان میذارم.
این مدار چند تا مشکل داره که باید رفع کنید بعد میشه ازش استفاده کرد.
1-باید مدار دیجیتالی بالاش رو باز کنید و بندازینش سطل زباله چون یه منبع نویز شدیده
2-در مدار پایین یه خازنعدسی 10pfهست که کلی ثبات رو بهتر میکنه امابی فکرا نگذاشتن،مال پایه های lm709هستش(آیسی بالا سمت چپ)پایه هاش به صورت دوتا مستطیل کوچیک که به پایه آیسی وصله مشخصه.
3-از کابل rg59بدون فویل استفاده کنید
4-طول سیم انتقال برق از باطری به مدار حد امکان کم باشه و تقریبا کلفت
5-پشت فیبرتون کاملا تمیز و بدون چربی باشه با تینر 20000بشورید
6-از رگلاتور 7812دو آمپری (سوئیچینگی نباشه که بدتر میشه)در ورودی برق اصلی استفاده کنید(در این حالت باید ولتاژ ورودی قبل از رگلاتور رو حد اقل 15 ولت کنید)
7-از بلنگوی خودش استفاده نکنید فقط از پیزو استفاده کنید.
8-ولوم اصلی رو با کیفیت انتخاب کنید
9-لوپ1.7تا 2.2اهمی 60سانتی عنکبوتی با سیم 75 جواب خوبی داده
10-هرگز از سوکت فلزی برای ارتباط لوپ استفاده نکنید.
11-خازنهای دو طرف ترانزیستور رو از نوع خازن مادربوردی بگذارید و همچنین دوتا آیسی پایین سمت چپ رو که555هستن رو فلزی بگذارید باطری هم مهمه
دوستان وقتی مدار بالا رو انداختین سطل زباله کنار آیسی بزرگه(4013)در مدار پایین یه پین هدر هست که یه مولتی ترن 100کیلو که پایه وسطش و یکی از کناریها به هم وصل میشه و اون یکی پایه به عنوان پایه دوم هست رو اونجا نصب کنید.یه پین هدر دوتایی هم هست به اسمهای sوd کهsرو مشترکا با منفی مدار به بلندگوی پیزو وصل کنید d هم وقتی دستگاه چیزی رو سنس میکنه ولتاژش 1میلی ولت بیشتر میشه که وقتی مدار دیجیتال رو برداشتین دیگه به درد نمیخوره.
بعد وقتی مدار رو روشن کردید اونقدر با مولتی ترن 100کیلو ور برید تا بهترین
حالت عمق زنی رو پیدا کنید
من با این حالت با ثبات خوب یه سکه 500تومانی رو تو 75سانت زدم.
مداری که فروشنده سیلیکون دیوایز میده داغونه باید خودتون این کارا رو انجام بدین تا باب میل بشه.
موفق باشید.

--------------------------------------------------------------
داداش کجایی بیا دیگه... :YMPRAY: یه عکس از کارایی که کردی روی برد بزار ببینیم چیکار کردی؟میشه فرکانسشو پایین اورد؟

یکشنبه 10 بهمن1395 - 12:32pm

آقا من این دستگاه رو خریدم....خدمات پس از فروش خوبی نداره...خود به خود صداش در میاد....سه تا پتانسیومتر ۱۰ دور روی خود مدار جا ساز شده که هر کدوم برای یک نوع لوپ باید تنظیم بشه...حساسیت به طلا خیلی کمه قیمتشم دارن میدن ۶۵۰ که به نظر من صد تومن نمی ارزه...اگه جاییش خراب شد یا برد آسیب دید میگن باید یه برد نو بخری و ما زمان و وقت برای تعمیر کردنش نداریم....نخرین آقا نخرین....همین مدار فلزیاب فلزجو مهندس حمید خیلی بالاتر و مجهز تر از sdx3500آقایونه.

چهارشنبه 25 مرداد1396 - 6:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت دوستان عزیز اگه کسی این مدارو داره و قصد فروش داره من میخوام مخصوصا فیبر رویش متاسفانه مال خودم خراب شده اگه کسی قصد فروش داشت تو خصوصی پیام بده ، با سپاس

پنج شنبه 13 دی1396 - 2:12am

آقا من دارم اگه خواستی خبرم کن

پنج شنبه 19 بهمن1396 - 11:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیز چندتا پیام براتون تو خصوصی فرستادم ولی جواب ندادین لطفا پیامهاتون چک کنید ،ممنون

شنبه 11 فروردین1397 - 5:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت دوستان، سه تا مولتی ترن ده دور رو مدار بالایی قرار داره از دوستان کسی هست که مقدار هر کدوم بدونه چقدر هست یکیش کنارش نوشته all و تفکیک و free, ممنون میشم راهنمایی کنید

چهارشنبه 18 مهر1397 - 3:53am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 76 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 80 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure