انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 6:05pm

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
با تشکر از شما برای ارائه فیلم
دوست عزیز اصلا تست خوبی نبود و چیزی رو مشخص نکرد
فلزیاب رو که نباید اینقدر از آستانه خارج کرد . این در حد حساسیت بیشتر از 20 در فلزجو هست . تستهای فلزجو کاملا در حالت سکوت انجام میشه
اینطوری اصلا برد شما معلوم نمیشه . در آستانه باید هیچ صدای اضافی نباشه یا حداقل هر یک ثانیه یک بار یک تق بزنه . این که در حالت موتورگازی بود :D
امیدوارم که بعد از تغیرات و قطعات خوب ، به نتیجه ی عالی برسید و یه تست در حالت سکوت بزارید . بنده از ثبات این فلزیاب مطمئن هستم . اگر در حالت نرمال در حد فلزجو برد بزنه ( نه بیشتر ) حتما میسازمش .
قبل از اینکه ( گری ) بیاد تو سایتهای فارسی ، از روی سایتهای خارجی ساختمش . بردش که راضی کننده نبود ، اما ثباتش عالی بود . بعد از ساعتها ، روی هر زمینی ، صداش تغیر نمیکرد . البته با اینکه صداش ثابت بود ، نسبت به جنس زمین های مختلف ، بردش بصورت مخفیانه کم و زیاد میشد و اپراتور متوجه نمیشد . امیدوارم که ثبات این فلزیاب اینطوری نباشه . ثبات برد هم مهم است .

لا اله الا هو

سه شنبه 4 اسفند1394 - 1:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر دوستان خوبم درمورد ولوم تنظیم لوپ برای اینمدار بنده از یک ولوم 100 کیلو معمولی و یک عدد پتانسیومتر 100 کیلو مولتی ترن که به این ولوم سری کردم استفاده میکنم و در مورد لوپ دوستان بیسترین برد رو بنده با لوپ 3 اهم 1 در 1 از این مدار گرفتم برای یک بشقاب لعابی با قطر 25 به طوری که لوپ روی زمین و چسبیده به زمین قرار داشت که با تنظیم دستگاه در همین شرایط تونسیتم در 210 سانتی این بشقاب رو سنس کنم و در مورد همین ابعاد بشقاب با جنس استیل برد به 230 سانت رسید البته تاکید میکنم که لوپ چسبیده به زمین دستگاه روی استانه رفت امشب طریقه ساخت ولوم تنظیم لوپ رو هم با تصویر برای دوستان قرار میدم

سه شنبه 4 اسفند1394 - 3:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سوناتا نوشته است:
درود بر دوستان خوبم درمورد ولوم تنظیم لوپ برای اینمدار بنده از یک ولوم 100 کیلو معمولی و یک عدد پتانسیومتر 100 کیلو مولتی ترن که به این ولوم سری کردم استفاده میکنم و در مورد لوپ دوستان بیسترین برد رو بنده با لوپ 3 اهم 1 در 1 از این مدار گرفتم برای یک بشقاب لعابی با قطر 25 به طوری که لوپ روی زمین و چسبیده به زمین قرار داشت که با تنظیم دستگاه در همین شرایط تونسیتم در 210 سانتی این بشقاب رو سنس کنم و در مورد همین ابعاد بشقاب با جنس استیل برد به 230 سانت رسید البته تاکید میکنم که لوپ چسبیده به زمین دستگاه روی استانه رفت امشب طریقه ساخت ولوم تنظیم لوپ رو هم با تصویر برای دوستان قرار میدم

سلام کابلی ک شما گفتی تو یک متر اگ هشت رشته سیم را سری کنی میشه 2.8 اهم.به عبارتی چهار مترش میشه نه اهم تقریبا.کابل awg24

سه شنبه 4 اسفند1394 - 11:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست من جنس کابلتون خوب نیست

سه شنبه 4 اسفند1394 - 11:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اینم طریقه ساخت ولوم تنظیم لوپ

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 4 اسفند1394 - 11:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان برای لوپ فراموش کردم بگم از کابل ۴ رشته 24 awg استفاده کنید

پنج شنبه 6 اسفند1394 - 8:35am

سوناتا نوشته است:
دوستان برای لوپ فراموش کردم بگم از کابل ۴ رشته 24 awg استفاده کنید

سلام جناب سوناتا آیا منظور شما همان کابل شبکه است و اگر است cat5 یا cat 6 است و اینها همشون هشت رشته هستند که دوتادوتا به هم پیچیدن
می شود لطفا یک عکس از کابلتان قرار دهید
آیا لینک زیر سیمش مناسب است؟
http://parscenter.com/Product/155932

پنج شنبه 6 اسفند1394 - 3:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست من شما تشریف ببرید و بفرمایید کابل awg 24 نوع 4 رشته بهتون بدن

پنج شنبه 6 اسفند1394 - 4:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام من این مدار رو ساختم خوب کار میکنه ولی به نظر شما میشه عمق این مدار رو زیاد کرد؟

سه شنبه 10 فروردین1395 - 10:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سوناتا نوشته است:
دوست من شما تشریف ببرید و بفرمایید کابل awg 24 نوع 4 رشته بهتون بدن

جناب سوناتا این مدار به تنهایی وبدون تغییر بردی نداره لطفا تغییراتی که روی مقاومتها دادین به ما هم بگین

شنبه 14 فروردین1395 - 11:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mnbvcxzaqwsx , Taaak و 117 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure