انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 6:48am

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ba.davood نوشته است:
مهرافرین نوشته است:
ba.davood نوشته است:

سلام گرم به جناب مهدی عزیز و جناب قنبری
نمیخاستم تو بحث دخالت کنم ولی با نظر شما در مورد (ولی برای کاوش اصلا ) موافق نیستم درسته دیجیتال نیست ولی ارزش خودشو داره بخصوص هزینه چندانی هم برای مونتاژش لازم نیست به نظر من در کنار یک دیجیتالی دستساز خوب مثل فلزجو یکی از پالسی های چنس یا پلوس خوبه . جا داره از جناب مهندس عزیز حمیدجان تشکر بکنم . @};- @};-

دوست عزیز میشه لطفن دلیل فنی خودتون رو بفرمایید؟؟
اگه قانع کننده بود ممکنه بدرد بقیه هم بخوره!
و صرف اینکه هزینه ی چندانی نداره که نشد دلیل!!

ممنون...

اول سلام :D دوست عزیز چرا دروغ بگم دلیل فنی که شما میفرمائید بنده سراغ ندارم ولی من هم فلزجو رو دارم هم چنس و هم این عمو پلوس رو سر زمین با ثبات و عمق زنی خوبی برام داره بعد از تایید فلزجو سعی میکنم با یه پالسی دیگه تست بگیرم همین سواد آنچنانی هم ندارم به نکات فنیش فکر کنم .ضمنا من لورنز 3 و DOUBLE MAGNUM و ردیاب ریفایندر و ایکس 4000 رو هم کنار دستساز هام دارم .این دستساز ها رو بیشتر از سر کنچکاوی ساختم البته به بهترین شکل ممکن .ولی خودمونیم فلزجو یک شاهکار ایرانیه که با مقایسه ای که با لورنز خودم کردم شاید یه سر و گردن هم از لورنز سرتر باشه @};- تشکر مجدد از جناب مهندس حمید @};- . دوست عزیز تو انجمن همه که نمیتونن دلیل فنی برای گفته هاشون داشته باشند مگه نه @};- @};- @};-

جاهایی که نمیشناسیم طرف رو بیشتر این دستسازها رو میبریم که خدایی نکرده طرف ناجور از آب دراومد زیاد ضرر نکنیم :ymdevil:

درود بر شما

بهرحال هرکسی نظری داره..

موفق باشی @};-

شنبه 26 فروردین1396 - 3:59am
مدیر سایت
مدیر سایت

همه چیز برمیگرده به هوش اپراتور و تجربه اپراتوری و نحوه صحیح تنظیم دستگاه برای سنس با کیفیت در مکان ، بنده عرض کنم اگر زبون دستگاهت رو خوب بفهمی با همین دستسازهایی مثل فلزجو میشه در عمق بالایی فلز رو کشف کرد ، تجربه صحیح در تنظیمات و اپراتوری صحیح در مکان خیلی مهمه حرف اول رو میزنه ! یاحق

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 29 فروردین1396 - 7:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام دوستان فلزجو مدار خوبی هستش کسی که ازش بد نگفتش تایپیک مخصوص خودشم داره می توانید تشریف ببرید اونجا هر چقدر می خواهید تعریف کنید اینجا تاییک پولونسه که کسی هم مجبور به ساختش نکردیم :ymsmug:

جمعه 8 اردیبهشت1396 - 8:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

orginal نوشته است:
سلام دوستان فلزجو مدار خوبی هستش کسی که ازش بد نگفتش تایپیک مخصوص خودشم داره می توانید تشریف ببرید اونجا هر چقدر می خواهید تعریف کنید اینجا تاییک پولونسه که کسی هم مجبور به ساختش نکردیم :ymsmug:

\M/ @};-

خدايا مددی کن

جمعه 8 اردیبهشت1396 - 9:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

orginal نوشته است:

سلام من هم با نظر شما و جناب مهدی موافقم . @};- @};-

شنبه 9 اردیبهشت1396 - 8:03am
مدیر سایت
مدیر سایت

orginal نوشته است:

با سلام
جناب اورجینال نازنین و دوست داشتنی ، طبق شناختی که از شما دارم از شما عصبانیت بعیدهست عزیز دلم ! بزرگمنشی و رفاقت و صداقت در گفتار در گروه و بین اعضا باید باشه و قرار نیست کسی انتقادی میکنه دیگران دلگیر بشن ، هر تجربه و ایده ای و انتقادی در اینجا مطرح میشه برای افزایش سطح آگاهی اعضا هست ، لطفا خونسرد تر باشید و صبور تر ، سپاس گذارم @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 9 اردیبهشت1396 - 10:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

به نظر بنده عزیزانی که برا ساخت فلزجو اصرار دارن به احتمال ۶۰ درصد به موفقیت رسیدن و تبلیغ میکنن و عزیزانی هم که از پولونس دفاع می کنن به احتمال قوی حتما موفقیتهایی داشتن که به سایر دوستان هم پیشنهاد ساختش رو میدن .
پیشنهاد بنده هم به سایر دوستان ساخت هر دو مدار میباشد .

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

شنبه 9 اردیبهشت1396 - 12:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هنرجو نوشته است:
به نظر بنده عزیزانی که برا ساخت فلزجو اصرار دارن به احتمال ۶۰ درصد به موفقیت رسیدن و تبلیغ میکنن و عزیزانی هم که از پولونس دفاع می کنن به احتمال قوی حتما موفقیتهایی داشتن که به سایر دوستان هم پیشنهاد ساختش رو میدن .
پیشنهاد بنده هم به سایر دوستان ساخت هر دو مدار میباشد .

پیشنهاد خوبیه دوستان به جای بحث هر دو مدار رو بسازندو از هر دو مدار استفاده کنند طبیعتا راحتتر میتونند قضاوت کنند

چهارشنبه 13 اردیبهشت1396 - 10:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان من این مدارو ساختم و خیلیم راضیم ازش حتی حساسیت ب طلاش هم خوبه وخیلی با ثبات داره واسم کار میکنه ودر تست هوایی هم با لوپ ۳۰تونستم ی ۵۰۰تومنی رو تو ۴۰الی۴۳سانت ب راحتی سنس کنم..

پنج شنبه 14 اردیبهشت1396 - 10:14am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام ه همه دوستان و اساتید
من مدار رو بدون تغییر ساختم با سیم کت لوپ 45 با اهم 1.8 ساختم که صفحه مسی 20*15 رو به سختی در 60 سانت میزنه و در 50 سانت سنس قوی تری داره از ولوم ده دور استفاده کردم آیا با تغییر 3055 به tip35 مشکل حل میشه یا تغییرات دیگری هم نیازه > در ضمن از ای سی 357 استفاده کردم ( 357 در مدار فلزجو جواب داده و اصل بوده ) چون بقیه ای سی ها که در حد 20 تا 30 سانت بیشتر جواب نمیداد . لطفا راهنمایی کنید

با تشکر

اشک هایی که بعد از شکست میریزیم همان عرق هایی هستند که قبل از آن نریخته ایم

جمعه 22 اردیبهشت1396 - 11:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 94 , 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 71 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure