انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 7:09pm

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

من لوپم 45 بود و به صورت عنکبوتی و اهمش 0.7 هست.فلز بزرگا تو حداکثر 190-200 سانت سنس میکنه.

دوشنبه 3 اسفند1394 - 4:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست من لوپ رو با کابل awg24 به متراژ ۳.۵ متر برای لوپ ۵۰ سانتی تهیه کنید و همه رشته های داخلی رو بهم سری کنید و برای کابل رابط لوپ حتما از کابل با فویل مسی rg59 تهیه کنید نتایج خوبی میگیرید برای لوپ ۱ در ۱ هم از همین کابل ۴ متر تهیه کنید اهم لوپ باید حتما ۳ اهم باشه هم بردش عالیه و هم ثباتش موفق باشید

دوشنبه 3 اسفند1394 - 8:18pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سوناتا نوشته است:
دوست من لوپ رو با کابل awg24 به متراژ ۳.۵ متر برای لوپ ۵۰ سانتی تهیه کنید و همه رشته های داخلی رو بهم سری کنید و برای کابل رابط لوپ حتما از کابل با فویل مسی rg59 تهیه کنید نتایج خوبی میگیرید برای لوپ ۱ در ۱ هم از همین کابل ۴ متر تهیه کنید اهم لوپ باید حتما ۳ اهم باشه هم بردش عالیه و هم ثباتش موفق باشید

مرسی @};-

دوشنبه 3 اسفند1394 - 8:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
reza68 نوشته است:
سلام دوستان
یه نمونه ازین مدار دستم رسیده ولی اصلا طلا رو سنس نمیکنه ولی بقیه فلزات رو سنس میکنه. بنظرتون مشگلش چیه؟

کسی جواب منو نمیده؟!

دوشنبه 3 اسفند1394 - 10:17pm
مدیر سایت
مدیر سایت

reza68 نوشته است:
reza68 نوشته است:
سلام دوستان
یه نمونه ازین مدار دستم رسیده ولی اصلا طلا رو سنس نمیکنه ولی بقیه فلزات رو سنس میکنه. بنظرتون مشگلش چیه؟

کسی جواب منو نمیده؟!

روی فرکانس 123 بگذارید و بیشتر موضوع عدم سنس طلا برمیگرده به تنظیم و پیدا کردن مقدار دقیق ولومها یا پتانسیومتر های تنظیم حساسیت مدار .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 4 اسفند1394 - 9:13am
مدیر سایت
مدیر سایت

سوناتا نوشته است:

خیلی مشتاقیم یک تصویری از عملکرد مدارتون ببینیم برادر و همچنین هنرمندی شما در چینش قطعات مدارتون . منتظریم برادر @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 4 اسفند1394 - 9:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه
اینم فیلم تست مدار اولم که البته از قطعات معمولی استفاده کردم و بدون تغییرات ساختم منتهی با انجام تغییرات بردش بیشتر هم خواهد شد
با لوپ 16.5 سانتی متری بدست آمده منتهی حتی سیم لوپش هم نپیچیدم تا ثباتش با کویل نامرتب و کوچک و همچنین قدرتش را که با برد کویل های 30 سانتی بعضی از فلزیابها برابری می کند و حتی بیشترم هست نشان دهم
البته از کیفیت پائین فیلم عذرخواهی می کنم آنهم بدلیل آپلود نشدن فیلم سنگین تر و با کیفیت تر در این تایپیک بوده است
ضمننا تست طلا هم گرفتم که قابل مشاهده است
البته لازم به توضیح است که سیم های کویلش را باید فیکس کنم و ولوم 500 کیلوی معمولی مربوط به ست کردن کویلش هم باید از جنس بهتر پیدا کنم تا دستگاهم را راحتتر بر روی آستانه ببرم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 4 اسفند1394 - 12:06pm

orginal نوشته است:
سلام به همه
اینم فیلم تست مدار اولم که البته از قطعات معمولی استفاده کردم و بدون تغییرات ساختم منتهی با انجام تغییرات بردش بیشتر هم خواهد شد
با لوپ 16.5 سانتی متری بدست آمده منتهی حتی سیم لوپش هم نپیچیدم تا ثباتش با کویل نامرتب و کوچک و همچنین قدرتش را که با برد کویل های 30 سانتی بعضی از فلزیابها برابری می کند و حتی بیشترم هست نشان دهم
البته از کیفیت پائین فیلم عذرخواهی می کنم آنهم بدلیل آپلود نشدن فیلم سنگین تر و با کیفیت تر در این تایپیک بوده است
البته لازم به توضیح است که سیم های کویلش را باید فیکس کنم و ولوم 500 کیلوی معمولی مربوط به ست کردن کویلش هم باید از جنس بهتر پیدا کنم تا دستگاهم را راحتتر بر روی آستانه ببرم

داداش دستتان درست
ولی برای من بردش حداقل 15 درصد از فلزجوی استاد حمید کمتره
البته tl هم دارم کار میکنم انشاالله اگه خوب جواب داد با اون هم مقایسه می کنم اش
آیا کار خاصی روی مدار انجام دادید که بردش خوب شده؟
مدار ردیاب خوبی هم برای ساخت سراغ دارید؟

سه شنبه 4 اسفند1394 - 1:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
ققنوس نوشته است:
orginal نوشته است:
سلام به همه

داداش دستتان درست
ولی برای من بردش حداقل 15 درصد از فلزجوی استاد حمید کمتره
البته tl هم دارم کار میکنم انشاالله اگه خوب جواب داد با اون هم مقایسه می کنم اش
آیا کار خاصی روی مدار انجام دادید که بردش خوب شده؟
مدار ردیاب خوبی هم برای ساخت سراغ دارید؟

سلام دوست عزیز تمامی نکات کم و بیش گفته شده ولی در مورد کویلش نکاتی خیلی مهم مانده که فعلا به جمع بندی نرسیدم که بازگو کنم
در مورد مدار ردیاب هم مدار استاد رستم و هم چنین ردیاب موبایلی و فاکشن ژنراتور به خوبی جواب داده است
منتهی یونیاب و فلزیاب pd که زحمتش را هم استاد بهرام کشیده اند را دارم کار می کنم که اگر انشاالله جواب داد و شعاع زنی و نقطه زنیش خوب بود به شما پیشنهاد می کنم
ولی ساختنش به اندازه حداقل 10 تا مدار پالسی انجمن سخته و مهارت و انگیزه و همچنین حوصله و اطلاعات بیشتری لازم دارد
منتهی سطح مهارت بالاو وسواس در انتخاب قطعات را هم می خواهد

سه شنبه 4 اسفند1394 - 1:17pm

ممنون از جواب شما
البته من در زمینه فلزیاب و ردیاب بسیار بسیار کم تجربه هستم ولی در زمینه الکترونیک و مونتاژ کمی بهترم ولی متاسفانه آدم تا تمام فلزیابها را خودش نسازه و تست نکنه نمی نونه بگه کدومشون بهتره اطلاعات فلزیابها هم حتی توی تایپیک خودشون پراکنده است به جز تایپیک استاد حمید و بعضا بعضی مدارات را یکی میسازه جواب نمیده و دیگری می سازه جواب میده آدمم توش می مونه کی راست میگه کی راست نمیگه

سه شنبه 4 اسفند1394 - 1:24pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: behzad1363 , Taaak و 121 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure