انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 10:27pm

پاسخ به موضوع  [ 76 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 "محصولات فلزیابی تیم silicondevice"واقعیت چیست؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
آرش جان من امشب با دو تا دستگاه بیرون بودم
یکیش تی ال بود
دو ساعت تمام بوقی نزد !!!! بهش شک کردم ، رسیدیم به جایی که حالت غار داشت ، یه فیبر مسی بیست سانتی همیشه برا بالانس باهام هست
لوپ رو گزاشتم تو دهنه غار کوچیکی که زیر صخره بود و یکمترو سی سانت با سقف فاصله بود و سی تا چهل سانت هم طول سنگ رسوبی سقف
بالوپ پنجاه مربع به خدا با قدرت سنس کرد فیبرو از رو صخره تازه از روی لوپ زد چون لوپم تو غار و کاملا کف زمین بود ، واقعا ایمان آوردم بهش ، دم طراحش گرم
با همین لوپ تا بیست متری تیر بیست کیلوولت هم رفتم حتی ذره ای پارازایت نگرفت
هوا هم طبق دما سنج پنج درجه زیر صفر بود و دستگاه فاقد کاور

قسمت !

سه شنبه 10 آذر1394 - 3:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داشتم توی اینترنت دنبال مطلبی میگشتم به فیلم عملکردیک فلزیاب برخوردم که جالب بود
البته این موضوع رویکی ازکاربران قبلا عنوان کرده بودولی من امروزموفق به مشاهده فیلم تستش شدم
تست عملکردفلزیابstinger 2بودکه احتمالامدل ارتقاداده شده pd3200هستش که بالوپ1*1فیبرمسی8*9رودرفاصله170سانت وفیبر20*20رودرفاصله 220سانت میزنه جالبه که تفکیک هم داره ودارای یک وضعیت عمومی برای جستجوداره وحدود6یا8وضعیت انتخابی.
ادرسشم اینه www.micronbg.com/stinger2.html

سه شنبه 10 آذر1394 - 11:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مثل اینکه کسی دنبال تحلیل عملکردفلزیاب نیست ورقبتی نشون نمیده پس بهتره ادامش ندم
لااقل دوستانی که فلزیابsdx3500روخریدن کمی درموردعملکردفلزیابشون تویح بدن
خواهشاواقعیت روعنوان کنن نه دیگه به صورت زیروتااین حدواقعی که ادم دوتاشاخ دربیاره
"سلام مهندس…بسته بدستم رسید.واقعا عالی بود نسبت به این فلزیابایی که تو بازار ریخته خیلی بالاتره…اون چیزی که من خیلی خوشم اومد ثبات بالای دستگاه بود .واقعا از دلتا پالس و مینلب و ماینر و چنس که دارن تو بازار کلاهبرداری میکنن صد برابر سرتره..دوستان من خودم حدود ده ساله که با دستگاههای مختلف دارم کار میکنم ولی باور کنین یه همچین فلزیابی توسط شرکت ها بالای ده ملیون به فروش میرسه.نکته قابل توجه اینه که کاملا دیجیتاله.مهندس حیفم اومد که ازت تشکر نکنم واقعا دستت درد نکنه من که خیلی راضیم…اکثر دستگاهها تو خاک بردشون به نصف میرسه اما این دستگاه نفوذ پذیری خوبی در خاک داره…من یه فلز ۳۰*۳۰ را داخل خاک تو سه متر سنس کردم…مهندس جان یه ایمیل برات فرستادم از نحوه اتصال ولوم بالانس.جوابشا برام ارسال کن..واقعا دستگاه کار زیادی برده بود…مرسی"ویا
"من با Lcd خاموش و لپ دست ساز ۶۳ تو عمق حدود ۱۹۰ یه وسیله به اندازه ۲۵ در ۱۰ قدیمی یک انگشتروموبند مفرقی رو گرفتم البته خودم جی پی دارم و باید بگم تو گیلان منطقه عمارلو روستایی رشی به خاطر خاکش فقط جی پی ، گرت ، و لورنز اونم سری ۵ و ۳ خوب جواب دادن این دستگاه هم به جمع اونا پیوست"
خوب این نظردونفرازخریداران احتمالی این دستگاه هست که دروبلاگ مربوطه منعکس شده اخه بعدازچندین هفته به اونجاسرزدم تاببینم که برای پرسش من جوابی نوشتندیانه اماظاهراهنوزازنظرمسئول مربوطه درمورددیدگاه من اینه:
"دیدگاه شما در انتظار بررسی است"

سه شنبه 10 آذر1394 - 10:38pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

arash kamangir نوشته است:
مثل اینکه کسی دنبال تحلیل عملکردفلزیاب نیست ورقبتی نشون نمیده پس بهتره ادامش ندم
لااقل دوستانی که فلزیابsdx3500روخریدن کمی درموردعملکردفلزیابشون تویح بدن
خواهشاواقعیت روعنوان کنن نه دیگه به صورت زیروتااین حدواقعی که ادم دوتاشاخ دربیاره
"سلام مهندس…بسته بدستم رسید.واقعا عالی بود نسبت به این فلزیابایی که تو بازار ریخته خیلی بالاتره…اون چیزی که من خیلی خوشم اومد ثبات بالای دستگاه بود .واقعا از دلتا پالس و مینلب و ماینر و چنس که دارن تو بازار کلاهبرداری میکنن صد برابر سرتره..دوستان من خودم حدود ده ساله که با دستگاههای مختلف دارم کار میکنم ولی باور کنین یه همچین فلزیابی توسط شرکت ها بالای ده ملیون به فروش میرسه.نکته قابل توجه اینه که کاملا دیجیتاله.مهندس حیفم اومد که ازت تشکر نکنم واقعا دستت درد نکنه من که خیلی راضیم…اکثر دستگاهها تو خاک بردشون به نصف میرسه اما این دستگاه نفوذ پذیری خوبی در خاک داره…من یه فلز ۳۰*۳۰ را داخل خاک تو سه متر سنس کردم…مهندس جان یه ایمیل برات فرستادم از نحوه اتصال ولوم بالانس.جوابشا برام ارسال کن..واقعا دستگاه کار زیادی برده بود…مرسی"ویا
"من با Lcd خاموش و لپ دست ساز ۶۳ تو عمق حدود ۱۹۰ یه وسیله به اندازه ۲۵ در ۱۰ قدیمی یک انگشتروموبند مفرقی رو گرفتم البته خودم جی پی دارم و باید بگم تو گیلان منطقه عمارلو روستایی رشی به خاطر خاکش فقط جی پی ، گرت ، و لورنز اونم سری ۵ و ۳ خوب جواب دادن این دستگاه هم به جمع اونا پیوست"
خوب این نظردونفرازخریداران احتمالی این دستگاه هست که دروبلاگ مربوطه منعکس شده اخه بعدازچندین هفته به اونجاسرزدم تاببینم که برای پرسش من جوابی نوشتندیانه اماظاهراهنوزازنظرمسئول مربوطه درمورددیدگاه من اینه:
"دیدگاه شما در انتظار بررسی است"

اقا ارش سلام خوبی انشالله دیگه @};- یعنی تو منطقه عمارلو ایکس 6 یا زد وان جواب نداده؟ که میفرمایید سری 3 و 5 جواب میده؟سری 3 که مدلش قدیمی هست بازم سری 5 نسبت به قیمتش و کارایش مقرون به صرفه ترم هست و تقریبا هنوز جای کار داره میشه بهش امیدوار بود خیلی دموده نشده.ولی برام سوال پیش اومد که نکنه سری 6 و زد وان جواب نداده که میفرمایین مدلهای سری 3 و 5 لورنز رو عنوان کردین :)

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 18 آذر1394 - 7:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

رامین جان ممنونم ازاحوال پرسی شما
وا...این نظرمن نبوده وفقط این دوموضوع ازقسمت نظرات خریداران احتمالی که اون هم بسیارضعیفه نقل قول شده ;)
من هم بانظرشماموافقم خوب برای فروشش به جدول عمق زنی لورنزz1حواله شده بوده اون که باواقعیت سنخیت نداشته خوب ساده ترین راه اینه که منطقه ای روبایدمثال میزدندکه کمترکسی اونجارفته باشه ویافلزیابی روتست زده باشه شایداین جوری وناباورانه شبه خیالی روبعضی هاباورکنند B-)
برایم جای سواله که چرابااینکه ازفروش این فلزیاب حدودیکسال میگذره هنوزتوی نت حتی یک فیلم کوتاهی ازعملکردخوبش منتشرنشده :-? @-)

چهارشنبه 18 آذر1394 - 10:21pm

من این دستگاه رو دارم پشتیبانیش وحشتناک ضعیفه و من خودم چند بار توی سایتشون پیام گذاشتم حرفهایی که خیلی از شما باید بفهمید رو نمیزاشتن روی سایت پاک میکردن اخه پیام که میذارید اول برسی میشد بد روی سایت قرار میگرفت شاید بالغ ببر 10 پیام خودم رو نذاشتن حرفهایی که به نفعشون نیست روی سایت نمیزارن وسایل پرویی که میگن کلن 15 هزار تومان هست تو بازار 70 هزار تومان میدن و باطری و شارژرش رو راحت با 50 میخرید اونا 150 گذاشتن و جعبه ای که کیت درونش رار میگیره 10 هزار تومان هست اونا هزار 30 تومان میدن خلاصه اگه خواستین بخرید فقط کیت رو بخرید خلاصه نخرید ما خریدیم گول خوردیم ماهم گول حرفهای دروغ وپوچشون رو خوردیم

پنج شنبه 24 دی1394 - 4:39am

سلام دوستان. من هم sdx3500دارم ولی باید بگم تمام نظرات شما دوستان برام سوال شد که چرا این حرفارو میزنین من اگه بگم همین دستگاه سینی 30×30 رو در پشت یک سنگ دو متر بلندی در ی 70 سانت با لوپ 1×1 راحت سنس کردم قبول میکنین خواهشا بجای منفی بازی حرف حق رو بزنین اگه بلد نیستین با فلزیاب پالسی کار کنین لطفا نظرات منفی نزنین برای من هیچ نفعی نداره ولی چیزی که از sdx3500میدونم واقعا به درد کاوش میخوره بهترین کابل برای لوپ و بهترین کابل رابط بین لوپ و دستگاه رو انتخاب کنین به حرف بنده میرسین در ضمن فرکانس این دستگاه هم 200 هرتز تنظیم شده که قابل تغیر هستش اما بهترین حالت فرکانسش همون 200 هرتز تا 240 هرتز هستش.

چهارشنبه 28 بهمن1394 - 6:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

goldstep نوشته است:
سلام دوستان. من هم sdx3500دارم ولی باید بگم تمام نظرات شما دوستان برام سوال شد که چرا این حرفارو میزنین من اگه بگم همین دستگاه سینی 30×30 رو در پشت یک سنگ دو متر بلندی در ی 70 سانت با لوپ 1×1 راحت سنس کردم قبول میکنین خواهشا بجای منفی بازی حرف حق رو بزنین اگه بلد نیستین با فلزیاب پالسی کار کنین لطفا نظرات منفی نزنین برای من هیچ نفعی نداره ولی چیزی که از sdx3500میدونم واقعا به درد کاوش میخوره بهترین کابل برای لوپ و بهترین کابل رابط بین لوپ و دستگاه رو انتخاب کنین به حرف بنده میرسین در ضمن فرکانس این دستگاه هم 200 هرتز تنظیم شده که قابل تغیر هستش اما بهترین حالت فرکانسش همون 200 هرتز تا 240 هرتز هستش.

ممنونم ازاشتراک اطلاعات شماجنابgoldstep
ظاهراکه کاربرجدیدهستین واولین پستتون روزدین امیدوارم که روزبه روز پستهای مفیدودارای بارعلمی بیشتر ازشماببینیم
نوشتین که بالوپ1*1فلز30*30روازفاصله70*؟سانت پشت سنگ میزنه خوب متاسفانه مامتوجه نشدیم که منظورتون 70سانته یا170سانته یا270سانته ومهمتراینکه جنس فلزرومشخص نکردی که چیه؟
اگه 270سانت باشه که فلزیابت واقعاخوبیه البته اگه جنس فلزنزدیک به طلاباشه مثلافیبرمسی30*30
اگه 170سانت منظورته خوب اگه بافلزی مثل فیبرمسی تست شده باشه درحدمتوسطه نه خوب چون همین تست روبعضی ازدوستان بافیبرمسی 20*20وبالوپ زیر60سانت(دقیقااندازه لوپشوحضورذهن ندارم)درفاصله 160سانت بافلزیاب TL12000انجام دادند
اگه منظورتون70سانت باشه که بهتره بگم متاسفانه درحدیک اسباب بازیه

پنج شنبه 29 بهمن1394 - 9:21am

سلام آقای ارش کمانگر من تایپ اشتباهی زدم بعدش حدود 2 سال هست که عضو هستم ولی تظرات نمیدام در رابطه با sdxباید بگم بله یک سینی 30×30 پشت یک سنگ که داخل کوه بود تست کردم سنگ به بلندی 2 متر و عرض یک مترو 70 سانت که قشنگ لوپ یک در یک پشت سنگ قایم میشد سینی هم در 190 سنس میکرد یعنی با قدرت فرکانسش از یک متر و 70 سانت عرض سنگ راحت رد میشد بدون معطلی حتی من سینی رو گذاشتم وا از پشت سنگ لوپ را در حال حرکت نزدیک کردن قشنگ جواب میداد اگه شما میگین اسباب بازیه ازش چه ایرادی دیدین واسه این حرفتون چه مدرکی دارین میتونین ثابت کنین که اسباب بازیه؟ قوطی کنسرو ماهی رو تو یک مترو 140 سانت زیر خاک هم سنس کردم راحت من فقط چیزی که خودم تست کردم رو میگم نه حرف مردم و تستای مردم

پنج شنبه 29 بهمن1394 - 10:40am

sdx توان مصرفیش یکو نیم امپر در ساعت مصرف داره که اگه یه باطری 5 امپر با خودت ببری راحت 4 ساعت بدون اوفت فرکانس و عمق میتونی کاوش کنی من خیلی امتحانات روش انجام دادم رو حالت free اگه یک فیبر مسی 10×10رو تو یک 120 سانت تنظیم کنی بعد بری رو حالت allهمون فیبر10×10رو تنظیم کنی راحت 150سانت سنس میکنه چه در هوا چه زیر خاک و پشت سنگاهی محکم و ساروجی فقط حالت انالیزش رو میتونم بگم یکم عمقش کم میشه به طور مثل فیبر مسی10×10رو تو 90 سانت تشخیص میده و به سمت چپ میکشه نشانگرشو بازم اگه سوالی دارین در رابطه با sdxمن در خدمتم

پنج شنبه 29 بهمن1394 - 10:50am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 76 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: MOHAMED ALI , mohammad rog , Saeidpor2 و 109 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure