انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 11:29pm

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان

من تازه ساخت فلزجو را تمام مردم میخوام سند باکسو بسازم اگه این تاپیک هنوز فعاله شروع میکنم وامیدوارم کمکم کنید

شنبه 18 اردیبهشت1395 - 6:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام استاد ایگون عزیز

حساسیت به طلا این فلزیاب چطوره ؟ لطفا راهنمایی فرمایید ایا لوپ های بزرگ 150 میشه براش ساخت؟

شنبه 18 اردیبهشت1395 - 6:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zakari نوشته است:
سلام دوستان

من تازه ساخت فلزجو را تمام مردم میخوام سند باکسو بسازم اگه این تاپیک هنوز فعاله شروع میکنم وامیدوارم کمکم کنید

نسازید اسباب بازیه در حد 150برای فلزات بزرگ با لوپ 1

یکشنبه 19 اردیبهشت1395 - 4:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر نوشته است:
madrek نوشته است:
stkmelodi_20 نوشته است:
بنظرم نسازید بهتره چون هیچ ارزش ساختی نداره و جز مدارات سرگرمیه چون من خودم نتیجه مطلوبی نگرفتم

چون شما نتیجه نگرفتی دلیل نمیشه بقیه هم نتیجه نگیرن

آره خوب شما اگه نتیجه نگرفتی باید ببینی مشکل کارت کجاست

برادر من من کارم مشگلی نداره تو یروز مونتاژ کردم و با اولین روشن کردنمم مدارم خوب کار کرد ولی قبول کنید با توجه به صفحات تاپیک و دوستانی که ساختن یه اسباب بازیه اماتوره بدرد سکه یابی میخوره اونم در سطح. چون من شغلم الکترونیک در سطح ابتدایی یه چیزایی بلدم واقع زمانه انالوگ نیست اگه بخوایم مقایسه کنیم 12 ریگلاتور واقعا کارایی جالبی داره ثباتشم خوبه ولی و ولی تفکیک ندارن و این بزرگترین سر در گمی هستش که با تجربه ای که من داشتم و رفع مشگلی که با مدار فلزجو برام پیش امد این مدار واقعا یه اسباب بازیه. از هر لحاظ هم بگین روش کار کردم ولی تغییر چندانی نداشت کسایی هم که ساختن یه فیلم درست حسابی نزاشتن که تست واقعیش مشخص بشه

یکشنبه 19 اردیبهشت1395 - 4:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
دوستان مقایسه توانایی های مدار فلزجو با این مدار صحیح نیست چون این مدار ده پانزده سال پیش طراحی شده و شاید تا چند سال پیش عمومی نشده بود به علت مسائل تجاری و حق امتیاز بوده باشه در هر صورت مدار فلزجو یک مدار با تکنولوژی دیجیتال هست که دوسال از طراحیش میگذره و تمامی تجارب گذشته در آن رعایت شده است و بنظرم این ورژن آخر فلزجو داره خوب عمل میکنه و واقعا اگر باهش تمرین کنید مثل اینه که داره با آدم حرف میزنه
و اما این مدار که تغییرات مهندس aygon84 و مهندس سوناتای عزیز را روش اعمال کردم شرایط کاری مدار بهتر و برد بیشتر شده است قبل از تغییرات بردش از فلزجو کمتر بود بعد از تغییرات بردش با لوپ و فرکانس مشابه با فلزجو ،تقریبا یکی هست ولی این مدار آنالوگه و طرفداران خودشو داره و اما ثبات در این مداره خیلی خوب هست یادمه مهندس سنه دژ در جایی فرمودند در این مدار مواظب باشید ثبات بدست آمده در کاوش منجر به خروج از بالانس نشود یعنی ما متوجه نباشیم و ای دل غافل مدار از بالانس خارج شده باشد. متاسفانه در مدار من اینطور بود و من برای غلبه بر این مشکل مدار را همیشه در آستانه بودن چک میکردم یعنی تک تک تک را همیشه داشتم .
جا داره از مهندس اورجینال عزیز بخاطر این مدار تشکر کنم.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

یکشنبه 19 اردیبهشت1395 - 9:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

میخواین بسازین میخواین نسازین تست بیل زیر خاک 190-180 میزنه با ثبات کجاش بده شما میخواین با پالسی 12 مترو خورده ای بزنین اگه همچین مداری دارین به ما هم بدین زالوت با اونهمه دبدبش 9 بیشتر اسکن نمیکنه اونم حفره رو -درمورد 12 رگولاتور هم تفکیکش خوبه 70 در صد کل برد تفکیک میداد اما مدار من مشکلی که داشت این بود که بعد از نیم ساعت کار کردن افت شدید برد پیدا میکرد اوراقش کردم ای سی هاشو دادم به دوستم

دوشنبه 20 اردیبهشت1395 - 7:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hoshyar191 نوشته است:
سلام
دوستان مقایسه توانایی های مدار فلزجو با این مدار صحیح نیست چون این مدار ده پانزده سال پیش طراحی شده و شاید تا چند سال پیش عمومی نشده بود به علت مسائل تجاری و حق امتیاز بوده باشه در هر صورت مدار فلزجو یک مدار با تکنولوژی دیجیتال هست که دوسال از طراحیش میگذره و تمامی تجارب گذشته در آن رعایت شده است و بنظرم این ورژن آخر فلزجو داره خوب عمل میکنه و واقعا اگر باهش تمرین کنید مثل اینه که داره با آدم حرف میزنه
و اما این مدار که تغییرات مهندس aygon84 و مهندس سوناتای عزیز را روش اعمال کردم شرایط کاری مدار بهتر و برد بیشتر شده است قبل از تغییرات بردش از فلزجو کمتر بود بعد از تغییرات بردش با لوپ و فرکانس مشابه با فلزجو ،تقریبا یکی هست ولی این مدار آنالوگه و طرفداران خودشو داره و اما ثبات در این مداره خیلی خوب هست یادمه مهندس سنه دژ در جایی فرمودند در این مدار مواظب باشید ثبات بدست آمده در کاوش منجر به خروج از بالانس نشود یعنی ما متوجه نباشیم و ای دل غافل مدار از بالانس خارج شده باشد. متاسفانه در مدار من اینطور بود و من برای غلبه بر این مشکل مدار را همیشه در آستانه بودن چک میکردم یعنی تک تک تک را همیشه داشتم .
جا داره از مهندس اورجینال عزیز بخاطر این مدار تشکر کنم.

سلام هوشیار جان ما که تغییرات نفهمیدیم چی بود شما لطف کنید بگید چه تغییراتی انجام دادین

دوشنبه 20 اردیبهشت1395 - 5:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان

من تو مناطق کوهستانی وسنگلاخی زندگی میکنم حساسیتش به سنگ های سیلیسی چطوره ؟ایا در مناطق سنگلاخی حساسیت به سنگ داره ؟برد بالا زیاد برام مهم نیست.لطفا راهنمایی کنید

دوشنبه 20 اردیبهشت1395 - 9:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

zakari نوشته است:
سلام دوستان

من تو مناطق کوهستانی وسنگلاخی زندگی میکنم حساسیتش به سنگ های سیلیسی چطوره ؟ایا در مناطق سنگلاخی حساسیت به سنگ داره ؟برد بالا زیاد برام مهم نیست.لطفا راهنمایی کنید

حساسیت به سنگهای دارای ذرات اهنی تو تمام فلزیابخا هست اما سطحی باید اپراتوریش رو یاد بگیری

دوشنبه 20 اردیبهشت1395 - 9:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب stkmelodi_20
در صفحه 64 مهندس aygon84 ، زحمت کشیدن و تغییرات را اعلام فرمودند.

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

سه شنبه 21 اردیبهشت1395 - 12:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , mikimaus , Saeidpor2 و 163 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure