انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 3:53am

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71 , 72 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahan2000 نوشته است:
:-BD :-H @};- @};-
BeHNaM-P نوشته است:
دوست عزیز شما باید مدار رو بدون تغییرات بسازی و با ولتاژ 18 ولت راه اندازی کنید حتما خازنهای الکترولیت رو 25 ولت به بالا بیندازید

این دستگاه یه فلز 1 متری رو میتونه با لوپ 1 متری در 4 متری با ثبات اشکار کنه

بجای lm741 حتما از lf357 اصلی استفاده کنید

دستگاه من بردش خیلی کمه واسه فلز 20×20 بیشتر از 50 سانت نمیگیره با لوپ 50 دلیلش چیه

شنبه 15 آبان1395 - 10:22am
مدیر سایت
مدیر سایت

خودتون رو الاف این مدارها نکنین من اینو ساختم بردش در بهترین شرایط دلچسب نبود انداختم رفت ! از این بهتر 12 رگلاتور یا تی ال 12 هزار هست روی اونها کار کنید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 18 آبان1395 - 3:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من تموم این69 صفحه رو خوندم اخرنفهمیدم,خوبه یا بد,چون نساختمش تا بگم,ولی,دسگاه استاد حمید ساختم ازش راضیم,به نظر من ثباتش,هم خوبه باید با دسگاه کارکنی تا قلقش دست بیاد,کار یبار دوبار نیست,من خیلی وقته دارم روش کارمیکنم,الانم,ازش راضییم,دارم روی لوپ خوب کارمیکنم,تا خدا چی بخواد,با تشکر از همگی شما,موفق باشید,

سه شنبه 18 آبان1395 - 4:12pm

مهدی نوشته است:
خودتون رو الاف این مدارها نکنین من اینو ساختم بردش در بهترین شرایط دلچسب نبود انداختم رفت ! از این بهتر 12 رگلاتور یا تی ال 12 هزار هست روی اونها کار کنید

اشتباه میکنید مهدی جان من این مدارو ساختم و تا 4.20 با لوپ 1 در 1 یه رینگ پژو رو در خاک زدم

سه شنبه 18 آبان1395 - 6:03pm
مدیر سایت
مدیر سایت

احسنت به شما ، لایک دارید برادر ، ما که بوسیدیم همه چیز رو گذاشتیم کنار ، اعصابمون خیلی راحت شد !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 19 آبان1395 - 11:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

BeHNaM-P نوشته است:
مهدی نوشته است:

اشتباه میکنید مهدی جان من این مدارو ساختم و تا 4.20 با لوپ 1 در 1 یه رینگ پژو رو در خاک زدم

سلام دوست عزیز شما چه تغییراتی دادین تو مدارتون

یکشنبه 23 آبان1395 - 8:32am

دوستان سلام
در مورد پلونس باید عرض کنم بجای ای سی 555 از 7555 استفاده کنید و بجای ترانزیستور قدرت tip3055 از tip35 استفاده کنید و بجای lm741 از lf357 استفاده کنید برای مقاومت دمپینگ هم از همان مقدار فقط 2 وات استفاده کنید و حتما مدار رو با ولتاژ 18 ولت تغدیه کنید و مدار رو روی فرکانس 65 هرتز که پایینترین فرکانس هست تنطیم کنید برای خازنهای الکترولیت هم بهتره برای ظرفیتهای 1000 میکرویی از 400 ولتی استفاده کنید و بقیه خازنها هم 35 ولتی باشن و برای ولوم صدا نوع معمولی 10 کیلو ولی برای ولوم تنظیم از ولوم 100 کیلو 10 دور خاکستری رنگ با بدنه پلاستیکی که فکر میکنم قیمتش حدود 70000 هزار تومنه استفاده کنید و حتما از باطری 4.5 امپرساعت برای تغدیه مدار استفاده کنید و برای لوپ هم از لوپ با ظرفیت مقاومتی 1 اهم و ظرفیت خازنی 210 میکروهانری استفاده کنید برای همه سایز لوپ باید از همین ظرفیتها استفاده بشه بهترین لوپ برای سنس بهتر طلا فقظ لوپ تخت هست هم برای لوپهای بزرگ و هم لوپهای کوچک و با این تغییرات و لوپ بنده یک فلز اهنی با قطر 50 سانت رو در 4 متری با لوپ 1 در 1 با ثبات بالا سنس کردم در ضمن بجای پتانسیومتر 220 کیلو از یک ولوم 100 کیلو جنس خوب و یک پتانسیومتر 100 کیلو که بصورت سری به ولوم متصل میشه استفاده کنید تا بتونید با لوپهای مختلف مدار با مدار کار کنید موفق باشید :-H

سه شنبه 25 آبان1395 - 4:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون بهنام جان اما یه سری به گروه تلگرامی ما بزن چند نفری از بچه ها کارت داشتن

خدايا مددی کن

سه شنبه 25 آبان1395 - 4:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
BeHNaM-P نوشته است:
دوستان سلام
در مورد پلونس باید عرض کنم بجای ای سی 555 از 7555 استفاده کنید و بجای ترانزیستور قدرت tip3055 از tip35 استفاده کنید و بجای lm741 از lf357 استفاده کنید برای مقاومت دمپینگ هم از همان مقدار فقط 2 وات استفاده کنید و حتما مدار رو با ولتاژ 18 ولت تغدیه کنید و مدار رو روی فرکانس 65 هرتز که پایینترین فرکانس هست تنطیم کنید برای خازنهای الکترولیت هم بهتره برای ظرفیتهای 1000 میکرویی از 400 ولتی استفاده کنید و بقیه خازنها هم 35 ولتی باشن و برای ولوم صدا نوع معمولی 10 کیلو ولی برای ولوم تنظیم از ولوم 100 کیلو 10 دور خاکستری رنگ با بدنه پلاستیکی که فکر میکنم قیمتش حدود 70000 هزار تومنه استفاده کنید و حتما از باطری 4.5 امپرساعت برای تغدیه مدار استفاده کنید و برای لوپ هم از لوپ با ظرفیت مقاومتی 1 اهم و ظرفیت خازنی 210 میکروهانری استفاده کنید برای همه سایز لوپ باید از همین ظرفیتها استفاده بشه بهترین لوپ برای سنس بهتر طلا فقظ لوپ تخت هست هم برای لوپهای بزرگ و هم لوپهای کوچک و با این تغییرات و لوپ بنده یک فلز اهنی با قطر 50 سانت رو در 4 متری با لوپ 1 در 1 با ثبات بالا سنس کردم در ضمن بجای پتانسیومتر 220 کیلو از یک ولوم 100 کیلو جنس خوب و یک پتانسیومتر 100 کیلو که بصورت سری به ولوم متصل میشه استفاده کنید تا بتونید با لوپهای مختلف مدار با مدار کار کنید موفق باشید :-H

دوست گرامی من این مدار رو نساختم وقرارهم نی بسازم فقط توصحبتهای شما یه نکته که برام عجیب بود خازن 1000میکروفاراد چهارصدولت اول که همه جا پیدا نمیشه بعد هم که قیمت بالایی داره واز اون بدتر اندازه خیلی بزرگی داره خوب حالا با این حال چه لزومی هست که از این ولتاژ استفاده بشه در حالی که ولتاژمدار رو گفتیت 18 باشه وفوقش بخوا ولتاژ القایی لوپ رو هم در نظر بگیریم باز با این رقم فاصله زیادی داره مثلا در همین فلزجوی خودمون ولتاژخازنهاش 35 هست :-? :-?

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

چهارشنبه 26 آبان1395 - 10:27am

A.D.H1360 نوشته است:
BeHNaM-P نوشته است:
دوستان سلام

دوست گرامی من این مدار رو نساختم وقرارهم نی بسازم فقط توصحبتهای شما یه نکته که برام عجیب بود خازن 1000میکروفاراد چهارصدولت اول که همه جا پیدا نمیشه بعد هم که قیمت بالایی داره واز اون بدتر اندازه خیلی بزرگی داره خوب حالا با این حال چه لزومی هست که از این ولتاژ استفاده بشه در حالی که ولتاژمدار رو گفتیت 18 باشه وفوقش بخوا ولتاژ القایی لوپ رو هم در نظر بگیریم باز با این رقم فاصله زیادی داره مثلا در همین فلزجوی خودمون ولتاژخازنهاش 35 هست :-? :-?

درود بر شما دوست خوبم در مورد ولتاژ این خازنها باید خدمت شما عرض کنم که این خازنها از لحاظ قیمت اگر تشریف ببرید فروشگاه با قیمت هر یک عدد 250 تومان موجوده و از لحاظ سایز هم دقیقا هم سایز نوع 35 ولتی هست و همه فروشگاههای قطعات الکترونیکی هم موجود دارن در ضمن دوست من بهتره شما قبل از اینکه پست قرار بدید یه سری به این فروشگاهها میزدی بعد پست قرار میدادی عزیزجان :-BD

در ضمن عزیزم بنده کی شما رو مجبور به ساخت کردم و برای شمایی که نمیخوای بسازی چزا اینقدر مهمه خازنش چند ولتی باشه لابد شما انتظار داری از شما عذرخواهی کنم بابت قرار دادن این تغییرات

چهارشنبه 26 آبان1395 - 11:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71 , 72 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 94 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure